Nowe zasady dotyczące cookies

artykuł WP
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Martin Bauer Sp. z o.o.

Pracowałeś w firmie Martin Bauer Sp. z o.o. i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
anon.... - 2011-02-05 22:36:11 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (10)
czy ktoś wie ile zarabiają w martin bauer? brotto i netto?
zdjecie uzytkownika
iga - 2015-09-21 19:14:11 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
sama bym chciala wiedziec ile sie zarabia ale widze ze neistety na forum zbyt duzo osob sie nie pojawia i nie dodaje swoich opinii. moze teraz sie uda i ktos mimo wszystko postanowi mi pomoc. czy ktos wie czy Martin Bauer Sp. z o.o. beda prowadzone jakies rekrutacje, bo niestety narazie brak jakichkolwiek informacji na stronie. jakby ktos mogl pomoc to bylabym wdzieczna
zdjecie uzytkownika
cieo - 2016-04-22 16:58:14 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
W tej chwili prowadzą rekrutację @iga :) Szukają praktykanta w dziale zapewnienia jakości. Szukają studentów I-V roku oraz absolwentów kierunków biologicznych, chemicznych, towaroznawstwa lub technologii żywności i oferują możliwość zdobycia doświadczenia i poznania zasad pracy w międzynarodowej organizacji w trakcie 1, 2 lub 3-miesięcznej płatnej praktyki w okresie lipiec – wrzesień.

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie Martin Bauer Sp. z o.o.!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Martin Bauer Sp. z o.o.

Twoj email:
Wiadomość: