Opinie o FADOME Fabryka Mebli Szindzielorz w Złotniki

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy FADOME Fabryka Mebli Szindzielorz. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w FADOME Fabryka Mebli Szindzielorz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FADOME Fabryka Mebli Szindzielorz w Złotniki

Zuza

Wyzysk człowieka i nic więcej, zapierniczasz az pot po (usunięte przez administratora) kapie i nie ważne że jesteś po 50 i to grubo masz dźwigać lustra przez 8 godzin bez chwili wytchnienia bo szef na kamery patrzy i już myśli kogo to zwolnić bo ma taki kaprys. Ludzie tam pracujący mówią ze juz do emerytury nie daleko to jakoś dociągną bo maja tak dość szefuncia, a kasa słaba jak na taką pracę także nie polecam w wręcz odradzam kobietą bo są tam traktowane gorzej niż mężczyźni. Ludzie sami z tej firmy odchodzą i wszyscy wiedzą dlaczego bo wytrzymać w takim (usunięte przez administratora) to nie lada wyczyn chyba że wiesz gdzie się chować przed kamerami jak to większość robi bo stary patrzy, a jak idzie przez halę to ludzie (usunięte przez administratora) trzęsą żeby ich tylko nie zwolnił. A meble to porażka korektorem się ubytki maluje, albo kitem dziury łata masakra porażka od początku do końca.

@Sancho

Ale jak to kablować, jest w ogóle na co? Jak inni dobrze pracują i bez zarzutów, to co inni gadać na nich mają? Tacy ludzie co uczciwie pracują i się angażują nie mają szans na jakieś docenienie?

Tir Remek

Tak sobie czytam na postoju te opinie imusze coś dodać od siebie na plus. Fadome -to jedna z nielicznych firm,gdzie rozładunek jest na cito,a na dodatek na kawkę zapraszają i czasem około 10-tej uda się i na ciastko załapać. Łapka w górę ludzie

Bobik

Znowu nowe oferty pracy , standard , przyjąć i zaraz zwolnić , nic się nie zmieniło w tej firmie od kilkunastu lat .

Alex
@Bobik

Nigdzie ich nie widzę, gdzie je znalazłeś? Na jakie stanowiska przyjmują? Czyli co, nie warto składać CV, bo zaraz zwalniają? Czy może chodziło Ci o to, że ludzie sami odchodzą? Z czego to wynika, możesz napisać coś więcej?

Fred Nowy wpis
@Alex

Nie rozumie po co zadajesz głupie pytania typu : nigdzie ich nie widze,gdzie je znalazłeś, jak nie widzisz to załuż okulary, chociaż czekaj ty je nosisz na codzień a wszystko to wiesz i procedury znasz a tu głupa rżniesz prubując ciągnoć za język, znasz wszystkie najnowsze info+ plotki w firmie i jeszcze ci mało, opanuj się kobieto

Rysiu

Ktoś niżej napisał ze był przestój. Czemu? Z powodu braku pracy czy po prostu są to planowane przestoje? No i zastanawiam się czy każą wam wybrać swoje wolne czy macie na przykład płacone na postojowym 75%? Ile czasu trwa postojowe??

Mumia Nowy wpis
@Rysiu

Wybierasz swój urlop niestety zero postojowego

Robert Nowy wpis

Tak wiem, że piszemy tutaj tylko negatywne opinie, bo taka to funkcja portalu ale gdy czytam wypociny innych to przecieram oczy. Mój rozładunek czy załadunek - pracuje w transporcie to kwestia minut a i tak zawsze wołają mnie na kanapki i kawę. Właściciel z saksofonem w kapciach wita się i zachowuje jakby był tylko pracownikiem,

Użytkownicy czekają na odpowiedź 37 dni.

Czy firma FADOME Fabryka Mebli Szindzielorz udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno
Mati

Witam. Czy fadome przyjmuje osoby w wieku przedemertylanym ?

Pojawiła się oferta dzisiaj do pracy na produkcję. Czy firma podała prawdziwe widełki? 4 000 - 5 500 zł / mies. brutto? Zarabia ktoś z was tę górną granicę? Od czego są uzależnione te zarobki? Kiedyś pisaliście, że pensja to 3 tyś w górę, więc różnica jest. Wszystko wygląda ok w ofercie — jedna, poranna zmiana, możliwości szybkiego awansu, prace łatwe do przyuczenia. Faktycznie tak jest w zakładzie??

Tir Remek

Ilona

Na ile zmian pracujecie na produkcji? Znalazłam jakieś archiwalne ogłoszenie sprzed 4 lat i wtedy praca była między 6-14. Czy aktualnie w tej kwestii się coś zmieniło? Poza tym, czy nie byłoby problemu, aby ktoś podał widełki zarobków? W 2019 roku było to 2200-3000 zł na rękę, dużo większa jest teraz?

Elza
@Ilona

Tak, praca nadal od 6 do 14, z kasą różnie od 3 tyś w górę

Paulina
@Elza

Ale to od czego zależy czy 3 tys czy więcej? Czy to jest praca na akord? Może jakieś premie dają, że raz więcej raz mniej...

Justyna
@Elza

Nie zdarza się żeby czasem zmieniali te godziny albo wydłużali? Oczywiście zależnie od zapotrzebowania. Rozumiem, że 3 tyś to minimum, a jakie są maksymalne kwoty?

Zuza

@Zuza

Tak, absolutnie się zgadzam z tą i paroma innymi wypowiedziami, jest to faktycznie prawda, szkoda że jest tak mało osób które potrafią nakreślić prawdziwy obraz, niestety większość tu ładuje miodem że robi się aż niedobrze ale to standart taki, jak nie wazelinujesz i nie (usunięte przez administratora) innych to wadaea aleamal, i właśnie dla tego jest tak ogromna rotacja ludzi, a nie że się nie nadawali, co niektórzy ruszali się oj i to bardzo a nawet śmiem stwierdzić że zapierniczali za dwóch a na odchodne niestety dostali raklat kabirat fi almuakhara

Ciekawa
@Sancho

To samo myślisz o tym gorszym traktowaniu kobiet? :( Bo biję się z myślami, czy zaaplikować, pracować i zarabiać jednak trzeba:/ Pisząc o rotacji skupiasz się, że ludzi zwolniła firma, a dużo było takich przypadków, że sami rezygnowali z pracy?

@Ciekawa

To czy będziesz aplikować czy nie to jest oczywiście tylko i wyłącznie twoja decyzja nic mi do tego, ale o ile mi wiadomo to na razie nie ma przyjęć więc nie bardzo jest to zrozumiałe co chcesz aplikować, natomiast jeśli chodzi o kobiety no to faktycznie potwierdzam wcześniejsze wpisy na pewno nie są wyssane z palca, kobiety robią jakieś duże lub ciężkie elementy a panowie np małe lub styropian i jeszcze tempo tempo, wjazdy, wyjazdy i takie tam. Ile osób zrezygnowało? tego w liczbach ci nie podam bo nie prowadzę statystyk ale były takie osoby bo np im się nie podobało ale najczęściej znaleźli lepszą a raczej bardziej płatną pracę ,ale byli też tacy (mnóstwo) którzy faktycznie chcieli pracować, identyfikowali się z firmą i zapewne liczyli na stabilizację, ale niestety przed końcem zmiany dostali powalającą informację

@Sancho

A co jaki czas średnio są przyjęcia? W szoku jestem, że ci którzy się starali zostali zwolnieni, no bo czemu niby? A wiesz może na jakiej umowie się pracuje, skoro z dnia na dzień przed końcem zmiany można zostać zwolnionym?

Sancho

Dosyć często są przyjęcia, teraz też są, chyba za dużo ludzi zwolnili i nie ma komu robić .Pytasz czemu i na jakiej umowie, więc odpowiadam na normalnej umowie, to akurat tam nie ma znaczenia czy ty masz umowę na 3-mce rok, dwa czy stałą, a czemu? no cóż starać się to za mało, musisz jeszcze wazelinować, kopać pod innymi i kablować, przepis na sukces murowany i nie jest zbyt skomplikowany, jednak wiele osób nie umie lub nie chciało zniżyć się do tego poziomu, osobiście uważam że nie warto, kurczę można by tu pisać i pisać temat rzeka ale to może innym razem.

@Sancho

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie FADOME Fabryka Mebli Szindzielorz? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Gucio

Nie sądzę że nadgodziny to dzisiaj problem... raczej możliwość czy przywilej :)

Przemysław
@Gucio

Czyli nie każdy się załapuje na nadgodziny? Dostają tylko ci co się bardziej starają? A jak za nie płacą? Dużo lepiej niż normalnie?

Issana

Dziękuję. Dzisiejszy dzień był bardzo pozytywny. Diabeł tkwi w szczegółach. Polecam

ciekawa

Cześć dziewczęta ! Dla was praca jest przyjemna czy raczej jest dość ciężka? wiem że szukają również kobiet ale niektóre komentarze sugerują że kobiety nie dają rady

Ziomuś

Polecam, z szefem idzie sie dogadać jak jest sie normalnym człowiekiem, wiekszość hejtow to ludzi ktorzy nie wiedzą czym jest praca a chcą jak najwiecej kasy.

@Ziomuś

czyli, żeby dobrze tu zarobić według Ciebie wystarczy być dobrym człowiekiem czy są jeszcze jakieś istotne warunki do spełnienia? jeśli tak to jakie?

Peon

Czytam tutaj różne opinie więc podzielę się również swoją. Dla mnie praca w Fadome jest bardzo spoko. Obowiązki i wypłata zgodnie z ustaleniami. Wszystko na co umawiałem się w trakcie przyjęcia do pracy jest dotrzymane.

Adrian
@Peon

Ile już tu pracujesz? :) I czy pracownicy z dłuższym stażem mogą liczyć na regularne podwyżki?

Jakie są warunki zatrudnienia w FADOME Fabryka Mebli Szindzielorz?

Ken

Może trzeb udac się do firmy zamiast zadwac takie pytania ?

@Ken

Niby tak, ale zależy jeszcze jakie pytanie jest zadane. Ja tam wstępnie wolałabym wiedzieć jakie są warunki, żeby ewentualnie zaoszczędzić swój czas i firmy gdyby jednak mi nie odpowiadało. ;p Nie masz tak?

ciekawy

nowy pracownik dostaje najniższą krajową czy 2700 netto jak w ogłoszeniu?????

@ciekawy

A czemu Twoim zdaniem mieliby mówić nieprawdę w ogłoszeniu?

Bonzo
@ciekawy

Co jak co ale szef jest słowny co do pieniędzy.

@Bonzo

Super, że słowny, ale czy ewentualnie da radę negocjować jeszcze?

Chiko

Nie wyczuwa się nerwówki, póki co praca 5 dni w tygodniu, jest dobrze, robota poukładana

Bonzo

Nikogo nie bronie, ale w wymagających czasach znalazło się miejsce na małą podwyżkę. THX

Benio

Są jeszcze przyjęcia na wakacje ? Mam 18 lat, interesuje mnie praca na 2 m-ce

Player ONE

Do wszystkiego można się przyzwyczaić, praca bardzo powtarzalna ale może to i plus. Za dużo finezji nie ma.

Zuzanna
@Player ONE

mowisz o pracy na produkcji , ze powtarzalna? czy moze w innym dziale firmy tez?

Zostaw merytoryczną opinię o FADOME Fabryka Mebli Szindzielorz - Złotniki

• Jak się pracuje w FADOME Fabryka Mebli Szindzielorz?

Zobacz opinie na temat firmy FADOME Fabryka Mebli Szindzielorz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 84.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FADOME Fabryka Mebli Szindzielorz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 71, z czego 43 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FADOME Fabryka Mebli Szindzielorz?

Kandydaci do pracy w FADOME Fabryka Mebli Szindzielorz napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FADOME Fabryka Mebli Szindzielorz
3.5/5 Na podstawie 370 ocen.
  • Strzelecka 17
    46-060 Złotniki

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042