Opinie o POL-MOT w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy POL-MOT. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w POL-MOT o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POL-MOT w Warszawa

Jak długo czekaliście na odzew z POL-MOT? Oddzwaniają zawsze?

aa Nowy wpis

nie mogą oddzwonić bo nie istnieją :D proponuję zatrudnić więcej osób, żeby weryfikowały informacje o firmach a nie tylko booty

Portal

Może czas już zamknąć wątek skoro firma od miesięcy jest w Restrulturyzacji i zwolniła wszystkich pracowników. Portal jest niewiarygodny. Do tego zapytania (np. od Pani Anety) o pracę w czasie kiedy firma nie prowadzi rekrutacji...

gosc
@Portal

Juz parokrotnie pisałem ze firma nie istnieje, ale z robotoami ciezko sie porozumiec :)

J23
@gosc

Firma jak najbardziej istnieje, jest aktywnym podatnikiem VAT https://www.podatki.gov.pl/wykaz-podatnikow-vat-wyszukiwarka i wpisujemy numer Regon 011273778

były pracownik Ursynów Nowy wpis
@Portal

Potwierdzam, firma w restrukturyzacji. Wszystkie oddziały posprzedawane. Sprawy sądowe z Pol-Mot Auto powygrywane przez byłych pracowników. Nie polecam pracy w żadnej nowej spółce stworzonej przez były Pol-Mot Auto.

?? Nowy wpis

@stanisław a nie ma problemu z przenosinami ?

stanisław

pracowałem w tej firmie prawie dwa lata z początku na Żoliborzu skąd przeniosłem się po 3 miesiącach na Ursynów gdyż nie bardzo mi pasowały kontakty z kierownictwem, generalnie firma była ok płaca nie zwalała z nóg ale nie miałem zastrzeżeń. po przepracowaniu 1,5 roku zmieniło się kierownictwo i nie bardzo szło się negocjować warunki umowy więc rozwiązałem umowe w pokojowej atmosferze.piszę to z perspektywy czasu

Mechanik

Pracę proponują o umowę zlecenie. Może trwać od 3 miesięcy do roku. A później umowa o pracę na czas określony. Rok później 3 i czas nie określony. Więc to jakiś żart. Na pytanie o zarobkach nie mogli do końca stwierdzić ile można zarabiać . Gwarantują najniższą pensje czyli 1460 a reszta to premia od wyrobienia godzin . Zapytałem się o nadgodziny, więc odpowiedzieli jak chcesz zostajesz jak nie to nie. Ale nadgodzin i tak nie płacą

wysokość wynagrodzenia. Nadgodziny. Rodzaj umowy

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
gosc

Droga Aneto (kolejny pracowniku robocie z GoWork) tępa dzido, po moich postach powinnaś zauważyć, że firma o, którą pytasz już nie istnieje, ale jak widać to zbyt wysoki poziom inteligencji by czytać ze zrozumieniem :) wracaj na wieś i naucz się czytać, choć łatwiej będzie zając Ci się uprawa pola.

J23
@gosc

SZKODA

W styczniu 2019 zamówiłem w POL-MOT na ul. Gruchacza samochód Skoda i wpłaciłem wymagany zadatek ( zaliczkę ) 3000 zł.. Prawie rok czekam na zwrot wpłaconych pieniędzy. Telefonicznie uzyskałem informację że firma jest w stanie upadłości ( lub restrukturyzacji ) i całym majątkiem firmy zarządza syndyk. Czy ktoś wie więcej na ten temat? Co mam robić aby odzyskać wpłacony zadatek ( zaliczkę ?. Będę wdzięczny za informację.

Aneta

Czy w POL-MOT pracuje się również w weekendy?

Okay

POL-MOT Jest najlepszy. Koniec dyskusji.

Beata
@Okay

Rozwiniesz swoją wypowiedź? Jakie warunki pracy oferuje ta firma? Czy poza wynagrodzeniem, można liczyć na jakieś benefity?

@Beata

jak widzę zieniają się nicki adminów by podbijać temat a w żaden sposób (wyszukiwarka google) wpisać c się dzieje z firmą. żedna i tona gó... dochodzę do wniosku że portal jest tak mało wiarygodny, że wszystkie tu rzekome opinie to piszą osoby związne, zatrudnione w gowork

@były pracownik

Dlaczego tak uważasz? Może @Beata chciała po prostu poznać warunki pracownicze w tej firmie, bo zamierzała aplikować? Sam szukam informacji na ten temat. A może Ty opiszesz jak Ci się pracowało w tym miejscu?

Magnolia

wszystkich przestrzegam przed ta firma. Masakra ,niekompetentne towarzystwo zwane \"Zarzadem\". Jeszcze trochę i zlicytuje ich komornik,firma z długami ,nikomu nie polecam. Płaca marna,ale według tych na górze 1.500netto to i tak za dużo . Powinno podać si ich do PIP pracownicy pracują bez ważnych badań po pare lat. Nikt tam nie szanuje ludzi. Nie polecam stanowczo.

Ewelina
@Magnolia

I zlicytował. Haha. Kretyn dyrektor pozbywał się wszystkich myślących ludzi a zostawił samych pacanow i firma poszła z torbami. Było do przewidzenia.

Bartek

Podpowiecie czy firma potrzebuje teraz pracowników? Warto składać cv?

jgfsdakjfg
@Bartek

(usunięte przez administratora) firma upadła, do administratora nie podbjacie tego wątku chyba, że wasz serwis jest naprawdę tak kiepski że musicie tworzyć nowe rzeczy

Marcin P

Witam, pracuje Pol mot W Warszawie. Nie ważne jakie masz stanowisko, nie płacą za nadgodzinny. Na serwisie czy mechanik czy doradca siedzą dziennie od jeden do 3 godzin dłużej. Kierownictwo mówi że jak chcesz więcej zarabiać zostań> Pensja na początek doradcy, mechanika czy sprzedawcę części to około 3tydo 3,2 tyś ja zostanie wyrobiony plan. Jeżeli nie wyrobisz to biada wszystkim. Ktoś wspominał w komentarzach, jak jesteś pupilkiem kierownika to masz dobrze na początku pracy w firmie jesteś na samym dole. Zarabiasz bardzo mało.Stosunku do innych firm tej baraży. Układy, są i to duże, Kierownictwo robi takie ruchy że człowiek łapie się za głowę i nie wiesz jak masz ogarnąć według ich zaleceń zamiast zostawić pracownikowi i poczekać na efekty jak sam poradzi sobie z natłokiem pracy. Ciągłe zabrania obowiązkowe po racy które potrafią trwać od godziny do dwóch. Na temat jak zwiększyć obroty firmy. Jeżeli nie pokażesz się możesz dostać niezły ochrzan i po premii i nie wiesz kiedy takie zabranie robią nie interesuję ich że kończysz pracę o 16 a dzieciak 16,30 stoi pod szkołą. Oczywiście o zebraniu dowiadujesz się kilka godzin przed nim. Często trudno mi zorganizować kogoś żeby odebrać dzieciaka. Brak jakiś kart multisport czy pakietu luxmed. I nie ma w tej firmie brak jest jakiś cokolwiek spotkań integracyjnych czy świątecznych ponieważ kierownictwo nie przekazuje na to pieniędzy ponieważ są to koszty. A co miesiąc co dwa dostajesz nowe wytyczne na temat twoich pomysłów jak ciąć koszty. Np. mi jako handlowca kazali jeździć po warszawie komunikacją miejską do klientów flotowych. A później mieli pretensje że zbyt mało ich odwiedziłem. Musiałem własny komputer laptop przynieść żeby rozmawiać z klientami w terenie. W siedzibie miałem komputer ale stacjonarny z monitorem ciężko zabrać go do klienta i sprzedawać mu auta. Oczywiście obiecywali że dostanę laptopa ale po roku i 3 miesiącach nie dostałem tego sprzętu i nie przedłużyłem umowy na kolejne 3 lata. Rozumiem przez 3 pierwsze miesiące ale prze kolejne nie dostałem sprzętu do pracy. Jako handlowiec nie miałem auta pod swoją dyspozycją. Przychodziłem do pracy i musiałem iść na serwis i prosić mistrza zmiany czy doradcę żeby mi samochód zastępczy zarezerwował na daną godzinę czy na dany dzień bo muszę jeździć po klientach

@Marcin P

Dziękuję Ci za wyczerpujący komentarz. Na pewno wszystkie te dane przydadzą się innym użytkownikom forum. To, co piszesz, jak faktycznie niepokojące, rzeczywiście ciężko pracować bez podstawowych narzędzi - czy podobna sytuacja miała miejsce w innych działach? Czy pracownicy rozmawiali z kierownictwem na temat konieczności wprowadzenia zmian?

Marcin K.
@Marcin P

Opowiadasz bzdury kolego ...

Piotrs

Co się dzieje na Polczynskiej z polmotem?? Wyprowadzają się??

Iza

@Matrix, rozumiem, że Tobie odpowiadają oferowane warunki, piszesz, że jesteś zadowolony z zarobków, czy jest coś jeszcze, co Ci się podoba? Wspomniałeś też, że 6 lat pracujesz w firmie, czy rotacja jest duża, czy pracodawca stawia na stabilne zatrudnienie? @Termo, czy chciałbyś aplikować do firmy? Może już jesteś zatrudniony? Jeśli tak, to napisz proszę, ile czasu czekałeś na kontakt. Czy rekrutacja była wieloetapowa?

Marcin P
@Iza

Rotacją jest duża, przychodzą nowi pracownicy i szybko odchodzą po roku po pół roku czy po dwóch. Jest małą grupa pracowników którzy siedzą tam 6-9 lub więcej lat ale właśnie siedzą bo mają układy i mogą pozwolić sobie na bardzo dużo. Czy w pracy czy do innych pracowników.

blady

DNO kompletne, kierownik to oszust - bo tak nazywa się ludzi którzy się na coś umawiają a potem tego nie realizują

Termo
@blady

A w jakim pracowałeś oddziale? Bo pewnie nie wszędzie tak jest a z tego co czytałem mają kilka salonów w Polsce

Timon

były pracownik niestety nie można powiedzieć nic dobrego o tej firmie tzn. ani atmosfery, ani pieniędzy w dodatku żadnych benefitów w postaci multisportu opieki medycznej o aucie służbowym zapomnij nawet dla handlowców. Rotacja jest tak duża, że ciężko nawet powiedzieć coś o pracownikach. Podsumowując: zdecydowanie NIE POLECAM tego pracodawcy omijajcie go z daleka ponieważ nie zrobicie w niej kariery, a już na pewno nie zarobicie kasy. MC, Lidl i inne sklepy mają lepsze warunki zatrudnienia. Jedynie na co możecie liczyć w tej firmie to masa wymagań, roszczeń i oczekiwań totalnie nieadekwatnych do stanowiska, a już na pewno do oferowanych zarobków. Dużo można by pisać, ale szkoda śliny mam nadzieję, że ta ilość informacji wystarczy Wam do podjęcia decyzji? Trzy litery na koniec opisu tej firmy : DNO!

Matrix
@Timon

(usunięte przez administratora), może napisz gdzie pracowałeś jaki oddział i na jakim stanowisku. Ja pracuję już tu 6 lat i mam odmienne zdanie. Zarobić można i to dużo, pokaż mi firmę w której handlowiec zarabia średnio 5-10 tys. na rękę wystarczy chcieć i sprzedać 15szt. miesięcznie, gdzie w marce wolumenowej nie jest to problemem. Ale jak ktoś chce tylko siedzieć i nic nie robić to nigdzie nie zarobi. Bardzo chciałbym poznać cię z nazwiska jaki ty to orzeł byłeś

Iza

@Timon dziękuję za Twoją opinie. Podpowiedź nam jeszcze czy nie widzisz żadnych pozytywów pracy dla POL-MOT? Dzieląc się swoją opinią pomagamy innym użytkownikom tego forum.

Iza

Czym jest spowodowana tak długa cisza w tym wątku? Firma nadal funkcjonuje i z pewnością wiele się tam dzieje. Może macie informacje na temat obecnie prowadzonych rekrutacji? Zachęcam was do brania udziału w dyskusji.

Iza

@bla bla bla rozumiem, że nie masz najlepszej oceny na temat POL-MOT jako pracodawcy. Jesteś obecnie pracownikiem firmy, czy może pracowałeś w niej jakiś czas temu?

Iza

Ktoś z Was może powiedzieć coś więcej o pracy na stanowisku Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów? Ostatnio pojawiła się taka oferta pracy w POL-MOT. Co warto wiedzieć przed przesłaniem swojej aplikacji? Na co można liczyć po jej rozpoczęciu? W treści oferty nie ma o tym informacji. Czy pracodawca oferuje dodatkowe benefity, czy też możliwości rozwoju umiejętności w postaci kursów, czy też szkoleń sprzedażowych?

bla bla bla
@Iza

dla tego ze nie mają nic do zaoferowania pracownikowi, nawet opieki zdrowotnej nie ma - lecz za to są wymagania , plany , cele itd. - zostaw ten syf.

4 lata pracowalem takiego bałaganu i braku szacunku nie widzialem ale prawda jest taka ze kto wykwalikowany pojdzie na 1200 do ręki jak jescze ja bylem.

Zostaw merytoryczną opinię o POL-MOT - Warszawa

• Jak się pracuje w POL-MOT?

Zobacz opinie na temat firmy POL-MOT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy POL-MOT?

Kandydaci do pracy w POL-MOT napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042