PPUH Autopart Jacek Bąk Sp z. o.o.

Mielec

Opinie o PPUH Autopart Jacek Bąk Sp z. o.o.

dfg 2013-01-31 12:26:15
najgorsza firma na strefie.
pracowalem prawie 6 lat bo musialem ale nie polecam nikomu. banda i kierownikow jak nasroł
anonim 2013-07-11 14:29:57
dfg, a co było nie tak w PPUH Autopart jak pracowałes? Ile zarabiałeś? PRzez te 10 lat udało Ci się uzyskac umowę o prace na czas nieokreślony i jakiś awans/podwyżkę?
leszek 2015-05-21 19:07:29
pracowałem dla debili prawie od początku przez 17 lat i rozwiązali umowe nie polecam tej firmy
portek 2015-10-06 21:18:03
@leszek skoro po takim czasie rozwiązali z Tobą umowę, to musiało być coś na rzeczy. wątpię że tyle lat pracowałeś i nagle z dnia na dzień doszli do wniosku że nie jesteś już potrzebny. ja chciałbym się zorientować jak wyglądają tam zarobki, czy są jakieś nadgodziny żeby sobie dorobić i czy dają benefity lub premie.
thomson 2016-01-28 09:07:19
Ta firma to wielka dziura jest więcej kierowników niż pracowników a liderzy stoją nad tobą jak katy i tylko ilość się liczy a jakość to będzie za marne grosze a kierownictwo bierze sobie premie w tysiącach a tobie dadzą podwyszki 50 groszy a jebiesz jak osioł na nich
mono 2016-04-24 09:55:36
często takie kwestie dzisiaj rozwiązywane są wzmożeniem kierownictwa, ale myślę, że dobra kontrola w firmie też ma sens
AiVeNN 2016-05-09 11:27:40
Podpinam się pod komentarze kolegów firma porażka...Nie polecam!!!
Human 2016-06-09 09:48:03
Nie jedyna, są szkodliwe warunki ale nie ma tak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ludzi jak na Lirze. Ogólnie każda fabryka na "strefie niewolników" to dno.
Zostaw swoją opinię o PPUH Autopart Jacek Bąk Sp z. o.o. - Mielec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPUH Autopart Jacek Bąk Sp z. o.o.