Opinie o Welding Star Wojciech Staroń w Dębica

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Welding Star Wojciech Staroń. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Welding Star Wojciech Staroń o rekrutacji.

Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Welding Star Wojciech Staroń w Dębica

Dominik Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.

Jak aktualnie wygląda sytuacja w firmie ?

QWERTY Nowy wpis

Jak teraz wyglada tu sytuacja dla spawacza. Kiedyś sporo było ofert ale byłem zadowolony z firmy, teraz czas na zmiany przyszedł. Pisaliście tu ze w delegacji we Francji mało godzin, a Niemcy jak?

Bonus Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 dni.

Czy elektrykow tez poszukujecie ? Jakie stawki ?

Rok temu chyba jakieś masowe przyjęcia były spawaczy, bo szukali aż 12 pracowników. Tak z ciekawości, co to się podziało w firmie, że tyle wakatów do obsadzenia mieli? :) Wiecie czy w tym roku szykują się jakieś nabory? Mam przed sobą starszą ofertę pracy i oferowali wtedy 5 500–7 500 zł brutto. W tym roku jakiego rzędu wynagrodzenie dają? Podobno jest możliwość rozwoju zawodowego na pozycje Team Leader i Project Leader. To prawda? Ktoś z was awansował?

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Welding Star Wojciech Staroń. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Spawacz TIG?
Dominik

Jak aktualnie sprawa wygląda z zarobkami za granicą ? Jakie systemu? Itd

Widziałem ze niezłe były widełki płacowe na spawacza nawet do 9000 brutto, praca pon-pt a może będą jakieś nowe miejsca pracy otwierane ? Ktoś napisał ze stali pracownicy po czasie maja więcej, faktycznie tak jest?

Kamil

Witam. Jakie obecnie są startowe zarobki w firmie jako spawacz z doświadczeniem?

Wiktoria
@Kamil

Ale na miejscu czy w delegacji? Jest ogłoszenie z 2020 r. że we Francji spawacz mig/mag ma od 7 tysięcy brutto. Mnie to zastanawia coś jeszcze. Pisali tu kilka lat temu o prezesie, a teraz w rejestrze jako właściciel jest kobieta. Zmiany?

@Wiktoria

Chodzi mi o pracę w delegacji. Z tego co właśnie słyszałem to tam większość praca we Francji a godzin niestety mało

Alicja
@Kamil

A o tych godzinach to skąd wiesz? Nie no słabo jeśli tak się trafia, tutaj pewności to nigdy nie można mieć?

@Alicja

No bo we Francji jest zazwyczaj 48 h tygodniowo. Oczywiście wiadomo też zależy od budowy.

Alicja
@Kamil

No to faktycznie mogłoby być więcej. Ale co, tam jakiś standard francuski jest czy zazwyczaj takie budowy się trafiają i tyle? To ile w zasadzie byś oczekiwał tych godzin żeby optymalnie było?

@Alicja

Stawką trzeba nadrabiać a nie godzinami żyć

Jak wygląda praca na miejscu w Dębicy? Można zarobić? Przyzwoita atmosfera?

Beata
@12345

A o jakie stanowisko pytasz bo zarobki to moga się pewnie różnic?

Tom

Firma jako tako wporzadku lecz problem jest z kuzynami wujkami i cwaniakami którzy wykorzystuja znajomość z prezesem i czesto nowe osoby ktore zapracowaly na wyplate słyszą ze sie obijaly a gdy starzy pracownicy zaczynaja sie bać o miejsce bo przyszedl młody zdolny to cuda pitrafia powiedziec prezesowi zeby uje*ac mlodego....tak staron do ciebie mowa, pozdrawiam

@Tom

Koniec projektu i słysze kończymy współpracę doszły mnie głosy że się pan obijasz. A dopiero co była podwyżka i pochwała za dobra prace moment wiec jak to!!?? Pamiętam to jak wczoraj a to kilka lat wstecz. Zero empati ze strony pana Staronia zero rozmowy o sytuacji w pracy jaka miała miejsce .Niestety tak to jest jak człowiek nie da sobą pomiatać przez jakiegoś starego ogryzka..(usunięte przez administratora)

Jan

Witam, jakie stawki na początek dla dobrego spawacza, gorzej z monterką

@Jan

8€...10€ po jakims czasie. Stali pracownicy więcej. Ale to bieda gdzie przeciętny spawacz na wlasnej działalności za granicą pl 25€ tak jak i elektryk.

ROBOL

Będzie Ci ciężko dołączyć do jakiekolwiek zespołu jak nie pijesz alkoholu. Kolesiostwo na każdym kroku, nie polecam.

Wojskowy

Jak właściciel nie zauważa jak żołnierz go (usunięte przez administratora) na każdym kroku to ja nie wiem. Auto kupił za pieniądze firmy a o reszcie nie wspomnę . Może wkoncu wtopi

Lidia
@Wojskowy

Jakaś część Twojej wypowiedzi została usunięta (bo pewnie łamała w jakiś sposób regulamin strony). Nie wiem więc, co dokładnie chciałeś tu przekazać. Ale z tego co zrozumiałam, to masz jakieś obiekcje do Właściciela firmy Welding Star. Zanim podasz szczegóły to powiedz mi, pracowałeś tam w ogóle?

niemiec
@Lidia

do dziś pracuję . pod treścią niewidoczną pisało okradał/oszukiwał

@Wojskowy

Masz coś na poparcie swojej teorii??? Czyli jak zmieniam samochód na nowy, tzn. Że okradłem szefa??? Puknij się w łeb

Xyz
@Wojskowy

Potwierdzam!!!! Nie są to informacje wyssane z palca! (usunięte przez administratora)Pracowałem tam i wiem co jest grane... Nie ma prezes szczęścia do bazowych Hahaha. Ogólnie kiepska atmosfera, aż rodzony brat podziękował za pracę... Słucha nie tych ludzi, co trzeba i doją go ile się da!

Kamila

Wymagają od kandydatów ukończonych studiów ?

Krisno
@Kamila

Nie wymagają, wymagają zaangażowania, uczciwości i pracowitości.

ktoś

Warunki mieszkaniowe na strasznym poziomie, byle by jak najtaniej. Byle by jak najwięcej osób upchać.

Ciekaw
@ktoś

Witam. Gdzie takie kiepskie warunki???

Ciężko jest w systemie 12/12 w Welding Star Wojciech Staroń? Ktoś coś?

kamil

12/12 w jakim sensie 12 tyg i 12 dni w domu , czy 12 dni w pracy i 12 w domu

Powiem tak ,jeśli mam doprecyzować, są ludzie w firmie którzy robią już długo w firmie i nawet jeśli ktoś pracuje rzetelnie i daje sobie radę to potrafią tak namieszać żeby wyrzucić nawet z firmy ,nie tylko z budowy ,typu pan wachel i Sowa ,no.ale niestety ,później brakuje rak do pracy ,niemowie tu o wszystkich ludziach bo trafiłem na wielu ludzi życzliwych i wporzadku

Radosny chochlik

Podubiński K. Nie tylko w Weldingu wyleciałeś za: - nieumiejętność spawania metoda TIG - nieogarnięcie umysłowe - brak jakichkolwiek predyspozycji manualnych do pracy fizycznej - niechęć do jakiejkolwiek nauki

@Radosny chochlik

radosny ty chyba niewiesz komu odpisujesz tutaj miałem z Tobą kilka lat temu spine cwaniakujesz myślisz że masz się za Boga i opowiadasz na mnie niestworzone rzeczy cwaniaku mam się dobrze i ciągle pracuje mam nadzieję że pojedziemy razem na budowę,

Lidia

Pracowniku, gdzie mogę znaleźć informacje o nowych stanowiskach pracy? Czy orientujesz się czy szukają kogoś obecnie?

Inny
@Lidia

Zadzwoń, najprostsza droga do. Odpowiedzi

gino

Może ktoś ma wiedzę czy firma rekrutuje aktualnie? Jak przebiega rekrutacja?

byly
@gino

(usunięte przez administratora) fachowiec od(usunięte przez administratora) haha lubi szukać (usunięte przez administratora)powinien wziąć bo za tą wielką (usunięte przez administratora)

Ale ogólnie pan prezes wporzadku i firma też, płacą i życzę firmie jak.najlepiej ,oby pan prezes trochę pozdrawiam tych cwaniaków z długoletnim stażem

@Pracownik, piszesz, że firma jest "niezbyt dobra". Zechcesz doprecyzować? Masz na myśli oferowane warunki zatrudnienia, atmosferę? Tylko rzeczowe opinie są w stanie pomóc innym osobom szukającym pracy.

firma niezbyt dobra ,na Podkarpaciu są lepsze firmy ktore bardziej szanuja pracownikow ,w firmie za dużo fałszywych przyjaciół którzy próbują wygrysć innych na wiele sposobów ,niestety niezbyt uczciwie ,na ten moment nie polecam firmy i radził bym.szukac trochę dalej niż u Starońa

Zostaw merytoryczną opinię o Welding Star Wojciech Staroń - Dębica

• Jak się pracuje w Welding Star Wojciech Staroń?

Zobacz opinie na temat firmy Welding Star Wojciech Staroń tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Welding Star Wojciech Staroń
2.1/5 Na podstawie 79 ocen.
  • Cmentarna 93A
    39-200 Dębica