Opinie o Kaldo Sp.z o.o. w Sandomierz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Kaldo Sp.z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Kaldo Sp.z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kaldo Sp.z o.o. w Sandomierz

Szczerze to jeszcze takiego kiepskiego zarobku za granicą nie miałem. Chociaż pracowałem w polu w Niemczech. Za wszystko sam musisz płacic ubrania, buty, nawet za badania nie zwracają. O urlopie płatnym to zapomnij. Chorobowe też nie ma bo dają ci bezpłatny urlop który podpisałeś bez daty. Śmieszne to że ciągle się ogłaszają do pracy, bo przemiał ludzi ogromny. Większość odchodzi po 1 wypłacie nieliczni alkoholicy zostają. Tak to się kręci ja też odszedłem po pierwszej wypłacie.

bzik

czytam te opinie myslalem o wyjezdzie ale zostaje w polsce podobnie jak sie pracuje na dociepleniach z metra sie zarobi

Sonia Nowy wpis

Dzień dobry. z partnerem widzieliśmy ofertę na Holandię dla pracownika budowlanego. Zna on oczywiście holenderski, który jest wymagany więc zainteresowaliśmy się tą ofertą. Nie ma niestety wskazanych żadnych zarobków, więc może znacie tegoroczne?

Pracuję w tej firmie od listopada 2021 jest spoko, nie wierzcie w te bzdury. Zatrudniają ludzi legalnie i nieźle płacą. Pozdrawiam wszystkich płaczków

Teresa
@pracownik

To jak sądzisz, skąd te wszystkie negatywne opinie? Jest możliwość że inni na przykład zarabiają mniej od Ciebie? Albo może Ty jeszcze nie zauważasz negatywów? :D

@Teresa

Pyt odnośnie tej firmy widze negatywy i pozytywne opinie Czy warto zacząć pracę w tej firmie

Halina
@Nowy

Ty zadajesz pytanie, tak? No ale skoro masz wypisane pozytywy i negatywy i je widzisz to nie umiesz sam ocenić czy warto? To chyba Tobie musi przecież pasować. Ja tam bym próbowała na Twoim miejscu, chyba że ktoś się ze mną nie zgodzi?

Alejk Nowy wpis
@pracownik

Taak spoko. W 2018 dawali mi 75€ na dniowke za 10 godz pracy. Zwolnilem sie po 8 dniach. Kazali mi przyjechac do sandomierza. Zapytawszy o kase urlopowa powiedziano mi ze nie ma bo te pieniadze firma zabarala za moja podroz do niemiec

Wiktoria Nowy wpis

Znalazłam ogłoszenie o pracę na stronie firmy. W tym wypadku chodzi o pracę w Polsce na stanowisku elektryka budowlanego. Jest napisana informacja na temat tego, że wymagana jest "gotowość do pracy w delegacji". Jesteście w stanie napisać, na jak długo wyjeżdża się na taką delegację?

Misia Nowy wpis

Mam pytanie czy firma kaldo daje umowę o pracę do ręki czy wysyła emailowo ? Jak to jest prosze o informację.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kaldo Sp.z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Sandomierz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy Kierowca międzynarodowy kat. C+E - s
Legarto Sp. z o.o.

alkoholik

Jeżeli dla ciebie 2000 euro na rękę to mało?? życzę powodzenia na szparagach!!! pozdrawiam alkoholik z KALDO

stary ale jary

ja zem nie wiedzial ze ktos moze napisac takie glupoty. moze lepiej prace opiekunki se wybierz, przynajmniej alkoholikow nie spotkarz. A ty ile pijesz ? chorobowe placone, sam mialem.

Ani

Ile wziąłeś za ten miesiąc tyle ile obiecywali ?

bolo

To pracuj dalej w polu bo tylko do tego się chyba nadajesz. Jedz do Holandii na tulipany tak takich panienek jak ty potrzebują.

BUDYŃ
@alkoholik

2000e na rękę .....śmieszny jesteś, kiedy tyle było NIGDY te 2000 to może brutto tyle wyszło, alkoholiku nie pisz bzdur, bo nigdy tyle nie było, a w tej pożal się boże firmie robię już kupę czasu

pit
@alkoholik

jednipisza ze1100 eu na miesiac ty ze 2 tyse to costu jest nie tak ktos klamie

bzik

Na miejscu w Niemczech panuje alkoholizm i chaos, kierownik stosuje mobbing wobec pracowników niepijących. Stawka godzinowa jest o połowę mniejsza niż ustalona w Sandomierzu, o czym oczywiście dowiecie się na miejscu:) wasz wybór, ale ja skreślam to miejsce i przestrzegam.

a ja tam pracuje za taka stawke jaka mi mowili w sandomierzu, widocznie zes sie pan nie nadawal. za pol darmo nikt nie pracuje wiec nie wiem co za brednie tu piszesz

Chyba wiem kto to napisał hihihih Ty panienko to się do teatru nadajesz. Pilnuj swojej kobiety, chyba że to facet hihihihi

Luka

Jakie są średnie zarobki na dniówkę i czy w obecnej sytuacji związanej z koronawirus em można pracować na budowach bez jakichkolwiek ograniczeń

@Luka

Dniowki to zalezy od brygady i przerobu (nie wierz w te 1700 na reke) 60-80 dniowka a no i podpisujesz wniosek o urlop bezpłatny i nie masz urlopu płatnego w ogóle dużo by pisać o tej firmie o składkach itp. Tyle dobrego ze płacą na czas i tyle

@Nowy

Witam wszystkich a przede wszystkim tych strasznie plujących na Firmę KALDO. Sam kilka lat pracowałem w KALDOi złego słowa nie mogę powiedzieć na Właściciela, robota jak każda inna za uczciwe pieniądze. Przyjeżdżało mnóstwo osób którzy twierdzili że przyjechali zarobić a się nieorobić czyli -nieroby a takim wszędzie źle. Już 3 lata prowadzę własną działalność i nadal współpracuję z firmą KALDO (pewnie też za to na mnie niektórzy plują) Jeżeli wszyscy cię (usunięte przez administratora) i okradają załóż własna firmę i pokaż co potrafisz w ciągu jednego dnia możesz stać się BIZNESMENEM. Jeżeli ktoś jest uczciwym pracownikiem to i zapłatę godziwą bo każdemu pracodawcy zależy na solidnych ludziach a ci którzy myślą że jak już są w pracy to im się należy są w błędzie. Panowie JAKA PRACA-TAKA PŁACA. Pozdrawiam i życzę narzekającym pracusiom więcej pokory

normalny pracownik
@były pracownik

Gościu trafiłeś w sam środek. Taka jest święta prawda!!! Zobaczymy gdzie teraz będą szukać pracy. Jeżeli PANIENKOM nie pasuje niech szukają szczęścia gdzie indziej. Szkoda gadać.

stary
@Nowy

Ale kłamiesz człowieku!!!!!! Zastanów się jakie brednie piszesz!!!!! Daj swojego meila to wyśle ci wyciągi bankowe ile przelewają normalnym pracownikom na konto.

@były pracownik

Hahaha aż się uśmiechnąłem ???? to napisz mi dlaczego ludzie ktorzy pracują po kilkanaście lat i znają sie na robocie zarobią ledwo 1900 na rękę (i to jeszcze zależy od metrów) a rozmawiałem z wieloma osobami śmiać mi sie chce jak próbujesz bronić firmy tymi komentarzami bo podejrzewam ze napisałeś te 3 komentarze lub kogoś namowiles/as na to... NAJWIĘKSZY ŚMIECH TO JEST TO ZE NIE MASZ URLOPU PŁATNEGO I PODPISUJESZ PUSTE PAPIERY !!LUDZIE OMIJAJCIE TĄ FIRME Z DALEKA a ty już się nie produkuj dyplomato wielki

Lukas
@stary

To ile tam można zarobić?

Kacper
@były pracownik

Chyba tą opinię skopiowałeś bo już się natknołem na taką dotyczyła całkiem innej firmy a otych podwykonawcach pracujących dla firmy pękam ze śmiechu znam temat

Haha Dokładnie!

Kacper
@normalny pracownik

Panienkom to chyba jesteś Ty na Kaldo świąt się nie kończy a zapewnie jesteś przydupasem jakiegoś pseudo brygadzisty szumnie nazywającego się majstrem na majstra panowie to trzeba mieć szkołę i uprawnienia budowlane a nie wyższą szkołę pasienia bydła rogatego ukończoną w jakiejś pipiduwie pod Nowym Sączem

Hans
@normalny pracownik

Jak tobie menelu praca za te grosze pasuje to se rób. No i nadużywaj alkoholu tak jak lubisz.

@Kacper

o właśnie z tym Nowym Sączem to dobrze napisane wiadomo o kogo chodzi

Robol
@Nowy

Bzdury kolego piszesz pewnie robisz robiłeś w pijackiej bądz leniwej brygadzie ponizej 2000 euro moja brygada nie schodzi ale nie powiem bo metry robimy konkretne 60-80 dniowka? chyba 5 lat temu tyle bralismy wszystko zalezy od brygady jak jest zgrana i kazdy (usunięte przez administratora) to idzie zarobic na koniec miesiaca majster podaje metry wiesz ile zrobiles bo masz cennik wiec albo malo robisz albo twoj majster cie (usunięte przez administratora) na kasie proste

pracus

Urlopy sa płatne kolego 65-75 euro za dzien urlopu

pracownika

Czy wiecie, że jeżeli firma płaci takiemu portalowi, inaczej mówiąc naciągaczom !!!! to można kasować wszystkie złe opinie na temat firmy. Czytając te opinię radzę pomyśleć, kto je pisze. Niech ktoś znajdzie dużą firmę na temat której nie ma bzdur na stronach tych naciągaczy.

@pracownika

działa to w dwie strony. bardzo często nagatywne opinie o firmie znikają w szybkim tempie.

xxx

nabyłam arbait casting za źle traktowanie pracowników i (usunięte przez administratora) może zamkną ten (usunięte przez administratora)

betoniarz

Pani zlotek tylko pieścić i nosić na rękach firma (usunięte przez administratora) nikomu nie polecam i nie porażka a na ten czas to niech sobie pan zlotek roni metry jak jest biedak tarnobrzeski. co pani w nim widzi dziad kobieta pełna seksu wdzięku z nim ? to ja jestem chory

Łysy

(usunięte przez administratora)Zrezygnowałem z kaldo po pierwszej wypłacie jak większość ludzi. 1100 euro śmiech na sali warunki tragiczne pełno alkoholików. Teraz pracuje w Brokat z Rzeszowa. Kasa ok tam jest i za urlopy i chorobowe płacą

Łysy
@Łysy

Przepraszam Brimat z Rzeszowa

Pakero
@Łysy

Masz jakiś namiar na tą firmę ?

JAck

pracowałem przez pare lat w Kaldo i powiem szczerze radze nie jechac tam,nie dlatego ze tragedia bo da sie przezyc ,ale szkoda czasu na wegetacje w sezonie 6 max 7 z przodu.ale szkoda czasu na wegetację ,oglądanie humorów SLepego nie udacznika ,który tnie dniówki.i najgorsi w tym wszyscy majstrzy którzy boją sie slepego albo walczą o nowego busa.Te pieniądze w pl w dobrej firmie już na tyg delegacji zarobię a przynajmniej nie muszę sie denerwować , mam nadzieję ze w koncu Ci wieloletni pracownicy a tak naprawdę pantoflarze,którzy przez zonami tam uciekaja przejrza na oczy.! (usunięte przez administratora)

Ta (usunięte przez administratora)jeszcze istnieje? Pracować każą na czarno nadal? Lepiej chyba dozorca zarabia niż tu płacą!

Witam chciałbym zapytać jak wygląda praca w Kaldo jaka jest atmosfera i kwatery

Abc
@Zainteresowany

Atmosfera-zalerzy do której brygady trafisz Zarobki od 75 do 90 euro na dzień zależne od przerobu całej grupy i brygadzisty Godziny pracy od 7-17 czasami trochę dłużej zależnie od brygady Soboty od 7-12 Kwatery różnie raz lepsze raz gorsze firma ma też swoje hotele a na nich jak dbasz tak masz Urlopów płatnych brak- za to dostajesz raz w miesiącu busa z paliwem na zjazd do Polski przy czym jak trafisz do brygady ze swoich stron to masz szczęście jak nie to wysiadasz tam gdzie pozostałym pasuje Np 200 km przed domem Chorobowe wypłacą ale jak ci się konkretnie coś stanie np na budowie i pod warunkiem że będzie miał kto z tobą do tego lekarza w Niemczech pojechać ,przed wyjazdem do Polski podpisuję się bezpłatny urlop więc chorujesz przeważnie nie na koszt firmy

Sławomir
@Abc

Podałeś mniej więcej ile można zarobić za pracę w tej firmie, dlatego chciałbym wiedzieć, czy są jakiekolwiek możliwości, aby awansować wyżej i tym samym zarobić więcej? Mam nadzieję, że tak.

Witam chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca w Kaldo jaka atmosfera i kwatery i oczywiście wynagrodzenie

Jaka umowa obowiązuje w Kaldo Sp.z o.o. podczas okresu próbnego?

zbyszek

wielki plus +++++++ od razu na czas nie okeslony daja.

Mariusz

@pracownika czyli ogólnie bardzo dobrze oceniasz ta prace ? Jak z Twoim chorobowym, nie przyniosło to żadnych problemów ?

budowlaniec

A ja pracuje na budowie w polsce i tez mi odpowiada, bylem w niemczech przez 10 lat ale musialem wrocic. Firma jest bardzo dobra polecam.

pracownika

Jestem pracownikiem tej firmy, właśnie siedzę w domu na chorobowym i mi się trochę nudzi dlatego czytam sobie te bzdury które wypisują ludzie na tym portalu. Miałem nic nie pisać bo uważam że to nie ma większego sensu ale nie da się powstrzymać. Wszystkim którzy tak jadą na firmę powiem tylko jedno - Jeżeli Ci nic nie pasuje to (usunięte przez administratora)dalaj siedź z babą w domu tak jak napisał bolo i nie rób nic a jeżeli chcesz to pisz prawdę. Jeżeli ktoś chce pracować to wszystko mu odpowiada, firma wszystko płaci i nikt nie obiecuje gruszek na wierzbie jak niektórzy. W kwestii picia- zastanów się abstynencie który piszesz takie brednie , jeżeli cały tydzień ciężko pracuję i napiję się w sobotę to czy masz prawo nazywać mnie (usunięte przez administratora)- chyba nie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Franek

A może ktoś wybrał sobie nieodpowiednią pracę i stąd takie niezadowolenie? Firma ma dobre opinie!

Weronika

@Noo.. Napisz więc coś ze swojego punktu widzenia o pracy w Kaldo. Napisz, czy firma organizuje szkolenia dla swoich pracowników? Dzięki.

@Weronika

Tak Weroniko organizują. Zadowolona.

Zostaw merytoryczną opinię o Kaldo Sp.z o.o. - Sandomierz

• Jak się pracuje w Kaldo Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kaldo Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaldo Sp.z o.o.?

Kaldo Sp.z o.o.