Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Grafpol B.M.Meszkes

Pracowałeś w firmie Grafpol B.M.Meszkes i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
franek - 2014-06-11 07:34:43 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Przy tak niby kiepskim zarzadzaniu,jest to ostatnia (w tym segmencie)firma polska ktora z powodzeniem konkuruje z korporacjami,uzyskujac niezle wyniki.Nie wiadomo skad czerpiesz swoja opinie?Rozumiem,Bydgoszcz to dla Ciebie prowincja.Niema to jak Warszawa.Pozdrawiam bardzo goraco
zdjecie uzytkownika
Waldek - 2014-06-19 14:20:04 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Czyli polecacie, czy nie, bo się pojawiły dwie skrajne opinie dotyczące sukcesów Grafpol B.M. Meszkes...
zdjecie uzytkownika
Zdzichu - 2014-06-27 23:28:01 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Niestety Jurku,trzeba tu pracowac ale wszystko jest korrekt.Pieniadze na czas i zadnych dziwnych porozumien.Klimat w pracy dobry.
zdjecie uzytkownika
Waldek - 2014-06-29 23:57:50 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
No świetnie, dwie przeciwne opinie. Może podacie więcej argumentów, Zdzichu chociaż coś dopisał, a post Jurka jest dość ogólny, to chyba bardziej mnie Zdzichu przekonał.
zdjecie uzytkownika
Tiruriru - 2014-07-02 23:00:56 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
A jakie są klimaty interpersonalne między pracownikami w tej firmie??
zdjecie uzytkownika
Grzegorz. - 2014-07-05 19:01:10 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Czy Ty Tiruriru czasami nie podpuszczasz? pracujesz na przewijarce to sama wiesz jak tutaj jest!
zdjecie uzytkownika
Grzegorz - 2014-07-05 22:46:10 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Tiruriru-Ty masz zlepione wlosy spiete w kucyk:)
zdjecie uzytkownika
Tiruriru - 2014-07-05 23:21:52 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Aaa to już moja slodka tajemnica-Kolego! :D
zdjecie uzytkownika
Waldek - 2014-07-06 11:56:13 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Grzegorz, może napisałbyś jednak dla tych, co szukają pracy jak wygląda atmosfera w grafpolu, bo nie wydaje mi sie, aby ktoś podpuszczał, bo niby jak w tym cel..
zdjecie uzytkownika
Grzegorz - 2014-07-07 21:52:53 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
atmosfera jest swietna a zazdrosnic nie brakuje .Za jedna zlotowke potrafia wyrwac serce .Jak chcesz tutaj pracowac - zapraszam!
zdjecie uzytkownika
drukarz - 2014-07-09 17:17:28 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
a dlaczego tam pracujesz??
zdjecie uzytkownika
makaron - 2014-07-09 19:32:27 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Masochista....
zdjecie uzytkownika
Radek - 2014-07-12 11:51:24 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (4)
Beata jestes taka mloda dziewczyna ....................zadbaj o swoj wizerunek

zdjecie uzytkownika
Waldek - 2014-07-12 14:19:21 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Ja własnie jestem w takiej sytuacji, że zastanawiam sie nad praca w Grafpolu. Tez chętnie usłyszałbym co Was tam trzyma, bo piszecie, ze żałujecie, ale żaden nie odejdzie..
zdjecie uzytkownika
Tiruriru - 2014-07-21 19:15:08 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Najlepiej kamuflować się fikcyjnymi nazwami, zamiast przyznać się kim tak naprawdę się jest. "Radziu"-Twoja rzekomo obiektywna opinia była nieco pod granicami dobrego kunsztu.
zdjecie uzytkownika
sam un - 2014-08-19 18:23:59 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Tiruriru - 2014-07-21 19:15:08]:
paru juz odeszlo i nie zaluje :D
zdjecie uzytkownika
darek - 2014-09-03 18:38:40 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Trochę nie wierze tym opiniom, przecież drukarnia Grafpol to lider w swojej branży z portfolio klientów reprezentujących najbardziej rozpoznawalne marki na rynku krajowym i zagranicznym. Powinni dbać o pracowników, a tu słyszę o dobrowolnych odejściach. Dzis wystawili trzy ogłoszenia o prace, poszukują na stanowiska: Pomocnik maszynisty fleksograficznego, Technolog druku oraz Konfekcjonowanie wyrobów gotowych.
zdjecie uzytkownika
drukarz - 2014-12-12 22:26:27 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Źle się nie pracuje. Ludzie narzekają jak w każdej firmie. Zatem jakie są wady według Was?
zdjecie uzytkownika
Daniel - 2014-12-20 02:42:27 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Witam.
Czy mógłby ktoś napisać ile płacą pomocnikówi drukarza?i samemu drukarzowi za normę godzin.
zdjecie uzytkownika
ktos - 2015-01-08 21:08:56 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
hejka pracować trzeba jak wszędzie, dla leniuchów nie ma miejsca, a ponarzekać też zawsze się znajdzie coś...o kasę samemu trzeba sobie wynegocjować...
zdjecie uzytkownika
NOWY - 2015-04-11 21:11:44 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
PRACUJE TUTAJ ROK CZASU.NIE ROZUMIEM JEDNEJ RZECZY.NIE WOLNO PIC I SPOZYWAC POSILKOW NA STANOWISKU PRACY,TO NORMALNE -ALE DLACZEGO MOGA TO ROBIC KIEROWNICY ZMIAN? SA LEPSI I GORSI?MAMY BRAC Z NICH PRZYKLAD?????????
zdjecie uzytkownika
buli - 2015-05-11 12:47:40 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Daniel - 2014-12-20 02:42:27]:
pomocnik drukarza 1500 netto zl za kwiecien 2015r.
zdjecie uzytkownika
waldek - 2015-06-11 09:32:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
gregory: jesli 30 letnie niemieckie maszyny sa nowoczesne, no to gratuluje wyobrazni :)
zdjecie uzytkownika
Tiruriru - 2015-06-21 23:00:10 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Waldek, co Ty prawisz. Jako jedyny fachowiec tej firmy potrafisz te wehikuły naprawić. Twa magiczna teczka posiada tyle kluczy, co ja na maszynie wyklejek.
zdjecie uzytkownika
buldog - 2015-06-25 22:09:07 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [waldek - 2015-06-11 09:32:55]:
to fakt , że jeśli chodzi o park maszynowy to już naprawdę dawno prosił się on o to , aby go w końcu odnowić. Jednak jak można coś takiego robić jak w dalszym ciagu nie ma na to pieniędzy. A tak to zatrudniają sobie nowych pracowników... http://www.praca.pl/operator-przewijarki-pakowacz_741046.html, a maszyny stare dalej...
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grafpol B.M.Meszkes

Wyraź opinię o innych firmach z tego miasta

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy Grafpol B.M.Meszkes?
Zadaj pytanie
alert