Cellfast Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię
Targi
Targi Spoga+Gafa 2015 Kolonia / Niemcy

Targi SPOGA+GAFA w Kolonii, które w tym roku odbyły się w dniach 31.08-01.09, po raz kolejny były miejscem prezentacji naszych produktów oraz licznych spotkań z obecnymi i potencjalnymi kontrahentami. wiecej >
Targi PSB 2015 Kielce / Polska

W dniach 18-19 marca 2015 w Kielcach odbyły się 13-ste targi Grupy Polskich Składów Budowlanych S.A.Goście odwiedzający stoisko firmy Cellfast mieli okazję do zapoznania się z ofertą przygotowaną na rozpoczynający się sezon 2015. wiecej >

Targi Spoga+Gafa 2014 Kolonia / Niemcy
Po kolejnej edycji targów SPOGA+GAFA 2014, pragniemy gorąco podziękować wszystkim gościom, którzy zaszczycili nas swoją obecnością podczas tego wydarzenia. Wierzymy, że udało nam się wyczerpująco odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania, a także zainteresować nowymi rozwiązaniami dla Waszych firm. wiecej >
Targi Journées des Collections 2014

W dniach 20.05 – 22.05.2014 r. w Abbaye de Chaalis pod Paryżem odbyła się kolejna edycja międzynarodowych targów Journees des Collections Jardin. wiecej >
Targi PSB 2014

W dniach 19 - 20 marca 2014 odbyły się targi  Grupy Polskich Składów Budowlanych. wiecej >
Targi Gardenia 2014 w Poznaniu / Polska

W dniach 27.02 - 01.03.2014 odbyła się tegoroczna edycja Targów Gardenia w Poznaniu. wiecej >
Targi Spoga+Gafa 2013 Kolonia / Niemcy

W dniach 8-10 września 2013 w Koloni/Niemcy odbyły się międzynarodowe targi ogrodnicze SPOGA+GAFA. wiecej >
Targi PSB 2013

W dniach 11 - 12 kwietnia 2013 odbyły się targi  Grupy Polskich Składów Budowlanych. Firma Cellfast zaprezentowała ofertę dla grupy PSB zawierającą węże i akcesoria ogrodowe, wzbogaconą o ciekawe rozwiązania ekspozycji produktów takie jak Display ECO. wiecej >
Targi Gardenia 2013

W dniach 22.02 – 24.02.2013 odbyły się Międzynarodowe Targi Gardenia w Poznaniu. Firma Cellfast pragnie serdecznie podziękować wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko i zapoznali się z naszą ofertą. wiecej >
Targi Spoga+Gafa 2012

Serdecznie Państwu dziękujemy  za odwiedzenie naszego stoiska podczas tegorocznych targów spoga+gafa 2012. wiecej >
Gardenia 2012

Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska podczas tegorocznych targów Gardenia 2012.
wiecej >
Targi PSB 2012

Pragniemy gorąco podziękować wszystkim odwiedzającym nasze stoisko na kwietniowych targach PSB 2012. Kielce, Polska 12-13.04.2012r. wiecej >

Journées des Collections 2012

Pragniemy podziękować wszystkim zwiedzającym targi JdC w Apremont za odwiedzenie naszego stoiska. Była to dla nas duża przyjemność móc służyć pomocą oraz zaprezentować Państwu szeroką gamę naszych produktów. wiecej >
Targi Spoga+Gafa 2011

Szanowni Państwo,
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas tegorocznych targów spoga+gafa 04-06.09.2011, Kolonia, Niemcy
wiecej >
Cellfast Sp. z o.o.