Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Szkoła Policealna
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o wolter koops oost europa

Pracowałeś w firmie wolter koops oost europa i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
anonim - 2011-08-18 12:26:28 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ogólnie nie jest złe,tylko przydałoby sie wymienic połowe kadry,szczególnie tych co nie mają pojecia o transporcie a udaja że cos wiedza!!!szczególnie te osoby co nadużywaja swej władzy nad kierowca i nie znaja przepisów czasu pracy kierowców.
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-10-01 20:02:19 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
a czy wie ktoś jak kształtują się w Koopsie zarobki - chodzi mi o pracowników biura w Komornikach (nie o kierowców)...?
zdjecie uzytkownika
JA - 2014-01-05 18:14:56 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
To zależy na ile zasługujesz powiem ci tylko że jest duża różnica miedzy zarobkami
zdjecie uzytkownika
merc - 2014-03-16 11:18:35 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Poszukuje pracy jako kierowca kat. C+E, slyszalem troche o firmie. Jak ksztaltuja sie zarobki? Jaki system pracy? Miedzynarodowka czy krajowka? Z gory dzieli za info.
zdjecie uzytkownika
Mały - 2014-04-21 17:18:21 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
mnie i kolege ta ruda zwolniła. Nagadała Tacie głupot i nawet nie chciał z nami gadać. Si=wieta cały czas w robocie tylko rudej i wioletki przydupasy maja wolne w swieta. A wyleciałem za picie alkoholu na 45h pauzy pozdro
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie wolter koops oost europa

Twoj email:
Wiadomość: