Grupa Dijo

O firmie

Dijo: stawiamy na JAKOŚĆ, Pracujemy z WIZJĄ

Pochodzimy z Wrocławia - z zachodniej Polski, z serca Europy. Jesteśmy liderem rodzimego rynku tortilli oraz popularnym producentem sosów do lodów, dekoracji i nadzień cukierniczych, owoców w żelu oraz słonych przekąsek - niekwestionowanym ekspertem branży B2B w Polsce. „European Foundation for Enterpreneurship Research” uznała nas za jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w centralnej i wschodniej Europie. Współpracujemy z wieloma znanymi europejskimi wytwórcami lodów, słodyczy, słonych przekąsek i wyrobów na bazie tortilli. Dzięki temu nasze- wyróżniające się najwyższą jakością i niepowtarzalnym smakiem - produkty wciąż zyskują kolejne rynki i nowych entuzjastów.

DIJO: Z MIŁOŚCI do pyszności

Tortilla Dijo: nasza domena i flagowy produkt, jest przygotowywana na bazie specjalizowanej mąki i najlepszych naturalnych dodatków, długo zachowuje świeżość, elastyczność i perfekcyjny aromat. Sosy do lodów i deserów, owoce w żelu í nadzienia cukiernicze Dijo: charakteryzują się bardzo wysoką zawartością owoców i naturalnych składników, stąd ich wyjątkowy smak oraz aromat. Dekoracje cukiernicze Dijo: są wytwarzane z kalibrowanego cukru i samych naturalnych barwników. Słone przekąski Dijo: dzięki bogatej recepturze słyną z doskonałych walorów smakowych.

DIJO: Łączy nas WSPÓLNA pasja

Wyrośliśmy z tradycji rodzinnych, których korzenie sięgają 1973 r. Od początku postawiliśmy na szybki i konsekwentny rozwój. Połączyły nas: profesjonalizm, zaangażowanie, pasja tworzenia produktów smacznych i atrakcyjnych - po prostu świetnych jakościowo. Dziś Dijo - dysponując grupą nowoczesnych, ściśle współpracujących przedsiębiorstw - dostarcza na rynki Europy 10 tysięcy ton wyrobów rocznie. Nasz kapitał to pracownicy. 200 osobowa kadra doświadczonych specjalistów, pracując z zachowaniem najwyższych standardów, potrafi sprostać każdemu wyzwaniu,

DIJO: Klient to nasz PARTNER

Zawsze wsłuchujemy się w potrzeby Klientów i spełniamy ich oczekiwania. Dostosowujemy nasze produkty do konkretnych wymagań ~ proponujemy indywidualne, optymalne rozwiązania. Jakość wyrobów Dijo, konkurencyjne ceny oraz elastyczna polityka handlowa zyskują uznanie. Rośniemy bardzo dynamicznie, inwestujemy w ludzi, urządzenia i technologie. Zwiększając swoje możliwości, pomnażamy korzyści naszych Partnerów Biznesowych. Ich satysfakcja to sens naszej pracy.

Grupa Dijo