Opony Kabat (Kabat Tyre Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością.)

Kabat Tyre Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

NIP: 7661006919 KRS: 0000013614

Adres: Gumowa 6, 64-840 Budzyń

Opinie o Kabat Tyre Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Qaa

Jakie umowy daje Kabat? Umowa o pracę czy śmieciówki i umowy z agencją pracy?

Pytam

Czy kabat rozdawał pity? Bo mam wrażenie że zajmują się reklamą a to zostało na ostatni moment.

@Pytam

od ubiegłego tygodnia są rozdawane

Sos

Czy kontrola jakosci to dobry dział i na jakie zarobki moze liczyc nowy pracownik ( okres probny ) 3miesiace

Babinicz

Pracowałem w firmie ponad 2 lata, na dziale utrzymania ruchu. Szczerze polecam pracę tej w firmie , kierownictwo bardzo przychylne, nie było żadnych problemów , zarobki bardzo dobre .

Inżynier konstruktor

Działając w imieniu KABAT TYRE sp. z o.o. jako kancelaria prawna obsługująca Spółkę, zwracam uwagę autorowi wpisu o treści poniższej. Szanowny autorze. Powinieneś mieć świadomość, że zamieszczony przez Ciebie komentarz zawiera treści pozwalające zidentyfikować osoby, których dotyczy. Co więcej komentarz zawiera treści obraźliwe i poniżające dla tych osób oraz treści obraźliwe dla marki firmy. Zamieszczanie takich treści publicznie na ogólnodostępnych portalach stanowi przestępstwo znieważenia tych osób określone w art. 216 kk i stanowi naruszenie ich godności, dobrego imienia i szacunku należnego każdemu człowiekowi. Zamieszczenie tego komentarza stanowi też zniesławienie osób w nim określonych oraz imiennie naszej firmy, które naraża pokrzywdzonych na utratę zaufania potrzebnego do wykonywania obowiązków. Jest to przestępstwo z art. 212 kk. Zapoznając się z treścią wpisu oczywistym jest, że jego celem jest znieważenie i zniesławienie osób i firmy a działanie jest nastawione na utrudnienie rekrutacji pracowników. Powyższy wniosek nasuwa treść wpisu oraz czas jego zamieszczenia zbieżny z czasem prowadzonej rekrutacji z jedynym kandydatem, która jest jeszcze w toku. Zamieszczony nieprawdziwy i przestępczy komentarz może utrudnić przebieg rekrutacji pracowników przez pracodawcę. Pracodawca oczekuje zatem usunięcia omawianego wpisu. W przeciwnym wypadku podjęte zostaną stosowne środki prawne w celu ustalenia autora wpisu w oparciu o adres IP komputera za pośrednictwem policji oraz podjęte zostaną kroki prawne w celu egzekwowania odpowiedzialności autora wpisu. Wzywamy zatem autora wpisu do jego usunięcia bezzwłocznie w celu zapobieżenia konieczności podjęcia przez pracodawcę działań określonych wyżej. Kancelaria prawna KABAT TYRE sp. z o.o.

Odpowiedź do raportu z rozmowy kwalifikacyjnej użytkownika Jon

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Kabat sp.j.?

Pinka

Oczywiście że tak????

Norbi

Wiecie może czy firma potrzebuje teraz nowych ludzi?

jestem ciekaw

Witam, jak wyglada z placa dla nowego pracownika na stanowisku pracownik produkcji i czy zwracaja jakies pieniadze za dojazd do pracy. z Gory dziekuje za odpowiedz pozdrawiam

Olka1234
@jestem ciekaw

Za dojazd nie zwracają. A jeśli chodzi płacę to przez trzy miesiące nauki stawka jest niższa niż dla starszych pracowników, a po okresie próbnym stawka jest podnoszona. Na każdym dziale są inne stawki godzinowe a co za tym idzie inne wypłaty

produkcja

Witam , slychac co raz lepsze opinie o firmie kabat , przed wszystkim chodzi tu o zarobki bo to jest głownym powode podjecia pracy cos czuje ze nie tylko ja zloze tam papiery nas w sasiedniej firmie (usunięte przez administratora) zebrania obrazajace a to wy jestescie winni tych (usunięte przez administratora) co zatrudniacie , po 5 latach pracy 2800 takze mysle ze jeszcze jedna taka premia bo sprzedaż kiepska i nie idzie norm wyrobić a przeliczniki premi to niestety akord(usunięte przez administratora) wiekszosc nas chce wyrabiac normy , ale nie ma jak tego wyrobic :D

Nicki

Po 01.01.19 przy 22 dniach pracy na czysto mam 2950zl, do tego 2 soboty i juz jest 3500 zł. Zmienia się powoli polytyka firmy wzgledem pracownika na lepsze. Wszędzie trzeba pracować, wypłata 2150zl? Chyba na chorobowym.

Mikus
@Nicki

Brakuje mi słów na takich ludzi jak ty jak mało ci do szczęścia potrzeba....a po za tym skąd wiesz że tyle masz jak jeszcze wypłaty nie dostałaś bo podwyżki stawki o 2 zł są od lutego....

Krecik

Kto uwielbia odgłos kredy na tablicy :)

pytanie

Czy w firmie kabat cęsto zabierają premie?

r2d2
@pytanie

raczej nie

AGAszalona1616

MOGĘ DOSTAĆ PRACĘ NA DZIALE WULKANIZACJA. JAKIEŚ OPINIE? COŚ WIĘCEJ NA TEMAT TEGO DZIAŁU????

AGAszalona1616
@AGAszalona1616

CZY W RAZIE NIE SPODOBANIA MI SIĘ DZIAŁU WULKANIZACJI TO CZY JEST MOŻLIWOŚĆ ABY PRZENIEŚĆ NA INNY DZIAŁ????

Bronisław
@AGAszalona1616

Podjęłaś pracę w tym dziale? Jeżeli tak, to napisz swoją opinię na temat zatrudnienia i warunków pracy jakie Ci zaproponowano w firmie Kabat. Obecnie na oficjalnej stronie internetowej firmy: http://www.kabat.pl/pl/praca/ pracodawca szuka laboranta, specjalisty do spraw marketingu, operatora urządzeń do produkcji wyrobów z gumy i operatora wózka widłowego. Oferują stabilne zatrudnienie, atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji poprzez system szkoleń. Czy ktoś z Was jest zainteresowany zatrudnieniem i wybiera się na rozmowę kwalifikacyjną?

Maria

@armi, jesteś zainteresowany pracą w firmie? Czy są obecnie poszukiwani pracownicy produkcyjni? Jeśli będziesz na rozmowie rekrutacyjnej koniecznie napisz jak Ci poszło, jakie warunki pracy Ci zaproponowano i czy zostałeś przyjęty. Na stronie firmy http://www.kabat.pl/pl/praca/ pracodawca poszukuje osoby na stanowisko laboranta. Zainteresowani mogą aplikować bezpośrednio na stronie.

Maria

@Mimo, uważasz, że atmosfera w pracy i relacje ze współpracownikami nie są najlepsze? Czy spokojna rozmowa z koleżanką z pracy mogłaby coś zmienić i poprawić te stosunki? Praca w przyjaznym otoczeniu wpływa bardziej motywująco na pracownika. Co o tym sądzisz? Na stronie http://www.kabat.pl/pl/praca/ jest aktualnie poszukiwany pracownik na stanowisko operator urządzeń do produkcji wyrobów z gumy - produkcja i operator wózka widłowego. Firma oferuje stabilne zatrudnienie i system szkoleń.

Maria

@Marian, piszesz, ze firma się rozrasta i rozwija. Czy w związku z tym osoba mająca odpowiednie wykształcenie i staż pracy może liczyć na awans i podwyżkę? Wynagrodzenie jest według Ciebie wystarczające? Czy do pensji są dodawane premie, szkolenia lub pakiet socjalny? Jakiego rodzaju umowy gwarantuje pracodawca? Można liczyć na kontrakt długoterminowy? Podziel się swoim doświadczeniem.

Mucha993
@Maria

Jest okres próbny 2miesiące 1 tydzień , później umowa na rok , następnie na 1,5 roku, a następnie na nieokreślony

Praca
@Mucha993

A to ciekawe że tak jest z umowami ja dostałem pierwszą na 3 miesiąc i samodzielna stanowisko po 2 tyg przyuczenia kolejna umowa tylko na pół roku zaniżona stawka pomimo wykonywanej pracy takiej samej jak stali pracownicy z tym ze ja robię pół roku robię normy 105 % a pracownik po 6 latach lub więcej ma 93% normy....ale mnie się zabiera premie za nie wykonanie raz normy a stary pracownik dalej się obija....ciekawy jestem jaka bedzie kokejna umowa moja .....Wniosek mój jest jeden co do umów jesli kierownikowi się nie dałęś od samego poczatku to bedzie cię tak dyskryminował i to od niego zależy jaka bedzie twoja umowa i jaka stawka ....Fakt jest jednak taki że dostają ludzie u normalnych kierowników długie umowy i po przeszło 12 zł na godz. Umowami co u niektórych pań kierowniczek ludzie są szantażowani i dyskryminowani.

pawlak

niektorzy kierownicy w tej firmie maja ADHD , az strach sie odezwac - jak w Rosji

Maria

@Odblask, decyzja o jeździe w kamizelkach odblaskowych na wózkach widłowych podyktowana jest pewnie względami bezpieczeństwa. Mógłbyś dodać jak wygląda atmosfera w pracy i relacje między współpracownikami? Czy do wynagrodzenia pracodawca dodaje premie, szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe lub pakiet socjalny? Zachęcam Cię do dodania opinii.

Marian
@Maria

Wszyscy tylko narzekają, ale firma sie rozrasta płaci na czas i to nie mało. Jak się chce zarobić to można, ja jestem zadowolony.

Kto_

Pracowników więcej się zwalnia niż zatrudnia. Wypłaty po podwyżkach takie same jak i przed. Ta firma to katastrofa. A będzie jeszcze gorzej. Nie którzy nie wierzą w to co tu ludzie wypisują ale sam się przekonałem. Może kiedyś kabat był super pracodawca ale teraz to koszmar to co się tam dzieje. Jeszcze grożą pracownikom ze jeśli nie wyrobię normy to wypowiedzenie dostaną. A wyrobienie takiej normy jak narzucaja jest nie możliwe. I sami o tym wiedzą ci kierownicy kierowników.

Mucha993
@Kto_

Wyrobienie normy jest możliwe na wiekszości maszyn... Jedynie gdzie nie można normy wyrobić to TB

Maria

@Witold, czy jesteś pracownikiem firmy? Jeśli tak napisz więcej o warunkach zatrudnienia u tego pracodawcy.@Kto_, pisałeś jakiś czas temu. Czy od tamtej pory coś się w firmie zmieniło? Czy nadal jest rotacja pracowników? Jak myślisz z jakiego powodu? Czy niewyrobienie normy, która według Ciebie jest trudna do zrobienia powoduje zwalnianie pracowników? Jaka według Ciebie jest atmosfera w pracy i relacje z przełożonymi? Czekam na Twoją opinię.

Odblask
@Maria

Tam to juz sie maly cyrk robi , wlasciciele pozatrudniali karierowiczow ktorzy chca sie wykazac tylko nie za bardzo maja czym , gratuluje wlascicielowi pomyslu jazdy w kamizelkach wozkami , proponuje temu panu by w swoim aucie jezdzil w kamizelce odblaskowej , pewnie pieszy z daleka go zobaczy i zejdzie mu z drogi , pewnie pan nie do konca zna przepisy ktore weszly od wrzesnia ze to pieszy porusza sie w odziezy odblaskowej a nie kierowca , jeszcze raz gratuluje pomyslu .

Witold

Idealnych firm nie ma tylko ludzie wybierają sobie niewłaściwą pracę i stąd to niezadowolenie!!

Zostaw merytoryczną opinię o Kabat Tyre Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. - Budzyń

• Jak się pracuje w Kabat Tyre Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.?

Zobacz opinie na temat firmy Kabat Tyre Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kabat Tyre Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 4 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kabat Tyre Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.?

Kandydaci do pracy w Kabat Tyre Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kabat Tyre Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.