Nowe zasady dotyczące cookies

Profil firmy: Mondi Polska Agencja Pracy sp. z o.o.

Mondi

Długo moglibyśmy wymieniać słowa, które oddają to, czym się zajmujemy. Gdybyśmy jednak musieli wskazać tylko jedno, byłaby nim REKRUTACJA. Stale prowadzimy projekty z dziedziny HR, w których najważniejsze miejsce zajmuje człowiek.

Pracę rąk ludzkich i ich osiągnięcia od wieków możemy podziwiać dookoła nas. Wystarczy spacer po ulicach miasta, aby zobaczyć wysiłek włożony w stworzenie ich przyszłej funkcjonalności. Jako Mondi mamy świadomość znaczenia każdego szczegółu, nawet tego najdrobniejszego. Dzięki temu nasze projekty, podobnie jak wspomniane budowle, nie są przysłowiowymi „domkami z kart”, lecz solidnymi konstrukcjami. Czasami potrzebujemy czegoś na długie lata, a niekiedy wolimy skorzystać z tymczasowego rozwiązania, które nie będzie jednak czymś niestabilnym, lecz po prostu krótkotrwałym. Zdając sobie sprawę z tych rozbieżności, powołaliśmy do życia dwie wyspecjalizowane jednostki – Mondi SET oraz Mondi PRO.

Mondi SET

Sprawnie funkcjonująca firma powinna być oparta na solidnych fundamentach. Dopiero na nich można zbudować trwały sukces. Jako Mondi SET odpowiadamy na potrzeby klientów, zapewniając szybkie wyszukanie personelu do prac tymczasowych. Z łatwością docieramy do fachowców średniego i niskiego szczebla w branżach produkcyjnych, pozyskując osoby reprezentujące coraz mniej popularne zawody zarówno dla klientów polskich, jak i na rynek niemiecki. Od lat cieszymy się uznaniem zleceniodawców i kandydatów, którym gwarantujemy przejrzyste warunki i pełne wsparcie.

Mondi PRO

Mając fundamenty, musimy zadbać o kolejne poziomy. Piękne budowle składają się bowiem ze starannie dobranych części. Zajmujemy się rekrutacjami stałymi, z powodzeniem wykorzystując metodę direct search do pozyskania najlepszych osób na stanowiska w wąsko wyspecjalizowanych branżach. Jaka jest tajemnica naszego sukcesu? Ukierunkowanie na stworzenie partnerskich relacji, duży stopień elastyczności, konstruktywna konwersacja, doświadczenie i profesjonalizm.

Twoj email:
Wiadomość: