Opinie o Holbern w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Holbern. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Holbern o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Holbern w Wrocław

Marek Nowy wpis

A jakieś narzędzia pracownicze macie zapewnione ?

kierowca C + E Nowy wpis

Praca kierowcy wywrotki transportującego buraki dla firmy HaGe w miejscowości Handelsleben jest bardzo ciężka i trwa 12 godzin w nocy czyli od 20.00 do 8.00 i za taką zmianę kierowca z Polski otrzymuje około 300 złotych więc to się kompletnie nie opłaca. Niemiec za taką pracę w nocy otrzymuje 600 złotych!!!!!!!!!!! Poza tymkierowcy w czasie wolnym od pracy tzn. w dzień śpią w kontenerach, mają wspólna łazienkę z 2 prysznicami i 2 wc na 20 kierowców i wspólną kuchnię z 4 palnikami na 20 kierowców!!! Poza tym ta kuchnia i ta łazienka jest 20 m od tych kontenerów, więc zimą na mrozie trzeba iść się kąpać i do wc, więc pomyślcie jak łatwo o przeziębienie lub poważniejszą chorobę jak się wykąpiecie i musicie wracać z łazienki do kontenera na mrozie!!! Poza tym pomyślcie jak ugotować obiad kiedy są tylko 4 palniki i 20 kierowców chce w tym samym czasie ugotować obiad!!! Uważajcie na tę firmę Bergermenn (poprzednia nazwa Holbern)!!!!!!!!!!!!!!! Po takiej kampanii buraczanej w Ha Ge(praca jest tylko do stycznia 2018r.!!! będzie się leczyć przez kolejne 2 miesiące a zarobicie w przeliczeniu na godzinę pracy około 30 złotych!!! Takie pieniądze zwykły kierowca C E z małym doświadczeniem zarabia już w Polsce!!!!

JOHNY Nowy wpis

CO PRAWDA ZATRUDNIŁEM SIĘ U NIEMCA NIE PRZEZ FIRMĘ HOLBREN,JEDNAK WARTO POWIEDZIEĆ O TYM.PO ROZMOWIE Z SZEFEM DOSTAŁEM JASNĄ OFERTĘ 2100EURO NETTO,UMOWA WIDNIAŁA NA KWOTĘ 2100 ALE BRUTTO I TAK WYPŁACA KASĘ MAM 3 KLASĘ PODATKOWA I JESTEM KIEROWCĄ "PATELNI"WOŻĘ WSZYSTKO,NO PRAWIE WSZYSTKO.JEDNAK ZA TE PIENIĄDZE NIE MAM ZAMIARU ROBIĆ,DOSTAŁEM 1581 EURO.JEST PLUS PRACY JAKO KIEROWCA,PONIEWAŻ MASZ DOWÓD TWOJEJ PRACY - KARTA KIEROWCY-TO JEST JAK CZARNA SKRZYNKA W SAMOLOCIE WSZYSTKO REJESTRUJE.DLATEGO MOŻNA WALCZYĆ O NADGODZINY O SPANIE W CIĘŻARÓWCE (DIETY) ETC.DLATEGO NIE DAWAJMY SIĘ ROBIĆ W BAMBUKO,TRZYMAJMY SIĘ RAZEM.NIEMIEC LICZY NA TO ŻE MACHNIESZ RĘKĄ I NICZEGO NIE BĘDZIESZ SIĘ DOMAGAŁ A ON WEŻMIE KOLEJNEGO POLACZKA KTÓRY MACHNIE RĘKĄ.TAK NIE RÓBCIE.POZDRAWIAM

Dobra dusza Nowy wpis

Teraz ta wspaniala firma nazywa sie Bergermann. Takze radze uwazac na tych cwaniaczkow!!!

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Holbern? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Aneta

@KIJEWSKI.kiedy wystąpiła sytuacja, o której wspominasz? Chętnie usłyszymy więcej na temat tego jakie masz doświadczenia ze współpracy z Holbern.

KIJEWSKI.

Szanowni Koledzy.OSTRZEGAM przed holbernem .Brak profesjonalizmu to pikus.Teraz jada na beszczelego wysylaja do pracodawcy warunki musisz negocjować na miejscu wszysto holbern udaje jazabka i wracasz do domciu bez zwrotu kosztów albo zostajesz osiołkiem do roboty delikatnie zecz ujmując.Pozdrawiam KIJEWSKI.

hehe

Hej, wiecie jakich średnich zarobków można się teraz spodziewać? Podobno oprócz podstawy dorzucają premie, które miały zostać ostatnio przyznane. Bardzo mi zależy na tej kwestii. Z góry dziękuję za odpowiedź.

turek

Zrezygnowałem z rekrutacji w dawnym Holbern a obecnym Bergerman po pierwszym telefonie. Z tak bezczelnym traktowaniem kandydata nie spotkałem się nigdzie wcześniej. Rekruter o wszystko miał pretensje i wszystko co mówiłem poddawał w wątpliwość żeby zrobić mi łaskę i zaprosić na rozmowę w terminie jemu dogodnym. Dziękuję, postoję.

luis

A dalej Pan oferuje robote u Forstmana? Kiedyś dostałem od Pana oferte do niego a później na kampanie buraczaną i dobrze ,że nie zdecydowałem się pojechać bo koledzy szybko powracali.

luis

Czy holbern zmienił nazwe na bergern czy cos w tym rodzaju? A cefahrer to chyba odłam holberna bo widze ze podobne oferty

tret

Obecnie szukają ukraińców do pracy, to chyba wiele mówi.

Oferty Pracy

Sekretarka - j. Niemiecki - Wrocław Holbern sp. z o.o. 2016-04-14 Żródło: Gowork.pl Wrocław (dolnośląskie) Dla naszego Klienta poszukujemy młodej, dynamicznej osoby na stanowisko:Sekretarka z j. NiemieckimZakres obowiązków:-prowadzenie sekretariatu;- umawianie spotkań;- nadzór nad dokumentacją;- kontakt z klientami w j. niemieckim;- obsługa korespondencji;- sporządzanie dokumentów w j. polskim oraz niemieckim;Oczekiwania:- wykształcenie wyższe;- mile widziane pierwsze doświadczenie na stanowisku podobnym;- Biegła znajomość j. niem

Mr.
@Oferty Pracy

Jak sie nie zna jezyka to sie nie pcha. Mi sprawdzili i wszystko bylo ok! Polecam!

Baron Jacek

Pojechałem do Anglii jako kierowca. Sprawdzili mi przez telefon język, coś tam gadu gadu, a w Anglii powiedzieli ze sori i narazie. Za wycieczkę dzięku gosciu, który mnie ogarnął super pracę. Pozdro

kierowca C+E

Firma spoko, rekruter spoko, wszystko spoko, tylko pracodawca nie placi, a rekruter nie odbiera

beblok
@kierowca C+E

Możesz napisać kto był rekruterem? Wystarczy imie i pierwsza litera nazwiska

MIG

Robota, jak robota morze być. Mogloby byc lepiej no, ale nie jest zle. Pracowalem jako spawacz MiG, gdzie sam zalatwilem sobie prace, przeszlem przez ich agencje do innej roboty i bylo lepiej, niz jak znalazlem sobie sam. Osobiscie polecam

Seba

ja na kampani buraczanej i nie ma lipy, solidni sa

?
@Seba

W jakiej miejscowości?Jechałeś jako kierowca bez doświadczenia?Jak sprawa wygląda z językiem?

?
@Seba

Od kiedy w kwietniu jest kampania buraczana?

Adrianna

Pracuje jako kelnerka od 6 miesięcy i wcale nie zgadzam się z opinią powyżej, Pani Aleksandra bardzo miła i profesjonalna rekruterka. Pozdrowionka z Halle!!

Mr. Beautiful

Jest dobrze! Mam silna wole!

Jaro

Jezdze juz 4 miechy i wszystko się zgadza, a ten kolo co rekrutuje spoko gość !!!!

Pierwsza firma w historii Polski, która placi na raty! Nowe profesjonalne podejscie na rynku pracy!

Igor
@Tomek

System ratalny jest w modzie

Matt
@Tomek

hmmm na raty , to super opcja, mozna rozlozyc sobie wydatki, to jest podejscie projektowe

Zostaw merytoryczną opinię o Holbern - Wrocław

Holbern

Holbern