Opinie o Electrolux Poland w Świdnica

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Electrolux Poland. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Electrolux Poland na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Electrolux Poland w Świdnica

GPRS

Planujesz aplikować do tej firmy? To dobrze żebyś miał świadomość co Cię czeka na dziale technologii a szczególnie na prasach, jeśli nie jesteś z Ząbkowic, Dzierżoniowa, czy bliskich okolic i nie posiadasz znajomości czy układów z kliki łysego w różowej koszulinie he he, najniższe stawki, najgorsze roboty, brak jakichkolwiek perspektyw na rozwuj, szkolenia, przestrzeganie przepisów to praktycznie fikcja tylko na papierze w razie wypadku jesteś zdany sam na siebie bechapowcy to banda głombów patrzą żeby tylko Cię UJ.... bać. Generalnie jesteś związany do maszyny nawet jak pójdziesz do kibelka po powrocie czeka na Ciebie wytresowany przez pana łysego wściekły z pianą na pysku piesek zwany liderem he he jak Ty w ogóle miałeś czelność pójść zrobić (usunięte przez administratora) a target spada i wykresy lecą w dół ha ha kto pracuje lub pracował ten wie o czym mowa. Jesteś z poza kliki to jesteś nikim. Jeśli odpowiada Ci takie traktowanie to jest miejsce dla Ciebie a jeśli się szanujesz to omijaj ten (usunięte przez administratora) z daleka. Do puki jakiś modry ale to musi być naprawdę modry dyrektor nie zrobi z bandą łysego porządku czyli (usunięte przez administratora) wszystkich z tego układu to tam dobrze nie będzie. Do tej pory jeszcze taki nie nastał a przez ostatnie lata było kilku

Rzucają ludźmi między działami bez korekty umów, bez badań i mówią że to jest zgodne z prawem.. podkresle, pracując na umowę o pracę w charakterze np operator NIE MASZ PRAWA ISC NA PRODUKCJĘ BEZ BADAN ANI ANEKSU DO UMOWY TYPU MONTER, a tam dzieją się cuda na patyku

Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Czy możesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej w Electrolux Poland? Dodali nowe ogłoszenia 21 lutego na Pracuj.pl.

GPRS Nowy wpis

Były pracownik Nowy wpis
@GPRS

Święte słowa mordo, tam kierownicy z Ząbkowic to zwykle .... Nie będę cytował, bo szkoda słów... Ale mam nadzieję, że wpadnie tam inspekcja pracy spoza Świdnicy i zrobi porządek.. jak to czyta " kierownik" z technologii to wiedz że ha co w de

Były pracownik Nowy wpis

Pracownik4

Electrolux- je..... NY (usunięte przez administratora)liderzy aż proszą się o liścia na (usunięte przez administratora)przyjdzie czas że któryś policzy ząbki frajerzy liderzy ????????????????????

@Pracownik4

Za milutki to ty nie jesteś. Takie groźby na forum to dość mocne słowa. Jeszcze ktoś weźmie to na poważnie. Czemu się tak konfliktujesz w pracy? Co ci liderzy zawinili?

Było
@Pracownik4

Dziwi mnie taki problem z liderami jaki jest w electroluxie, ja odszedłem do innej pracy mam lidera facet ok 40 lat spoko , taki życiowy pomocny , nie wywyższający się mający bardzo duża wiedzę na temat co robi .

Zuzanna
@Było

a widzisz, ci tutaj to w jakim wieku są? może trochę młodsi i dlatego taka rozbieżność? ten Twój Pan to doświadczony? ile lat na stanowisku jest a ile tutaj liderzy zajmują swoje?

To prawda, że liderzy na produkcji zarabiają 7 tys netto ?

Magazynier

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Były już

Napisze osobny komentarz .Dziwi mnie taki problem z liderami jaki jest w electroluxie, jestem już byłym pracownikiem. odszedłem do innej pracy mam lidera facet ok 40 lat spoko , taki życiowy pomocny , nie wywyższający się mający bardzo duża wiedzę na temat co robi .A tutaj to była tragedia ledwo lider a uważał się za Boga .

Halina
@Były już

Bardzo przeszkadzało w pracy to wywyższanie się liderów? Miało to jakiś większy wpływ? A jak w praktyce to wygląda? Bo w sumie różnie to można rozumieć:p

Były już
@Halina

Tak bardzo, to było męczące gdy na kazdym kroku taki cię dyskredytuje pokazuje że jesteś nikim , nie pomaga a powinien , nie tlumaczy swoich decyzji a odpowiada" nie bo nie lub bo tak mogę " samo urlopy biorą kiedy chcą a innym odmawiają lub z łaska dają

Zuzanna
@Były już

A w czym powinien konkretniej pomóc? i skoro nie umie to kto tu jest ponad nimi, żeby poprosić o pomoc? Nie ma tu jakiś szkoleń dla wyższych stanowisk?

Max

Witam, wiele tu opinii, komentarzy itd. itp., czytałem, słyszałem i sprawdziłem i mogę potwierdzić co słyszałem od innych osób, ludzi .... większość to ludzie z Ukrainy, z których większość jak znajdzie coś lepszego to ucieka z tej firmy, poza tym słychać, że są faworyzowani..... stawki niskie :( , no. w Colgate są wyższe, a poza tym jak p. w rekrutacji podkreślała mi kilka razy : ....Praca b. monotonna !!!!! Jak ktoś radzi sobie z takim czyś to ....a jak nie to radzę odpuścić sobie.... Pracowałem na produkcji i powiem że sama przerwa w ciągu 8 godzin, 20 min i 10 min, to też jest ....bez komentarza. Trzymajcie się !

Aleksandra
@Max

Spoko że od razu powiedzieli że praca monotonna, bo nie każdy da radę wytrzymać w takich warunkach. Co do przerwy to wydaje mi się że na 8 h przysługuje 15 min, to chyba całkiem nieźle 20 i 10min. Długo pracowałeś na produkcji, praca bardzo ciężka?

Ebe Ebe

O co chodzi z programem dobrowolnych odejść? Ma ktoś więcej informacji?

Mimi

Siemanko, czy wie ktoś czy w tej firmie jest możliwość w trakcie przerwy oczywiście wyjść na palarnie i zapalić fajka?

......
@Mimi

Musisz wyczaić, co i jak, na jakiej zmianie itd. itp., jaki lider, Twój współpracownik itp.,, ale raczej nie na I-ej i II-ej zmianie

Natalia
@......

A ogólnie ile przerwy przysługuje na 8 h pracy?

noname
@Natalia

pierwsza 20min ostatnia 10min :)

Robercik

Co się u was dzieje ? Podobno masowe zwolnienia ? Czym to jest spowodowane ? Dostajecie jakąś rekompensatę ?

@Robercik

No co ty? Właśnie miałem aplikować a ty piszesz ze będą grupowo zwalniać? Ja nic o tym nie słyszałem. Ty wiesz z jakiegoś pewnego źródła czy to może tylko plotki?

Robercik
@Edward

Pewne źródło

@Robercik

co wg ciebie znaczy pewne ? zarząd wysłał o tym pismo i jest 100% pewne czy po prostu pogłoski od kolegi? bo to dla mnie spora róznica

uma
@Edward

Raczej nie plotki.

Ryszard
@uma

I co, sprawdziło się to? Były grupowe zwolnienia?

Stara Baba

Dzisiaj obchodzimy 15 lecie firmy.My jako zwykli pracownicy poczuliśmy, że to nie my też tworzymy to miejsce pracy.

I
@Stara Baba

Dopiero teraz to poczuliście? Dobrze, że w ogóle. To nie jest złośliwy komentarz, po prostu na każdym spotkaniu okazjonalnym na magazynie dało się to odczuć. Pozdrowionka

Grażyna
@I

Czyli obchodzicie też jakieś święta itp w pracy?

Jest opcja zatrudnić się w kontroli jakości ? Mam kilka lat doświadczenia ale nie widziałem ogłoszeń do jakości.

Dino
@Paweł

Złóż CV i zapytaj się

i
@Paweł

Poszukaj sobie na OLX, widziałam ogłoszenie, że szukają na jakość.

Edward

Ja akurat nie mam znajomości. Myślisz że będzie problem z przyjęciem jak nie mam nikogo kto mnie poprze? Wiesz ile płacą na jakości? Dobre zarobki czy takie sobie?

Stanisław

Można udusić się na linii montażu i kabelki..Dlaczego nie można bylo oddzielić salę z piecami osobno, dlaczego wszyscy muszą oddychać gorące powietrze.. Że by udusić się!! W nocy w ogóle jest źle ludziom na linii! Przynajmniej okna dlaczego na sali, chyba nie można ich otwierać.. Masakra a nie warunki!!

@Stanisław

To się zwolnij , jaki masz problem.. kabelki ? Chyba logiczne ,że trzeba je podłączyć żeby kuchenka działała. Idź na piece , to zobaczysz co to praca w nie sprzyjających warunkach

@Stanisław

Ponoć zwalniacie 100 pracowników z Polski na rzecz ukraincow

@Flooow

Niesprzyjające warunki w pracy przy piecach. W jakiej temperaturze tam się pracuje? Tak orientacyjnie.

Klejenie szybek

Praca tak monotona że można oszalec.Stawki średnie jak za pracę która sie wykonuje,przy maszynie powinny być 2 osoby a stoi jedna.Masakra jeśli komuś podoba się monotonia polecam a jeśli nie to radzę uciekać

Xxx
@Klejenie szybek

Ziomek popracowales tam 3 dni i ci się znudziło. To zalezy od osoby bo praca nudno nie jest chyba ze stoisz i patrzysz caly czas w jedno miejsce

Klejenie
@Xxx

Ile 3dni? Chłopie przepracowałem tam cholornie dużo czasu i dało się do tego przyzwyczaić robić x szybek w ciągu zmiany ale nie jest to amitna praca i może kiedyś to zrozumiesz że robienie jednej i tej samej czynności jest nudne i wykańczające

@Klejenie

A pracujesz tam jeszcze ? Czy juz skonczyles ?

Maja
@Klejenie szybek

Hej @Klejenie szybek, monotonia w pracy nie każdemu będzie przeszkadzać, jeżeli wiąże się ona ze stabilnością zatrudnienia i adekwatnymi zarobkami. Napiszesz coś więcej o pracy jaką wykonywałeś w Electroluxie?

Maja
@Xxx

Cześć @Xxx, od jakiego czasu pracujesz w Electrolux i na jakim stanowisku? Czy firma oferuje jakieś fajne benefity? Jak dodatki świąteczne, premie, zniżki?

Xxx
@Klejenie szybek

I co już pewnie tam nie pracujesz skoro takie nudne to

Danuta
@Xxx

Nie wiem, czemu takie jazdy robicie na niego, Ty szczególnie. Każdy może stwierdzić, że nie chce kręcić się cały dzień jak automacik. Są różne wyjścia, awansować na lidera, albo zdobyć wykształcenie i iść do administracji.

Pixe
@Maja

Jest premia miesięczna do 15 procent do tego karta benefit ale od 3 mies zatrudniania, kluczyk do automatów na których dają po 20 złotych co miesiąc. Na montażu dają też czekoladę i cole jeżeli zespół nie dostanie błędu wystawianego przez jakość w miesiącu. Dają również paczki na święta, w ubiegłym roku była wigilia po raz pierwszy od covidu. No i oczywiście pieniądze na wczasy pod gruszą. Benefitow jest sporo.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Electrolux Poland?

Tico

Jeśli pracujesz na szeregowym stanowisku to, kolokwialnie mówiąc, firma ma "w pompie" dobrą atmosferę i Twoje dobre samopoczucie. Musisz zrozumieć, ze dla osob siedzacych wyżej nie jestes czlowiekiem tylko ciagiem cyfr w excelowej tabelce. Liczy się Twoja produktywnosc i to ile srubek, szybek itp. wykonasz w ciągu zmiany. Jak nie wykonasz to dostaniesz (usunięte przez administratora) i ewentualne nadgodziny zeby dociągnąć do planu. Jak wykonasz to nikt Ci dziekuje nie powie bo to po prostu Twój obowiazek.

Runo

Czy ktoś się orientuje jakie są stawki na stanowisku lidera na linii produkcyjnej, warto aplikować ? Mam doświadczenie, ale nie wiem czy warto, ponieważ jedni mówią, że lider zarabia niewiele więcej jak pracownik na linii, a inni że zarabia ze trzy razy więcej. Może ktoś się orientuje.

Jagoda
@Runo

No właśnie. Jakie są stawki ? Mam doświadczenie

Katarzyna
@Jagoda

Wydaje mi się, że to zależy od wielu rzeczy, ile masz tego doświadczenia, ile sobie wynegocjujesz, jak zrealizujesz plany. Chyba najlepiej będzie, gdy po prostu złożysz CV i pójdziesz na rozmowę, wątpię, by każdy dostawał taką samą wypłatę.

@Katarzyna

Słyszałem, że ponoć 5 tys netto na start, to jeżeli faktycznie jest taka stawka to warto aplikować.

Jest jakiś mail żeby się skontaktować i dowiedzieć się czy są wolne wakaty do kontroli jakości ?

Fitness

Warto startować na lidera montażu produkcyjnego ? Jaka jest Wasza współpraca z liderami jako pracownicy montażu ?

Jaki jest wkład kierownictwa Electrolux Poland w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Wkładu jest zero . Byle 8 godzin i do domu

Flooow

Zadny wkład, tutaj się liczą cyferki na liczniku, nie pracownik

Ryszard
@Flooow

A czym się przejawia ten brak wkładu kierownictwa? W sensie - czego byś od nich oczekiwał w tym aspekcie? :)

@Ryszard

Chyba logiczne ,żeby kierownik robił to co do niego zależy , a nie latał na palarnie i ucinał sobie zbędne pogawędki z liderami

Cujo

Bylem pracownikiem działu przed montażu i klejenia (staż 11 miesięcy) Ogólnie praca nie byla zła o ile komus nie przeszkadza monotonia. Strasznie nudna praca i do tego brak możliwości umilenia sobie pracy muzyką czy innym podcastem (względy bhp). Zmiana robotów też nie pomagała, na kazdym po kilku chwilach robilo sie nudno. Praca nie byla męcząca fizycznie (a nawet lekka jak na pracę fizyczną) ale przez tę nudę męczyła mnie psychicznie. Zarobki nie powalają a w zasadzie byly niskie. Trzeba by było narobić nadgodzin żeby bilans się zgadzał ;) Trochę dziwił mnie chaos w tak duzej korporacji, wiele rzeczy nie grało ze sobą a brak współpracy i komunikacji między działami powodował zamieszanie i zaburzanie planow produkcji. Tak naprawdę z równowagi wyprowadzala mnie tam jedna rzecz a w zasadzie jeden lider. Potrafil w piątek pod koniec pracy zlecić pracownikom sobotnie/niedzielne nadgodziny a odwołać je potrafił w sobote o 5 rano (co juz ma wpływ na organizację czasu wolnego a jest dla mnie nie do zaakceptowania). Ja zmieniłem oo prostu nr telefonu i nowego nie podałem ale z opowieści wiem że sytuacja byla częsta. Odszedłem do lepiej płatnej pracy.

Luxtorpeda

Czy to prawda, że można zostać pracownikiem biurowym bez matury? Słyszałem, że są takie przypadki. Warto aplikować czy to nieprawda ?

Zostaw merytoryczną opinię o Electrolux Poland - Świdnica

• Jak się pracuje w Electrolux Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Electrolux Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Electrolux Poland?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Electrolux Poland?

Kandydaci do pracy w Electrolux Poland napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Electrolux Poland