Emerson Automation Fluid Control & Pneumatics Poland Sp. z o. o.

O nas

ASCO to firma zatrudniająca w Polsce prawie 600 pracowników oraz charakteryzująca się elastyczną strukturą zarządzania. Jesteśmy częścią globalnego koncernu EMERSON. Od 1995 roku działamy bezpośrednio na rynku polskim, zaś od 1997 roku prowadzimy produkcję zaworów i siłowników pneumatycznych w naszym zakładzie produkcyjnym w Łodzi. ASCO posiada ponad stuletnie doświadczenie w sterowaniu przepływem mediów, pneumatyce siłowej, a także dostarcza szeroki zakres rozwiązań w dziedzinach przetwórstwa żywności, pakowania, przemysłu chemicznego, petrochemii, energetyki oraz przemysłu motoryzacyjnego. Szeroka gama naszych produktów obejmuje ponad 20.000 pozycji z zakresu zaworów elektromagnetycznych i pneumatycznych, układów odpylania oraz komponentów pneumatyki takich jak układy przygotowania powietrza oraz siłowników pneumatycznych, które stosowane są w wielu branżach. Prowadzimy sprzedaż eksportową do wielu krajów w Europie oraz na świecie. Doświadczony, dynamiczny oraz mobilny zespół to podstawa na której budujemy sukces oraz nieustanny rozwój firmy a także naszych pracowników. Firma ASCO to globalny koncern produkujący w Polsce oraz lider na rynku pneumatyki siłowej oraz urządzeń do sterowania przepływem, który stawia na najwyższą jakość swoich produktów oraz zadowolenie klientów.

www.asconumatics.eu/pl

Emerson Automation Fluid Control & Pneumatics Poland Sp. z o. o.