Logowanie dla kandydatów/kursantów

Logowanie dla Pracodawców

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie

Profil firmy: Mondi Polska Agencja Pracy sp. z o.o.

Oceniono 139 razy
Otrzymuj powiadomienia
o nowych wpisach!
Mondi Polska Agencja Pracy sp. z o.o.
Podgórna 5a
61-829 Poznań
Otrzymuj powiadomienia
o nowych wpisach!
DAJ SIĘ ZNALEŹĆ

Jeśli jesteście Państwo na naszej stronie, to albo szukacie pracy, albo zastanawiacie się nad zmianą tej wykonywanej. W każdym przypadku to znakomite miejsce, by rozpocząć te działania  - na rzecz pierwszej pracy lub innej, lepszej.

„Poprzez pracę nabywamy siły”,  „za pracę i niebo kupić” – stare, polskie przysłowia, mądre i proste. Nie zawsze ją kochamy, ale zawsze znajdujemy korzyści z niej płynące. Dla nas to profesja i zamiłowanie. Żyjemy z tego, ale mamy też świadomość dobra i pożytku naszego zajęcia. Stawiamy sobie za cel, pomóc Państwu w uzyskaniu korzystnej pracy - to właśnie nasze zadanie.
Zajmujemy się pracą z pracą już paręnaście lat. Wiemy o niej bardzo wiele i wciąż chcemy się uczyć. Wykonajcie Państwo najprostszą czynność – wypełnijcie formularz zgłoszeniowy, a my postaramy się wesprzeć Wasze wysiłki. Ale też poświęćcie kwadrans na przeczytanie poradników, napiszcie CV i (jeśli jest potrzebny) list motywacyjny, zróbcie bilans – pokażcie swoje dobre i silne strony
i zostawcie ten materiał w naszych zasobach.

Dajcie nam szansę wykonania dla Państwa pracy, której efektem będzie praca dla Was.

MONDI – MAMY SIŁĘ WSPARCIA

Twoj email: