Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Martin Bauer Sp. z o.o.

Pracowałeś w firmie Martin Bauer Sp. z o.o. i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
admin - 2010-11-30 20:45:05 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (3)
Czy znalazłeś już opinie o własnym pracodawcy? Witaszyczki to miasto ludzi pracy, wyraź swoją opinię o firmie Martin Bauer Polska Sp. z o.o.. Pozostali mieszkańcy z pewnością będą Ci za to wdzięczni. Potencjalnemu pracownikowi ogromnie zależy na poznaniu opinii aktualnych pracowników na temat ewentualnego chlebodawcy. A jak wygląda system premii?
zdjecie uzytkownika
anon.... - 2011-02-05 22:36:11 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (7)
czy ktoś wie ile zarabiają w martin bauer? brotto i netto?
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Martin Bauer Sp. z o.o.

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy Martin Bauer Sp. z o.o.?
Zadaj pytanie
x