PPUH Autopart Jacek Bąk Sp z. o.o.

Mielec

Opinie o PPUH Autopart Jacek Bąk Sp z. o.o.

dfg 2013-01-31 12:26:15
najgorsza firma na strefie.
pracowalem prawie 6 lat bo musialem ale nie polecam nikomu. banda i kierownikow jak nasroł
anonim 2013-07-11 14:29:57
dfg, a co było nie tak w PPUH Autopart jak pracowałes? Ile zarabiałeś? PRzez te 10 lat udało Ci się uzyskac umowę o prace na czas nieokreślony i jakiś awans/podwyżkę?
leszek 2015-05-21 19:07:29
pracowałem dla debili prawie od początku przez 17 lat i rozwiązali umowe nie polecam tej firmy
portek 2015-10-06 21:18:03
@leszek skoro po takim czasie rozwiązali z Tobą umowę, to musiało być coś na rzeczy. wątpię że tyle lat pracowałeś i nagle z dnia na dzień doszli do wniosku że nie jesteś już potrzebny. ja chciałbym się zorientować jak wyglądają tam zarobki, czy są jakieś nadgodziny żeby sobie dorobić i czy dają benefity lub premie.
thomson 2016-01-28 09:07:19
Ta firma to wielka dziura jest więcej kierowników niż pracowników a liderzy stoją nad tobą jak katy i tylko ilość się liczy a jakość to będzie za marne grosze a kierownictwo bierze sobie premie w tysiącach a tobie dadzą podwyszki 50 groszy a jebiesz jak osioł na nich
mono 2016-04-24 09:55:36
często takie kwestie dzisiaj rozwiązywane są wzmożeniem kierownictwa, ale myślę, że dobra kontrola w firmie też ma sens
AiVeNN 2016-05-09 11:27:40
Podpinam się pod komentarze kolegów firma porażka...Nie polecam!!!
Human 2016-06-09 09:48:03
Nie jedyna, są szkodliwe warunki ale nie ma tak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ludzi jak na Lirze. Ogólnie każda fabryka na "strefie niewolników" to dno.
riko 2016-08-10 17:46:10
JAk nie płaca za szkodliwe. wyzyskuja tam pracownikow. obiecuja ze zapalaca setki za sobote albo wolne dadza. tak na poczatku jest a potem sie wycofuja z tego. a ubrania robocze jakie daja to masakra. cale cialo jest poharatane przez ten pieprzony kwas.a jak robia badania okresowe jesli wychodzi za duzo kwasu we krwi to zanizaja. nie dziwne ze przez kosciol daja nawet ogloszenie bo tam nikt nie chce robic. w takim syfie!wieloletnim pracownikom nie dadza podwyzki a takim mlodym co przyjda to od razu daja wiecej za godzine.nawet sciagaja z urlopow nagle a tak wogole to o urlop to ciezko jest dostac tam. nikt nie chce w takim syfie robic. ta firma powinna sie zajac odpowiednia instytucja i telewizja. a jak telewizja by tam przyjechała to nagle jest porzadek tam. SYF TAM JEST I TYLE!a najsmiejsze jest to jakie jedzenie jakie kanapki czy bulki daja. a co dopiero w zimie nawet cieplego dania nie dadza. nawet herbaty nie mozna sie napic tam!
Zostaw swoją opinię o PPUH Autopart Jacek Bąk Sp z. o.o. - Mielec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPUH Autopart Jacek Bąk Sp z. o.o.