Opinie o TSL Intermodal Sp.z o.o Sp.K w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy TSL Intermodal Sp.z o.o Sp.K. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TSL Intermodal Sp.z o.o Sp.K o rekrutacji.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TSL Intermodal Sp.z o.o Sp.K w Warszawa

Ktoś Nowy wpis

Ta firma to PORAZKA !!!!

Śpedycja Nowy wpis

Szkoda czasu , zdrowia i energii albo zakrzyczą albo usuną ... lepiej unikać

Alicja Nowy wpis
@Śpedycja

Czyli Ty także masz niezbyt pochlebne zdanie na temat pracodawcy, jakim jest firma TSL Intermodal. Ale tak czy inaczej chcę podpytać o pewne kwestie. Na początek interesowałaby mnie kwestia zarobków. Czy są one adekwatne zarówno do doświadczenia, jaki i do obejmowanego stanowiska?

Władek

@IZA Zabrakło argumentów uzasadniających taki wpis czy to konkurencja?

stefan

widziałem że szukają teraz osobowy na stanowisko spedytora. Polecacie ??????

Antoni
@stefan

Też jestem ciekaw czy warto aplikować na to stanowisko w tej firmie. Jeśli wybierzesz się na rozmowę kwalifikacyjną to daj znać jaki był jej przebieg, będę wdzięczny!

asystent spedytora

Gdy dowiaduja sie, ze urzad pracy bedzie oplacal pracownika przez pol roku to nie przeszkadza im nawet kiepska znajomosc jezyka angielskiego - mimo, ze jezyk angielski to podstawa w tym zawodzie. Plus, ze daja szanse 'swiezakom', minus, ze robia to ze zlych pobudek.

U mnie akurat byla sytuacja, iz urzad pracy dal mi skierowanie na rozmowe w tej firmie, ale zdziwilo mnie to, ze wypytywali mnie ile stypendium bede otrzymywac. Dali do zrozumienia, ze liczy sie tylko kasa i znajomosci.

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
adam

Spedycja ostatnio mocno się w firmie rozwija, według mnie mają mocną bazę pracowników. I stąd brak aktualnych ofert :)

tor

ulka, próbować zawsze można chociaż od ponad roku firma nikogo nie poszukiwała. Słyszaliście o tym, żeby w najbliższym czasie jakieś rekrutacje były prowadzone ?

witek

@pracuj, ok biorę pod uwagę Twój komentarz, ale praktycznie nic z niego nie wyniosłem. Wiem, że nie polecasz, ale nie mam pojęcia dlaczego, nie wiem nawet, czy tutaj pracowałeś, czy robiłeś coś innego. Zasłaniasz się tylko niechęcią prania brudów w Internecie, ale jednak przydałoby się napisać o co chodzi, nie musi być tego dużo, jakiekolwiek argumenty.

Bardzo nie polecam !!!!

szubi

poważnie wydaje Ci się , że w TSI Intermodal szefostwo nie ma nic lepszego do roboty niż pisać dla siebie komentarze :) to zabawne. W końcu firma ma siedzibę w Warszawie, ma ogromne obłożenie prac , a w dodatku zajmuje się logistyką , a więc dziedziną która właśnie od kierownictwa wymaga wiele zachodu

ruda

Praca w TSL Intermodal jest dla tych którzy chcą pracować i chcą zarobić a nie dla leni. Przeczytałam to przypadkiem i absolutnie się nie zgadzam.Nie jestem w żaden sposób spokrewniona z właścicielami firmy i nie mam w tym żadnego interesu aby nie zgadzać się z powyższą opinią!!!!!Szczerze polecam pracę w TSL Intermodal chociażby przez fakt, że spedytor nie musi szukać nowych klientów i bawić się w handlowca, ponieważ mają dużą bazę swoich klientów. Ten kto chce zarobić i pracować będzie zadowolony bo w tej firmie dużo się dzieje, natomiast jak ktoś chce przyjść i posiedzieć na faceeboku to nie ten adres!!!Byly miesiące że razem z premią zarabiałam 8tys.pln na stanowisku spedytor. Nie rezygnowałabym z pracy w Intermodal gdyby nie fakt, że obecnie mieszkam w NL wraz z moim mężem który otrzymał propozycję awansu, co się wiązało ze zmianą miejsca zamieszkania. Ludzie weźcie się do roboty i przestańcie bisac BZDURYYY!

BYŁY PRACOWNIK

Byłem pracownikiem w tej firmie kilka lat. Bardzo dobra firma dająca szansę młodym i ambitnym ludziom którzy chcą się rozwijać w dziedzinie spedycji .

INTER

FIRMA OK. PRACA I PŁACA SPOKO. POLECAM

ANWI

PRACOWAŁAM W TEJ FIRMIE DWA LATA. NIE MAM ŻADNYCH ZASTRZEŻEŃ DO SZEFOSTWA ANI DO WSPÓŁPRACOWNIKÓW. FIRMA DAJE DUŻE MOŻLIWOŚCI ROZWOJU. POLECAM

Nie polecam tej firmy...

Bla

Aż tak zle jest?

IZA

Nie zgadzam się z tą opinią. Firma jest ok.

Zostaw merytoryczną opinię o TSL Intermodal Sp.z o.o Sp.K - Warszawa

• Jak się pracuje w TSL Intermodal Sp.z o.o Sp.K?

Zobacz opinie na temat firmy TSL Intermodal Sp.z o.o Sp.K tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TSL Intermodal Sp.z o.o Sp.K?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TSL Intermodal Sp.z o.o Sp.K?

Kandydaci do pracy w TSL Intermodal Sp.z o.o Sp.K napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TSL Intermodal Sp.z o.o Sp.K