Nowe zasady dotyczące cookies

artykuł WP
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o ZM NETTER

Pracowałeś w firmie ZM NETTER i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
4r5 - 2011-07-06 13:20:56 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
okropna firma NIE POLECAM ( usunięte przez administratora )
zdjecie uzytkownika
danutka - 2015-10-20 12:31:19 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
no to ciekawe kochani czy ta firma jeszcze istnieje. wiadomo że produkcja wędlin którą zajmuje się ta firma, jako lider w regionie północno wschodniej polski, to nie jest łatwy biznes. konkurecja nie śpi, rynek produkcji wędlin jest mocno nasycony a unia europejska utrudnia życie, ciekawe więc czy ta firma nadal istnieje
zdjecie uzytkownika
stojek - 2016-04-24 21:19:13 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
faktycznie branża mięsno - wędliniarska jest mocno nasycona, ale oni cały czas funkcjonują i mają się na baczności

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie ZM NETTER!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZM NETTER

Wyraź opinię o innych firmach z tego miasta

Twoj email:
Wiadomość: