Opinie o Neo Focus Forum w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Neo Focus Forum. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Neo Focus Forum o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Neo Focus Forum w Kraków

Freelancer Nowy wpis

Współpracowałem z tą firmą jako freelancer - nie zapłacili za wykonaną pracę... jak sie potem okazało - jest to stała praktyka. NIE POLECAM!!

Natalia Nowy wpis

@wido ma rację najlepiej szukać u pracowników informacji, ale to nie zmienia faktu , że tu się pojawiają pracownicy i wypowiadają swoje opinie.

wido Nowy wpis

witam serdecznie, co do ofert pracy w neo focus to radziłbym raczej poszukać u kogoś będącego bliżej firmy informacji. Tak jest najłtawiej i najpewniej

Win

Nie ma i nie bedzie ogloszen bo firma zniknęła z rynku

Telemarketer

Bardzo wiele sobie obiecywałem po tej firmie: ma świetną ofertę, wydaje się że dobrą, luźną atmosferę. Aplikowałem na stanowisko telemarketera, rekrutowała bardzo miła pani Paulina Stępniewska i z rozmowy z nią wynikało, że ma być to ciekae, kreatywne stanowisko - poszukiwanie dużych klientów biznesowych,przygotowywanie im oferty i umawianie spotkań, czasem jeżdżenie i podpisywanie umów, robienie prezentacji oferty. Wow, ciekawie to wyglądało. Co prawda w ogłoszeniu nie było słowa, że praca w Krzywaczce, a nie w Krakowie - ale dla mnie nawet lepiej, mieszkam blisko. Odezwali się po tygodniu od złożenia, najmniej profesjonalna rozmowa kwalifikacyjna z jaką miałem nieprzyjemność się zetknąć. Najpierw z p. Pauliną-okay, miła pogawędka. Potem z kilka dni czekania, rozmowa z "szefem" - nie rozumiem chamstwa z jego strony, totalna zlewka, brak przygotowania, zjebka na dzień dobry; szok, przedszkole. Myślałem, że to tylko nieżyczliwe głosy wymyślają historie na temat złego traktowania ludzi przez właściciela firmy Focus Forum, ale przekonałem się że to prawda - niby młody, inteligentny człowiek a w praktyce cham w garniturze. Irracjonalne pretensje, brak profesjonalizmu i tekst: jak sobie poczytasz o telemarketingu, to przyjdź jutro i spróbuj jeszcze raz, 1000 zł na rękę i może jakaś prowizja. Niepoważna sprawa, odradzam zwłaszcza osobom z poczuciem własnej godności i wartości. Uczciwość wymaga, by napisać, że Pan Żak po przeczytaniu, co napisałem na gowork.pl, zadzwonił, przeprosił i próbował namawiać i negocjować warunki finansowe. Niestety, finansowe warunki mam lepsze w innych ofertach pracy, a czar kreatywnej pracy z dobrą atmosferą na której mi zależało prysnął bezpowrotnie.

Dlaczego chce Pan u nas pracować?Jest Pan telemarketerem czy nie? Przechodził Pan kurs telemarketingu? Dlaczego Pan kłamie?!

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MAG / TIG / ELEKTRODA
INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa
Ndo

A czy ta firma nadal funkcjonuje?

poszkodowany

Mam nadzieję że dzięki takim wpisom zmiana nazwy spółki nie ułatwi im życia. Nie polecam nikomu (usunięte przez administratora)

Nica

Bardzo nam miło ze cały wolny czas poświęcacie na śledzenie tego co się dzieje z focusem

Nowy pracownik

Polecam natomiast firme(usunięte przez administratora)w Krakowie.Bardzo rzetelna firma, placa zawsze na czas. Tylko te same twarze i osoby cos mi przypominaja. Kto zgadnie co? :)

Piotr B.

ja cie NEO kurde co za zmiana :D jak widac ze strony znikly slodkie portrety wlasciciela i co 5 min zmieniajacych sie handlowców, oraz kontakt tylko mailowy, tak to zdecydowanie firma rozwojowa - nie polecam, (usunięte przez administratora) atmosfera fatalna, co chwila zmieniaja sie ludzie, nie polecam. Najlepsi i najwierniejsi pracownicy sie juz dawno wykruszyli.

Zewnętrzny dostawca

Zdecydowanie nie polecam. Unikać.

ania

wszyscy dodający komentarze powinni zwrócić uwagę , że jest to profil firmy Neo focus tak więc wypisywanie bzdur na temat upadłości nie powinno mieć miejsca sprawa nie dotyczy bowiem firmy na której profilu dodajecie opinie.

kotek
@ania

Anuśka, tyś chyba z Ksiezyca spadla :). Spojrzyj chociaz na logo w lewym gornym rogu tej stronki i zastanow sie co piszesz.

Neo Focus Forum

Prosimy o nie umieszczanie imiennych, nie potwierdzonych oskarżeń. Prośba ta jest zgodna z regulaminem gowork. Wszelkie tego typu wpisy mogą podlegać usunięciu. Portal nie jest miejscem w którym każdy, bezimienny człowiek może bez żadnych ograniczeń obrażać, wypisywać co chce, oraz uzywać do opisu nazwisk konkretnych osób.

były

widzę że chyba ostrzeżenia dla go work podziałały od tygodnia juz nie znikają żadne wpisy

byly

Ja czekam juz od tygodnia na oficjalna odpowiedz administatora o powod usuwania wpisow oczywiscie na infolinii nie potrafia tego wytlumaczyc i mowia ze maja 21 dni na odpowiedz

były

czy administrator gowork nie pracuje czasem w firmie neo focus forum? nie widzę żadnej innej opcji bo usuwa wszystkie posty które nie wychwalają firmy neo focus.

aktualny pracownik

Ja pracuje w tej firmie od ponad 10 lat. Ludzie, którzy ja tworzą są super.

lampa

pisaliście jakiś czas temu o jakimś wniosku o upadłość, to znaczy że firma już nie funkcjonuje czy może przetrwała i są jakieś rekrutacje? ja jestem bardzo chętna do pracy każdej za prawie każdą kasę. mam największe doświadczenia w ntypowych pracach biurowych i administracyjnych,(usunięte przez administratora) znajdzie się coś fajnego dla mnie u nich?

Były

Czyli jest jak było :)

Mirabel

W takim razie uzasadnione jest pytanie - w jaki sposób firma tyle czasu może istnieć najnormalniej w świecie pomimo kiepskiego zarządzania? Rozumiem, że można czasami coś przeoczyć ale notoryczne działanie jest raczej przegięciem. Focus Forum sprawia wrażenie firmy dobrze zorganizowanej, ale im dalej w las.....

gugugaga :-)

są firmy (pisane przez małe "f") i Firmy (pisane przez duże "F")ta z pewnością zalicza sie do tej pierwszej grupy - firm... bałagan, chaos,reszta bez komentarza, ale w sumie żadna nowość - hello!!! to Polska :-)kto ma dość - odchodzi, komu mało - zostaje, a kto chce przeżyć przygodę z tą firmą zeby sie przekonać o czym tutaj mowa - przychodzi :-)

Zostaw merytoryczną opinię o Neo Focus Forum - Kraków

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Neo Focus Forum?

Kandydaci do pracy w Neo Focus Forum napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Neo Focus Forum