Grafpol B.M.Meszkes

Bydgoszcz

Opinie o Grafpol B.M.Meszkes

Zaniepokojony 2016-06-10 00:02:27
Praca w akordzie :-) mysli ze zrobi dream team obnizajac stawki
Zimny Leszek 2016-06-10 04:44:33
Jarus nawet do Grafpolu dotarl z Dobra Zmiana
Bezsenny przez Grafpol 2016-06-12 00:39:51
Firma nie widzi albo niechce widzieć że jak ktoś pracuje to po to aby utrzymać rodzinę, siebie, aby miał gdzie mieszkać aby dzieci tych co pracują również się cieszyły że coś mają że mogą wyjechać na wczasy zamiast siedzieć w bloku. Firma organizuje Grillowisko dla pracownika(BEZ RODZIN) tylko po co??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? chyba żeby w alkoholu topić smutki dnia codziennego GDY MUSISZ POWIEDZIEĆ SYNU CÓRKO W TYM ROKU NIE STAĆ NAS NA WCZASY NAD BAŁTYK BO LEDWO CO STARCZA NAM NA UTRZYMANIE Z MOJEJ PENSJI JAK SPŁACIMY KREDYT ZA 30 LAT TO POJEDZIEMY.
POLITYKA FIRMY UDERZYŁA w CODZIENNYM ŻYCIU WIELU LUDZI TYLKO PO TO ABY ZREKOMPENSOWAĆ SOBIE INWESTYCJE I BYĆ CIĄGLE NA DUŻYM PLUSIE PEŁNYM ZER ....0000000
zyczliwy 2016-06-12 20:39:35
zglos sie do Stefana,pomozemy.A Firma ma tylko dwie mozliwosci:isc do przodu albo pasc.A to jest tez Twoja Firma.
Do właściciela 2016-07-06 07:20:08
Pracownik nie jest winien swemu pracodawcy służalczości i posłuszeństwa. Jest mu jedynie winien usługę, za którą otrzymuje zapłatę, będącą nie łaską, lecz zasłużonym wynagrodzeniem.
wlasciciel 2016-07-06 14:41:16
No swieta Prawda.Twoja praca (usluga) jest towarem ktory sprzedajesz pracodawcy na umowionych z gory warunkach i faktycznie nie musisz sie z tego powodu ponizac.Chyba ze dostarczony przez Ciebie towar jest zgnily co tez nie jest takie znowu wyjatkowe.
Zimny Leszek 2016-07-06 20:59:51
Te zasluzone wynagrodzenie to i tak ma sie ni jak do wykonywanej pracy....
cieply zywiec 2016-07-10 08:41:12
Poczytajcie sobie wpisy z innych firm.W Grafpolu jest porzadek ,wyplaty zawsze na czas i nie ma Jakis dziwnych umow.A o wysokosci zarobkow zawsze beda dyskusje bo kazdy chcialby duzo.Jak wypadla impreza?
Zimny Leszek 2016-07-15 22:02:06
Jak wypadla impreza? Nie pamietam hehehe
Zimna Wojna 2016-07-28 07:30:17
Grafpol Firma która do bólu chce pokazać co może, wykorzystuje Kodeks Pracy do tego aby obcinac wszystko co można. Zatrudnia ludzi w takim tempie że niezdarzysz poznać ich imienia. Liczy się tylko SZTUKA na stanowisku a nie efekt jego pracy. Dla Firmy najgorsi są STARZY PRACOWNICY przede wszystkim DRUKARZE i Ci co wykorzystują KODEKS Pracy (chodzą na krew chorobowe opieki itp) Firma rozpoczęła wojnę z tymi co pracują kilka lat tylko po co. Czy wcześniej tyle osób korzystało z tego co wymieniłem NIE - I TO JEST TYLKO WINA PRACODAWCY KTÓRY NIE WIDZI ŻE Z CIĘĆ KILKU ZŁOTYCH. TRACI LUDZI, SZACUNEK I do tego płaci za szkolenie nowych którzy przychodzą tu na chwilę
obserwator zewnatrz 2016-07-28 10:34:57
No pogratulowac postawy pracownika.Czy w Grafpolu jest juz komuna?Natychmiast aplikuje jako drukarz.Chyba nie wiesz co to znaczy praca.Myslisz,ze w ten sposob poprawisz swoja sytuacje?
Zimna Wojna 2016-07-28 21:39:01
Aplikujesz jako drukarz to kim jesteś teraz (żadna praca nie hańbi) bo raczej nie drukarzem flexo bo drukarze o tej specjalizacji zatrudniani są tutaj średnio raz na cztery lata jeden.
obserwator zewnatrz 2016-07-29 20:50:48
No fakt nie jestem drukarzem flexo,ale drukarzem i denerwuje mnie jezeli uwazasz iz chorowaniem,oddawaniem krwi itp poprawisz swoja zawodowa sytuacje.Ciesz sie,ze pracodawca trzyma sie kodeksu bo to wcale nie jest standardem w innych zakladach.A fakt ,ze co cztery lata przyjmuja do pracy swiadczy tylko,ze nie jest tak zle i kazdy pilnuje swojej.Zmien zaklad to zobaczysz sam jak jest rozowo.
Pyra 2016-08-02 14:53:58
To po co tam siedzisz?A czy za zepsute etykiety musisz placic?Bo u nas w Poznaniu niestety tak.
Zdziwiony 2016-08-02 21:54:10
Jestem ciekaw jak to jest ze mniejsza firma jest wstanie zaoferowac 5500 pln brutto pracownikowi a w grafpolu to nawet najlepsi drukarze takich stawek nie maja ( nie mowie tu akurat o premiach czytaj gola pensja)
Leszek 2016-08-02 23:59:08
W Grafpolu lubią jak ktoś się zwalnia o większej stawce bo wtedy zatrudniają kogoś za minimalna czysty pieniądz, czekamy aż zwolni się pierwszy z RCSa i Gidue bo narazie same Arsoma, ECSy nudy i fajnie jakby Grafpol kupił maszyny Mark Andy każdy by chciał na niej pracować
Zimny Leszek 2016-08-03 20:14:11
Zeby sie wyszkolic i isc do konkurencji oł jee
O 2016-08-04 15:40:40
Pyra nie wiem jak jest u Was ale u nas procent zepsutych etykiet (pisze mniej więcej) dane są wywieszane na tablicach do przychodu firmy które jest w internecie (przychód firmy chyba jest ze sprzedaży etykiet) to jakieś 0,007 % i to reklamację wszystkich działów wiadomo ze drukarze mają największy % ale czy to dużo żeby mówić o nich ze są ZŁEM tej firmy?????????
Pyra 2016-08-04 20:19:35
No niby nieduzo,ale pamietaj,ze odbiorcy tez nas punktuja i chca zeby bylo 100%.Kiedys tego nie bylo a teraz sie wycwanili i za byle kropke chca upustu.A macie na maszynach kontrole avt?My mamy i bledy spadly do zera.Jezeli macie i dalej sa bledy no to macie problem z fachowcami. Cieszcie sie,ze nie kaza wam placic za zepsuty towar
O 2016-08-05 11:37:14
Najpierw trzeba by mieć z czego płacić (panie dyrektor) bo zarabiających 2700 nie daje takiej możliwości bo najniższa krajowa blisko a jak sam Pan pisze za byle kropkę chcą upusty a chyba Pan wie pracując tak długo w Grafpolu ze druk techniką fleksograficzna ma tolerancję a nie jest odbitka wzoru.
Zaniepokojony 2016-08-05 17:00:07
2700 to dla wiekszosci mazenie w tej firmie a pracodawca nie bierze pod uwage tego ze zycie drozeje ze pracownic (glownie mlodzi) zakladaja rodziny, kupuja mieszkania na kredyt a zyc jakos trzeba a przykladowe 2700 to jest nie wiele na 3 osobowa rodzine gdzie np jedna osoba pracuje - tysiac na dzien dobry odchodzi na kredyt i zostaje 1700 i jak tu zyc???
Zimne piwko 2016-08-05 20:55:57
Pyra kolejny dzień kolejne zwolnienia a jak Ty piszesz ze jest problem z fachowoscia Fachowców w Grafpolu to dlaczego nie zatrudnisz prawdziwych. A i wiesz dlaczego zatrudniają inne Firmy Waszych fachowców bo znają większość uszlachetnien które na rynku są tak pożądane. Napewno w Grafpolu by chcieli aby przyszedł ktoś kogo nie trzeba uczyć coldstamping, hotstampingu, sit,Peel & Reader, etykiet dwustronnych, IML, platynki z moletem , laminaty, saszetki, podaruj, perforacji, obsługi spektrofotometru, dorabianie farb banalne ale tacy przychodzą do Grafpolu
dyrektor 2016-08-06 11:41:11
wlasnie piwko,w Grafpolu mozesz sie czegos nauczyc (jak Ci sie chce).Jeszcze nie przyszedl do nas nikt z zewnatrz ,kto sie znal na wymienionych technikach w calosci i odrazu.
Iiiiiiii 2016-08-06 19:21:18
A co potrafisz??? w Grafpolu oczekuje się CUDU ze ktoś nauczy się wszystkiego w parę miesięcy pomimo ze jak przychodzi nie zna określenia CMYK
Pan 2016-08-06 19:47:31
Sztuką jest utrzymać taka osobę i nie mieć pretensji jak się zwalnia tylko rozstać się w zgodzie. Jeżeli ktoś się u Was uczy i rozwija robi to dla siebie, inwestuje w siebie, żeby umieć więcej a co za tym idzie zarabiać więcej nie o to w tym chodzi. A fakt ze Wasza Firma płaci najmniej z Firm w tej branży powoduje ze szkoli pracowników dla innych Firm nie dla siebie
kolega 2016-08-07 13:52:36
cos tu jest postawione na glowie.Firma grafpol jest firma produkcyjna a nie szkola zawodowa.Do pracy przyjmuje sie drukarzy,a wiec osoby wykwalifikowane.Potem okazuje sie ,ze dopiero trzeba ich uczyc a wiec sa tylko uczniami.Jak to ma funkcjonowac?
Ciekawe co na to prawdziwi drukarze?
Pan 2016-08-08 01:11:26
'' W Bydgoszczy brakuje rąk do pracy''
Grafpol nie jest jedyną Firma która ma problem z pracownikami. Jak podaje GUS w Bydgoszczy brakuje rąk do pracy, bezrobocie spadło do 5 % i jest najniższe od 16 lat. Przez to Firmy mają problem z rekrutacją. Podają ze juz tylko nie pracują Ci co niechca z różnych powodów przede wszystkim kobiety wychowujących dzieci. Proszę zapoznać się z artykułem dlaczego tak jest może komuś się przyda są tam opisane powody tej sytuacji które bardzo przypominają sytuację w Grafpolu
Czosn 2016-08-09 09:04:20
U konkurencji nadgodziny 100% cały czas nie w wakacje, nocki od stawki nie 2 zł tak jak w Grafpolu , co wybierasz taka praca, nocki, nadgodziny to podstawa zawodu drukarza W Grafpolu tego nie rozumieją
Misiek 2016-08-10 11:13:11
Witam, mam pytanie do zorientowanych - pojawiło się ogloszenie na asystentke Dyrektora..czy ktoś orientuje sie może jak ta praca wygląda oraz jakim człwoiekiem jest Pan Dyrektor?
Młody 2016-08-10 23:52:13
Grafpol szkoli młodych drukarzy głównie po szkole poligraficznej i myśli ze tacy będą robić produkcję za 15 zł max (to jest z premia i dodatkami 2100 na rękę dla fachowca z papierami) . Ok jest to na początek (1 miesiąc max) potem zaczyna się niechciec. Ale nikt nie jest gupi i jak widzi ze po 10 latach drukarze zwalniają się do konkurencji z nowoczesnych maszyn nie mając 20 zł to w Grafpolu niechce się być drukarzem na lata tylko jak najwięcej się nauczyć i s..
Zdziwiony 2016-08-11 00:59:35
Tak Ty Czosnek byles fachowcem ale w opie$#@laniu sie....
Andrzej 2016-08-11 09:43:19
Czytaj wyżej, teraz wszystkie dodatki to minimum!!! kiedyś chciało się pracować nocki od stawki, premia od wszystkich godzin, nadgodziny 100 %. Wtedy nawet z niższa stawkę szło godnie zarobić gdy było się ambitnym. A teraz ciężko zarobić powyżej 2000 zł soboty też ucieli bo wtedy muszą płacić 100%
Andrzej 2016-08-12 08:45:23
A na jakie Stanowisko chcesz przyjść???
konkurencja 2016-08-12 12:06:39
mlody,ale przynajmniej cos sie nauczysz.Facet nauczyl sie w 2miesiacach drukowac i juz zasila konkurencje za 5000 zl/miesiac.A Ty siedzisz 10lat i udajesz drukarza
Kierownik 2016-08-12 22:08:07
Panowie po co ta wojenka pracownicy pracodawca, moim zdaniem powinny być jasne zasady pracodawca wraca do zasad z przed rewolucji chodzi o dodatki nadgodziny nocki itp. wzamian oczekuje od pracowników zaangażowania celu, krew w sobotę, minimum choroby i co najważniejsze praca maszyn 24 h włącznie z piątkiem, sobota, niedziela według potrzeb pracodawcy. Strony gdyby były dogadane pracodawca sprawdzał by tylko czy ustalenia są realizowane jak nie to zabieramy całą PREMIE I TYLE
Stuff 2016-08-13 00:13:50
Śmiać mi się chce, Prosze ja Ciebie jak czytam te komentarze. Myślę, iż nie jest tak źle, proszę ja Ciebie... dodatki są owszem i premia na czas proszę ja Ciebie.
obserwator 2016-08-13 13:58:56
kasak,komus zalezy aby powstal taki obraz firmy.Tymczasem,jest to jedna z nielicznych solidnych firm na rynku bydgoskim.To pisza ludzie z konkurencji z nadzieja iz firmie zaszkodza.Ale firma istnieje 31 lat i napewno bedzie istniec drugie tyle.W tej firmie widac ciagly rozwoj i cos co pracownikowi gwarantuje bezpieczenstwo na tym ciagle zmieniajacym sie rynku pracy.
Młody 2016-08-17 21:58:44
Namawialem od roku kolege na rozmowe z Firma grafpol I mnie wysmial jak sie zdecydowal , ze go klamalem opowiadalem mu o dodatkach nadgodzinach a poszedl to nawet kwota netto byla brutto
A 2016-09-15 21:46:15
Ty ale zawsze podaja brutto a nie netto....
pracuś 2016-09-24 12:45:24
Witam szukam pracy dodatkowej w której mógł bym ustalić indywidualny grafik. Pytanie do pracowników zakładu Czy istnieje taka możliwość w waszej firmie? Dodam tylko że posiadam doświadczenie na produkcji w branży poligraficznej.
A 2016-09-30 15:44:46
Hahahaha za..bali wszystko, a co beda sie pier..lic!
Pajac 2016-09-30 19:11:37
Jak sie czyta te wasze skargi,to az sie chce zapytac co wy tam jeszcze robicie?Czyzby istnial przymus pracy w grafpolu?A moze szukacie firmy w ktorej placa za samo przychodzenie do pracy?Taka prace mozna dostac w kazdym urzedzie
lech 2016-10-11 16:49:25
Slawek co Ty piszesz? Jaki prawnik i to w Warszawie?Cos Ci sie po...
obcy 2016-10-18 00:24:55
Może nawet dwie: prowizja i premia.
zbig 2016-10-19 10:49:43
Bo oni maja maszyny Gallus na pare i dlatego poszukuja maszynistow
zbig 2016-10-19 10:50:19
Bo oni maja maszyny Gallus na pare i dlatego poszukuja maszynistow
obcy 2016-10-22 00:06:04
To fajnie, tylko ile płacą?
Kapitan America 2016-11-29 18:58:28
Zgadzam się z tobom fałszywy strasznie już nie raz słyszałem o nim kiedyś sie przejedzie na tych zagrywkach burak zwykły
Gidue 2016-12-01 13:13:04
środki oduzajace w grafpolu ??? ciekawe jak na to prasa lub inne zareaguja a o gackowskim to słyszałem zwykła frajer fałszywy byłem swiadkiem jak obgadywał wszystkie dziewczyny z produkcji a puzniej chodzi i z każdym gada jak najdalej od takiego typa . Ćpun zwykły i Łeb... Pazerna swinia chlopakom sobote zabrał zeby [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] przylizać i dalej jarać dziwne ze jeszcze taka [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pracuje
Murzynek 2016-12-03 13:06:19
Pakowaczka sorry ale przegielas pale z tym cpaniem... Wszyscy dobrze wiedza co on robi ale z pewnym rzeczami moglibyscie sie powstrzymac a zwlaszcza ze cala wladza to czyta... Wiec prosze was darujcie sobie pewne rzeczy... I lepiej czasem ugryzsc sie w jezyk jest lepiej .... tudziez w palce
Zostaw swoją opinię o Grafpol B.M.Meszkes - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grafpol B.M.Meszkes