Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Szkoła Policealna
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o KOSPEL zakład produkcyjny

Pracowałeś w firmie KOSPEL zakład produkcyjny i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
admin - 2010-11-20 13:31:25 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Czy masz jakiekolwiek uwagi o pracy w tej spółce ? Koszalin to miejscowość ludzi pracy, wyraź swoją opinię o firmie Kospel S.A.. Pozostali mieszkańcy ze stuprocentową pewnością będą Ci za to ogromnie wdzięczni. Opowiedz o własnych doświadczeniach. Inni odwdzięczą się własnymi opiniami. Od kiedy tam pracujesz? Czy można tam dobrze zarobić?
zdjecie uzytkownika
Stefan - 2012-08-01 13:50:25 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
minium za maksimum!! nie polecam.
zdjecie uzytkownika
ZENEK - 2013-07-04 09:06:10 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Kospel następna firma [usunięte przez moderatora] czyli ludzi robi w frajera, płace minimalne a kierownictwo jak rząd nie nadaje się a jeszcze baby, istna porażka.
Same najgorsze rzeczy dziadostwo do potęgi nieskończoności.
zdjecie uzytkownika
pinda - 2013-07-04 09:10:37 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
kospel niech wyrzuci baby jako kierowniczki i jeszcze jedno baby to nie przedszkole żeby na rozmowę kwalifikacyjną nie było rozmowy tylko durny tyle test z podstawówki, pewnie zabrała córce lub synowi a może od koleżanek - [usunięte przez moderatora]
zdjecie uzytkownika
POLAK - 2013-07-04 09:14:08 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
A jeszcze jedno do tych kierowniczek ogłoszę w głosie kosz.... i inny stronach że to [usunięte przez moderatora] firma, omijać ją na 1000 kilometrów. [usunięte przez moderatora]
zdjecie uzytkownika
Jer - 2013-12-20 19:29:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Kospel wykorzystuje słaby rynek pracy w Koszaline i daje b. niskie płace. Jest to też strzał w kolano bo b. dobrzy pracownicy uciekają do firm dających im możliwość rozwoju i znacznie ale to znacznie lepszą płacę.
zdjecie uzytkownika
Były pracownik - 2014-05-02 19:46:40 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Gdyby nie ten "mały ale wielki" to może byłoby inaczej,(usunięte przez administratora)
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KOSPEL zakład produkcyjny

Twoj email:
Wiadomość: