Grafpol B.M.Meszkes

Bydgoszcz

Opinie o Grafpol B.M.Meszkes

Dd 2016-03-11 05:06:06
Optymista widze ze lubisz porzadnego anala bez wazelinki bo ostatnio to sa wszyscy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
stefan 2016-03-11 15:53:51
kicha, chyba niedługo wszyscy pójdziemy z torbami
nowak 2016-03-11 19:41:50
jak ty chcesz zarobic jak co chwile albo oddajesz krew albo na urlopie albo opiekujesz sie dzieckiem
Dd 2016-03-12 04:43:42
Czy oni mysla ze przez te wszystkie ciecia finansowe wrosnie nam wydajnosc?
Marek 2016-03-17 18:18:24
A kto was kupi? Rako czy CCL?
Dd 2016-03-17 19:50:32
A co juz chca nas sprzedac do korpo?
pan 2016-03-19 16:56:26
kupi blue System i wtedy bedzie raj
zadowolony 2016-04-02 06:38:38
Szykują się w wakacje 2 zmiany a nie nadgodziny w końcu normalne wakacje od xx-lat DZIEKUJEMY
nie łoś 2016-04-05 07:52:43
Każdy kto potrafi liczyć ile mu zabrała firma (nadgodziny, nocka, pranie, bony) nie bedzie robił za darmo nadgodzin chyba że jest łoś jak niektórzy i weźmie każda złotówkę co mu rzuca
Optymista 2016-04-05 09:13:29
Dd: Chyba nie rozumiesz treści pisanej, to ze bedzie normalnie oznacza, że teraz nie jest normalnie, poza tym to parafraza (w razie kłopotów polecam sprawdzić w google) piosenki z czasow stanu wojennego - antysystemowej. Dodatkowo - j. Polski jest naprawdę piękny, po co te wulgaryzmy? Po co tyle agresji i hejtu? Nieładnie!
obserwator 2016-04-06 11:22:39
Ty,w jakiej firmie Ty pracujesz?Grafpol napewno nikomu nic nie zabral.Po co ta propaganda?
Jarek 2016-04-07 08:42:06
@obserwator może po prostu konkurencja się wypowiada, albo rzeczywiście ktoś z firmy ma średnie wspomnienia. Ja tam z tego co wiem na firmę nie ma co narzekać. Jak szukali jakiś czas temu maszynisty fleksograficznego to zapewniali mu umowę o pracę i dobre zarobki. A moim zdaniem to są te rzeczy, które decydują o tym, czy chcę gdzieś pracować czy też nie.
schwarzenegger 2016-04-07 18:55:32
Ja mysle,jak sie komus nie podoba to niech s....dala.Niech idzie do korpo,tam cie wyszkola.Nie bedziesz bezkarnie produkowal bubli
janik 2016-04-19 20:19:52
a ja piertole ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,i tak nie znam sie n niczym,,,,,,,,,,,,,
on 2016-04-19 22:36:46
chyba czas opuścić szeregi tej firmy . obiecują wiele i jeszcze więcej zabierają. jedna wielka ściema .
Spoko 2016-04-20 12:17:33
Widzę że wkoncu co niektórzy poszli po rozum do głowy czas najwyższy opuścić tą firmę. Tak tylko kłamią i oszukują ludzi . Banda kłamców. Tylko słupki ich interesują. Jeszcze się bardzo zdziwia ,Te komentarze oni i tak czytają. Mam to gdzieś. Juz nawet pośrednik się wycofuje. Tak jak kiedyś były kolejki do firmy tak teraz nikt nie chce przyjść.
Pajacyk 2016-04-22 19:47:37
Pajacyk tworzy nowe miejsce pracy-kolejnego kontrolera. Ta pewnie tez utworzy kolejne niepotrzebne stanowisko 'Kontrolera kontrolujacych kontrolerow'.
Pajac 2016-04-27 09:03:04
no niestety,zeby kazdy na swoim stanowisku myslal,to niepotrzebna by byla kontrola.A klient jest wymagajacy.Pisac bzdury to kazdy potrafi,a sprobuj zrobic solidnie swoja robote?Myslisz,ze pracujesz w Caritasie?
Do pajaca od caritasu 2016-04-28 08:36:31
Czytajac Twoja polemike potwierdzasz tylko to co Zarzad mowi u gory co dochodzi do produkcji - ze produkcja tylko produkuje straty a w nadgodzinach zarabia nieadekwatnie do wykonywanej pracy (tylko gadacie, za wolno drukujecie)
guest 2016-04-28 11:38:08
Tak Tato. To na jakiego grzyba 10 kontrolerów na raz? Bramki nie działają?
guest2 2016-04-28 11:40:27
Też uważam, że powinni zarabiać więcej. Znów kolejni ludzie będą się zwalniać, a już mają problem z łapanką kolejnych nowicjuszy.
stefan 2016-04-29 07:00:11
psy szczekaja a karawana idzie dalej
pajac 2016-04-29 07:05:52
kogos boli,ze firma sie rozwija
guest2 2016-04-29 07:38:52
Nie wiem, czy dane Ci było poznać pojęcie recesja, jest idealnym odzwierciedleniem.
pracownik produkcyjny 2016-05-04 13:35:04
-obcieliscie dadatki za godziny nocne juz na tym jestesmy od 100 do okolo 400 pln na wyplacie do tylu, nadgodziny w dni robocze sa 50% nie dziwcie sie ze nie chcemy zostawac no pomijajac MADZIE :), co nie ktorzy dostali podwyzki to nawet po tych cieciach nie wyszli na zero - dziwne to troche
-a nie pomysleliscie o tym ze my pracownicy mamy zobowiazania np raty, kredyty itp i niech ktos tu nie pisze durnych komentarz ze kupuje sie za gotowke (bo co ma zrobic osoba ktora zarabia 1300 pln i chce np kupic sobie nowy telewizor bo stary sie popsul (taki sprzet nie kosztuje 100pln))
-chcecie robic impreze firmowa i sie dziwicie ze nie ma chcetnych na nia jak wszystkich dy**cie
- cytuje komentarz powyzej "pajac - 2016-04-29 07:05:52 kogos boli,ze firma sie rozwija" wszyscy to widza a pensja sie sie cofa cos tu chyba jest nie tak
- ktos tam wyzej pisze ze drukarze za wolno drukuja a po co szybciej?? tniecie premie za byle co, to nie co sie dziwic

pracownik produkcyjny 2016-05-04 14:23:54
zapomnialem dodac jeszcze zabrane dodatki za dojazdy!!!!

nie zapomnijcie ze gdyby nie pracownicy produkcyjni to by ta firma nie odnioslaby takiego sukcesu, a jestesmy traktowani najgorzej z wszystkich.... :(
pajac 2016-05-05 08:42:26
czysta demagogia,nie znam nikogo w tej firmie co zarabia 1300.Chyba,ze go komornik ogoli
Dd 2016-05-05 10:52:45
1800 brutto czyli 1300 netto :-)
Worker 2016-05-05 18:22:06
Ooo, nowopoznane slowo. 1800zł brutto to przecież prawie jak netto, nie zauważycie różnicy. Ciekawe co Ty byś zrobil z taką wypłatą?
grim 2016-05-08 23:25:22
wy tu mocno narzekacie bo nie wiecie jak to jest na bezrobociu. Dla mnie Operator przewijarki to wymarzone stanowisko szczególnie że to praca na etat i stałe wynagrodzenie plus premia. Ile mogę tam zarobić @pajac ?
Pajacowa 2016-05-09 04:06:51
Pajac Ci powiedzial ile maksymalnie Ci da, 1800zl Brutto :)
Byle 2016-05-16 19:39:32
Grafpol Firma z ciekawą polityka z ciekawym zarządzaniem. Firma która szkoli i po czasie oddaje <poszukiwanych> drukarz do konkurencji, czy młody czy stary nie jest GŁUPI ile zarabiają drukarze flexo . Dodatkowo Tym co zostają zabierają dodatki (za to że drukują chyba??? ) plus nagrodę (premie) za to ze maszyny STOJĄ (brak obsady) - za urlopy, honorowe oddanie Rh +
PS duże stado zawsze przetrwa pomimo niedogodności i strat ale czy staje się mocniejsze, napewno nie a potem.... padają te które najwięcej potrzebują
Doradca 2016-05-17 20:29:26
W Grafpol potrzebny jest teraz ETAT chociaż na umowę zlecenie dla psychologa który wytłumaczy wszystkim co tu się dzieje. Wytłumaczy produkcji że muszą robić nadgodziny bo bez tego Firma straci stabilność i klientów. Przestoje maszyn to już norma. Z kolei analizy cięcia kosztów nie liczą chyba braku zaangażowania jak kiedyś czynnika ludzkiego i w/w przestojów spowodowanych niechęcią do nadgodzin. Krótkowzroczność niektórych poraża Firme cieszy każda zaoszczędzone złotówka z pensji pracownika, a pracownika już nic w tej Firmie nie cieszy.
Dd 2016-05-19 13:21:55
Ja sie pytam gdzie jest dyrektor Kokorzycki? On by nie pozwoli na to ze by jedna maszyna stala juz od pol roku
adwokat 2016-05-23 20:48:53
kiepsko cos z tymi pracownikami Grafpolu.Potrzebuja psychologa aby im wytlumaczyl,ze mamy rok 2016 i inne wymagania rynku.Rzeczywiscie krotkowzrocznosc zalogi (oczywiscie nie calej),podcinaja galaz na ktorej siedza.Nie rozumieja,ze firma istnieje dla klienta i zyje z klienta.Komu zrobisz krzywde,traktujac firme jak wroga.Oczekujesz,ze Firma nie wykonujac swoich zadan bedzie w stanie ci zaplacic?
Do adwokat 2016-05-26 12:44:46
Psycholog potrzebny jest przy zarządzaniu aby odpowiedzieć jak postępować z ludźmi aby nie mieć ich za wrogów. A w firmie pensje nie tylko dostają produkcyjni, pracę za 2 000, 3000 tys. z fachem w ręku idzie znaleźć nawet przez Agencje Pracy. A co z tymi którzy są nie produkcyjni i dostają 4, 5, 6 razy tyle. Tu potrzeba jest wspólnego działania. Fajnie ze są ludzie z Agencji ale każdy wie że za 'najniższa' krajowa długo nie popracuja, będzie ciągła rotacja, bałagan.
Zaniepokojony 2016-06-09 06:50:17
Ty Adwokacina firma to jak na razie pracownikow produkcyjnych traktuje jak wroga.... starajac sie zabrac nam jak najwiecej .... dobry szef tudziez dyrektor zaczolby ciecia od siebie a nie od najnizszego szczebla... (najnowszy pomysl Kryspina dobija najbardziej...)
Printer 2016-06-09 11:33:01
Kryspinek co wymyslil tym razem ?? :)
Zaniepokojony 2016-06-10 00:02:27
Praca w akordzie :-) mysli ze zrobi dream team obnizajac stawki
Zimny Leszek 2016-06-10 04:44:33
Jarus nawet do Grafpolu dotarl z Dobra Zmiana
Bezsenny przez Grafpol 2016-06-12 00:39:51
Firma nie widzi albo niechce widzieć że jak ktoś pracuje to po to aby utrzymać rodzinę, siebie, aby miał gdzie mieszkać aby dzieci tych co pracują również się cieszyły że coś mają że mogą wyjechać na wczasy zamiast siedzieć w bloku. Firma organizuje Grillowisko dla pracownika(BEZ RODZIN) tylko po co??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? chyba żeby w alkoholu topić smutki dnia codziennego GDY MUSISZ POWIEDZIEĆ SYNU CÓRKO W TYM ROKU NIE STAĆ NAS NA WCZASY NAD BAŁTYK BO LEDWO CO STARCZA NAM NA UTRZYMANIE Z MOJEJ PENSJI JAK SPŁACIMY KREDYT ZA 30 LAT TO POJEDZIEMY.
POLITYKA FIRMY UDERZYŁA w CODZIENNYM ŻYCIU WIELU LUDZI TYLKO PO TO ABY ZREKOMPENSOWAĆ SOBIE INWESTYCJE I BYĆ CIĄGLE NA DUŻYM PLUSIE PEŁNYM ZER ....0000000
zyczliwy 2016-06-12 20:39:35
zglos sie do Stefana,pomozemy.A Firma ma tylko dwie mozliwosci:isc do przodu albo pasc.A to jest tez Twoja Firma.
Do właściciela 2016-07-06 07:20:08
Pracownik nie jest winien swemu pracodawcy służalczości i posłuszeństwa. Jest mu jedynie winien usługę, za którą otrzymuje zapłatę, będącą nie łaską, lecz zasłużonym wynagrodzeniem.
wlasciciel 2016-07-06 14:41:16
No swieta Prawda.Twoja praca (usluga) jest towarem ktory sprzedajesz pracodawcy na umowionych z gory warunkach i faktycznie nie musisz sie z tego powodu ponizac.Chyba ze dostarczony przez Ciebie towar jest zgnily co tez nie jest takie znowu wyjatkowe.
Zimny Leszek 2016-07-06 20:59:51
Te zasluzone wynagrodzenie to i tak ma sie ni jak do wykonywanej pracy....
honey_ 2016-07-09 22:35:45
Ważne jest to @Zimny Leszek że ostatecznie te zarobki się pojawiają, a stawka jest raczej adekwatna do powierzanych obowiązków. Wiecie tylko czy wypłata jest w terminie? Pewnie tak, bo nikt nie narzeka na ten temat, więc wszystko musi być w porządku.
cieply zywiec 2016-07-10 08:41:12
Poczytajcie sobie wpisy z innych firm.W Grafpolu jest porzadek ,wyplaty zawsze na czas i nie ma Jakis dziwnych umow.A o wysokosci zarobkow zawsze beda dyskusje bo kazdy chcialby duzo.Jak wypadla impreza?
yes 2016-07-10 19:38:31
Raczej wypłata jest terminowa, bo zobacz, że oprócz dobrych warunków nikt nic nie mówi teraz o zarobkach.
Zimny Leszek 2016-07-15 22:02:06
Jak wypadla impreza? Nie pamietam hehehe
nikita 2016-07-15 23:04:56
hej ! chciałabym aplikowac do Grafpol B.M.Meszkes - w związku z tym zaglądam tu żeby was zapytac jak sie tam pracuje,. czy warto sie zatrudnić? prosze o inf
Zostaw swoją opinię o Grafpol B.M.Meszkes - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grafpol B.M.Meszkes