logo Wolter Koops International Logistics</br> Sp. z o.o.

Wolter Koops International Logistics

Komorniki

Opinie o Wolter Koops International Logistics

CiS 2016-10-19 19:39:12
Byłem, widziałem, pracowałem.. Fakt jest taki że obiecują dużo, otoczkę robią wielką a potem wychodzi jak zawsze. Z plusów - kasa. Zawsze w terminie i bez pomyłek. A teraz minusy.. W komornikach te "przekaźniki-translatory" (spedytorzy) nie potrafią załatwić najmniejszego problemu. Mają schematy rozmowy (darcie ryja i rzucanie słuchawką a potem potajemnie pod stołem po cichu "przepraszam rozumiem cie" -> po*bane i poniżej godności). Pani J. na rozmowie kwalifikacyjnej opowiada brednie o tym że (cytuję) "...nie kradnę bo nie mogłabym popatrzeć swojej córce w oczy". Ale to, że naraża kierowców na 25/26h pracy i kryminał to jej nie przeszkadza. 4/5h przeciągniętego tacha to nie problem!!!! Jeżeli ktoś jest ci.tą to jedzie.. jak nie pojedzie zaczyna się straszenie... jak za młodych lat.. baba jaga patrzy.. z tym że baba jaga to właściciel firmy.. jak chcesz poczuć się jak dziecko.. jedź do komornik. Najbardziej rozśmieszają mnie smsy od pani J, typu: "UWAGA!!! Kees (właściciel) JEST ZŁY....... CMRki mają być w osobnych kopertach" hahah no k.wa!!!! do tej pory nie wiem co trzeba mieć w głowie żeby takie brednie wypisywać. Ale na wieeeeelu kierowców to DZIAŁA!!! To jeszcze bardziej zastanawiające.. Ogólnie firma pisarzy i wieszczów. fajnie jest jak komorniki idą do domu bo można pracować. Bo tak to jest tylko: zamelduj jak będziecie jechać, jak będziecie podjeżdżać, jak was zawołają, jak zaczniecie rozładunek, a jak idzie rozładunek?, zamelduj jak będziesz chciał do kibla... itd itd.." można pisać dłuuuugo. Skanowanie dokumentów trwa masę czasu. ścieżki w TX zrobione przez [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a.. strata czasu!!!!

I wierze że przeczyta to ktoś z komornik.. dlaczego? już mówię. Wy głupie polaczki.. zarówno kierownictwo komornik jak i wy marne przekaźniki nie znające nawet niemieckiego na stanowisku spedytora w holenderskiej firmie!! (wymagania na rozmowie rekrutacyjnej to chyba odpowiedź na pytanie: "Imię, nazwisko?" jak sie nie pomyli to przechodzi dalej do praktycznej obsługi sprzętu biurowego. Do wyboru: spinacz lub zszywacz.) Tak potraficie gnoić polskich kierowców, wyzywać ubliżać i robić problemy.. uważacie że macie władzę.. zamiast trzymać się razem jako Polacy wydaje się wam że możecie wszystko z kierowcami.. tak.. możecie.. ale poczekajcie rok, dwa, pięć, dziesięć... popatrzcie na południe kraju gdzie rotacja roczna kierowców w firmie to ponad 30%. Popatrzcie na kryzys na rynku kierowców.. EUROPEJSKI KRYZYS!!! Popatrzcie ile Ukraińców jeździ w Polsce... Polacy do Niemiec, Ukraińcy do nas.. i co teraz.. Kees nie miękkim robiony.. pójdzie gdzie taniej.. jak braknie mu kierowców zacznie ściągać Ukraińców.. jak ich będzie więcej.. z Komornik zrobi Kijów..... i teraz odpowiedz sobie przekaźniku.. czy naprawdę będziesz mu potrzebny? Ty? taki sam Polak-Robak jak ja? Mnie będzie potrzebował bo mam uprawnienia a Ty co masz? potrafisz bookować puste palety dla pani J. i znasz angielski!!! BRAWO!!! Przemyśl to zanim następnym razem rozedrzesz ryja na kierowce. i niektórym faktycznie potrzeba otworzyć google na: "co to ciężarówka".. Tyle z moich obserwacji. temat długi nudny i nie warty pisania bo te robaczki poznańskie nawet jak przeczytają i tak nie zrozumieją. Zapytają Keesa, on poklepie po ramieniu, powie "nie martw się", w d.pe wyru..a i na koniec da świadectwo pracy do łapki. Komorniki pozbawione są myślenia a ta cała firma robiąca puste przebiegi po 1000km pozbawiona wyobraźni. Jeden jeszcze plus.. Większość starych kierowców to dobrzy ludzie i za to wielka chwała! pozdro dla Nich.
CiS 2016-10-21 11:30:49
Jakbym słyszał panią J. ;) pewnie że warto! szczególnie 4h ponad tacho, słysząc dzień w dzień "trzeba jechać, trzeba jechać bo sie Kees dowie i "BĘDZIĘ ZŁY!!". Jak sobie kierowcy pozwalają na przeciąganie tacha to później taki efekt jest.. Gdyby nie Komorniki byłaby to firma "marzeń".
Driver 2016-10-22 18:03:20
CiS zmień Nick na PIS,też pracuje w tej firmie od roku i raz miałem przeginke o 3h,przez ten rok raz pisałem z Justyną odnośnie ww przeginki nigdy więcej...jedno co się z Tobą zgodzę spedytorzy w komornikach zeto pojęcia co do wykonywanej pracy...najwięcej negatywnych komentarzy piszą Ci co pracowali po kilka ładnych lat i rzucili lub ich wywalili i teraz jaka to firma **** wg mnie jak na te realia niejest źle
CiS 2016-10-22 20:58:44
Nie rozumiem po co komentarz o pisie?? jesteś fanem? Ja też Ci mogę napisać "Driver??- bo polskiego zapomniałeś? czy może szpanujesz, że znasz języki obce?" ale chyba nie o to tutaj chodzi.. nie sądzisz? Odszedłem sam bo nie pasowało mi straszenie baba jaga... moje prawo. I tak jak powiedziałem.. suma sumarum.. firma jest ok., ale krótkowzroczność osób zarządzających polskim oddziałem może ją pogrążyć w długim okresie. Jeśli ktoś nie rozumie mojej wypowiedzi to tutaj ma streszczenie. I może to ostatni mój komentarz na ten temat. To jest piękne, że każdy może mieć swoje zdanie i może je wypowiadać. Jeśli Komorniki uważają to za obelgę i godzenie w dobre imię, zapraszam do sądu. Do wglądu rejestracja rozmów i korespondencji z TX dotycząca nakłaniania do przeginania tacho oraz brak kultury wypowiedzi (lekko mówiąc). No i tyle w temacie. Mam nadzieję, że Ci ludzie zmądrzeją ponieważ w tej branży liczy się partnerstwo i współpraca a nie "pseudo kozaczenie", bo na takim wygra tylko i wyłącznie strona trzecia i nie będą to Polacy.. Więc to komentarz który dla kierowców nie wnosi nic... dla Pani J. powinien wnieść przemyślenie - w dodatku, że moje subiektywne zdanie na Jej temat jest pozytywne. Trzymam za Nią kciuki i szanuję za to co robi, mimo wszystko - nie każdy się do tego nadaje, nie każdy potrafiłby to robić.. Może przemyśli.. nie wiem.. wierzę bo jestem idealistą.
pozdrawiam wszystkich i bez odbioru
kierowca 2016-10-23 19:00:18
Każdy ma swoje zdanie. Praca jak kazda inna czy w tej firmie czy innej każdy robi to samo. Co do zarobków to mogliby sie podnieść no stoi w miejscu od pewnego czasu dlatego tez kierowcy uciekają. Teoretycznie cos że to ma byc po nowym roku a w praktyce wyjdzie. Jedynym dużym plusem jest to ze zawsze płacą na czas nigdy nie później jak 10 każdego miesiąca. Co do spedytorów to jest masakra. Oni w ogóle nie maja pojecia o swojej pracy. Potrafią w ciagu godz pozmieniać kilkakrotnie zaladunki itp. Traktują kierowców jak girsza kategorie. Co do przeginek to zapewne każdy ma inaczej. U mnie w ciągu 3 miesięcy bylo 4 przeginki który towar niestety trzeba było rozładować. Ale jest kwestia jeszcze jena jezeli ktos sobie pozwoli i im ustąpi to będzie przeginał caly czas. Ja sie nie daje. Ci co pracują dluzej to wiedza sytuacje co potracil człowieka jak przegial i siedzi teraz w pierdlu za to. Koops wypial [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na to i powiedzieli ze nie pracowal u nich. Tak wiec w sytuacjach takich czy podobnych to nie ma co liczyć na nich jak są poważne problemy
zezowaty 2016-10-23 20:09:25
takiej rotacji kierowców jak w tym roku to jeszcze nie było.A o czym to świadczy ? ano o tym,że zle sie dzieje w firnie,nie szanuje sie kierowców
Tomek 2016-10-24 09:19:29
Cześć jak się dostać tam do pracy bo na stronie u nich nie ma żadnego ogłoszenia a dodzwonić się też nie można. Możesz szuka ktoś drugiego do obsady 4o lat bez nałogów
obecny 2016-10-25 11:14:02
Do TOMEK
Ale dostac sie do pracy po co????Adres masz na necie tel tez to oco ty pytasz?????Poszukaj i znajdziesz.Fiirma....hmmmm robia co chca i nie masz nic do gadania...w lipcu sierpniu niema urlopów pazdziernik listopad sami cie wywala na 2tyg w domu,przy wyplacie 5.5-6 tys= wlasny dojazd...policz to i sam sobie odpowiedz,bo obecny koops to nie ten stary...chlopaki pracuja 8lat i po 3 podwyzkach zarabiaja mniej niz 6lat temu....firma sie rozwija a zarobki nie..
R 2016-10-28 10:21:13
Szukam pracy Dołączę do podwójnej obsady
Obecnie jeżdżę a belgi jestem z Rzeszowa
Buziaczek9700@gmail.com
nrbb 2016-10-29 15:58:26
Podaj nr tel lub mail.Pozdro
nrbb 2016-11-02 11:14:14
Witam,szukam do podwojnej obsady.Pracuje w WK od 6 lat .Najlepiej Inowrocław i okolice.Bez nałogów .
Franco 2016-11-02 15:46:21
Daj jakiś namiar lub napisz na franco71@onet.pl
gall 2016-11-09 23:27:33
Jestem zaskoczony ze wogole sa jeszcze jacys polscy kierowcy ktorzy pracuja w WK.idzie nowe czas zrobic miejsce dla kolegow ze wschodu!
Stiw 2016-11-10 10:22:00
Gall A skąd Ty takie wiadomości masz?!?!
Kuchar 2016-11-11 00:39:28
No i nawet wyplaty na czas nie bylo a pani justyna kłamie na tx ze przelewy poszly dzisiaj rano. Mam konto w tym samym banku co koops i kasy nie bylo. Jak byli normalni ludzie w kadrach p. Marta, Ewa, Iza, Paulina, Dawid, Mateusz wszystko zawsze gralo. Ale wszyscy sie zwolnili i my teraz cierpimy. Pieniadze beda pewnie przelane po niedzieli. Justyna do kadr wsadzila Izabele z sekretariatu i dziewczyna nie radzi sobie z tym balaganem. pani Justyno najwazniejsze ze pani płacą za kłamanie, myśle, że pani ma wyplaty lekko tyle co Kierowcy. Ale to nie moja sprawa ile i za co i co pani bierze do lapy.
Nikt nie bedzie mnie robil w balona z pieniedzmi mam dZieci ma utrzymaniu,kredyty do splacania. w niedziele do pracy kazala pani przyjechać.Za co mam zatankowac samochod zrobic zakupy? Za 500+ od Jarka? Zglaszam do inspekcji pracy , że firma nie przestrzega terminu wynagrodzenia i że pani kłamie piszac ze przelewy wyszly rano. Przypominam ze jest to do sprawdzenia. Takie bzdury moze pani mówić swojej koleżance wioletce.
Doprowadza pani Ta firme do tragicznego stanu. Kierowcy się zwalniają, całe kadry, dyspo odchodzi, ogolnie ludZie ktorzy pracowali dłużej od pani,ale jest to na reke bo zastapi ich pani swoimi ludzmi, ktorzy beda grzecZni jak owieczki i będą donosic i kablowac na siebie nawzajem. Nowi kierowcy jak przychodza to sami nie podpisuja nowej umowy bo przez 3 miesiace widza w jakim bagnie się znaleźlo. Pozdrawiam Kłamczuche z W.K
Zdecydowany_na_zmiane 2016-11-11 08:58:09
Super , ze przelewy nie wplynely na konta do 10!!!! Dzieki temu nie musze zachowac miesiecznego okresu wypowiedzenia tylko koncze umowe w trybie natychmiastowym z winy pracodawcy, poniewaz firma nie wywiazala sie z umowy z przelewem wynagrodzenia do 10tego kazdego miesiaca. Dla mnie mily zbieg okolicznosci.
Cypis 2016-11-11 09:12:28
Cos tu jest nie halo z tymi przelewami!!! Pamietam jak stara baza poszla z dymem i zadnego poslizgu z wyplata wynagrodzenia nie bylo. Firma coraz bardziej kombinuje. Mialem jechac na Sobote ale sobie jednak odpuszczam dopoki kasy nie bedzie na koncie.
Andrzej 2016-11-11 09:23:03
ja tam kasę dostałem w środę na konto więc pewnie znowu jacyś desperaci co wylecieli za kradzież z kotła robią zamieszanie. Pozdrawiam Andrzej
Zdecydowany_na_zmiane 2016-11-11 09:33:40
Kiedy i jak należy wypłacać wynagrodzenie pracownikowi

Wynagrodzenie pracownika powinno być tak ustalone, aby odpowiadało rodzajowi wykonywanej pracy i kwalifikacjom wymaganym przy jej wykonywaniu, a także uwzględniało ilość i jakość świadczonej pracy przez pracownika. Tak ustalone wynagrodzenie pracownik powinien otrzymywać w ściśle określonym czasie, miejscu i formie. Pracodawca wypłaty wynagrodzenia dokonuje co najmniej raz w miesiącu, w stałym i ustalonym z góry terminie. Wynagrodzenie za prace płatne raz w miesiącu wypłaca się z dołu, niezwłocznie po ustaleniu jego pełnej wysokości, nie później jednak niż w ciągu pierwszych 10 dni następnego miesiąca kalendarzowego.

Możliwość wypowiedzenia umowy przez pracownika

Co jeśli pracodawca nie wypłaca pracownikowi wynagrodzenia w terminie? Niewypłaceni wynagrodzenia za pracę w ustalonym terminie stanowi bez wątpienia wystarczającą przyczynę rozwiązania przez pracownika umowy o pracę. Co ważne jest, to podstawa do rozwiązania umowy o pracę bez zachowania okresu wypowiedzenia. Pracownik bowiem może rozwiązać umowę o prace bez wypowiedzenia, gdy pracodawca dopuścił się ciężkiego naruszenia podstawowych obowiązków wobec pracownika. Pracodawca, który nie wypłaca pracownikowi wynagrodzenia w terminie ciężko narusza obowiązek wobec pracownika. Kwintesencja stosunku pracy jest bowiem świadczenie przez pracownika pracy za odpowiednim wynagrodzeniem. Podstawowym obowiązkiem pracownika jest wypłata pracownikowi wynagrodzenia za pracę. Co ważne pracodawca nie może się zasłaniać swoją złą sytuacją finansową. Od obowiązku terminowego wypłacania wynagrodzenia nie zwalniają pracodawcę trudności w pozyskaniu środków finansowych.

Pracownikowi, który wypowiedział umowę o pracę z powodu braku wypłaty wynagrodzenia w terminie przysługuje ponadto odszkodowanie. Odszkodowanie przysługuje w wysokości wynagrodzenia za okres wypowiedzenia, a jeśli umowa o pracę została zawarta na czas określony lub na czas wykonania określonej pracy w wysokości wynagrodzenia za okres 2 tygodni.
powazny 2016-11-11 09:45:09
Witam
mam jechać w niedziele z komornik autobusem do pracy do nettetalu.
jednak firma nie wyplacila mi wynagrodzenia za poprzedni miesiac w zwiazku z tym nie mam za co zrobic zakupow i nie mam za co kupic paliwa na dojazd osbowka do komonik
jest mi z tego powodu niezmienie przykro ale pani Justyno nie mam za co dojechac do komornik i prosze mnie wykreslic z listy z autobusu.Rozumie to pani ?
krzysiek wrzesnia 2016-11-11 09:53:08
w czwartek rano wcale Pani przelewow nie puscila tak jak pani twierdzi,bo faktycznie jak pani by je puscila to wszyscy juz popoludniu mielibysmy juz pieniazki i prosze jak zawsze nie klamac
kadry 2016-11-11 10:32:14
witamy.
pani Justyna nie ma nic wspolnego z opoznieniami wyplat.prosze sie do tego przyzwyczaic ,ze wyplaty beda od dnia dzisiejszego opoznione,poniewaz jak sami wiecie skonczyl sie sezon kwiatowy i jest mniej pracy i pieniazkow tez jest mniej. termin opoznien wyplat bezterminowo
Wróg Justyny 2016-11-11 11:03:59
Siema Koopsiaki. Widze,że nie tylko ja jestem bez pieniędzy. Wszystko jest spowodowane tym, że szefowa pozwalniała w ciągu roku wszystkich z kadr, a nowe osoby ustawi pod siebie. W tej firmie jest źle a będzie jeszcze gorzej. Dlaczego zwalniają się osoby które praowaly dłużej niż Justyna? Jeszcze trochę i koops bedzie ukrainski. Wystarczy im dac najnizsza krajowa i diete 45euro i będą zasuwać, przeginac tacho, za darmo ladowac i rozładowywać a Firma bedzie miała zyski. A jak UE zakarze jezdzić Ukrainskim kierowca to zatrudni takich z kartą polaka, albo mołdawie bo większość z nich ma podwójne obywatelstwo moldawskie i rumunskie. Im nie bedzie przeszkadzac ze wyplata wpływa grubo po 10 i nie będzie im przeszkadzało bo i tak będą siedzieć w budzie po 3 miesiace.
Justyna 2016-11-11 13:06:39
I o co tyle krzyku pieniążki zostały wysłane prawdopodobnie z winy banków dostaniecie je na swoje kata w połowie tygodnia około środy bez paniki kazdy swoje dostanie panowie mało nie zarabiamy takze troszke wyrozumiałości pozdr Justyna
fRUsTr4t 2016-11-11 14:19:46
Mi tam do szczescia pieniadze nie sa potrzebne mi wystarczy to ze firma daje mi lokum do spania w nocy (przeprasam w dzien) i to mi zupelnie wystarcza. Dlatego poswiecam sie caly dla firmy w zamian za taka dobroc. A wy nie doceniacie tego co macie! Pani Justyno prosze sie nieprzejmowac tymi wypowiedziami i dalej tak trzymac i robic swoje swoje! Jestem z Pania i zawsze sie poswiece dla dobra W.Koopsa.
Ps Dlaczega palacie taka nienawiscia do tej firmy a wszczegolnosci tych wszystkich osob ja reprezentujacych?
Futi 2016-11-11 14:41:10
Darek Cypis zrob zadyme szefowej jak to potrafisz robić. Co CIebie bedzie robić w balona ona jest dla Ciebie smarkulą. Starą baze to stary spalił specjalnie. Stazi kiermany o tym wiedzą, o tych porzadkach placu przed pożarem
Nowy.. 2016-11-11 17:14:52
Drogie panie ustalcie jedna wersje usiadzcie razem przy stole a nie ze jedna pisze ze nie ma kasy dróga ze kasa zostala przelana o co kaman???Zachowujecie sie beznadziejnie zacznijcie szanowac kierowcow i przestancie klamac po pierwsze kasa nie weszla na czas a po drógie wyplaty nie do konca zgadzaja sie z tym co sie wyjezdzi...pozdrawiam...
czekający na wypłatę ! 2016-11-11 19:56:36
do P. Justyny Pieniądze w połowie tygodnia koło środy? To chyba we wtorek będą dopiero robione przelewy i to nie z winy banku będzie to opóźnienie tylko z winy Koopsa!! Pytasz o co tyle krzyku? Może niektórzy maja raty dzieci i rodziny do utrzymania i czekają na swoje zarobione pieniądze a Ty Justynko na pewno swoje wziełaś już dawno przed 10tym. Póki przelewów nie będzie na koncie niewiele kto pojedzie do pracy a i wypowiedzenia na pewno się posypią.
Bydgoszczak 2016-11-11 19:59:22
Prosze nie klamac i nie zganiac winy na banki ze to wina bankow ze wyplat nie dostalismy .Duzo kierowcow ma konta w tym samym banku co firma i nikt pieniedzy nie dostal.Kadry odeszly i nie radzi sobie pani prowadzeniem firmy.Wszyscy mowia ze to pani kolejne klamstwo. KEES jest pania zaslepiony. W tej firmie nawet nie można smsa szefowi napisac bo zaraz wedruje u pani w tel. Jest to bardzo przykre. A jak ktoś przychodzi do pani zalatwic jakaś sprawę, to pierwsze co, to pani włacza nagrywanie w swoich smartfonach.

Jak nowe panie w ksiegowosci, tak jak i pani Hania( ktora patrzy sie na każdego kierowce dziwnym wzrokiem) nie radza sobie z wyliczeniem naszych jak i pani wyplat, to może by wziąść do roboty Piotra Ciamajde i Krzyworyjna Joanne, albo Puste Panie z pokoju 0 Ktore licza puste opakowania?
Szymon 2016-11-12 07:01:19
Ja mogę całą wypłatę dawać Justynie i siedzieć jej pod biurkiem i masować jezyczkiem. Ona jest śliczna. Kocham ją
Luis 2016-11-12 08:42:12
Jak juz zaczynaja sie klamstwa w kwestii wyplat i pieniedzy to chyba jakis znak, co ?
wk 2016-11-12 15:23:25
Chyba was Pogieło !!!.
Jarosław z Pisu 2016-11-12 16:23:01
do Justyna....powinna sie pani do dymisji podac za ten balagan co pani robi za to ze wyplat nie dostalismy , w normalnej firmie by tak bylo ale nie w kopsie gdzie wystarczy szefowi tylkiem pomachac i jest wszystko git.
Dragon 2016-11-14 13:34:44
Może czas się faktycznie zebrać napisać prośbę petycję do woltera żeby odsunąć Justynę od koryta a na jej miejsce przyjąć osobę kompetentną znającą się na kierowaniu i szefowaniu?
SzybkiPiotr 2016-11-15 00:21:52
Pania Justyne to bym chętnie przeleciał pare razy:)). Lubie takie kłamliwe:)). Jak Pani to czyta to dobrze. Niech Pani wie że kręce smigło pare razy w nocy myśląc o Pani;)).
luki 2016-11-15 08:54:24
Mam tam pracę zacząć od nowego roku ale jak usłyszałem że pensji nie ma na czas to szczerze się zastanawiam , bo jak każdy mam rodzinę opłaty nie małe .. A Panie mówiły że pensja jest wypłacana do 9 każdego miesiąca!..
obecny 2016-11-15 15:10:23
Witaj LUKI
Do tej pory z pensją nigdy problemu nie było,Jezeli sie dostałeś to przyjdz i zobacz jak wygląda praca,przecierz po 3 mies mozesz niepodpisac umowy.
Koledzy i koleżanki kierowcy proste i logiczne czym jest spowodowane opóżnienie wypłat,mianowicie każdy chce podwyżki to zagranie ma na celu nam pokazac ze niedostaniecie podwyzek bo firma niema kasy...bzdura....jezeli któras z Pan z Kadr pisze ze okres kwiatowy sie skonczyl i jest mniej kasy to dlaczego jak okres kwiatowy byl to podwyzek nie bylo???dlaczego wy niepotraficie rozmawiac z ludzmi??? co Mirona pozabierała wam kierowców??????...dla zainteresowanych na umowie pracownik kopsa ma nadal najnizsza krajowa z zeszlego roku podkreslam zeszlegp!!! oczywiscie +dodatki.
Do nowych Koopsów dlaczego niepochwalicie sie na jakich warunkach DAMA was [przyjeła??????Pozdrawiam.Ps.Niema kasy-nie ma pracy.
do szybkiegopiotraja 2016-11-15 21:18:13
ja tam nie muszę mysleć aby krecić śmigiełkiem
kleks 2016-11-17 22:33:52
Ja juz znalazlem inna lepsza robote 2/1 kasa 2000zl 85ziko dniowki i min 56 € w zależności od kraju. Acha i dojazd busem a nie swoim. Mialem dosc koopsa 4 lata dymania, zadym ze zmiennikiem, a ta kasa co mi wplynela dopiero 15 po poludniu przesadzila o rozwodzie z keesem.
jarosław 2016-11-18 10:20:23
mniej pracy mniej pieniążków....to jak to jest ,że jak jest pracy full...to pieniędzy też powinno być więcej a jest mało ...to gdzie są te pieniądze ???? skoro piszesz takie bzdury to chyba [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zaczął kees zatrudniać
Maly 2016-11-21 18:53:27
Pani Justyna podrzuca ławkę pod sufit,a kiedy ta z wielkim impetem uderzyła o ziemię,krzyczy: "O k***a,ale j***o.
Lili 2016-11-21 20:33:31
Jakiś zakochany w pani Justynie
haha
Lili 2016-11-21 20:34:12
Jakiś zakochany w pani Justyno haha
Cypis 2016-11-23 17:52:21
Wolter Koops ma problemy w związku z zatrudnianiem Polaków – ILT znalazło liczne nieprawidłowości

Holenderski przewoźnik, zatrudniający duża ilość Polaków, znalazł się na celowniku transportowej służby kontrolnej ILT, a także związku zawodowego FNV. Jak podaje „Omroep Flevoland”, chodzi tutaj o firmę Wolter Koops, która dysponuje sporym oddziałem w Komornikach pod Poznaniem.

Zdaniem holenderskiego ILT, wśród głównych problemów dotyczących tego przedsiębiorstwa jest wypłacanie zbyt niskich wynagrodzeń zagranicznym kierowcom, przeładowywanie pojazdów a także organizowanie weekendowych przerw w kabinach. Wszystko to będzie się teraz wiązało z sowitą karą, a jednocześnie, jeśli tylko wykroczenia będą się powtarzały, zarząd firmy może spodziewać się odpowiedzialności karnej. Sprawa jest bowiem tym bardziej poważna, że Wolter Koops był poddawany kontrolom już kilkukrotnie, a wyniki za każdym razem były negatywne.

Jednocześnie całą sprawą interesuje się holenderski związek zawodowy FNV, który dotychczas zaprowadził przed sąd już kilka firm transportowych. Za każdym razem sprawy dotyczyły zatrudniania kierowców z Europy Środkowo-Wschodniej na niewłaściwych warunkach.
tobi 2016-11-26 12:27:16
Wrescie zabrali sie za zlodzieja okrada nasz pieniedzy i wzieli sie za niego niech placi jak holendra i bedzie ok
gall 2016-11-26 23:36:49
A jednak stalo sie to o co wczesniej pytalem ze zdziwnieniem ze tam jeszcze pracuja POLAC Y!!! (dotyczy to tez administracji w KOMORNIKACH!!!.....!!!!!!....i ..pseldo?...sped...???
gall 2016-11-26 23:59:53
Czy warto bylo ?!?!!!! (gall)
Justyna 2016-11-27 22:20:15
Jejku jejku o co ta afera raptem kilka dni spóźnienia.. powinniście się cieszyć że wogóle dostaliście pieniążki
Maniek 2016-12-01 11:55:47
Ludzka pani pozwala na odbiór zarobionych pieniędzy, kupa śmiechu.
Zorientowany 2016-12-02 21:29:57
To nie Justyna zwalniała tylko inteligentni pracownicy nie mogli dłużej znieść niewiedzy infantylnej Justyny i sami odeszli!!!

Zostaw swoją opinię o Wolter Koops International Logistics
Sp. z o.o. - Komorniki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wolter Koops International Logistics