Agencja Ochrony Osób i Mienia D.S. Fokus sp. z. o. o.

Ochrona imprez

Naszą specjalnością i głównym zakresem działalności jest ochrona wydarzeń. Jesteśmy ogólnopolskim liderem w zakresie ochrony imprez masowych, również tych o podwyższonym ryzyku.

Naszym Klientom oferujemy kompleksową usługę, obejmującą (w zależności od wymagań):

• ochronę imprezy,
  • przygotowanie planu zabezpieczenia imprezy,
  • przygotowanie planu p.poż.,
  • uzyskanie zgody na organizację imprezy masowej,
  • zaplecze medyczne,
  • płotki zaporowe.

Zapewniamy zabezpieczenie p.poż , naszym klientom możemy zaoferować samochód strażacki Toyota Hilux (wykorzystywany jako wóz bojowy i samochód patrolowy) wraz z profesjonalnym zespołem strażaków gotowych zabezpieczyć zarówno małe, jak i duże imprezy masowe.

Stale współpracujemy z:

Stale ochraniamy:

KS Legionovia MKS BUG Wyszków

Współpracujemy z firmami organizującymi największe wydarzenia w Polsce.

Od 2006 roku zabezpieczyliśmy ok. 1000 imprez różnej wielkości – od kameralnych VIP Stref do największych festiwali w Polsce. Dzięki temu zdobyliśmy ogromny potencjał wiedzy i doświadczenia.

201420132012201120102009

Posiadamy wiedzę, personel oraz zaplecze sprzętowe niezbędne do kompleksowego zabezpieczenia i organizacji każdego, nawet największego czy najbardziej skomplikowanego wydarzenia. Gwarantujemy przy tym wysoki standard usług.

koncertyimprezy_rekreacyjne_i_kulturalnewydarzenia_sportowesluzba_porzadkowaodwodgrupa_interwencyjna

Ciężką i sumienną pracą zapracowaliśmy na zaufanie Organizatorów imprez.

Agencja Ochrony Osób i Mienia D.S. Fokus sp. z. o. o.