MOOSE Centrum Języków Obcych

4 Dodaj merytoryczną opinię

kursy dla biznesu

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że dziś pracownik każdej firmy powinien znać dobrze języki obce. Wówczas jego wartość znacznie wzrasta. Z myślą o Kliencie korporacyjnym stworzyliśmy biznesową ofertę kursów, podczas których nauczymy Cię słownictwa biznesowego czy żargonu technicznego adekwatnego do Twojej branży.

Nasi lektorzy posiadają najlepsze wykształcenie i wieloletnie doświadczenie, które przekłada się na skuteczność nauczania. Autorski program dopasowany do oczekiwań Klientów biznesowych gwarantuje zdumiewające rezultaty w krótkim czasie. Jesteśmy elastyczni, dlatego dojeżdżamy do biura Klienta w dogodnym terminie, a Ty oszczędzasz minimum godzinę dziennie na dojazdy! Nauka z lektorem Moose to inwestycja, która będzie na Ciebie zarabiać. Jednocześnie dla osób zainteresowanych taką opcją dodatkową oferujemy za niewielką dopłatą do ceny kursu możliwość wydłużenia terminu płatności za kurs o 30 dni, jak też płatność z dołu tylko za zrealizowane zajęcia w danym miesiącu.

Nasza kadra nauczycielska, a także native speakerzy to starannie wyselekcjonowani specjaliści, których wybieramy na drodze wieloetapowej rekrutacji. Tak samo skrzętnie dobieramy lektora do Ucznia, by spełnił jego oczekiwania w 100%. Dzięki temu lektor tworzy indywidualny kurs dopasowany do tematyki interesującej Ucznia i zapewnia mu efektywną naukę. Równie precyzyjnie dobieramy rodzaj kursu do Ucznia, dlatego każdego roku kształcimy ponad 10 000 zadowolonych kursantów.

Dzięki naszemu kursowi zyskasz umiejętność pracy czy prowadzenia negocjacji handlowych w obcym języku. Podnieś kwalifikacje sobie lub swoim pracownikom i mów płynnie po angielsku, francusku czy włosku.

MOOSE Centrum Języków Obcych