Opinie o Avit Adam Rytel w Niepiekła

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Avit Adam Rytel. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Avit Adam Rytel o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Avit Adam Rytel w Niepiekła

Pracownik ochrony musi mieć orzeczenie o niepełnosprawności czy niekoniecznie? Właśnie się zdziwiłem, że w ogłoszeniu nie ma nic podane na ten temat, bo przeważnie to wymagają w firmach wszędzie . I to nie tylko samego orzeczenia, ale najlepiej żeby był umiarkowany przynajmniej.

Edyta

firma szuka pracowników produkcji - maja ogloszenie na swojej www, jednak poza info o stabilnej pracy nic nie ma wiecej, stawki za godzine, godzin pracy (wizytowka google podaje w godzinach 8-16 od po-pt) czy produkcja w tych godzinach tylko pracuje?

Beata
@Edyta

Witam, produkcja pracuje w systemie zmianowym. Obecnie trwa rekrutacja na stanowisko Operator Maszyn- stawka netto 28zł/h. Pozdrawiam

Olo Nowy wpis
@Beata

Jaka stawka operator maszyn pakujacych netto na 7 luty 2024

Olo Nowy wpis

Kiedy przyjęcia i czy jest zakwaterowanie ile dni w tygodniu praca

Pracownik ochrony może być bez orzeczenia czy tylko z grupą przyjmują? Pytam, no bo to raczej w branży niecodzienne, żeby brali osoby bez grupy, ale ja straciłem ją trzy lata temu i teraz właśnie ciężko jest mi znaleźć pracę, zwłaszcza jak pracowałem na ochronie cały czas praktycznie. A w tym ogłoszeniu nie ma podane.

Kiero

Pan Pseudospedytor straszny (usunięte przez administratora) wobec kierowców. Pani Ania na tym stanowisku była o wiele lepszym spedytorem miła sympatyczna i do dogadania. Nie polecam współpracy z tym Panem. Ogólnie robota spoko.

@Kiero

To co się podziało w spedycji, że nastąpiła zmiana kierownictwa? Nie da się zgłosić gdzieś tego, żeby firma miała szanse zareagować, skoro aż tak to wpływa na robotę kierowców? Tak w ogóle, to wiesz coś na temat przyjęć tu? Szukam pracy jako kierowca, doświadczenie mam i tak myślę nad tą firmą. Dobrze płacą? Jak się rozliczacie? Auta są w spoko stanie? Umowa o prace jest na start? Ale zarzuciłem cię pytaniami, sorki:)

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Avit Adam Rytel na stanowisko Praca dla malarza wykończeniowca? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?

Avit Adam Rytel prowadzi rekrutację na stanowisko Kierownik zmiany. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Napisz, co sądzisz o tym spotkaniu. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję osobom, rozważającym pracę w przedsiębiorstwie.

Kandydat2023

Wypowiem sie na temat rekrutacji. Aplikowałem do pracy biurowej(celowo bez szczegółów jakie dokładnie). Czas od złożenia aplikacji do rozmowy rekrutacyjnej około 2 tygodni. Rozmowa była bardzo konkretna, mili panownie podczas rozmowy natomiast byłem proszony o telefon w przypadku gdybym znalazł inną pracę (czas na ich decyzje wynosił 4 dni). Osoby z którymi prowadziłem rozmowę zapewniały mnie że będą dzwonić z informacją bez względu czy będzie to negatywna czy pozytywna. Telefon oczywiście milczy. Jak dla mnie porażka by tak duża firma zachowywała się tak do swoich kandydatów.

Mirosław
@Kandydat2023

Może czas na decyzje jet dłuższy niż 4 dni i dlatego jeszcze się nie odezwali. Sam próbowałeś się czegoś dowiedzieć? Jakich konkretów dowiedziałeś się na rozmowie? Warunki ok?

tyraw

Trafiłem w "Kauflandzie" na sałatkę "cezar" i zostałem jej fanem. Teraz poszerzę zainteresowanie innymi produktami Waszej Firmy. Sałatka REWELACYJNA. Palce lizać!

Nie polecam pracy w tym zakładzie … Bardzo słaby kontakt z kierownictwem i dyrektorstwem … Po czasie sie urywa kontakt …

Maria

Są problemy jeśli chce się załatwić jakąś sprawę z kierownikiem? Czy masz na myśli, że po prostu długo się czeka na odpowiedź z ich strony? I to tylko przez to nie polecasz pracy czy coś jeszcze się tam dzieje?

ktokolwiek

Szkoda tylko ze w opakowaniu " mix salat" znajduja sie same kapusty

Witam Chciałbym dowiedzieć się jaki jest tryb zmianowy , ile godzin w tygodniu / miesiąc . Jakieś przybliżone zarobki na operatora maszyn .

Witam Chciałbym się dowiedzieć coś o pracy operatora , ile godzin tygodniowo ? Jaki tryb zmianowy

Mieszkaniec

Panie Rytel to że ma Pan firmę to jedno ale nie oznacz to że całe nasze Niepiekła muszą tak wyglądać .Tak wyglądać, wszędzie tylko rękawiczki , czepki ,maseczki i mnóstwo butelek.Tak proszę Pana to pracownicy firmy Avit. Proszę może zorganizować sprzątanie to świadczy o Panu

@Mieszkaniec

Witam jakiej wielkości to gospodarstwo jest ile hektarów posiada.

Marzena

Cześć, chciałam dopytać o zarobki, ile dokładnie można dostać. Zwłaszcza, że jedna osoba w komentarzu pisała, że są dobre, więc rokowania mają niezłe już w moich oczach :D

Irmina

Super firma, cieszę się, że tutaj pracuję. Dbają o swoich pracowników, dobrze płacą. Jestem zadowolona.

Ela

Miałam okazję pracować w tej firmie. Naprawdę świetnie sie pracowało. Miła atmosfera, fajni ludzie. Dobra pensja. Polecam

Szymon

Bardzo dobrej jakości produkty. Kompetentni ludzie, z którymi z chęcią się współpracuję. Dla mnie 5 na 5 i to z plusem!

Jędrzej

Super firma, doskonale zorganizowana. Płacą uczciwie wynagrodzenie za pracę. Przede wszystkim liczy się pracownik.

Paulina

Bardzo dobre warunki pracy. Pracownicy mają zapewnioną co miesiąc wypłatę. W budynku jest stołówka, automaty z kawą i herbatą.

Karolina Kortylewska

Bardzo polecam. Praca w dobrych warunkach. Firma dba o pracowników.

Marta Ozdoba

Firma zapewnia godne warunki pracy. Dbają o pracowników oraz o to aby wypłata była zawsze na czas. Mogę szczerze polecić.

Zostaw merytoryczną opinię o Avit Adam Rytel - Niepiekła

• Jak się pracuje w Avit Adam Rytel?

Zobacz opinie na temat firmy Avit Adam Rytel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Avit Adam Rytel?

Avit Adam Rytel
2.9/5 Na podstawie 122 ocen.

Avit Adam Rytel