Bama Polska Sp. Z o.o.

Jarocin

Opinie o Bama Polska Sp. Z o.o.

Kapitan Żbik 2016-01-29 23:25:34
Niech cały magazyn się jeszcze nie cieszy,bo co najmniej trzy osoby zostaną wezwane na komisariat przy ul.Zygalskiego,celem złożenia wyjaśnień.Sprawa jest mocno rozwojowa,i pojawiły się nowe dowody i zeznania.Miejcie przygotowane:środki higieny osobistej,listy, fotografie osób najbliższych, członków rodziny,papierosy,artykuły piśmienne i herbatę! Czuwajcie więc, bo nie znacie dnia ani godziny.Jak mówią:Na złodzieju czapka gore.
supeł 2016-02-01 20:47:41
o co chodzi z tymi przesłuchaniami? Doszło do kradzieży w firmie czy pracownicy są o coś podejrzani, nie rozumiem. Szkoda, Bama to jednak porządna firma.
zulus 2016-02-01 21:30:58
jeśli was coś nie dotyczy to przestancie plotkować i kłamać zajmijcie się lepiej pracą żebyście mieli co jeść.
Kapitan Żbik 2016-02-02 11:29:48
Porządna firma? To czemu jak przyjeżdżali Niemcy,to niektóre bele materiału szybko wywozili z zakładu? Nie wiesz o co chodzi,to się nie wcinaj.
Cyran 2016-02-03 06:59:38
Nie samym żarciem człowiek żyje.Jedni lubią ploteczki,seks,alkohol,a inni auta,sport i dziw..i.
Wścibski dla Lilki 2016-02-14 07:50:00
W dniu Twych imienin, moja kochana,
życzę Ci pięknych chwil już od rana,
lekkich wieczorów i gorących nocy,
niech nigdy blasku nie tracą Twe oczy!
Tomek 2016-02-16 11:11:48
Czemu życzenia dla Drabiny są usuwane?To zwykłe chamstwo.
zyczenia 2016-02-16 11:41:53
Zdrowka,kasy,opanowania i przede wszystkim usmiechu na twarzy;)Jeszcze raz wszystkiego najlepszego!!! Ciasto wysmienite,lepsze niz w Sniezce czy Filharmonii.
Czuły Tomek 2016-02-16 15:19:48
Nie przyjmują do Bamy na produkcję czy Magazyn? Słyszałem,że kilka osób teraz poleciało z magazynu.Pozdrawiam gorąco panią Dankę i Irenkę.
xyz 2016-02-16 16:09:02
Czesc Czuly. Dawno sie nie odzywales. Na produkcje to Ciebie nie wezma. Probuj do Rysia Madrali,jak jego kierowniczka odejdzie to on liczy na jej posade i bedzie szukal cierpliwego sluchacza przyjmie ciebie i bexzie sobie razem kity zenic;))))
Czuły Tomek 2016-02-16 19:31:23
Pracowałem trochę w Holandii i Danii.W Bamie wolałbym jednak magazyn,tam byli super goście.Na produkcję to tylko jako zastępca Piotrowskiego.Rysio Mądrala to ten co robił na returach? A ten Tomek Playboy i Wąsaty Marian pracują jeszcze? Podobno Świtajowa już na emeryturze? Jak płacą teraz w Bamie?
xyz 2016-02-16 20:50:05
Troche o wielki swiat sie obiles i teraz wysoko mierzysz.Rozumiem twoje aspiracje ale tu sie nie wybijesz. Mozesz Wasatemu Marianowi widlaka czyscic albo Rysiowi Madrali przytakiwac w jego "Opowiesciach z Narnii".
Czuły Tomek 2016-02-16 21:21:54
Może pogadamy jutro po 19-tej w Świstaku? Ja stawiam.Wiesz,gdzie to jest?
Asia 2016-02-17 17:27:48
Jacek przestan już siac zamet.kazdy wie ze podszywasz się pod każdego i jesteś krolem plotek.ogarnij się i zobacz jak smieja się z ciebie babeczki na produkcji.nawet z wścibskiego nie maja już takiego lacha jak z ciebie.juz nawet rusek ma cie dość i gruby Jacek tez.
Ania 2016-02-17 20:35:07
Tomku,drogi krolu plotek i najwiekszy zazdrosniku jakiego kiedykolwiek poznalam,to ty mozesz przed netem siedziec w domu? 6 godzin w pracy,jak pojawi sie post czy jakis wazny news,to z miejsca dzwonisz do swojego kumpla Bartka i wisisz na telefonie. Jestes w bledzie jesli chodzi o Ruska,bo oni naprawde dobrze sie trzymaja i pija wodeczke,ktora postawiles za przegrany pamietny zaklad:)Juz nawet nie chce mnie sie pisac co Rusek mowi na wscibskiego czy co opowiada,bo mogloby dojsc do scysji,a on chce wrocic w soboty czy po nadgodzinach do domu.
Drabina 2016-02-17 21:51:47
Odczepcie się wszyscy od Tomka! To jest jedyny facet z jajami w Bamie. Takich mężczyzn,to w dzisiejszych czasach ze świecą szukać.Inteligentny,pracowity,koleżeński,przystojny i uczynny.Zawsze chętnie pożyczy 20 zł kolegom na wódkę czy piwo. Wiele razy pożyczał mi kijki do nordic walking,książki kucharskie i dawał swoje przepisy na super potrawy np.wietnamską zupę rybną(w jej przyżądzaniu jest prawdziwym mistrzem).Już nie długo zmieni biuro na to pod szatnią magazynu. Na Allegro wybrał już skórzany fotel dla siebie.W tym roku spotka go upragniony awans,który należał mu się już dawno.
camilla 2016-02-18 04:46:35
Awans? Predzej Ocean Atlantycki wyschnie...
jadwiga 2016-02-18 09:12:38
Jacek i tak kazda z nas wie ze piszesz sam z sobą na tym forum,no może jeszcze z niejakim lapka.dwa orangutany a nie faceci.
Ola 2016-02-18 10:00:20
Tomek przestan wypisywac glupoty,za malo masz pracy? Caly czas na necie siedzisz,dzwonisz do Bartka z Marsa czy stoisz przy ukladarkach i gawedzisz ze swoim kumplem. Mam nadzieje,ze zabiora tobie neta,przestaniesz ludzi podgladac w facebooku,ceny chat,aut itp. Naprawde prosze ciebie NO STRESS...Bartek tez niech przestanie wypisywac pierdoly.
Ola 2016-02-18 10:38:02
Lubia go tak jak Tomka czy Rysia Madrale. Co do plot,to droga Jadziu uwierz,ze Tomek i Drabina wiedza wszystko. Tomek tylko chodzi i wszystkim wmawia,ze on jest ten dobry ;) O Rysiu Madrali,ktory widzial wszystko,robil wszystko itp.,to nawet nie chce mnie pisac.
Ala 2016-02-18 12:05:29
Sami wyglądacie jak koczkodany w okresie godowym.Na jednego z was na palarni to dziewczyny mówią nawet goryl.Ciągle chodząca szczęka,wściekły wzrok i ręce do kolan.
zuleko 2016-02-18 12:29:49
Ty patrz na siebie kapsztoncu. Po ktorej stronie palisz? Od konfekcji czy produkcji?
us 2016-02-18 20:43:59
siema podpaski z magazynu pozdrooooo
Beatka 2016-02-19 08:17:37
A Rysio Mądrala,zwany Filozofem Chłopskim,dalej zaczepia dziewczyny z działu skarpet?
Wścibski 2016-02-20 10:47:08
Wyluzuj człowieku.Faceci z magazynu to żadne podpaski,a w większości to prawdziwi macho w porównaniu z chłopczykami z produkcji i konfekcji.Widzę,że jesteś bardzo zestresowany i zgorzkniały.Powinieneś chociaż przy sobocie się odprężyć.Mnie najbardziej odpręża:odkurzanie,zmywanie i gotowanie.Spróbuje i Ty!
su 2016-02-22 09:16:03
oooo, walnij w stół a tampon sam się odezwie, macice
Rysio Mądrala 2016-02-28 14:30:55
Wie może ktoś jakie stawki planują w tym roku za inwentaryzację?
Żadna praca nie hańbi,ale hańbą jest to,co za nią dostajemy.
kumpel 2016-03-14 13:18:14
Mowil,mowil...Ale zadnych negatywnych rzeczy,tylko,ze chyba w niedlugim czasie wystartujesz w biegu komandosa.
bossss 2016-03-16 15:22:51
napewno nie bedziemy za ciebie palet owijac kierowniku poszles na latwizne. zreszta mam nadzieje ze zmienia tobie godziny pracy i bedziesz chodzil tak jak cala hala
Dave 2016-03-18 20:54:36
A tłuścioch Boczek dalej żre batony i pierdzi pod siebie w układarce?
poszukująca 2016-03-20 09:22:57
Witam. Orientuja się Państwo czy w najblizszym czasie będą przyjęcia na produkcje? Pracowalam kiedyś na hali 1 i chciałabym tam wrócić. Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam
Tupac Amaru 2016-03-21 17:36:04
Zadzwoń do kadr i się zapytaj, a nie zawracasz głowę na forum.Nas interesują najnowsze plotki,informacje i itd.Jak masz inne oferty pracy, to Bamy nie wybieraj.Będziesz żałowała.
poszukująca 2016-03-21 20:39:01
Nie mam innej oferty pracy. Chyba ze TPV hehe. Dzieki za odpowiedzi i pozdrawiam.
Tomek 2016-03-29 04:49:04
Wreszcie do ukochanej pracy.Internet,kawki,ploteczki i laseczki.Cztery dni bez Bamy i padało mi już na łeb.Nie długo jeszcze inwentaryzacja w soboty i niedziele.Jestem najszczęśliwszą osobą w firmie.
Wentylak 2016-04-02 09:02:04
Podpisujesz kwity na inwenture?
parro 2016-04-07 16:00:13
Na inwentaryzacji @Tomek chyba nie jest aż tak źle.
Messi 2016-04-09 18:00:16
Czy mógłby ktoś z bamy z magazynu napisać , ile się zarabia w bamie jako magazynier albo operator wózka widłowego
Rysio Mądrala 2016-04-11 00:54:09
Wszyscy co zapierniczają mają 1700,tylko najbardziej lecący w balona,Boczek ma ponad 3000 zł. To jest sprawiedliwość w SC Johnson.
Suarez 2016-04-11 06:31:39
Messi nie polecam na magazyn skladac . Tylko dwoch ma tam stale pensje. Zarobki gora 1700.
Rysio Mądrala 2016-04-11 15:43:02
Wścibski znowu rzucił chorobowe do końca tygodnia. Słyszałem z pewnego źródła,że pojechał do Norwegii do pracy.
Drabina 2016-04-13 11:28:46
Kochany Tomku:
Dzień Urodzin jak dzień każdy Jest dla Ciebie bardzo ważny
Jest to bowiem święto Twoje, Więc życzenia przyjmij moje:
Zdrowia, szczęścia, pomyślności i w miłości wzajemności.

PS.Bama bez Ciebie Tomku,nie jest już taka sama.Wszyscy bardzo tęsknią.Powodzenia.
Drabina 2016-04-20 15:18:41
Czesc.Podobno filetuje dorsze na statku obok miasta Bergen.Kasa jest duza,to sie nie dziwie,ze rzucil...
Wścibski 2016-05-07 11:43:32
Codziennie wcześnie rano, mała mrówka przybywała do pracy i natychmiast rozpoczynała pracę. Produkuje dużo i jest szczęśliwa. Szef, lew, był zdumiony widząc, że mrówka pracuje bez nadzoru. Pomyślał, że jeśli mrówka może wytwarzać tak dużo bez nadzoru, to czyż nie wytwarzałaby jeszcze więcej, gdyby miała nadzorcę.

Zatrudnił więc karalucha, który posiadał szerokie doświadczenie jako nadzorca i znany był z pisania znakomitych raportów. Pierwszą decyzją karalucha było wprowadzenie systemu kart zegarowych.

Potrzebował też sekretarki, by pomagała mu pisać i drukować raporty, oraz zatrudnił pająka do zarządzania archiwami i monitorowania wszystkich rozmów telefonicznych.

Lew był zachwycony raportami karalucha i poprosił go o sporządzenie wykresów w celu opisania tempa produkcji i analizowania trendów tak, by mógł je wykorzystać do prezentacji na zebraniach Zarządu. Tak więc karaluch musiał kupić nowy komputer, drukarkę laserową i zatrudnił muchę do prowadzenia działu informatyki.

Mrówka, kiedyś tak produktywna i zrelaksowana, nienawidziła nadmiaru nowej papierkowej roboty i spotkań, które zabierały jej większość czasu. Lew doszedł do wniosku, że nadszedł czas mianowania osoby kierującej działem, w którym pracowała mrówka. Stanowisko dano cykadzie, której pierwszą decyzją był zakup do biura nowego dywanu i ergonomicznego krzesła.

Nowy kierownik, cykada, też potrzebowała komputera i osobistego asystenta, którego wzięła ze sobą z poprzedniego działu po to, by pomagał jej przygotowywać Strategiczny Plan Optymalizacji Kontroli Pracy i Budżetu. Dział, w którym pracuje mrówka jest teraz smutnym miejscem, gdzie nikt się nie śmieje, za to wszyscy stali się nerwowi.

W tym samym czasie cykada przekonała szefa, lwa, co do absolutnej konieczności przeprowadzenia badania klimatycznego środowiska. Przy przeglądzie kosztów funkcjonowania działu mrówki, lew stwierdził, że produkcja uległa znacznemu zmniejszeniu.

Zatrudnił więc sowę, prestiżowego i znanego konsultanta, by ta przeprowadziła audyt i zaproponowała rozwiązania. Sowa spędziła w dziale trzy miesiące i przygotowała ogromny, wielotomowy raport, kończący się następującym wnioskiem: "W dziale jest przerost zatrudnienia".

Zgadnijcie, kogo lew zwolnił jako pierwszego?

Oczywiście mrówkę, gdyż wykazywała brak motywacji i negatywną postaw.
3erfg 2016-05-09 19:24:11
hej, ciekawe czy w najbliszym czasie bedzie tutaj jakas rotacja..pamietam ze technikow/ mechanikow szukali z odpowiedniem wyksztalceniem technicznym..
woda z miecha 2016-05-30 20:27:31
Ja dostałem ofertę pracy ale nie wiem czy ich stać na moje usługi :-)
Wścibski 2016-05-31 10:57:14
Wysoko cenisz swoje umiejetnosci jak i wyroby;)W niedziele zwalnia sie jedno miejsce u mnie w pracy,wiec zapraszam;)Kasa naprawde duza.Ja po krotkim miesiecznej nauce filetowania,pokochalem gotowanie.Moja specjalnosc,to vietnamska zupa rybna;)Pozdrowienia z morza dla wszystkich,a szczegolnie dla Drabiny:)Pozdro!
Rysio Mądrala 2016-05-31 19:03:57
Nie wiecie,gdzie robi Tomuś z Bartusiem?
Drabina 2016-05-31 19:47:21
Na statku(Morze Norweskie) filetuja na akord dorsze i makrele. Chca wyprowadzic Norwegie na pierwsze miejsce w polowie:) Pierwsze miejsce zajmuje Islandia.
piekna 2016-06-04 20:58:03
czym wy sie zajmujecie widac ze nie macie swojego zycia jestescie załosni
Wścibski 2016-06-08 11:54:46
Wreszcie w ukochanym kraju:)10 dni wolnego,piwko,imprezki...Pozdro.
Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bama Polska Sp. Z o.o.