Opinie o „Fabryka Okuć Kuczyński” Sp. z o.o. Sp. k. w Baranowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie „Fabryka Okuć Kuczyński” Sp. z o.o. Sp. k.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie „Fabryka Okuć Kuczyński” Sp. z o.o. Sp. k. o rekrutacji.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o „Fabryka Okuć Kuczyński” Sp. z o.o. Sp. k. w Baranowo

Justa Nowy wpis

Wyszukałam oferte od firmy na stanowisko pracownika produkcji. Wtedy praca miała być od 7 do 15. A czy jak przychodzi nowa osoba to poza tymi ramami czasowymi sa tez jakieś nadgodziny? Czy jednak praca jest w tym czasie i nie trzeba zostawać dłużej?

Marcin Nowy wpis

A mnie się tu podoba, praca dobrze zorganizowana, zarobki ok. Są tu pracownicy z ponad 15 letnim stażem więc chyba to dobrze świadczy o firmie.

Izabela Nowy wpis

Naprawdę takie warunki? To ciekawe, jak z wypłatami i terminowością w takim wypadku ze strony pracodawcy. Płacą na czas oraz w takiej kwocie, jaką obiecali na rozmowie?

Xxx

Co ci ludzie piszą za bzdury w o naszej Fabryce . Pracuje tu 56 osób . A fabryka w której pracuje jest nieliczna która istnieje od 43 lat . Lufie tu bardzo dobrze są wynagradzani. I nikt mi tego nie kazał napisać . Nienawiść to choroba .

Aneta
@Xxx

Tylko spokojnie. Miej proszę na uwadze, że niektórzy mogą mieć inne odczucia, jeśli chodzi o pracę w „Fabryce Okuć Kuczyński” i trzeba to uszanować. No ale to fantastycznie, że Tobie pracuje się tam dobrze. Wspomniałeś o fajnym wynagrodzeniu. Czy w jego skład wchodzą także i premie uznaniowe?

@Xxx

Hahahahahh pani przez małe p hanno żarty się pani trzymają. Takiego poniżania ludzi nigdy nie widziałam

@Xxx

Jaja sobie robisz 16,50 na godzinę które proponują w 2022 roku synek opinie napisał a nie pracownik ludzie omijają tą fabrykę byłem na rozmowie i nie chcę tam więcej wracać

Hanna
@Szef

to co oni Ci na tej rozmowie powiedzieli tak konkretnie, że masz takie nastawienie? Jak ona w ogóle wyglądała?

@Xxx

16,50 na godzinę to według ciebie dobre zarobki to ładny z ciebie.....pracuj dalej w nadgodzinach na takich jak ty się bogacą nie zatrudnią więcej osób bo ZUS za dużo im wychodzi i woła takich (usunięte przez administratora)

Technolog produkcji

Pani rekrutująca (szefowa) na rozmowie bardzo miła, ale gubi się w rozmowie, wtrąca się w wypowiedź. Obiecane wielkie premie co jest bzdurą, dowiadując się po pierwszym dniu od współpracowników. Po 4 dniach z powodu stresu i ciągłych wyzwisk ze strony szefowej, człowiek zaczyna szukać innej pracy.

Standardowe pytania o umiejętności ( trzeba uważać co się mówi, ja się przyznałem że kiedyś spawałem po 3 dniach pracy jako technolog próbowano mnie zmusić do pracy jako spawacz z powodu braku kadry). Wypytują o zakres wiedzy jaki się posiada ale i tak zapominają po 2 dniach i próbują wcisnąć że masz wiedzę z czegoś innego niż deklarowałeś na rozmowie. Chore zagrywki

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Jakie są warunki zatrudnienia w „Fabryka Okuć Kuczyński” Sp. z o.o. Sp. k.?

Szef

dobrze nie usiadłem a już temat nadgodzin no i oczywiście sobota ale tylko 5 godzin szukają barana który będzie siedział im do wieczora za te parę groszy

Jaki jest wkład kierownictwa „Fabryka Okuć Kuczyński” Sp. z o.o. Sp. k. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Paulina

Masz jakieś konkretne zarzuty do kierownictwa? Psują atmosferę?

Andrzej w TVN

Jak koszty energii dalej będą szły w górę to już nawet bezpodstawne ucinanie pensji pracownikom może nie wystarczyć. I co wtedy?

Szymon

Dobrze, ale czemu? Długo tam pracowałeś? Co sprawiło, że odszedłeś?

Justyna

firma co? co to w ogóle za określenie? jeśli już komentujesz to rób to kulturalnie i z sensem, bo nie da się tego czytać. połowa wypowiedzi ocenzurowana... więc o co chodzi z tymi umowami, naprawdę nie dostałeś umowy?

Tom

Nie ma bardziej oszukańczej firmy. Odpuście sobie bo wywala Was na kasę i nawet umowy nie dostaniecie. Nigdy w życiu nie dajcie się skusić pięknymi słówkami tej starej jedzy szefowej

niedoszły pracownik

Po przeprowadzonej rozmowie kwalifikacyjnej odebrałem wrażenie że firma jest super pod każdym względem. Więc zależało mi na tej pracy i dostałem ją. Na tym wszystkie pozytywy związane z pracą w FOK się skończyły. Badania lekarskie wiązały się z opłaceniem ich z własnej kieszeni gdzie dowiedziałem się od samego lekarza Pani doktor która nawet nie zmierzyła mi ciśnienia podpisała tylko świstek i wystawiła rachunek. Zwrotu za badania nie dostałem do dnia dzisiejszego choć pani sekretarka zapewniała mnie kilkukrotnie że zrobiła przelew. .Przy podpisywaniu umowy dowiaduję się że będę zarabiać mniej niż najniższa krajowa od stycznia 2021 2800 brutto ja mam 2600 (gratuluję księgowej) resztę mam niby dostać w premii. Podczas rozmowy uzgodnione zupełnie inne warunki. Sama praca w tym rozbudowanym garażu który nazywają fabryką woła o pomstę do nieba. ''Hala'' nie ogrzewana zamiast skupić się na pracy człowiek myśli co jeszcze na siebie założyć. Szatnia jeszcze zimniej, smród, bród, brak ciepłej wody. W tych warunkach i kilkukrotnie (usunięte przez administratora) decyduję się jak najszybciej opuścić to miejsce uważając że im dalej tym może być gorzej dla mnie. Niby za porozumieniem stron podpisuję z nimi rozwiązanie umowy. Po czym listownie dowiaduję się w świadectwie pracy że ją porzuciłem. Cieszę się że mnie już tam nie ma i mam szanse na zatrudnienie w normalnej firmie.

@niedoszły pracownik

Dokładnie potwierdzam Twoje słowa. Tam pracują głównie ukraińcy bo pracują po 240 godzin i mają 2 razy tyle co w kraju i (usunięte przez administratora)którzy uciekają z tamtąd po kilku miesiącach

Pracuje od miesiąca i mogę gorąco polecić. Pracuje w młodym zespole pełnym pomysłów, zaangażowania i doświadczenia. W obecnej sytuacji rynkowej praca tu jest stabilna.

@Michał

Nie wierzę gościu a raczej podstawiony małolat. Z tego co wiem to sama pseudo szefowa odpisuje z różnych IP . Ratuje jak może ale wystarczy popytać ludzi z zewnątrz . Żenada

Igor

Praca była dobra, pensja tez była dobra. Niestety z przyczyn rodzinnych musiałem wrócić na Ukrainę. Polecam

CC
@Igor

Igor nie często tu zaglądam Bardzo Dziękujemy i Pozdrawiamy . Trzymaj się byliśmy razem Kilka lat

@Igor

Igor znam Cię chyba się nie słyszysz

Martyna

Widzę , że atmosfera chyba nie jest zbyt dobra ?

Xxx
@Martyna

Tu nie ma atmosfery ???? tu jest tylko mordor

Sebastian
@Xxx

Dlaczego tak to określasz? Możesz przedstawić dokładniej to, co dzieje się w firmie? Jaki ma to wpływ na atmosferę? Będę też wdzięczny za krótką wzmiankę nt. pensji.

Ar
@Xxx

Ty jesteś chora -chory tu po prostu trzeba pracować . Bardzo , super firma z ogromnym potencjałem . Poszukaj polskiej firmy 44 letniej . ????

@Martyna

Wierz mi nie jest. Wręcz niedobrze się robi człowiekowi po kilku miesiącach pracy. Totalna ignorancja. Zadufani w sobie właściciele. Nieeeeee polecam

Soros

Pracuje się dobrze. praca jest zorganizowana, koledzy w pracy ok i pensja dobra.

@Soros

Żart wpis ewidentnie królowej niepodzielnej. Żenada

Tom.tom

Nigdy w zyciu nie idźcie tam pracowac. To bands (usunięte przez administratora) Obiecuja zlote gory a nawet ciuchow roboczych nie daja. To(usunięte przez administratora) jest tak bezczelna,ze tylko jej (usunięte przez administratora) poza tym (usunięte przez administratora)a na kasie. Srednio na wyplacie 450 zl. Nigdy w zyciu tam nie idzcie. Za nadgodziny tez nie placa w calosci. Ostatnio jak wyliczyli mi pensje to wyszlo 14 zl netto (usunięte przez administratora) nic wiecej. Podaje ich do PIP,US i gdzie sie da.

Ice
@Tom.tom

Mi policzyli 12.50 za godzinę pracy. Nie polecam tej firmy.

Hanna
@Ice

Co Ty, a w jaki sposób doszli do tego typu wyliczeń?

Jak słyszę zapewnienia co niektórych, to nie wiem, czy się śmiać, czy płakać. Zgrywanie wielce honorowej osoby, a jak przyjdzie co do czego, to nawet nie potrafią się odezwać. Obiecanki i tyle w temacie.

@666

O jakie zapewnienia ci chodzi bo zabrzmiało dość tajemniczo. Co ci obiecywali i nie dotrzymali?

śmieszek
@Andrzej

Kazdemu tak obiecują.

Lidia
@śmieszek

Ale co konkretnie obiecują? Bo w dalszym ciągu nie wiem :/

Mam wielką ochotę dać tej starej babie H. w morfę najlepiej jak będzie poza zakładem za darcie swojego ryja na pracownika / i innych pracowników, czy można rozmawiać spokojnie ależ można tylko trzeba chcieć ona to nie pępek świata a ten stary J. niech też uważa to co mówi to się zapisuje i tez od niego się wymaga spokojności a nie traktowania innych z góry co to nie on inni też mają coś do powiedzenia zasugerowania może i pomocy w lepszym rozwiązywaniu problemów, za to z Panem A. można kulturalnie pogadać porozmawiać wysunąć wnioski zawsze jest miły i uprzejmy.. Na razie pracuję ale jak tak dalej pójdzie to "kopnę" tą firmę w D a jest pracy gdzie indziej. A i wypłata też ma coś do powiedzenia.

@pracownik

Ale to tak krzyczą na pracowników bez powodu? Przecież jak ktoś coś zrobi źle, to się pokazuje takiej osobie gdzie był błąd i niech się nauczy .. i o co chodzi z tymi wypłatami że mają coś do powiedzenia ?

Były dobrze poinformowany
@pracownik

Po pierwsze nigdy nie podpisuj umowy od razu na 2 lata, nie przepracujesz tyle. A jak będziesz sie sądzić to nie zgadzaj się na ugodę. po drugie musisz swoją niezpłacona pracą w nadgodzinach lub w soboty pokryć niekompetencje synka właścicieli. po trzecie nie wierz w żadne słowo tzw. sklepowej i pamiętaj o jej zachwianiu emocjonalnym. po czwarte spójrz na opinie w googlach. na resztę szkoda czasu.

była pracownic
@Były dobrze poinformowany

Najlepiej uciec z tej firmy najszybciej.................

Nie zgadzam się
@pracownik

To co ta osoba pisze świadczy o niej . Morda ds ryj itp . To skandal . Pracując w tej firmie w ciągu 3 lat 3 poważne kursy , Auto zmieniłem ,yo chyba nie źle Fabryka. To rodzinna firma pokaz mi,ile jest takich w Polsce . 45 lat .na rynku . To mówi samo za siebie . Żal yo czytać .

@Nie zgadzam się

Ale atmosfera też Ci odpowiadała? Czy też się z nią nie zgadzasz? Bo "rodzinna firma" nie zawsze oznacza rodzinną atmosferę.

Megi

Jestem studentkom od trzech miesięcy pracuje na pakowaniu. Praca jest ok, fajna pensja i fajna atmosfera.

Marian
@Megi

"Studentkom"?

Spawacz

Witam jak wygląda sytuacja u spawaczy . Chciałbym dowiedzieć się jakie zarobki czy spawanie według WPS i na jakim sprzęcie? Czy ZUS odprowadzany jest od całej pensji czy od najniższej krajowej.

Zostaw merytoryczną opinię o „Fabryka Okuć Kuczyński” Sp. z o.o. Sp. k. - Baranowo

• Jak się pracuje w „Fabryka Okuć Kuczyński” Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy „Fabryka Okuć Kuczyński” Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w „Fabryka Okuć Kuczyński” Sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 6 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy „Fabryka Okuć Kuczyński” Sp. z o.o. Sp. k.?

Kandydaci do pracy w „Fabryka Okuć Kuczyński” Sp. z o.o. Sp. k. napisali 15 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

„Fabryka Okuć Kuczyński” Sp. z o.o. Sp. k.