logo Electrolux Poland

Electrolux Poland

Świdnica

Opinie o Electrolux Poland

supermocny 2016-04-02 16:24:57
tam nie jest łatwo, jak dla mnie jak praca w electroluxie to tylko dostać się na te linie gdzie jest mniejsza norma, bo na 6 idzie sie zajechać za ten sam hajs . Pozdro
Paweł 2016-04-04 05:00:18
Taaa tylko ze na lini 1.3.4 są bardziej skomplikowane modele kuchenek i one odbiegają od tych z lini nr6 i nie ma co porównywać norm ze jedni walą po 900 a inni po 300 i to jeszcze jak modele dopiszą bo nie które są tak chuu ze masakra ale im sie i tak nigdy nie dogodzi ile by nie było normy do góry a kasa stoi w miejscu tak nie może być !!!!!!!!
huehue 2016-04-04 11:50:52
Witam. Czy zakład "pozwala" na palenie w godzinach pracy? Jest wydzielona jakaś palarnia czy coś?
sate 2016-04-05 13:17:52
to sie zwolnij a nie narzekasz
Paweł 2016-04-05 20:32:59
Ale nie nie narzekam akurat tylko tłumacze ludziom jak jest !
Marco 2016-04-29 11:03:29
Co za bzdury zapewne nigdy nie pracowałeś na innej lini. Policz ludzi ilu jest. na szustce a np. na 5 na 6 masz ponad 2 razy więcej osób które robią bardzo proste żeczy w porównaniu do 1,3,4,5 jak ktoś się nie wyrabia na 5 trafia na 6 nigdy odwrotnie
mala##mi## 2016-05-07 11:07:48
no norma 950 od poniedziałku 05.09.2016 nie mają ludzi proszą się żeby zostawać na nadgodziny a wczoraj na L6 poszły 2 osoby... ale powodzenia im życzę z tymi normami. sami niech staną i zapier..... niech zobaczą jak to fajnie robić dla kogoś żeby ktoś miał wypłatę i premię... staną ci za plecami ze stoperem w ręce i rób dla [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
mala##mi## 2016-05-07 11:19:18
juz tam nie pracuje i szczerze powodzenia im zycze z norma 950 od poniedzialku... nie wiem kto im to bedzie robil jak ludzi nie ma bo zwalniaja a prosza sie zeby na nadgodziny zostawac...po takiej normie oni mysla ze ludzie chetnie im zostana hahahaha zal mi ich...to co sie dzieje na L6 to jakies mega poronienie... dostep do wody pitnej po ch..u!!!! jak se kupisz i przyniesiesz to nie padniesz z wycieczenia... jeszcze troche to nie bedzie przerw na L6... dowala im kroplowki zeby mieli dozylnie picie i jedzenie...pampers na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i ogien k....a 8 godzin...wentylatory dalej nie dzialaja i podejrzewam ze jeszcze troche poczekaja sobie az je uruchomia a juz tam jest goraco...
biedny czlowiek 2016-05-13 18:56:36
ten zaklad to zlodzieje zwolnilem sie i do tej pory ekwilawentu nie dali a powinni dac w dzien ktorym wypowiedzenie dalem .widac jak ludzi szanuja
sun 2016-06-04 20:59:13
Czemu w tym zakładzie liderzy są tak tępi?Nic nie umieją itd...?
zarow 2016-06-04 23:26:30
zalezy ile czasy, ale na pewno mniej zarobisz.
cave 2016-06-05 13:53:14
rozwiń temat,bo nie jażę
Pfff 2016-06-22 10:41:00
Bardzo nieprofesjonalnie prowadzony proces rekrutacji. Chaos i balagan, zmienianie terminow rozmowy.I oczywiscie brak informacji zwrotnej. Jezeli marnujecie czyjs czas to wypadalaby przynajmniej poinformowac o wyniku rekrutacji.
em 2016-06-29 08:39:50
Witam, ktoś coś wie o rzekomym postojowym?
Samotny kostek cukru 2016-07-01 21:17:08
Nikt nic nie wie ,bo w ty m zakładzie wszystko owiane jest tajemnicą-prędzej Bursztynową Komnatę odnajdziesz niż cokolwiek się dowiesz -co powinni Tobie przełożeni powiedzieć.
Kamil 2016-07-02 16:19:52
Nie liczył bym na postojowe bo musieli by nam zapłacić a to im się nie opłaca wolą rozbudować magazyn gotowców a jak już go postawią to zwiększą normę żeby pusty nie stał
Ejot 2016-07-05 18:42:13
Postój jest w preszym tygodniu sierpnia i nie wypłacają pracownikom postojowego, lecz wciskają urlop. Wolnych dni w tym roku już tyle nam rozdali sami że znacznej części osobom z produkcji pozostawało po 6-7 dni urlopu. To jest nie do pomyślenia.
Michalj87 2016-07-10 16:48:02
Tak jest teraz w większości zakładów a Polacy muszą za Ukraińców zapierdalać wiem bo tam robiłem 7 latt
mj87 2016-07-10 17:16:25
To ich juz tam całkiem pojebało a na 3 ile robią norme nie wiesz może tam kiedyś robiłem
22 mała 2016-07-11 10:16:23
na 3 robią około 250 gazu i elektryka
sfsfsf 2016-07-11 19:43:12
i ziarenko "biowitalu" zawsze wpadało :)
leonerko 2016-07-12 23:02:34
tak zarabiaja w polsce jak polak w angli i wielki pan jak wraca .....
ktos 2016-07-24 16:09:52
Od jakiego czasu wisi oferta na stanowisko" tłoczarz". Czy zarobki na tym stanowisku są wyższe od tych na produkcji i jak ciężka to praca?
Kamil 2016-07-27 20:11:23
Generalnie w elektoluxie nikt lekko niema przynajmniej ci na dole. według mnie praca lżejsza niż na lince. zarobki takie same tylko plus dodatek za 4 brygadówke
Rajmund P 2016-08-02 22:25:10
Witam chciałem się przyjąć,
1) Czy umowa jest podpisywana z Electrolux. czy nadal przez agencję pracy.
2) Czy na drugiej zmianie często jest praca do 2.00 w nocy (po 12 godzin).
3) Oraz czy nadal jest tak gorąco na produkcji, a może zrobili klimatyzację ?
Dziękuję z góry za merytoryczne odpowiedzi.
ryko 2016-08-05 07:33:20
1 I przez Electrolux i przez agencję zależy jak i dokogo złożysz cv.
2 Zdarza się że robi się do 2
3. Jest bardzo gorąco szczególnie teraz, o klimie zapomnij na kilku liniach zamontowali wiatraczki tylko co ci da mały wiatraczek dwa metry nad głową.
resh 2016-08-05 22:34:43
(usunięte przez administratora)na maxa hiiiiiiiiii
ktos 2016-08-06 23:36:13
Za te zmiany do 2 wypłacają setki (nadgodz nocne) czy wolne dają?
Romek 2016-08-07 15:26:46
Czy praca do 2 w nocy jest egzekfoana, czy tylko kto chce zostaje?
ryko 2016-08-08 18:54:19
Generalnie to w Polsce niema obowiązku nadgodzin robisz 40 godzin i tyle. Ale wiesz jak jest niezgodzisz się raz drugi lider prześle kirownika kierownik ponarzeka a zajakiś czas dostaniesz wypowiedzenie bo przecież nie muszą cię informować za co cię zwalniają.
kl 2016-08-13 14:40:38
Elektolux nie pracuje?
Zainteresowany 2016-08-19 10:17:16
Ile teraz kasy dają na początek ?
Codzienne cofki 2016-08-24 17:46:27
Czemu nowi pracownicy mają więcej niż starzy z kilkuletnim stażem?I ten doświadczony ma jeszcze uczyć buraka,który ma więcej?
Tadek 2016-08-31 19:35:17
Nie jestem i nie byłem pracownikiem tej firmy , więc nie mam moralnego prawa oceny tej firmy. Nie mniej jednak członek mojej rodziny jest (raczej już był dziś złożył wypowiedzenie ) pracownikiem tej firmy , i chcąc być obiektywnym , muszę oświadczyć , że słyszałem z ust członka mojej rodziny , że sama firma jest okey , natomiast powód odejścia nie tylko członka mojej rodziny ale również wielu innych osób jest źle wyszkolony i nie przygotowany profesjonalnie zespół liderów i kierowników. Jestem kierownikiem działu w którym pracuje 35 osób , mam 2 Liderów i jednego mistrza , największy nacisk w naszej firmie ,która liczy
prawie 400 osób (5 działów) kładziemy na morale załogi , zadowolenie pracowników i przyjazną atmosferę w pracy. Nie dopuszczalne jest aby lider czy mistrz traktował przedmiotowo pracownika (a tak jest w Waszej firmie) "Liderzy wasi zachowują się jak Kapo w SS" (przepraszam za mocne słowa) ja tylko cytuję wypowiedzi waszych obecnych i byłych pracowników). Na pytanie pracownika "czy jest szansa na awans (podwyżkę) Lider lub kierownik odpowiada , " jasne , normy "....
Nie dziwi mnie tak wielka rotacja w waszej firmie , ludzie patrzą nie tylko na pieniądze , ale też na szacunek. Moim skromnym zdaniem , zarząd i kierownictwo wyższego szczebla nie jest świadomy tego , co się dzieje na dole , dlaczego ? W mojej firmie spotkania pracowników z działem HR (Kadr) i zarządem odbywa się systematycznie 2 razy w miesiącu , liderzy , mistrzowie i kierownicy mają raz w miesiącu szkolenia i spotkania w zakresie zarządzania i psychologii pracy . efekt żadnych wypowiedzeń o 2 lat....
Dobry lider , kierownik , szef , wchodząc na halę produkcyjną nie widzi ; maszyn , linii produkcyjnych , odpadu .. w pierwszej kolejności widzi ludzi , żywych , myślących , inteligentnych , pracowitych i oczekujących akceptacji , a potem widzi cała resztę..
Zmieńcie liderów i kierowników (albo ich wyszkolcie ) a wszytko będzie super .
Będzie jakość , wydajność , terminowość dostaw i hossa firmy , nie trzeba będzie "łatać " etatów Ukraińcami....
Powodzenia
niebieski 2016-09-16 17:11:02
Zakład nie ma ludzi, a chcą zrobić kolejna linie? Kto tam będzie pracować? Ukraińcy? Bez sensu..
niebieski 2016-09-16 17:11:23
Były pracownik 2016-09-30 17:23:09
Rekrutacja do tej firmy to top model kto komu się podoba lub nie chora polityka jak większości głownie to błąd osób które zapraszają na rozmowy, powinny patrzeć co kto potrafi a nie jak wygląda, praca nie jest tam jest łatwa lecz do wszystko można się przyzwyczaić nie dla każdego jest ta praca, nie polecam tej firmy
Gotowiec 2016-10-02 14:53:42
Magazyn wyrobów gotowychpozdrawia cieżko pracujących na liniach pracowników. Większych płaczków nie widziałem. Wzielibyście się za robote. Skupili na tym co robicie a nie tylko same buble walicie. A to złe drzwi a to jakiejś instrukcji nie wsadzili a to naklejki nie dali wstyd.
Komuś źle zapraszam do nas.
bot 2016-10-10 12:40:18
mylisz się gazu robimy po 250 a elektryka 300-310
hfgh 2016-10-15 22:31:42
Zapraszam na linie zobaczysz co to znaczy zapierdalać. Ciągle przez was musimy nadrabiać bo linia stoi bo magazyn sie nie wyrabia .
Gotowiec 2016-10-16 18:20:17
Robicie buble ,które musimy ciągle wyłapywać i odwozić wam na te wasze linie. Liczą się dla was cyferki i zapierdzielacie bez patrzenia na jakość tylko na ilość. Zamiast zająć się swoją pracą musimy nadrabiać wasze niedbalstwo. Nie wiem co wy przez nas nadrabiacie?? Mój sperdzielony wózek szybciej zapierdziela niż wy na lini.
Widać masz dużo czasu skoro nas wyłapujesz na fajce a nasza palarnia jest oddalona od waszej. Mniej kłap dziobem i weź się do roboty.
hfgh 2016-10-21 15:22:34
Wyłapujecie ciekawe co ? kuchenki trafiają od was z wgniecionymi panelami zbitymi drzwiami bo niepotraficie jeździć tymi swoimi wuzeczkami i robota dla nas. Zapierdalamy bo musimy norma ciągle idzie do góry ludzie są pod coraz większą presją i niema wyjścia . A co do fajek to nic o tym nie pisałem.
Zauroczony 2016-10-29 09:15:45
Fajne sa dziwczyny w electrolux
HR 2016-10-29 23:13:47
A wy przestancie walic po kuchenkach tymi wózkami to pogadamy
Rezolut-Man 2016-10-30 01:02:20
Coraz to przyjmuje lepszych pracowników,,hehehe,,,śmiech na sali...brawo!!!!!!
Sami wiecie. 2016-11-04 22:13:32
Nie dbać o pracownika wykwalifikowanego ze stawką"X" i pozwolić mu odejść......nastepnie przyjać pracownika nie wykwalifikowanego ze stawką "X-plus"-to przecudna metoda tego zakładu!!!!!!!!
Gotowy 2016-11-05 21:54:30
Koleszko własnie że schodzą z wgniecionymi panelami i stłuczoną szybą zdarza się często. O styropianach nie wspomnę. Macie te swoje wzory jak powinien wyglądać styropian wiec stosujcie sie do tego.
Jeśli nie jesteś naprawiaczem na linii to nie masz zielonego pojecia co do was przywozimy. Widzisz tylko kuchenke i myślisz że prod z gotowców. Prod nie zawsze znaczy że uszkodzony przez nas.
Byly 2016-11-06 17:28:48
Ja wlasnie przyszedlem i odszedlem.Na rozmowie kwalifikacyjnej mowiono mi jedno a rzeczywistosc drugie.Zwolnilem sie, obiecanki cacanki a glupiemu radosc.NIE POLECAM TEGO ZAKLADU
lizus 2016-11-06 23:34:54
Pewnie za wódę wyleciałeś lub nie przestrzeganie zasad,a nie sam odszedłeś. Teraz oczerniasz.
szybki darek 2016-11-24 02:10:41
Magazyn wyrobie gotowych życzy wszystkim wesołych świąt
Zostaw swoją opinię o Electrolux Poland - Świdnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Electrolux Poland