Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o apteka dbam o zdrowie

Pracowałeś w firmie apteka dbam o zdrowie i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
admin - 2010-11-23 23:45:42 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Podziel się własnymi przeżyciami z tym pracodawcą. Opinia osób zatrudnionych to siła przebicia wielu firm w miasteczkach takich jak Łódź , wyraź własną opinię na temat spółki Dbam o ZdrowieApteka. Obecna sytuacja na rynku pracy nie jest lekka. A jak wygląda to w tej firmie? Pomóż innym pracownikom podjąć prawidłową decyzję i doskonale dobrać pracodawcę do indywidualnych oczekiwań.
zdjecie uzytkownika
admin - 2010-12-11 16:43:46 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Od kiedy ta firma zatrudnia pracowników? Czy słyszałeś coś o tym? Czy wiesz jak wygląda praca w spółce Dbam o Zdrowie? A możesz słyszałeś czy Łódź prowadzi rekrutację? Obecna sytuacja na rynku pracy nie jest lekka. A jak wygląda to w tej spółce ? Potencjalni pracownicy będą bardzo wdzięczni za opinię przydatną w poznaniu przyszłego pracodawcy.
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie apteka dbam o zdrowie

Twoj email:
Wiadomość: