CLAVEY

Filozofia firmy

Klienci i partnerstwo

Realizacja wyobrażeń i ideałów naszych Klientów jest podstawą naszych działań. W każdej chwili dajemy Klientowi możliwość przyjrzenia się naszej pracy i wskazujemy kierunek realizacji wspólnych celów, uzyskując przy istniejących zasobach możliwie najlepszą jakość. Optymalizacja procesów oznacza dla nas odkrywanie i realizowanie potencjałów rozwoju wspólnie ze wszystkimi partnerami procesu, wychodząc poza standardowy wachlarz usług.

Wartości i kultura

Żyjemy różnorodnością. Nasza międzynarodowa społeczność jest źródłem naszej innowacyjności. Współpraca z ludźmi różnych kultur codziennie poszerza horyzonty każdego z nas. Kształtuje nas także postrzeganie świata z nowej perspektywy, nie tylko na płaszczyźnie osobistej, ale przede wszystkim w odniesieniu do techniki. Odmienny sposób myślenia i pracy prowadzi często do znajdowania niespodziewanych rozwiązań. Poprzez możliwość poznania różnych lokalizacji firmy zapewniamy naszym pracownikom jednakowe pojmowanie wspólnego celu i wyznawanych wartości.

Człowiek i rzemiosło

Większa wydajność w procesach produkcyjnych – nieprzerwanie dążymy do optymalizacji i upraszczania procesów. Aby osiągnąć ten cel stawiamy na siłę innowacji naszych pracowników, a szybko realizowane rozwiązania są wynikiem ich praktycznego doświadczenia.

www.clavey.eu