Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o PPUH Autopart Jacek Bąk Sp z. o.o.

Pracowałeś w firmie PPUH Autopart Jacek Bąk Sp z. o.o. i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
dfg - 2013-01-31 12:26:15 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
najgorsza firma na strefie.
pracowalem prawie 6 lat bo musialem ale nie polecam nikomu. banda i kierownikow jak nasroł
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-07-11 14:29:57 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
dfg, a co było nie tak w PPUH Autopart jak pracowałes? Ile zarabiałeś? PRzez te 10 lat udało Ci się uzyskac umowę o prace na czas nieokreślony i jakiś awans/podwyżkę?
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPUH Autopart Jacek Bąk Sp z. o.o.

Twoj email:
Wiadomość: