PPUH Autopart Jacek Bąk Sp z. o.o.

Mielec

Opinie o PPUH Autopart Jacek Bąk Sp z. o.o.

dfg 2013-01-31 12:26
najgorsza firma na strefie.
pracowalem prawie 6 lat bo musialem ale nie polecam nikomu. banda i kierownikow jak nasroł
leszek 2015-05-21 19:07
pracowałem dla debili prawie od początku przez 17 lat i rozwiązali umowe nie polecam tej firmy
thomson 2016-01-28 09:07
Ta firma to wielka dziura jest więcej kierowników niż pracowników a liderzy stoją nad tobą jak katy i tylko ilość się liczy a jakość to będzie za marne grosze a kierownictwo bierze sobie premie w tysiącach a tobie dadzą podwyszki 50 groszy a jebiesz jak osioł na nich
AiVeNN 2016-05-09 11:27
Podpinam się pod komentarze kolegów firma porażka...Nie polecam!!!
Human 2016-06-09 09:48
Nie jedyna, są szkodliwe warunki ale nie ma tak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ludzi jak na Lirze. Ogólnie każda fabryka na "strefie niewolników" to dno.
riko 2016-08-10 17:46
JAk nie płaca za szkodliwe. wyzyskuja tam pracownikow. obiecuja ze zapalaca setki za sobote albo wolne dadza. tak na poczatku jest a potem sie wycofuja z tego. a ubrania robocze jakie daja to masakra. cale cialo jest poharatane przez ten pieprzony kwas.a jak robia badania okresowe jesli wychodzi za duzo kwasu we krwi to zanizaja. nie dziwne ze przez kosciol daja nawet ogloszenie bo tam nikt nie chce robic. w takim syfie!wieloletnim pracownikom nie dadza podwyzki a takim mlodym co przyjda to od razu daja wiecej za godzine.nawet sciagaja z urlopow nagle a tak wogole to o urlop to ciezko jest dostac tam. nikt nie chce w takim syfie robic. ta firma powinna sie zajac odpowiednia instytucja i telewizja. a jak telewizja by tam przyjechała to nagle jest porzadek tam. SYF TAM JEST I TYLE!a najsmiejsze jest to jakie jedzenie jakie kanapki czy bulki daja. a co dopiero w zimie nawet cieplego dania nie dadza. nawet herbaty nie mozna sie napic tam!
Kalwin 2017-03-18 20:40
Na montażu psują się zęby, dziąsła i podniebienie. Za tak marne pieniądze szkoda zdrowia... Obecnie kobiety na Learze więcej zarabiają _WSTYD I ŻAL.!
roski 2017-03-30 16:39
Ta firma naprawde schodzi na psy!!!!!!!!!!strasza jak i na innych firmach. liza tyłek prezesowi.nie dziwne ze ludzie jak widza ogloszenie na słupach ze poszukuja do pracy w auto parcie to od razu zdzieraja ze słupów. tam powinna zjawic sie panstwowa inspekcja pracy mimo ze to prywatna firma. strasza ludzi. obiecuja premie a potem się okazuje ze nic nie daja. odcinaja z wypłaty. Program uwaga powinna sie tez tym zajac. wykorzystuja pracowników. nie maja dobrych ubran roboczych tylko jakies łachy ze kwas potem na całym ciele jest i nie dziwne ze pracownicy maja potem jakies rany. a o butach nie wspomne. nie ma to jak wlasne buty miec. a jedzenie jedno i to samo. ciepłej herbaty nie mozna sie napic. tam jest oboz zagłady ze tak powiem.Ludzie zwalniajcie się z tamtad jak najprędzej bo potem macie problem ze zdrowiem. Jak zdarzy się tam jakis wypadek przy pracy to probuja zatuszowac .zeby nie wyszło na jaw. To nie firma a [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Idzcie z tamtad jak najpredzej jak zalezy wam na waszym zdrowiu. Porazka tam jest!!!!!!!!!!!!!!!Zenada!!!!!!!!!!!!!!!!
Zostaw swoją opinię o PPUH Autopart Jacek Bąk Sp z. o.o. - Mielec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPUH Autopart Jacek Bąk Sp z. o.o.