Opinie o Feniks Accommodation Sp.z o.o w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Feniks Accommodation Sp.z o.o. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Feniks Accommodation Sp.z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pojazdy specjalistyczne - produkcja statków i łodzi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Feniks Accommodation Sp.z o.o w Gdańsk

Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Feniks Accommodation Sp.z o.o?

Cezi Nowy wpis

Większość tych pozytywów i te pytania ewidentnie są autorstwa właścicieli.

Miron

Feniks to już przeszłość , myslą że mają wspaniałych,niezastąpionych pracowników i są najlepszą firmą a wszyscy maja robotę tylko nie Fenix, byłem w tej firmie pracowało się dobrze ale krótko , nie dostałem następnego kontraktu i przeszedłem do konkurencji,jeśli mają robotę to polecam - wszystko na legalu.

@Miron

Jaką firmę polecasz jakieś namiary?

Lucjusz Nowy wpis
@Tomek

Maritime bardzo dobra firma Pracuje już 2 lata jestem zadowolony. Kasa dobra praca dobra.Zyc I nie umierać Pracą na statkach czysta formami super nie gonią do roboty,przerwy na śniadanie i lancz.

:( Nowy wpis

Firma może i dobra ale właściciel nie fer p. Andrzej powinien się sam zwolnić bo nie traktuje ludzi tak jak powinno być dla mnie to zwykły Baran bez kultury Pozdrowienia dla wytrwałych w tej firmie

Czy po rozmowie w Feniks Accommodation Sp.z o.o rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
kosa

witam mam pytanie czy pracuje jeszcze czlowiek o pseldonimie BLADY jest z gdanska na imie ma Radek

Hakuna
@kosa

Pracuje jest foremanem na tomrefjord

Czy w firmie Feniks Accommodation Sp.z o.o są regularne szkolenia pracownicze?

Są są. Pracowałem tam. Firma naprawdę solidna. Wszystko na papierze. Kulturalnie, na czas. Serdecznie polecam

Cezary

@Franek akordeon A ja mam zupełnie odmienne zdanie. Możesz jakoś uzasadnić swoją opinię?

Franek akordeon

Oj nie dobra firma niedobra.

Osa

Super firma polecam Wypłata na czas mieszkania spoko Foremani ogarniają temat

@Osa

Czemu kłamiesz, tez kupujesz ciapate od foremanow. Jestem ciekawy komu wlazles w (usunięte przez administratora) ze tak piszesz. Albo nic nie umiesz albo jestes z Gdyni (kaszub). Chyba nie pracowałeś w dobrych firmach.

Dariusz

Dlaczego twierdzisz, że wpis Osy jest niezgodny z prawdą? Może napiszesz w takim razie jak wygląda praca w Feniks Accommodation z Twojej perspektywy? Z czego konkretnie byłeś niezadowolony? Każdy wpis o firmie jest ważny i bardzo pomaga potencjalnym kandydatom, więc jeśli byłbyś tak miły to opisz proszę wszelkie plusy i minusy pracy w tym miejscu.

big

Nie płacą na czas

Small
@big

Twój szef jest na nartach, wypłaty będą przesunięte :)

Maja

@azja (J.J)czy dalej jesteś pracownikiem Feniks Accommodation? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak obecnie wyglądają warunki pracy. Na co obecnie mogą liczyć pracownicy firmy? Czy zaszły w niej istotne zmiany? Dodatkowe informacje mogą być cenne dla osób, które trafiły na ten wątek szukając opinii o Feniks Accommodation jako pracodawcy.

maniek

no faktycznie chyba teraz nie prowadza rekrutacji, ale firma ogólnie zajmuje się produkcją statków i konstrukcji pływających, wiec w sumie mają raczej stałą ekipe, podobno zatrudniaja ok 150 osób tak naparwde.

azja (J.J)

piszesz głupoty jak potłuczony z tym że dostajesz pieniądze na raty,jeśli chodzi o picie to wiadomo większość z nas nie wylewa gożałki za kołnierz co do wyjazdów to prowadzący na pewno nie podchodzi do tego tak że; on mi stawia to on pojedzie. Bo wtedy musiał by robić za dwóch,chociaż na pewno najpierw będzie rozważany pracownik który jeździł już kilkakrotnie a nie ten co był raz cz dwa kontrakty. Jeśli chodzi o szefa (skompiradło)nie wiem o którym myślisz bo mamy dwóch jeśli zdążyłeś zauważyć P.Leszek i P.Andrzej.Nie wiem jaką miałeś "blue" stawkę ale popatrz po innych firmach co oferują i porównaj a wtedy zobaczysz że te warunki jakie nam dają nie są złe .

nie pijacy

pijaki jada w pierwszej kolejności, foremany namawiaja do postawienia wódki, na kampach spac nie mozna imprezy do białego rana jak na weselu, wypłaty w ratach diety głodowe na nic nie wystarcza niejade po to tam zeby brac jedzenie z polski, szef skompiradło takie ze niedługo ludzie to wpław beda pływac, ci co sie znaja na robocie nie maja szans pracy i rozwoju niech odrazu poszukaja konkretnych ofert, na kontrakty jezdza ludzie co pierwszy raz spawarke w reku maja zero pojecia o pracy, pijaki w pierwszym szeregu mile widziani

tatko

podejmę wyzwanie drugi raz (usunięte przez administratora) give me this work

kontraktowiec

Głupoty piszecie. Firma jak każda , ma swoje plusy i minusy . Nie pracowałem za długo , ale to tylko dla tego , że chwilowo nie mają roboty. Atmosfera w miarę , kasa ok. Mankamentem dziwna hierarchia ( jesteś kumplem foremana M.L. lub szwagrem to jeździsz kiedy chcesz i nic nie musisz robić , tylko być) . Ale jak chcesz robić to porobisz i zarobisz. Pozdro dla chłopaków i K.M.

dużo pytań dizka

dziku na prawdę obsypałeś nas tutaj tyloma pytaniami, nie dziwie się, że nikt nie odposiał bo nie wiadomo co na tyle pytań odpisać, lepiej zadać jedno pytanie ale jakieś konkretne niż sięrozdrabniać na tyle mniejszych. to za wiele zdań trzeba uzyc. Ja zadam jedno pytanie, Jak wygląda rekrutacja w feniksie ?

Dzik

Nie ma szans na poprawę wszystkiego. Bynajmniej nie w krótkim czasie. Zastanawiam się czy rzeczywiście jest tak kiepsko u nich czy ludzie po prostu stawiają im zbyt wysokie wymagania? Moglibyście powiedzieć jak przebiega cała rekrutacja, czy obiecują coś szczególnego co potem nie jest realizowane czy jak to wygląda?

WARZY

Właśnie mnie zwolnili.

ololoik

WARZY a mozesz napisac czy masz zagwarantowana i pewna tam pracę?

Zostaw merytoryczną opinię o Feniks Accommodation Sp.z o.o - Gdańsk

• Jak się pracuje w Feniks Accommodation Sp.z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Feniks Accommodation Sp.z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Feniks Accommodation Sp.z o.o
2.2/5 Na podstawie 23 ocen.
  • Marynarki Polskiej 96
    80-955 Gdańsk