Rączkowski & Kwieciński Adwokaci Sp. j.

O NAS

Kim jesteśmy?

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się kancelarią, powstałą w 2006 roku. Obecnie nasz zespół, w którego skład wchodzą adwokaci, aplikanci adwokaccy i radcowscy, prawnicy, doradcy podatkowi, biegły rewident oraz pracownicy administracyjni, liczy ponad 70 osób.

Co robimy?

Od początku istnienia kancelarii realizujemy nasze najważniejsze zadanie – rzetelne i profesjonalne świadczenie pomocy prawnej, tak aby zagwarantować naszym Klientom najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz wsparcie w rozwoju ich biznesu. Satysfakcja i zaufanie naszych Klientów są dla nas największym sukcesem. Dlatego rozwijamy się, podejmując ciągle nowe wyzwania, równocześnie powiększając skład naszego zespołu, jak i zakres usług.  Stosujemy nowoczesne rozwiązania technologiczne zapewniające efektywną organizację pracy. Autorskie rozwiązania naszego działu IT pozwalają nam dostosować proces obsługi prawnej do indywidualnych potrzeb i oczekiwań naszych Klientów.

Windykacja

Kancelaria Rączkowski & Kwieciński Adwokaci wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom Klientów wyspecjalizowała się w dochodzeniu wierzytelności na etapie przedsądowym (polubownym), sądowym i egzekucyjnym.

Naszym celem jest osiągnięcie jak najwyższej skuteczności w sprawach windykacyjnych naszych Klientów. Priorytetem, jest oparty na partnerskich relacjach, bezpośredni kontakt z dłużnikiem, dzięki któremu prowadzone negocjacje umożliwiają uzyskanie korzystnych rozwiązań dla każdej ze stron.

Chcemy, aby dłużnik posiadał pełną wiedzę na temat etapu postępowania na jakim się znajduje, możliwości negocjowania warunków spłaty zadłużenia i korzyści na jakie może liczyć w przypadku rozwiązania problemu na drodze polubownej.

Kontaktem z dłużnikami zajmuje się zespół prawników oraz specjalistów ds. windykacji posiadający wieloletnie doświadczenie i przygotowany do negocjacji nawet w najtrudniejszych przypadkach.

Nasi pracownicy działają w oparciu o zasady etyki niezbędnej w prowadzeniu skomplikowanych spraw windykacyjnych. Przestrzegamy Zasad Dobrych Praktyk Windykacyjnych oraz Zasad Dobrej Praktyki Bankowej, co daje gwarancję naszej rzetelności i profesjonalizmu.

Nasze atuty

Doświadczenie procesowe zdobyte podczas reprezentowania Klientów w kilku tysiącach postępowań sądowych. Specjalizacja w dziedzinie windykacji, w szczególności windykacji masowej. Podejście do Klientów od strony branżowej oraz bogate doświadczenie w dziedzinach biznesu, w których działają nasi Klienci.  Chcąc dzielić się zdobytą wiedzą i doświadczeniem, uczestniczymy w wielu projektach naukowo-edukacyjnych, w tym konferencjach, seminariach, szkoleniach oraz wykładach.
Rączkowski & Kwieciński Adwokaci Sp. j.