Grafpol B.M.Meszkes

Bydgoszcz

Opinie o Grafpol B.M.Meszkes

wlasciciel 2016-07-06 14:41:16
No swieta Prawda.Twoja praca (usluga) jest towarem ktory sprzedajesz pracodawcy na umowionych z gory warunkach i faktycznie nie musisz sie z tego powodu ponizac.Chyba ze dostarczony przez Ciebie towar jest zgnily co tez nie jest takie znowu wyjatkowe.
Zimny Leszek 2016-07-06 20:59:51
Te zasluzone wynagrodzenie to i tak ma sie ni jak do wykonywanej pracy....
honey_ 2016-07-09 22:35:45
Ważne jest to @Zimny Leszek że ostatecznie te zarobki się pojawiają, a stawka jest raczej adekwatna do powierzanych obowiązków. Wiecie tylko czy wypłata jest w terminie? Pewnie tak, bo nikt nie narzeka na ten temat, więc wszystko musi być w porządku.
cieply zywiec 2016-07-10 08:41:12
Poczytajcie sobie wpisy z innych firm.W Grafpolu jest porzadek ,wyplaty zawsze na czas i nie ma Jakis dziwnych umow.A o wysokosci zarobkow zawsze beda dyskusje bo kazdy chcialby duzo.Jak wypadla impreza?
yes 2016-07-10 19:38:31
Raczej wypłata jest terminowa, bo zobacz, że oprócz dobrych warunków nikt nic nie mówi teraz o zarobkach.
Zimny Leszek 2016-07-15 22:02:06
Jak wypadla impreza? Nie pamietam hehehe
nikita 2016-07-15 23:04:56
hej ! chciałabym aplikowac do Grafpol B.M.Meszkes - w związku z tym zaglądam tu żeby was zapytac jak sie tam pracuje,. czy warto sie zatrudnić? prosze o inf
Zimna Wojna 2016-07-28 07:30:17
Grafpol Firma która do bólu chce pokazać co może, wykorzystuje Kodeks Pracy do tego aby obcinac wszystko co można. Zatrudnia ludzi w takim tempie że niezdarzysz poznać ich imienia. Liczy się tylko SZTUKA na stanowisku a nie efekt jego pracy. Dla Firmy najgorsi są STARZY PRACOWNICY przede wszystkim DRUKARZE i Ci co wykorzystują KODEKS Pracy (chodzą na krew chorobowe opieki itp) Firma rozpoczęła wojnę z tymi co pracują kilka lat tylko po co. Czy wcześniej tyle osób korzystało z tego co wymieniłem NIE - I TO JEST TYLKO WINA PRACODAWCY KTÓRY NIE WIDZI ŻE Z CIĘĆ KILKU ZŁOTYCH. TRACI LUDZI, SZACUNEK I do tego płaci za szkolenie nowych którzy przychodzą tu na chwilę
obserwator zewnatrz 2016-07-28 10:34:57
No pogratulowac postawy pracownika.Czy w Grafpolu jest juz komuna?Natychmiast aplikuje jako drukarz.Chyba nie wiesz co to znaczy praca.Myslisz,ze w ten sposob poprawisz swoja sytuacje?
Zimna Wojna 2016-07-28 21:39:01
Aplikujesz jako drukarz to kim jesteś teraz (żadna praca nie hańbi) bo raczej nie drukarzem flexo bo drukarze o tej specjalizacji zatrudniani są tutaj średnio raz na cztery lata jeden.
obserwator zewnatrz 2016-07-29 20:50:48
No fakt nie jestem drukarzem flexo,ale drukarzem i denerwuje mnie jezeli uwazasz iz chorowaniem,oddawaniem krwi itp poprawisz swoja zawodowa sytuacje.Ciesz sie,ze pracodawca trzyma sie kodeksu bo to wcale nie jest standardem w innych zakladach.A fakt ,ze co cztery lata przyjmuja do pracy swiadczy tylko,ze nie jest tak zle i kazdy pilnuje swojej.Zmien zaklad to zobaczysz sam jak jest rozowo.
sławek 2016-08-01 15:18:31
Na pewno wynagrodzenie jest adekwatne do obowiązków.
Pyra 2016-08-02 14:53:58
To po co tam siedzisz?A czy za zepsute etykiety musisz placic?Bo u nas w Poznaniu niestety tak.
Zdziwiony 2016-08-02 21:54:10
Jestem ciekaw jak to jest ze mniejsza firma jest wstanie zaoferowac 5500 pln brutto pracownikowi a w grafpolu to nawet najlepsi drukarze takich stawek nie maja ( nie mowie tu akurat o premiach czytaj gola pensja)
Leszek 2016-08-02 23:59:08
W Grafpolu lubią jak ktoś się zwalnia o większej stawce bo wtedy zatrudniają kogoś za minimalna czysty pieniądz, czekamy aż zwolni się pierwszy z RCSa i Gidue bo narazie same Arsoma, ECSy nudy i fajnie jakby Grafpol kupił maszyny Mark Andy każdy by chciał na niej pracować
Zimny Leszek 2016-08-03 20:14:11
Zeby sie wyszkolic i isc do konkurencji oł jee
O 2016-08-04 15:40:40
Pyra nie wiem jak jest u Was ale u nas procent zepsutych etykiet (pisze mniej więcej) dane są wywieszane na tablicach do przychodu firmy które jest w internecie (przychód firmy chyba jest ze sprzedaży etykiet) to jakieś 0,007 % i to reklamację wszystkich działów wiadomo ze drukarze mają największy % ale czy to dużo żeby mówić o nich ze są ZŁEM tej firmy?????????
Pyra 2016-08-04 20:19:35
No niby nieduzo,ale pamietaj,ze odbiorcy tez nas punktuja i chca zeby bylo 100%.Kiedys tego nie bylo a teraz sie wycwanili i za byle kropke chca upustu.A macie na maszynach kontrole avt?My mamy i bledy spadly do zera.Jezeli macie i dalej sa bledy no to macie problem z fachowcami. Cieszcie sie,ze nie kaza wam placic za zepsuty towar
O 2016-08-05 11:37:14
Najpierw trzeba by mieć z czego płacić (panie dyrektor) bo zarabiających 2700 nie daje takiej możliwości bo najniższa krajowa blisko a jak sam Pan pisze za byle kropkę chcą upusty a chyba Pan wie pracując tak długo w Grafpolu ze druk techniką fleksograficzna ma tolerancję a nie jest odbitka wzoru.
hihi 2016-08-05 13:10:01
Najwazniejsze jest to, że dbają o pozytywne stosunki między pracownikami, bo w końcu atmosfera przyczynia się do zadowolenia pracowników jak i całej atmosfery.
Zaniepokojony 2016-08-05 17:00:07
2700 to dla wiekszosci mazenie w tej firmie a pracodawca nie bierze pod uwage tego ze zycie drozeje ze pracownic (glownie mlodzi) zakladaja rodziny, kupuja mieszkania na kredyt a zyc jakos trzeba a przykladowe 2700 to jest nie wiele na 3 osobowa rodzine gdzie np jedna osoba pracuje - tysiac na dzien dobry odchodzi na kredyt i zostaje 1700 i jak tu zyc???
Niczek 2016-08-05 20:19:09
Młodszy Specjalista ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi z tego co wiem ma się dobrze, praca rozwijająca i bardzo dobra, ludzie mają fajne benefity, doskonały zespół lekarzy w razie czego, więc na spokojnie
Zimne piwko 2016-08-05 20:55:57
Pyra kolejny dzień kolejne zwolnienia a jak Ty piszesz ze jest problem z fachowoscia Fachowców w Grafpolu to dlaczego nie zatrudnisz prawdziwych. A i wiesz dlaczego zatrudniają inne Firmy Waszych fachowców bo znają większość uszlachetnien które na rynku są tak pożądane. Napewno w Grafpolu by chcieli aby przyszedł ktoś kogo nie trzeba uczyć coldstamping, hotstampingu, sit,Peel & Reader, etykiet dwustronnych, IML, platynki z moletem , laminaty, saszetki, podaruj, perforacji, obsługi spektrofotometru, dorabianie farb banalne ale tacy przychodzą do Grafpolu
Niczek 2016-08-05 21:47:45
No mi się wydaje, że wszystko jest tutaj do dogadania
dyrektor 2016-08-06 11:41:11
wlasnie piwko,w Grafpolu mozesz sie czegos nauczyc (jak Ci sie chce).Jeszcze nie przyszedl do nas nikt z zewnatrz ,kto sie znal na wymienionych technikach w calosci i odrazu.
e 2016-08-06 11:52:34
a ktoś jest może zorientowany w temacie jakie są teraz szansę na dostanie się do firmy na stanowisko maszynista fleksograficzny albo jakieś pokrewne>?
Iiiiiiii 2016-08-06 19:21:18
A co potrafisz??? w Grafpolu oczekuje się CUDU ze ktoś nauczy się wszystkiego w parę miesięcy pomimo ze jak przychodzi nie zna określenia CMYK
Pan 2016-08-06 19:47:31
Sztuką jest utrzymać taka osobę i nie mieć pretensji jak się zwalnia tylko rozstać się w zgodzie. Jeżeli ktoś się u Was uczy i rozwija robi to dla siebie, inwestuje w siebie, żeby umieć więcej a co za tym idzie zarabiać więcej nie o to w tym chodzi. A fakt ze Wasza Firma płaci najmniej z Firm w tej branży powoduje ze szkoli pracowników dla innych Firm nie dla siebie
sławek 2016-08-06 22:29:11
I tak się nie pokazało ostatnio ogłoszenie @jdjknlk, ale najlepiej dowiadywać się u nich.
kolega 2016-08-07 13:52:36
cos tu jest postawione na glowie.Firma grafpol jest firma produkcyjna a nie szkola zawodowa.Do pracy przyjmuje sie drukarzy,a wiec osoby wykwalifikowane.Potem okazuje sie ,ze dopiero trzeba ich uczyc a wiec sa tylko uczniami.Jak to ma funkcjonowac?
Ciekawe co na to prawdziwi drukarze?
\komar 2016-08-07 13:59:16
no to może być trochę mylące na ich stronie internetowej bo niby w zakładce są podane aktualne oferty pracy, wszystko pieknie, ale daty sprzed dwóch lat:/
Pan 2016-08-08 01:11:26
'' W Bydgoszczy brakuje rąk do pracy''
Grafpol nie jest jedyną Firma która ma problem z pracownikami. Jak podaje GUS w Bydgoszczy brakuje rąk do pracy, bezrobocie spadło do 5 % i jest najniższe od 16 lat. Przez to Firmy mają problem z rekrutacją. Podają ze juz tylko nie pracują Ci co niechca z różnych powodów przede wszystkim kobiety wychowujących dzieci. Proszę zapoznać się z artykułem dlaczego tak jest może komuś się przyda są tam opisane powody tej sytuacji które bardzo przypominają sytuację w Grafpolu
radek 2016-08-08 10:28:24
Słuchajcie, jak u nich można zarobić teraz konkretnie, wiecie może? Zastnawiam się tylko nad tą praca jako Maszynista fleksograficzny, bo jest co prawda już zajęta, ale dobre warunki tam dawali i może teraz będa jednak podobne, jak sądzicie?
Czosn 2016-08-09 09:04:20
U konkurencji nadgodziny 100% cały czas nie w wakacje, nocki od stawki nie 2 zł tak jak w Grafpolu , co wybierasz taka praca, nocki, nadgodziny to podstawa zawodu drukarza W Grafpolu tego nie rozumieją
Wesoło 2016-08-09 22:05:55
Wiesz co, ale to są dobre nadgodziny, przeciez kasa jest naprawdę zacna, to chyba wie każde z nas moi drodzy
Misiek 2016-08-10 11:13:11
Witam, mam pytanie do zorientowanych - pojawiło się ogloszenie na asystentke Dyrektora..czy ktoś orientuje sie może jak ta praca wygląda oraz jakim człwoiekiem jest Pan Dyrektor?
Młody 2016-08-10 23:52:13
Grafpol szkoli młodych drukarzy głównie po szkole poligraficznej i myśli ze tacy będą robić produkcję za 15 zł max (to jest z premia i dodatkami 2100 na rękę dla fachowca z papierami) . Ok jest to na początek (1 miesiąc max) potem zaczyna się niechciec. Ale nikt nie jest gupi i jak widzi ze po 10 latach drukarze zwalniają się do konkurencji z nowoczesnych maszyn nie mając 20 zł to w Grafpolu niechce się być drukarzem na lata tylko jak najwięcej się nauczyć i s..
Zdziwiony 2016-08-11 00:59:35
Tak Ty Czosnek byles fachowcem ale w opie$#@laniu sie....
sławek 2016-08-11 08:42:30
Hej, a wiecie jakich zarobków można się teraz spodziewać? Podobno oprócz podstawy doliczają jeszcze jakieś premie.
Andrzej 2016-08-11 09:43:19
Czytaj wyżej, teraz wszystkie dodatki to minimum!!! kiedyś chciało się pracować nocki od stawki, premia od wszystkich godzin, nadgodziny 100 %. Wtedy nawet z niższa stawkę szło godnie zarobić gdy było się ambitnym. A teraz ciężko zarobić powyżej 2000 zł soboty też ucieli bo wtedy muszą płacić 100%
maniek 2016-08-11 11:47:44
@Andrzej a na jakiej przestrzeni czasu zaszły te zmiany? "Nocki od stawki" tzn.? Piszesz, jak było kiedyś, ale w sumie nadal nie za bardzo wiem, jak jest teraz? Nie ma nadgodzin, czy o co chodzi? Myślę, że drastyczna zmiana wypłaty za nadgodziny jest średnio możliwa
Andrzej 2016-08-12 08:45:23
A na jakie Stanowisko chcesz przyjść???
konkurencja 2016-08-12 12:06:39
mlody,ale przynajmniej cos sie nauczysz.Facet nauczyl sie w 2miesiacach drukowac i juz zasila konkurencje za 5000 zl/miesiac.A Ty siedzisz 10lat i udajesz drukarza
Kierownik 2016-08-12 22:08:07
Panowie po co ta wojenka pracownicy pracodawca, moim zdaniem powinny być jasne zasady pracodawca wraca do zasad z przed rewolucji chodzi o dodatki nadgodziny nocki itp. wzamian oczekuje od pracowników zaangażowania celu, krew w sobotę, minimum choroby i co najważniejsze praca maszyn 24 h włącznie z piątkiem, sobota, niedziela według potrzeb pracodawcy. Strony gdyby były dogadane pracodawca sprawdzał by tylko czy ustalenia są realizowane jak nie to zabieramy całą PREMIE I TYLE
Stuff 2016-08-13 00:13:50
Śmiać mi się chce, Prosze ja Ciebie jak czytam te komentarze. Myślę, iż nie jest tak źle, proszę ja Ciebie... dodatki są owszem i premia na czas proszę ja Ciebie.
kasak 2016-08-13 11:42:48
Napiszecie co się takiego w firmie wydarzyło, że zaszły takie zmiany? Piszecie, że była premia, płatne nadgodziny i nagle tego nie ma..dlaczego? przecież zawsze firmy idą raczej do przodu z warunkami pracy a nie do tyłu
obserwator 2016-08-13 13:58:56
kasak,komus zalezy aby powstal taki obraz firmy.Tymczasem,jest to jedna z nielicznych solidnych firm na rynku bydgoskim.To pisza ludzie z konkurencji z nadzieja iz firmie zaszkodza.Ale firma istnieje 31 lat i napewno bedzie istniec drugie tyle.W tej firmie widac ciagly rozwoj i cos co pracownikowi gwarantuje bezpieczenstwo na tym ciagle zmieniajacym sie rynku pracy.
sławek 2016-08-13 20:08:52
W sumie cały czas pokazują się u nich jakieś oferty pracy, ale mnie by najbardziej interesowało ogłoszenie na specjalistę ds. procesów, bo o stabilne zatrudnienie wcale nie jest trudno.
Młody 2016-08-17 21:58:44
Namawialem od roku kolege na rozmowe z Firma grafpol I mnie wysmial jak sie zdecydowal , ze go klamalem opowiadalem mu o dodatkach nadgodzinach a poszedl to nawet kwota netto byla brutto
kazik 2016-08-18 22:33:34
w firma to w ogóle działa/ ich strona internetowa to chyba się powoli w jakieś archiwum zmiejnia albo zabytek - chyba od dwóch lat nie była aktualizowana - dlaczego tam zakładka z pracą aż w 2014 była aktualizowana ktoś wie?
Zostaw swoją opinię o Grafpol B.M.Meszkes - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grafpol B.M.Meszkes