Opinie o HarmoniquePR w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie HarmoniquePR. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie HarmoniquePR o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - usługi PR

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HarmoniquePR w Kraków

Marcin Nowy wpis

Hej orientujecie się czy jest to może Polska firma ?

Informowany Nowy wpis

No cóż, widzę, że pojawił się problem z nazwiskami, więc powtórzę: Tak, panie rozstały się w kwietniu ubiegłego roku. Jedna z pań, jak siebie nazywa, jest teraz niezależną specjalistką ds. PR i marketingu. I tak też pracuje niezależnie od byłej współpracowniczki i agencji Harmonic. Druga z pań została w agencji, ale zrobiła również z siebie coacha i trenera, ale jej strona nie jest aktualizowana od maja ubiegłego roku. Strona również jest pełna frazesów tylko znajomych tej pani. A czy pani ma uprawnienia i certyfikaty tego nikomu nie wiadomo, ponieważ na stronie pisze tylko "o wieloletnim doświadczeniu". W związku z tym nie wiadomo czy pani jest przygotowana merytorycznie do roli coacha, czy trenera, czy też jest osobą z kategorii "jesteś zwycięzcą". Adres agencji zmienił się na adres mieszkania prywatnego, ale dalej nie zmienił się w google... szewc bez butów chodzi? Czy wszyscy są tak obsługiwani?

Leszek Nowy wpis

Na temat firmy można poczytać dużo w internecie więc chyba nie jest tak jak niektórzy piszą!!!

Hanna Nowy wpis

@qulis, czy masz jakieś informacje na temat aktualnej sytuacji w firmie HarmoniquePR? Czy agencja przeniosła się w nowe miejsce? Czy pracownicy firmy, którzy odwiedzają to forum mogliby wypowiedzieć się na ten temat? Czekam na Wasze informacje.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie HarmoniquePR.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
qulis

Czy to prawda że panie się rozstały, a agencja się powoli zwija? Albo zwinęła... biura na Celnej już opuszczone...

Hanna

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Harmonique PR o opisanie świeżej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje? Czekamy na resztę opinii.

Czarek

Jeśli ktoś krótko lub nieefektywnie pracuje to ma głódowa pensję!!

N.D

Głodowa pensja, słaba atmosfera, a o umowie o pracę pomarzyć. Szefowe skupiaja sie na robieniu swojego PR i zdojeniu klientów. A ci rezygnuja, bo poziom usług jest niestety bardzo niski. Jeden spec. obsluguje czasem 6-7 projektów na raz. Nie polecam, no chyba, że chcecie stracić zdrowie i czas jak ja.

Hanna

@szkoda czasu skąd takie zdanie o firmie? Powiesz nam coś więcej? Obecnie nie ma niestety ofert pracy w firmie HarmoniquePR. Zachęcam natomiast do przeglądania na bieżąco ofert pracy.

Olga

HarmoniquePR to młoda firma, działająca od kilku lat ale ciągle się rozwija.

szkoda czasu

Szkoda czasu - potrzebują tylko taniej siły roboczej. PIP i ZUS powinny skontrolować tego pracodawcę pod kątem rodzaju zawieranych umów z pracownikami i faktycznie wykonywanych przez nich pracy.

Hanna

Na stronie internetowej firmy możemy znaleźć dużo informacji na temat rekrutacji - http://harmoniquepr.pl/kariera, zapoznawaliście się już z tym?

Stażysta

Wiem, że potrzebują na staż w Krakowie. Proszę o informację jakie warunki trzeba spełniać ? Czy staż jest w firmie płatny? Jakie są perspektywy ewentualnej pracy?

Mary

Hej, czy staż/praktyki w Harmonique są jakkolwiek płatne czy wolontariat?

Mary

Hej, czy staże/praktyki w Harmonique są jakkolwiek płatne czy wolontariat?

andrew

@Wafel no jak na praktyki to sporą sumę zaproponowałeś, wydaje mi się to raczej niemożliwe. Zawsze możesz wziąć udział w rekrutacji, tam poznasz szczegóły :)

emwu

Byłam na rozmowie w sprawie pracy dla Grafika równo rok temu - ponieważ mam działalność zaproponowano mi pracę (u nich w siedzibie) po kilka godzin dziennie "na fakturę". Czasem w siedzibie na Celnej, czasem w Łagiewnikach gdzie mają drugą pokrewną agencję eventową. Jako oczekiwaną kwotę netto na tejże fakturze podałam 2500zł. Panie kilka dni zwlekały z odpowiedzią po czym napisały że mogą zaoferować 1600zł. Na moje pytanie jaki sprzęt i oprogramowanie oferują na stanowisku Panie nie bardzo potrafiły odpowiedzieć, padła też sugestia że poprzedni grafik pracował na własnym sprzęcie (?!) Daje to wg mnie wyobrażenie o dziwnych warunkach zatrudniania pracowników. Ich strona www nie urzeka ani poziomem graficznym ani specjalnie nie zachęca potencjalnych klientów... Mała i przeciętna firma jakich wiele...

paweł

też mi się wydaję że szkolenia są fajne, większość firm nawet o tym nie myśli a jeśli płacą za praktyki to już bardzo rzadko spotykane, ja odbyłem praktyki co prawda w innej agencji i teraz pracuję tam już 2 rok :)

Ax

Wszystko zalezy od chęci do pracy i motywacji. Jesli faktycznie chce się pracować w PR i się wykazać, okazji nie bęðzie brakować. Dzięki licznym szkoleniom można się bardzo dużo nauczyć i raczej inne agencje nie inwestują tyle czasu w nowych pracowników. Wiele także można wnieść do firmy, jeśli faktycznie chce się pracować w tej branży i ma się ciekawe pomysły.

student

Hej, nie wiem wiele o tej agencji ale zainteresowały mnie praktyki dla studentów. Nie zdecydowałem się jednak bo trafiłem na informacje, że agencja ma 5 lat a na stronie www przy strategiach podaje, że ma 10 lat doświadczenia. Na Fb ciągle nowe osoby a do tego powyższe negatywne komentarze. Składa się to w jedną niepokojącą całość! Poszukam praktyk w innym miejscu!

Zostaw merytoryczną opinię o HarmoniquePR - Kraków

HarmoniquePR