Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Szkoła Policealna
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o hurtownia Milko

Pracowałeś w firmie hurtownia Milko i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
anonim - 2011-08-12 15:38:47 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
takiej firmy nikt nie widział, [usunięte przez moderatora] idziesz na urlop - nie masz połowy wypłaty. Szefostwo na niczym się nie zna tylko na oskubaniu pracownika, nie płacom dostawcom, ale jeżdżą mercedesami. Remonty robią bez nadzoru budowlanego, aż kogoś zabije coś, jedzenie wyrzucają do śmietnika a nie robią utylizacji, pracowników mają za idiotów, tylko jedna tam rządzi [usunięte przez moderatora] że ona tak dba o szefostwo. Sprzeda ich za 5 gr. Jak się wszyscy zwolnią to szefowie będziecie musieli sami stanąć i sprzedawać! Aż się nauczycie ludzi szanować!
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie hurtownia Milko

Twoj email:
Wiadomość: