Logowanie dla kandydatów/kursantów

Logowanie dla Pracodawców

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Szkoły policealne - zdobądź nowy zawód!
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Wika Polska

Pracowałeś w firmie Wika Polska i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
byly pracownik - 2011-09-20 19:13:01 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
kierownik z m2- łajza, która wie wszystko najlepiej i ani śmie dopuścic pracownika do głosu w przypadku np. ( usunięte przez administratora )nie nabierajac przy tym powietrza w płuca ( kiedys sie udusi przy takim monologu :P), a jego debilny i przerazliwie glosny smiech, niczym opętany pacjent szpitala w Tworkach jest nie do przetrawienia!!!! a teraz ( usunięte przez administratora ) hahahahaha brzydka jak rodwajler,( usunięte przez administratora )
zdjecie uzytkownika
ABC - 2011-09-30 12:13:10 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Szanowny Panie (usunięte przez administratora) i, nie oszukujmy się, Pan nawet nie zna swoich pracowników, bo o wszystkim decyduje Robert-mistrz a Pan tylko zatwierdza jego decyzje. Pewnie zwolnienie samotnej matki z 2 dzieci, a zostawienie żony magazyniera z miesięcznym stażem to decyzja polityczna. Aby nikt nie czuł się bezpiecznie kto nie ma szerokich pleców. I tak pewnie nas wszystkich zwolnicie bo nie wszyscy mają takie układy - mężów czy żony w WIKA POLSKA - kiedyś to był zakład a teraz robi się ......... Pozdrawiam wszystkich z M-6 i proponuję trzymać się razem.
zdjecie uzytkownika
Wiking - 2011-10-19 20:16:42 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Cisza na forum bo ludzie tylko se gadac moga o głupotach jeden drugiemu dupe obrobic i do roboty. W koncu co sie dziwic kazdy zarabia dobrze kupe kasy tylko garstka ma groszowe pensje taka jest gorzka prawda dlatego nie bedzie rzadnego strajku ani nikt nie bedzie o podwyzki wolal dobrze jest jak jest nnie trzeba myslec ani sie narazac pozdro
zdjecie uzytkownika
anonim - 2011-11-08 22:11:35 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Siema kłótliwy narodu :)))), dołożę trochę pieca do żaru, tak uogólniając, to pracodawcy i przełożeni zawsze stwarzali problemy pracownikom, tego się nie uniknie. Uważam, że największym problemem tego zakładu jest niezrozumienie między pracownikami i brak ich jakiejkolwiek współpracy, ogólnie zaobserwowana obłuda, (usunięte przez administratora) . Przekładanie dobra chwilowego (bo mam pracę) i powiedzmy \"jako takiego traktowania\" nad możliwość lepszych warunków, kiedyś o naszym narodzie mówili: \"dadzą się zgnoić i poniżyć ale lepiej ich nie deptać, bo wtedy nas zniszczą\" ... ! Za przeproszeniem (usunięte przez administratora) ile Wam jeszcze trzeba byście się podnieśli i zaczęli walczyć o swoje prawa? Mają być złamania, urazy i degradacja? Czy wystarczy Wam to, co do dzisiaj w zakładzie się dzieje? Raz jestem kumplem z działu , a raz poinformuję co kolega z działu robi? Chyba w tym wszystkim nie o to chodzi, może zamiast wywalać jedni drugim zaczniemy rozmawiać o sprawach bezpośrednio nas dotyczących? Tym bardziej, że tu na forum jesteśmy teoretycznie (dopóki nie złamiemy prawa) incognito, więc bezkarnie możemy rozważać nasz byt i przyszłość :). Rządźmy tak by było lepiej, zapraszam do dyskusji.
zdjecie uzytkownika
Jakbycotonieja :))) - 2011-11-08 22:57:58 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Uuups, jestem nowy tutaj i strzeliłem gafę na dzień dobry, to forum jest zależne i tendencyjne, moderator robi co mu się podoba, lub też na co mu pozwalają ...., albo jedno i drugie. Czas założyć niezależne forum !!!
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-05-14 10:14:50 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Jak na dzień dzisiejszy wygląda praca w Wika ? Jak wygląda atmosfera w pracy i kontakty z szefem? Co z systemem motywacji, istnieje jakiś system nagród, jak wycieczki, karnety, bony lub premie pieniężne? Za którym razem zaproponowali umowę na stałe, a nie o zlecenie? No i oczywiście miło by było, przeczytać orientacyjną kwotę, jaką mógłbym zarobić.
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
6 osób obserwuje ten wątek
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wika Polska

Twoj email:
Wiadomość: