Opinie o M-Serwis w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy M-Serwis. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie M-Serwis o rekrutacji.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o M-Serwis w Poznań

Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Czy M-Serwis zatrudnia studentów?

Konsulat Nowy wpis

Na jakie zarobki można liczyć na stanowisku Konsultanta z 6 letnim doświadczeniem w rekrutacjach?

Zorba Nowy wpis

Dobrze oceniana agencja pracy, dbają o pracowników więc dlatego polecam!!

Bogna Nowy wpis

Fajnie, że agencja ma takie dobre opinie ale mnie interesuje czy agencja potrzebuje pracowników?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie M-Serwis? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Patrycja

Świetne biuro! Wypłata zawsze na czas. Bardzo pomocne panie w biurze. Zaczęłam prace na produkcji, a po 3 miesiacach już mnie zatrudnili w firmie. Polecam wszystkim

Czarek

Na jaką umowę można liczy decydując się na pośrednictwo agencji M-Serwis?

Pracuje
@Czarek

Miesięczną do 30/31 każdego miesiąca.

Alicja
@Pracuje

Świetnie, że odpowiedziałeś użytkownikowi @Czarek. Na pewno w sposób znaczący mu pomogłeś. Zdradź Nam, jak długo i na jakim stanowisku pracujesz w M-Serwis. A jak wygląda poziom wynagrodzenia w tej firmie - jest na tyle dobry, że spokojnie można tam aplikować?

Pracownik były

Bardzo polecam tą Agnecje! Natychmiastowo rozwieją każdą wątpliwość a także pomogą! Wynagrodzenia także fajne i na czas???? Lubię atmosferę w M-Serwis za: Pomoc!

Iga

Może ktoś podpowiedzieć czy warto aplikować do pracy przy inwentaryzacji?

Aktualność

M-Serwis zaprasza do kontaktu!

Aktualność

Mamy dla Was nową ofertę! Szczegóły poniżej :)

Uwaga, uwaga!

Alicja

Chcecie być na bieżąco ze wszystkimi 'nowinkami' M-Serwis? Koniecznie odwiedźcie fanpaga Agencji!

gość

Świetnie, że zapewniona jest umowa o pracę @Nad, bo o takie stabilne zatrudnienie jest dość trudno, a pewnie o odpowiednie benefity nie jest tak trudno.W końcu wiedzą jak zadbać o pracowników, ale atmosfera jest całkiem niezła.

Czy uzyskam odpowiedź na moje pytanie o opiekę w Belgii???

A zapewniają tam opiekę jakiegoś koordynatora/opiekuna?

Gwarantują tam opiekę jakiegoś koordynatora/opiekuna?

Nie ma ogłoszeń na Belgię. Chyba zakończyli już swoją przygodę w tym kraju...

chetna

Czy maja jakies prace w Belgii na okres wakacyjny?

maniak

@kazik, "wysoki poziom"? poczytaj opinie, a jak ci malo, to wyjedz przez nich do belgii.zweryfikujesz swoja opinie

maniak

mania, czyli wg ciebie, jesli jade do pracy za granica, to mam nie miec minimalnych wymagan i po nogach calowac firme, ktora na mnie zarabia??? to nie te czasy. agencji na rynku sporo, takze wybor jest. istnienie m-serwis w belgii, to tylko kwestia czasu :))))))))))))))

Zostaw merytoryczną opinię o M-Serwis - Poznań

• Jak się pracuje w M-Serwis?

Zobacz opinie na temat firmy M-Serwis tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

M-Serwis