Opinie o Lubinpex w Lubin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Lubinpex. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Lubinpex na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje i catering - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lubinpex w Lubin

hahaha
Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.

nie kompromitujcie sie tam w tym pentagonie... jeśli chceicie sprostowań to proszę bardzo - nadgodziny opłacane zleceniówką zamiast tak jak kodeks pracy nakazuje - to jest dbanie o pracownika? To się nazywa wykroczenie przeciwko prawo pracownika! Ta "nagroda" za barbórki razem z premią kwartalną w oszałamiającej wysokości to też dbanie o pracownika?! dla mnie to plucie w twarz na zasadzie - niech sie cieszą że cokolwiek dostają... Prawda - wielokrotnie podkreślała że jest za pracownikami. Wślad za tym mamy zleceniówki zamiast uczciwych płac za nadgodziny, mamy premie kwartalne zamiast miesięcznycxh, mamy sztucznie premią podbitą najniższą krajową - takie dbanie...czego jeszcze nie rozumiecie??!!

Magazynierów czasem nie będzie jeszcze tu potrzeba? wiem już ze o parę miesięcy się spóźniłem na ofertę. tutaj widzę, że coś do podwyżek nawiązujecie, ale czy przed tym mógłby ktoś odnieść się do pracy na tym magazynie, czy teraz robota w nim jest w porządku?

hahaha Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.

Pracownik biura Zarządu

Powyższe komentarze są niezgodne ze stanem rzeczy i wymagają sprostowania. Od początku objęcia funkcji Członka Zarządu Pani Prezes opowiadała się po stronie pracowników, co wielokrotnie podkreślała podczas spotkań z nimi. Od dnia 23 lutego, czyli niespełna 2 tygodnie od dnia przejęcia obowiązków Prezesa Zarządu, aktywnie prowadzi negocjacje płacowe ze stroną społeczną. W dniu dzisiejszym tj. 7 marca 2024 r. złożyła Związkom Zawodowym dwie propozycje podwyżek płac dla pracowników. W imieniu Pani Prezes proszę o wyrozumiałość i wyrażam nadzieję, że w najbliższych dniach zostanie zawarte porozumienie płacowe.

świadoma Nowy wpis
@Pracownik biura Zarządu

Proszę sobie darować pisanie takich bzdur.... Zarabiamy najmniej... Jak Państwo podniosło najniższą płacę, to dlaczego nasz zarząd nie może tego zrobić tak jak było to do tej pory? Pierwszy raz czuje się tak (usunięte przez administratora) Przecież ja dostałam 170zł podwyżki, kiedy płacą minimalna wzrosła o ponad 600....płace w ciul za autobus, zostawiam dzieci z rodzicami żeby dorabiać na festynach bo za takie pieniądze nie wyzywie dzieci i siebie..... Proszę w tych swoich rozmyślania h uwzględnić, że Pani decyzję wpływają na nasze życie, nie tylko na pracę...... Aż się płakać chce! Bo człowiek jest bezsilny

xyz Nowy wpis
@Pracownik biura Zarządu

Podobno temat podwyżek ciągnie się od stycznia, a tu jest informacja, że od 2 tygodni prowadzone są rozmowy. Jestem ciekawa czy wynagrodzenia zarządu się zgadza.

AnaA

nie pamiętam tak słabego zarządu jak ten, a trochę ich już przeżyłam… przed wyborami wszystko ładniepięknie, a jak przegrali to koniec. Premie zabrane i przerobione na kwartalne w smiesznie żałosnych wysokosciach, podwyzek pensji brak

Aplikowałeś do Lubinpex na stanowisko KELNER/KA - BARMAN/KA? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Najniżej uposażona

Żenada..... Najniższa krajowa wzrosła a zarząd wciąga nam premie jako składnik wynagrodzenia i w sumie podwyżek realnie brak..... Związki przerzucają się pismami a efektu jak nie było tak nie ma.... Przypominam, że to bez nas wy nie zrobicie i nie zarobicie nic!!!!

Pola

Czy to prawda, że kucharz zarabia minimalna krajowa? Nadrabia się ewentualną premia może? zastanawiam się po prostu jak wyglądają przy tym zarobki na pomocy kuchennej. Teraz akurat oferty nie widziałam, ale też przyjmują bez doświadczenia?

Xxxxx

Wstyd żeby w takiej firmie jako kucharz zarabiać najniższą krajową a jeszcze nie chcą dać podwyżek zarobki w tej firmie to nie porozumienie nie polecam nikomu !!!

Aplikowaliście na Kierownik działu w Lubinpex i zostaliście zaproszeni na rozmowę rekrutacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami dotyczącymi bezpośredniego spotkania z przedstawicielami firmy. Wasza opinia może okazać się cenną wskazówką dla innych użytkowników.

Jeśli już była mowa z rok temu o tym co na śniadanie to po stronie firmowej wiem, że kucharz był potrzebny, jak tak patrzę to oferta wygasła… wczoraj. Myślicie, że jeszcze będą niedługo kogoś szukać? Ja po nowym roku czegoś potrzebuje ale chętnie dowiem się jak teraz rekrutacja wygląda i sama praca już na miejscu. opowiecie?

brak słów

co dzisiaj bylo na sniadanie? pierogi ruskie :-/ wszystko ok u was w tym lubinpexie?

Edyta

Po ostatnich opiniach widzę, że podobno szefostwo traktuje tutaj ludzi bez szacunku do tego wypłacana jest najniższa, a jeśli chodzi o premie to niby tylko ok 200 zł da radę otrzymać. Troszkę się nie dziwię, że pracownicy narzekali. Do dziś można tu liczyć na takie niskie zarobki? Może w związku z całą tą inflacją coś podwyższyli? Premie dalej max 200 zł?

HMG

Lubinpex ma najsmaczniesze zupki na całym świecie :-) dziejujemy

EWELINA

Firma tandeta, a parkować niech się nauczą....porażka ....

O.N.A

Witam powiecie mi jak jest teraz e pracy jakie zarobki np. Bufetowa

Maria
@O.N.A

@O.N.A. ja też chętnie się dowiem. Może wie ktoś też, czy teraz w Lubinpexie szukają do obsługi bufetu, bo ostatnie ogłoszenie, jakie znalazłam, jest sprzed roku. Wysyłają na kurs obsługi kasy?

E
@O.N.A

Najniższa krajowa plus około 200 zł premii. Marnie

Jak szefostwo w Lubinpex traktuje ludzi?

X

Szefostwo traktuje ludzi bez szacunku!!!

Kaszana Lumpex

Co to za kanapki w tym Lumpexie. Suche jak pieprz, potrzeba litr wody aby zjeść kanapkę. Dodatków w bułce tyle co kot napłakał. Kiedyś kupiłem bułkę z pastą jajeczną to myślałem że pracownica pół pasty (usunięte przez administratora). ała bo była głodna i na bułki nie starczyło. Polecam placówkę na R7 północ Rudna Główna obok Tarnówka,szkoda wydawać pieniędzy!!!!!!!!!!!

Mickro

Masakra i tyle. Ludzie zdrowie i życie narażają i co z tego mają? Nic nic i jeszcze raz nic.........

Iwona

firma jest jak przechowalnia dla kolesi popleczników którzy niby pracują a tak naprawdę robią wokół siebie szum medialny dowodem na to jest powrót chimery bądźcie czujne panie nie spuszczajcie swoich mężów spod kontroli zagrożenie jest realne to stworzenie jest zdolne po trupach dojść do celu i gotowa wejść każdemu pod biurko by zrobić karierę kawalerowie możecie szykować swoje kredki

Iwona
@Iwona

kochani przepraszam za wpis chodzi o chimerę bardzo młoda kuchareczkę która nie ma z wasza firma nic wspólnego nie znałam jej miejsca pracy omyłkowo dokonałam wpisu nie do tej firmy przepraszam za moja frustracje

Czy Lubinpex praktykuje "luźne piątki"?

Prymus

W biurze nie obowiązuje żaden dress code, a na placówkach to raczej ciężko, żeby ktoś zrzucił ciuchy robocze na rzecz dresu.

Ona18

Nie polecam , nie szanują pracownika każdy odchodzi z tej firmy , marne zarobki , grafiki zmienne , biuro i kierownicy nie liczą się z ludźmi , dokładają pracy , a zmiesiaca na miesiąc coraz mniej wypłaty , pracujesz i masz dobrze jak ktoś cię lubi jak komuś się nie spodobasz będziesz mieć pod górkę j dodatkowy stres ! NIE POLECAM ! za mało linijki żeby opisywać jakie to dziadostwo , a pewnego dnia jak dalej tak będą traktować pracowników , zostaną bez ludzi ! Najlepsi odchodzą !

Karp
@Ona18

Ryba psuje się od głowy.

Janusz
@Ona18

Czemu z miesiąca na miesiąc są niżesz wypłaty. Czy premie nie są wypłacane, albo redukowane wynagrodzenie? Wyjaśnij to proszę.

Zostaw merytoryczną opinię o Lubinpex - Lubin

• Jak się pracuje w Lubinpex?

Zobacz opinie na temat firmy Lubinpex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lubinpex?

Lubinpex