Opinie o Thiermann GmbH & Co. KG w Uchte

Weronika

Wiecie czy warto zgłaszać się do wyjazdów na najbliższy sezon? Czy podczas wyjazdów jest gwarantowane zakwaterowanie, czy trzeba go szukać na własną rękę? Ogólnie jak oceniacie Heinrich Thiermann jako pracodawcę?

Szparaga

Czy ktos coś może napisać o cięciu szparagi zielonej,jak wygląda to cięcie i jakie zarobki,kiedy zbiór itp.Dzięki za każde info.

@Szparaga

Heniu ma tylko białą. Cięcie zaczyna się od końca marca na ogrzewanych polach apogeum kwiecień maj aż do czerwca. Odkrywasz kopiec z białej i czarnej foli na pare metrów bierzesz nóż i głęboko go wbijasz przy szparadze jak widać pękniećie. Po czym kładziesz to skrzynki na wózku i packą przysypujesz kopiec przykrywasz folie lecisz dalej. Zapie......r....dzielasz.

Bolek
@fanatyk

Zieloną tez ma ,byłem 2 lata temu i ciołem zieloną,na zielonej lepiej wychodzilo jak na bialej

szparaga
@Bolek

Powiedz w jakiej miejscowosci jest zielona na szariku czy tu blizej koło Berlina i gdzie mieszkaleś ?

Bolek
@szparaga

Byłem w Scharringhauzen,a mieszkałem w Asendorf duzy hotel 200 ludzi,a zielona szparage miały tylko pare grup,3 godzinki z rana zielonej później do końca dnia biala

Tymoteusz

Tam juz jest przewaga Romanii Są tansi i sa lepsi od Polakow Tam zeby zarobic trzeba (usunięte przez administratora) bo to jest akord

Piter
@Tymoteusz

lepsi na pewno nie są ,chyba ze na karocach bo na spinach jak zahaczy folie to drze do końca dla nich technika co cos bardzo odległego.i nie kopią tylko lecą po łbach.

Warka

Na spinach mozna cos zarobic,a na tych recznych niezabardzo

Serwisant

OK

Różne

Aneta

Hej dostalam papiery na 4 kwietnia mimo to wczesnie dzwonilam to na borowke sie pisalam nie wiem czemu na ten termin chca i do jakiej pracy musze im papiery odeslac z terminem 2 lipca Wie ktos na ten temat dlaczego tak jest

...$%&
@Aneta

jak na kwiecień to szparaga...może ludzi nie mają ...

aneta
@...$%&

ale ja dzwonilam to na borowke sie zapisalam a nie na zadna szparage tylko im w liscie napisalam termin 2 lipiec

klauu
@aneta

to jest tylko termin proponowany, jedziesz kiedy mozesz :)

burzum

Kiedy ten wyjazd na folie i jak to będzie wyglądać?

@burzum

na folie to sobie daruj

KAmil
@burzum

folia ma ruszyć od wtorku ja mialem na 5 lu ale pogoda taka ze zamarznięte wszystko a ten kretyn co pisal że daruj to niech sie ogarnie i umyje

Aga
@KAmil

Ktury raz jedziesz

buhaja
@Aga

no niech jedzie to po tygodniu wróci. W wodzie po pas grupowy się smieje robi filmiki i ma z nas beke. za 50 euro nie warto.

nieznajomy

Ludzie mam pytanie,jade teraz ,i jak będzie zarobek wyglądał folia i szparagi naraz podobno?

Zbycho
@nieznajomy

Kiedy jedziesz???

zawiedziony
@Zbycho

Folia jest przewalona w wodzie chodzisz weź wodery, tam już ktoś pisal ze masz dniówki 50 euro tak wychodzi czasem więcej. a szparag co drugi dzień z ocieplanych pól.

Mlodzik

W ubiegłym roku byłem na hali.Dostałem papiery na 2 lipca i czy mam dzwonić pytac sie czy na hali bede?Nie chce przyjechać i okaze się ze w pole ide.z bylem 2 miesiące i byli zadowoleni raczej. A więc pytanie czy mam pytac się telefonicznie czy az na miejscu mi powiedza czy hala czy borowka w polu Wiadomi jaka stawka za godzinę będzie w tym roku?Social idzie w gore a norma w miejscu

veni nici
@Mlodzik

Powiem Ci tak...jeździłem przez 3 lata na hale przyjechałem 4 raz i na hale się nie dostałem bo się okazało ze nie ma miejsc.

1234@#$%&

Macie juz termin na szparag

Obywatel Polski

To miejsce to tragedia! Obóz pracy! Wykorzystywanie ludzi za marne grosze w porównaniu za tyle godzi (nie raz po 18h pracy) z godzina na obiad i druga przerwa 30 minutowa gdzie samo dojście na hotel zajmuje najwięcej . Traktują nas jak maszyny. Ludzie płaczą z bolu, Robia w amoku. Osobiście nie polecam i żałuję wydanych pieniędzy na sama drogę.. Nie pakujcie się tam. Szkoda zdrowia . Pozdrawiam serdecznie!

jest ok
@Obywatel Polski

bo taki pracownik z ciebie ja siedem lat tam jezdze i nie narzekam

Eloo
@jest ok

Ja jade teraz 5 raz i tez nie narzekam zarobki sa dobre pod warunkiem ze chcesz pracowac pozdro

swój
@Obywatel Polski

Co Ty wypisujesz? Jak najwięcej dojście na hotel zajmuje? Owszem na hali zapierdziela się jak nie powiem co ale jeżdżę tyle lat i jakoś krzywda mnie nie spotkała. Logiczne, że jak jedziesz na sezonówkę to zapierdzielasz jak dziki osioł ale jedzie się żeby zarobić. Kurde jakoś nikt wyczerpany nie jest i opadły z sił jak dyskoteka jest. Wywijają do samego końca. Jak się chce pracować to się i zarobi...

Dawidek

Ile będzie płacił za godzinę w tym roku

wojyt

przyszly juz wam papiery na szparag? u mnie cisza a jezdze 5 lat.pozdro

Tata
@wojyt

Szparag dopiero po swietach bedzie

@Tata

na razie folia dostała papiery a szparag niedługo dostanie chociaż ja już dostałem miesiąc temu.

@wojyt

Ja juz dostałam papiery na hale wczoraj a jade dopiero drugi raz :)

@123

nigdy nie wiesz czy jedziesz na hale

Wiefzacy
@wiemmmm

Kto ci powiedział ze jedziesz na hale ? Tylko stali wiedza ze jada na hale.

Wiktoria Z.

Jak jest z pracą na Hali od szparagi? Jest ciężko? Koleżankę chciałabym wziąźć ale nie wiem co jej mam kompletnie powiedzieć? Jak myślicie? Ona ma tą chorobę że jej jest zimno w dłonie i szybko jej marzną. Co jej polecacie?

Nunu
@Wiktoria Z.

Tam jest bardzo ciężko i mega zimno wiem bo byłam 4 razy poza tym też jest woda i ręce marżna dają ocieplane ale przemawiają

pik
@Wiktoria Z.

Jest ciężko i mokro lepiej koleżanka niech nie jedzie jakby miała potem narzekać i płakać że jej zimno szkoda jej i tych dziewczyn co za nią by robić musiały

Adam malysz

Witam jak praca jest w marcu tam w tej firmie

@Adam malysz

folia

@wiemmmm

folia a koniec marca już na ocieplanych polach szparag.

zły

To jest niepoważne jadę pierwszy raz mam termin na 5 luty zwolniłem się z pracy siedze w domu i dzwonie do nich caly czas a one te ci...py nic nie wiedza no ludzie powagi trochę.

@zły

Szkoda, że wczesniej nie poczytałeś forum gdzie pisano, że termin proponowany w papierach nie jest terminem do wyjazdu. W dokumentach które dostałes też jest coś napisane w sensie żeby nie sugerować się danym terminem tylko czekać na tel.Rozumiem Twoje zdenerwowanie ale nic innego Ci nie pozostało jak tylko czekać na tel. W następnym roku będziesz wiedział jak postąpić.

edek

ile płacił za kilogram wykopanego szparaga w sezonie

niedowiarek
@edek

40 centów

@edek

Cena jest rozna raz bylo 1 euro

niedowiarek
@Adam

1 euro masz na początku jak jest mało szparagu. Potem jest od 40do 70centów.

Dawidek

Fajne 2 laski sa przy rejestracji znacie moze je tak blondyna I czarna w okularach

zawiedziony
@Dawidek

blondyna to justyna

baktus
@zawiedziony

czarna to Justyna a blondyna to (usunięte przez administratora),takie fajne MILF-y

@Dawidek

Ładne sa znich ciacha

@Piotr

one to czytają barany.Czarna w okularach to Justyna mieszka na Kirchdorfie na stałe.

@wiemmmm

No i co ze czytaja przeciez nic zlego nie napisane

stalin

Kiedy ta folia w końcu sie zacznie?

@stalin

Szczerze to może być początek mrca koniec lutego. Nigdy nie wierz w to co przysyłają/

ona

Jak sobie radzicie z pieczątką punkcie 6 (gosp. dom.) której nie chcą dać w gminie?

Roofer
@ona

Mi podbija sołtys ....się nie czepiaja

@Roofer

A u mnie sołtys nie chce bo burmistrz zakazał stawiania pieczątek na tego typu dokumentach. Porazka

@ona

W gminie Ci nie chcą podstemplować?

@fanatyk

W gminie nie chcą a i sołtys też ma przez gmine zabronione dać pieczątke

baktus
@ona

Na allegro można kupić każdą pieczątkę lub sama gumkę z nazwa plus czerwony tusz,kosz ok 20zl.za całość a wystarczy na kilka lat

@ona

W hminie maja obowiązek Ci podstemplować.

@ona

Ma ktos termin na kwiecien?????

kwiecień to szparag już

@Adam

Raczej jeszcze nikt nie ma zadnego terminu jesli chodzi o hale bo dokumenty dopiero beda wysyłane

stalin
@ona

A po co ci gadać,że masz gospodarstwo,ja nie mówie nic,i tak jesteś tam na czarno

@stalin

nie chodzi o gospodarstwo tylko ...punt 6 gospodyni domowa ktory musi byc z pieczatka Ty raczej tez go stemplujesz jesli jezdzisz do Henia

Fanatyk
@ona

Ja nigdy nie mam problemu stempluja gdzie tylko pokaże

@Fanatyk

kilka lat wstecz tez nie miałam z tym problemu a od tamtego roku problem

@ona

nie wiem co Ci poradzić. Pogadaj dobrze e sołtysem i tyle.

@ona

Ja ci moge posteplowac jak przyjedziesz

Fanatyk
@Adam

To musisz mieć pieczątki gminy w której jesteś zameldowany

Edzia670

Jak ktos szuka pracy przy szparadze ( male gospodarstwo pracownikow jest zazwyczaj ok.25 sami polacy ) miejace sprawdzone jezdzilam przez 5 lat w tym roku jednak nie moge a szef potrzebuje ludzi moj mail edzia670@interia.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Thiermann GmbH & Co. KG - Uchte

• Jak się pracuje w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thiermann GmbH & Co. KG?

Thiermann GmbH & Co. KG