Opinie o Drims sp. j. w Ząbki

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Drims sp. j.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Drims sp. j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia przemysłowa - produkcja farb

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drims sp. j. w Ząbki

Co wchodzi w socjal Drims sp. j.?

PRACOWNIK

Dwa wpisy poniżej to wpisy właścicielskie. To stek bzdur ... człowiek od HR w pierwszym kontakcie miły i kompetentny, niestety później okazuje się tyranem, człowiek bez honoru z wyjątkowym zadęciem. Jego konikiem są tabelki i to się tam liczy - NA PEWNO NIE LUDZIE. POKOVIDOWA ODBUDOWA śmiech na sali, po prostu nikt nie chce tam pracować, a jak pracują to krótko a, potem muszą się leczyć z nerwicy. Przypomina raczej (usunięte przez administratora). Jedyne co ich mobilizuje do normalnych działań to brak ludzi do pracy, nikt z branży nie chce tam pracować. Zamknęli już oddział na Bartyckiej i co dalej. Podsumowując NIE POLECAM.

@PRACOWNIK

Podpisz się imieniem i nazwiskiem "Pracowniku"

PRACOWNIK

Żebyście w firmie mogli wytoczyć przeciwko mnie sztab prawników... wasz jad jest waszym orężem. Na szczęście każdy kto się u Was zatrudnia szybko weryfikuje sytuacje w której się znalazł. Rada dla Pana Marcina - czas zejść na ziemię, czas zacząć szanować ludzi. Ludzie to nie tylko Pana tabelki, my jako pracownicy mamy uczucia, rodziny i mamy prawo do normalnego traktowania. Niech karma wróci... tego Panu życzę !

Były pracownik Nowy wpis
@PRACOWNIK

Czy drims bankrutuje?

Edyta Nowy wpis

Dlaczego o to pytasz? Masz jakieś informacje na temat tego, że mogłoby się tak dziać?

Marzenka Nowy wpis

Nie polecam tej firmy!!!!!. Umowa na okna została zawarta w lipcu 2022r., a do października 2022 r. okna nie zostały zamówione u producenta. Pani przedstawiciel handlowa przez cały czas kłamała w " żywe oczy", że zamówiła, a po informacji przekazanej od producenta, żadne zamówienie nie wpłynęło. Jeżeli ktokolwiek chce napsuć sobie nerwów i czekać na swoje pieniądze to tylko zamawiać w tej fimie.

Aneta

Dramat - po prosu zwykli (usunięte przez administratora) W marcu zapłaciłam za drzwi ponad 40 000 zł. Drzwi miały być montowane w czerwcu, potem w sierpniu, potem 1 września a 2 dni przed montażem dostaliśmy maila, że nie zrealizują zamówienia, ponieważ ceny poszły w górę i musieliby dołożyć! To zwykłe wyłudzenie jak widać. Towar powinien zostać zamówiony w momencie wpłaty zaliczki czyli w marcu. Bezczelnie kłamali przez pół roku a w ostateczności po oddaniu sprawy do prawnika tydzień temu dostaliśmy informację zwrotną, że nie wykonają zlecenia gdyż ogłosili upadłość. Pani Magda z recepcji kręciła i kłamała tak samo, jak montaż, właściciel i cała reszta. Jest Pani również zwykłą (usunięte przez administratora)!!! \

Maria
@Aneta

W KRS Drims jest podmiotem aktywnym. Sprawę chyba trzeba zgłosić do prokuratora. Nam też zatrzymali wpłaconą zaliczkę informując, że zwróci ją syndyk.

@Maria

zastanowiło mnie to, że Pani podkreśla ten fakt, że jest podmiotem aktywnym. To jakby był jakikolwiek inny status to nie mielibyście szans, żeby cokolwiek odzyskać?

zzz
@Aneta

Pani Aneto czy otrzymała Pani..zwrot pieniędzy za drzwi od Drims w Ząbkach? jak wygląda sytuacja na dzień dzisiejszy

Aga

Prosze o informacje jak zakończyła się sprawa bo mam podobna ? agata_315@wp.pl

Kaja
@Aneta

Czy ktoś z Państwa skusił się na współpracę z nową firmą która ma dokończyć zamówienie niezrealizowane przez DRIMS. Bo znowu żądają wysokiej zaliczki, a ja nie jestem przekonana co do ich dobrych intencji. Proszę podzielcie się Waszą opinią.

@Kaja

Tak ja, gdyż inne firmy żądały znacznie więcej za przestawienie maszyn żeby dostosować drzwi do już zamontowanych ościeżnic. Bałam się ze mogą nie pasować. Wczoraj po 2 tygodniach zostały zamontowane przez firmę Bazydlo Furniture. Pozostało odzyskać pieniądze wpłacone firmie Drims.

@Anna

Zapomniałam podziękować Pani (usunięte przez administratora)a pomoc i cierpliwość w tej trudnej sytuacji.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Drims sp. j. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.

Witam. Omijać z daleka .Kiedyś , parę lat temu , dokładnie 7 zamówienie zostało zrealizowane i byliśmy zadowoleni . A obecnie w tym roku przyjęto zamówienie dokonano pomiarów za sumę 300 PLN ,który polegał na pomiarze wysokości i długości z wykorzystaniem naszej drabiny bo pan nie miał swojej.I następnie nastąpiła cisza , po dwóch tygodniach zaniepokojeni dzwonimy i dowiadujemy się , że zlecenie nie może być zrealizowane. Uważamy ,że w takim przypadku pieniądze za pomiar powinny być zwrócone zwłaszcza ,że firma Drims nie poniosła żadnych kosztów bo mieszkamy 500 m od nich. Niestety w Drimsie paniusia na recepcji uważa inaczej. Nasuwa się pytanie czy firmie Drims opłaca się za 300 PLN tracić wiarygodność i psuć swój wizerunek ponieważ dla nas sprawa nie jest zakończona i będziemy upominać się o swoje należne pieniądze.

Edyta
@Andrzej

O kurczę, co za sytuacja... Długo już trwa to że staracie się odzyskać swoje pieniądze?

Magda PJ

Jestem bardzo zadowolona z profesjonalnej obsługi przez Panią Magdalenę Szyszko. Bardzo miła , sympatyczna Pani z merytorycznym przygotowaniem. Wspaniały klimat podczas sprzedaży, doradztwo, pomoc na najwyższym poziomie. Z czystym sumieniem polecam fachową Panią Magdalenę . Daję Jej 6 gwiazdek i polecam przyszłym potencjalnym klientom współpracę i zakup drzwi przez Panią Magdalenę Szyszko.

@Magda PJ

Nasze odczucia wręcz przeciwne .

Brak profesjonalizmu , kosmiczne ceny b. długi czas realizacji.

Obiektywnie

Rozmowa kwalifikacyjna - miło ciepło sympatycznie. DH to człowiek rzeczowy i dokładny. Po pytaniu o oczekiwane wynagrodzenie minimalne odpowiadam 4000 brutto. Nie ma problemu - pada z jego strony. . Druga rozmowa z prezesem firmy- człowiek kulturalny, rzeczowy, pełny pasji a firma to jego spuścizna dla potomnych. Wymagania: excel tabele przestawne i tym podobne- beda weryfikować. Umiejętności miękkie. Firma wymaga od swoich pracowników profesjonalizmu ale rozumie jeśli diament trzeba oszlifować. Co dają: Była zgoda podczas rozmowy na 4000 brutto minimum, nagle przy kompletowaniu dokumentów do podjęcia pracy DH twierdzi że podstawa to tyle co oczekiwałem czyli 3500 brutto. ??? Prowizja : 1-2,5% od sprzedaży na kilku progach i nie ma górnego limitu ale jest przekazywana jak prezenty ślubne i płatna po 45 dniowym rozliczeniu. Ponoć średnio z prowizji ugrać można 6k a najlepsi to wyrywają 15k. Firma przechodzi restrukturyzację pocovidową i budują zespół od nowa. Ciekawa ścieżka kariery od podstaw i jest w tym potencjał. Obdzwoniłem ich lokale stacjonarne tak aby poczuć klimat firmy. Profesjonalizm w stronę kupującego ale parcie na obrót to czułem na karku jako klient. Dostałem pracę ale wybrałem inną na której bardziej mi zależało. Jako ktoś doczytał mój post i przejrzał inne to ma obraz czego się może spodziewać.

Jeszcze bardziej obiektywnie
@Obiektywnie

W firmie są ciągle kłamstwa. Przeciąganie terminów. Świecenie oczami przed klientami. Co do premii nie wiem kto dostał 15k chyba zarząd na konto. 6k zarobisz jak sprzedasz drzwi do pałacu kultury na wszystkie pietra. Co do restrukturyzacji pokovidowej to trwa ona od 4 lat. Panuje tam jeden wirus to prawda, ale nie covid.

@Jeszcze bardziej obiektywnie

Pracował tam jakieś 5 lat temu. To było moje najgorsze miejsce pracy a pracuje już 15 lat w 4 firmach. Wszedłem tutaj zobaczyć czy coś się zmienilo i widzę że nic...Przestrzegam przed tym pracodawcą.

Czy Drims sp. j. narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Janusz

Oczywiscie

JacekRoman

Tam najlepiej jak nie będziesz brał urlopu ivpracował w każda sobotę.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Drims sp. j.?

Jacek

Tak, ale jeździ sam zarząd z rodziną.

Z tego co wyczytałam w internecie, Drims to firma, która zajmuje się produkcją drzwi wewnętrznych na wymiar. W związku z tym zastanawia mnie, czy do pracy tam trzeba mieć konkretne wykształcenie, np. jako technik. Czy może wystarczy samo liceum. Jak to jest?

Mateusz

Macie wigilie pracownicza ?

Magda

Dzień dobry. Trafiłam do firmy Drims przez przypadek, ale był to szczęśliwy przypadek. Drzwi są piękne, przesuwne, jedna cała strona jest lustrzana. Pracownicy tej firmy są kompetentni, życzliwie nastawieni do klientów. Czuje się ich opiekę i zaangażowanie. Szczególnie chciałam podziękować Pani Ewelinie, która w imieniu spółki podpisywała ze mną umowę. Ekipa montująca sprawnie i czysto zainstalowała drzwi. Jedyny minus to długi czas oczekiwania na produkt, ale to przewidziane zostało w umowie. Życzę Państwu dużo pracy i wszystkiego najlepszego!

Jj

Warto zaczynać pracę w tej firmie skoro każdy ma złe wspomnienia

Wojtek

Możesz rozwinąć odpowiedź

Borys

@Janusz Bardzo dobrze, że reguluje ten temat. Dobra firma nie pozwoli sobie ,żeby wszyscy w jednym czasie poszli na urlop.

Vasyl
@Borys

Czy to prawda że firma płaci pod stołem?

Xxxx
@Vasyl

Oczywiscie

Xxxx
@Xxxx

Nie masz gwarancji że cała pensje dostaniesz. Prezes potrafi odcinać kasę i to gruba za byle co tłumacząc się że coś było nie tak

Joanna

Jeśli chodzi o wysokość wynagrodzenia to wiadomo - jest to raczej indywidualna kwestia. Zaniepokoiło mnie jednak to, że Drims nie wypłaca całego wynagrodzenia, które należy się pracownikom. Myślałeś, żeby zwrócić się z tą sprawą gdzieś wyżej?

Pan X
@Joanna

Dlaczego moja opinia została usunięta? Tak zgłosiłem to gdzie się należy

Joanna

@Baran, Twoja wypowiedź jest dość krótka i niewiele wnosi do forum. Dlatego zachęcam Ciebie do jej rozwinięcia. Jakie posiadasz konkretne doświadczenia i spostrzeżenia dotyczące Drims? Jakim pracodawcą jest firma? Czy wyróżnia się czymś specjalnym od pozostałych?

Baran
@Joanna

tak wyróżnia się fatalną atmosferą pracy,

@Baran

Chciałabym wiedzieć, czym spowodowana jest Twoja opinia? Atmosferę w pracy często tworzy kilka elementów, na przykład zespół i komunikacja wewnątrz jego struktur, a także docenianie przez firmę pracownika. Dlatego jestem ciekawa jakie kwestie wpływają na takie postrzeganie przez Ciebie atmosfery w Drims.

Pan X
@Joanna

Dlaczego opinii nie można dodać o firmie Drims zablokowali zeby nikt sie nie dowiedział prawdy o tej firmie

Joanna

@Mariusz, a jakie są Twoje spostrzeżenia dotyczące pracy w Drims sp. j.? Może udzielisz kilku wskazówek przyszłym kandydatom o pracę w firmie? Jakie wymagania musi spełnić? Czy początkowe warunki zatrudnienia są satysfakcjonujące?

Baran

Źle tam się pracuje

Lukasz

A ja jestem przekonany że każdy kto chce pracować i dobrze to robi to w samym Wołominie znajdzie dziesiątki lepszych miejsc

Mariusz

Tomasz, litości o czym ty piszesz

Lukasz

Kicha nie robota

Zostaw merytoryczną opinię o Drims sp. j. - Ząbki

• Jak się pracuje w Drims sp. j.?

Zobacz opinie na temat firmy Drims sp. j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drims sp. j.?

Drims sp. j.
2.1/5 Na podstawie 97 ocen.

Drims sp. j.