Nowe zasady dotyczące cookies

Jesteś pracodawcą?
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o PPUH Autopart Jacek Bąk Sp z. o.o.

Pracowałeś w firmie PPUH Autopart Jacek Bąk Sp z. o.o. i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
dfg - 2013-01-31 12:26:15 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
najgorsza firma na strefie.
pracowalem prawie 6 lat bo musialem ale nie polecam nikomu. banda i kierownikow jak nasroł
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-07-11 14:29:57 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
dfg, a co było nie tak w PPUH Autopart jak pracowałes? Ile zarabiałeś? PRzez te 10 lat udało Ci się uzyskac umowę o prace na czas nieokreślony i jakiś awans/podwyżkę?
zdjecie uzytkownika
leszek - 2015-05-21 19:07:29 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (4)
pracowałem dla debili prawie od początku przez 17 lat i rozwiązali umowe nie polecam tej firmy
zdjecie uzytkownika
portek - 2015-10-06 21:18:03 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
@leszek skoro po takim czasie rozwiązali z Tobą umowę, to musiało być coś na rzeczy. wątpię że tyle lat pracowałeś i nagle z dnia na dzień doszli do wniosku że nie jesteś już potrzebny. ja chciałbym się zorientować jak wyglądają tam zarobki, czy są jakieś nadgodziny żeby sobie dorobić i czy dają benefity lub premie.
zdjecie uzytkownika
thomson - 2016-01-28 09:07:19 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Ta firma to wielka dziura jest więcej kierowników niż pracowników a liderzy stoją nad tobą jak katy i tylko ilość się liczy a jakość to będzie za marne grosze a kierownictwo bierze sobie premie w tysiącach a tobie dadzą podwyszki 50 groszy a jebiesz jak osioł na nich
zdjecie uzytkownika
mono - 2016-04-24 09:55:36 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
często takie kwestie dzisiaj rozwiązywane są wzmożeniem kierownictwa, ale myślę, że dobra kontrola w firmie też ma sens
zdjecie uzytkownika
AiVeNN - 2016-05-09 11:27:40 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Podpinam się pod komentarze kolegów firma porażka...Nie polecam!!!

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie PPUH Autopart Jacek Bąk Sp z. o.o.!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPUH Autopart Jacek Bąk Sp z. o.o.

Twoj email:
Wiadomość: