Wawel S.A.

Opinie o Wawel S.A.

Aktualność
Szanowni Państwo,
życzymy wszystkim zdrowych, spokojnych i radosnych Świąt!
Z pozdrowieniami
Zespół Wawel
Nowy wpis

Aktualność
Szanowni Państwo,
życzymy wszystkim zdrowych, spokojnych i radosnych Świąt!
Z pozdrowieniami
Zespół Wawel

Cześć wszystkim :-] Wreszcie wpadła oferta pracy, na stanowisko które mnie interesowało — a mianowicie Młodszy Analityk ds. Cen i Promocji. Co myślicie, warto aplikować? Przybliżycie mi zarobki? Za doświadczenie w VBA lub Power BI płacą coś więcej? To praca jedynie z biura, tak? Bo czytam, że niby trzy dni można w Krakowie pracować i tak się zastanawiam, czy w grę wchodzi hybryda. Współpraca z innymi działami gładko się układa? Po obowiązkach widzę, że sporo kontaktu będzie z działem marketingu i promocji. No i jak wygląda tu rozwój, awanse? Z racji tego, że aplikuje na stanowisko młodszego analityka, to dla mnie kluczowe:D

Anonim Nowy wpis

Witam jak wygląda praca osoby stopień umiarkowany w jakich godzinach może pracować ??

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Wawel S.A.?

Odnośnie czego ten komentarz, pracy? Nie napisałeś nawet, kim jesteś, czy klientką czy pracownica. Dlatego nie wiem, jak to interpretować, a interesuje mnie praca tutaj w sumie. Coś nie tak z atmosfera, kto ma za co wybaczać? :p

Proces rekrutacji na stanowisko jest bardzo dziwny. Sama rozmowa kwalifikacyjna na pierwszym etapie rekrutacji jest przyjemna. Panie wspominają, że oddzwonią lub napiszą maila z decyzją (nawet jeżeli będzie negatywna). Po mojej rozmowie minęło już prawie 1,5 miesiąca i zero informacji zwrotnej. Zastanawia mnie tylko jedno, po co obiecywać informację zwrotną na rozmowie miło się uśmiechając, a później lekceważyć kandydata. Proszę szanować kandydata(usunięte przez administratora) Rozumiem, że rozmowy kwalifikacyjne przeprowadzane tylko dla ilości, ponieważ działu HR się nudzi i chcą sobie porozmawiać z kandydatami, których później wyśmieją i zlekceważą za filiżanką kawy.

@Anonim

o co pytali Cię na tej rozmowie? Były chociaż jakieś merytoryczne pytania oraz jakieś informacje dot. zatrudnienia?

@Anonim

Dzień dobry, proces rekrutacyjny zakłada informację zwrotną dla każdego kandydata, który został zaproszony na rozmowę. W przypadku, jeśli taka informacja do Pana/i nie dotarła, serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami, celem wyjaśnienia sytuacji. Jeśli chciałby Pan/chciałaby Pani przekazać dodatkowe uwagi dot. procesu rekrutacyjnego, zapraszamy do kontaktu mailowego na adres zespolwawel@wawel.com.pl Pozdrawiamy Zespół Wawel

@Karolina

Dzień dobry, Podczas rozmowy rekrutacyjnej poruszamy zwykle kwestie przebiegu edukacji i dotychczasowego zatrudnienia kandydata, ważne są również plany zawodowe kandydata i jego oczekiwania w związku z nowym miejscem pracy. Rozmowa jest okazją do przedstawienia bliżej stanowiska, obowiązków przyszłego pracownika, zasad panujących w firmie, czy dostępnych benefitów. Jest to również dobry moment, aby kandydat poznał swojego przyszłego przełożonego oraz bezpośrednio zapytał o interesujące go kwestie. Pozdrawiamy Zespół Wawel

Janusz
@Wawel S.A.

Jedno spotkanie wystarczy, by podjąć decyzję o chęci zatrudnienia, czy też nie ma tak łatwo i jest jeszcze drugi etap?

AdamG
@Wawel S.A.

Prosta i klarowna odpowiedź na pytanie.

@Anonim

Niestety ale mogę to potwierdzić. Rozmowa była w kwietniu tego roku, do tej pory nie dostałem informacji zwrotnej.

@Kandydat

No to już pewnie nie dostaniesz. Byłeś tylko na jednym spotkaniu czy feedback nie nastąpił jak już prawie zdobyłeś zatrudnienie? Obiecywali że się odezwą do każdego, nawet z negatywną odpowiedzią?

@Kandydat

Dzień dobry, proces rekrutacyjny zakłada informację zwrotną dla każdego kandydata, który został zaproszony na rozmowę. W przypadku, jeśli taka informacja do Pana nie dotarła, serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami, celem wyjaśnienia sytuacji. Jeśli chciałby Pan przekazać dodatkowe uwagi dot. procesu rekrutacyjnego, zapraszamy do kontaktu mailowego na adres zespolwawel@wawel.com.pl Z pozdrowieniami Zespół Wawel

Witam,czy praca PH.Dostaje się auto do dyspozycji dojazd i powrót do domu.Umowa próbna 3 miesiące? Mozliwe na czas proby uz?Najniższa krajowa?ile punktow do zaliczenia dziennie?Gdzie się umowę podpisuje w siedzibie czy online?Coś więcej?

@Kandydat

Teraz są oferty pracy jako przedstawiciel, ale same na zastępstwo. Czemu tak Ci zależy, żeby mieć zlecenie na próbę, nie chcesz mieć odprowadzanych składek, czy masz mniej niż 26 lat? :) Zawsze ludzie walczą o UOP jak o niepodległość, a tu na odwrót, rzadkie:)

Chciałem dopytać o stanowisko pracownika produkcji, bo taką właśnie ofertę znalazłem na stronie firmy. Duże jest zapotrzebowanie na nadgodziny? Ile przeciętnie wychodzi ich w miesiącu? Bo w ogłoszeniu jest wzmianka "dodatkowo płatne godziny nadliczbowe", tzn. są podwójnie płatne czy jak?

Jaka atmosfera jest między działami w Wawel S.A.?

Jestem po technikum żywienia oraz ukończyłem wiele kursów związanych z żywieniem, dietetyką. Obecnie studiuje Ekonomię logistyki i transportu. Czy jest u was jakieś stanowiską oprócz produkcji, związane z moją ścianką nauki

@Zainteresowany

Dzień dobry, Jeśli chodzi o stanowiska związane z procesem produkcyjnym jak np. Technolog, Laborant czy pracownik Biura Badań i Rozwoju, niezbędne jest kierunkowe wykształcenie wyższe. Po studiach ekonomicznych można pracować u nas w działach m.in. Zakupów, Sprzedaży czy Trade Marketingu. Na naszej stronie internetowej pod adresem www.wawel.com.pl w zakładce kariera, można znaleźć aktualne oferty pracy wraz z wymaganiami, które kandydaci powinni spełnić, aby móc ubiegać się o dane stanowisko. Zachęcamy do ich przeglądania. Z pozdrowieniami Zespół Wawel

czekoladka

Jestem zainteresowany pracą na magazynie, posiadam udt, sanepid i doświadczenie na jaką wypłatę mogę liczyć miesięcznie na rękę

@czekoladka

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie i zachęcamy do obejrzenia filmu przedstawiającego pracę w naszych magazynach: https://www.youtube.com/watch?v=qVnTH9wZ15o Kwestie wynagrodzenia zależą od kilku czynników (m.in. wiedzy i doświadczenia) i ustalane są każdorazowo na rozmowie z kandydatem. Naszym pracownikom oferujemy również szereg benefitów: możliwość uczestniczenia w kursach i szkoleniach rozwijających kompetencje, prywatną opiekę medyczną, prywatne ubezpieczenie, świąteczne świadczenia pieniężne, kartę multisport, dofinansowanie do wypoczynku dla pracownika oraz jego dzieci, paczki świąteczne ze słodyczami, kanapki na II śniadanie w pracy czy platformę lunchingową. Ponadto posiadamy specjalne autobusy dowożące pracowników z okolicznych miejscowości do naszych Zakładów, na wszystkie trzy zmiany. Pozdrawiamy, Zespół Wawel

Krystek
@Wawel S.A.

O to świetnie że jest darmowy transport bo to zawsze duże ułatwienie. Prócz tych wszystkich benefitów są premie za wydajność albo możliwość robienia nadgodzin? Bo wiadomo bonusy są ważne ale żywa gotówka ważniejsza.

czekoladka

hej, chciałbym do nich aplikować na Grafik kreatywny, bo widzę na stronie, że mają ofertę pracy. Akurat znam też programy After Effects, Premiere, które są mile widziane, więc mam nadzieję, że tym bardziej zapunktuje, ale mam pytanie o zarobki, ktoś wie ile u nich grafik jest w stanie zarobić?

Student chcący zdobyć doświadc

Dzień dobry, Czy w najbliższym czasie będą przyjęcia na stanowisko młodszego księgowego?

Arek

Witam czy znalazła by się praca dla absolwenta technikum elektronicznego na stanowisku technika utrzymania ruchu ?

@Arek

Dzień dobry, dziękujemy za kontakt. Aktualne oferty pracy znajdują się na naszej stronie kariery: www.wawel.com.pl/kariera/oferty-pracy wśród nich znajdzie Pan również ofertę na stanowisko Technika Utrzymania Ruchu. Zachęcamy do aplikowania! Z pozdrowieniami Zespół Wawel

Jaka jest kultura pracy w Wawel S.A.?

A wolno zapytać, skąd te pytania? Bo wyczuwam, że jesteś zdenerwowana, więc chyba nie pytasz, jako osoba postronna, która nie pracuje w Wawelu. Skoro tak, to wydaje mi się, że może znasz powody... Ja właśnie chcę składać CV i teraz nie wiem, co mam robić...

Czym jest ten system winwin? :0 I w ogóle jakie są te niepowalające na kolana zarobki? W sumie jako że to mój początek na rynku pracy, to nad tym się mniej zastanawiałam. Aby zacząć w ogóle...

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie i zachęcamy do obejrzenia filmu prezentującego pracę na produkcji w naszej firmie: https://www.youtube.com/watch?v=qcLa9oIjbWA Praca odbywa się w systemie 3-zmianowym (zmiany są 8-godzinne i zaczynają się od g. 6:00, 14:00 i 22:00) od poniedziałku do piątku. Zdarza się również, że produkcja uruchamiana jest w weekend i w takim wypadku organizujemy skład osób chętnych do pracy w dodatkowym dniu. Taka zmiana jest zawsze dodatkowo płatna. Kwestie wynagrodzenia zależą od kilku czynników (m.in. wiedzy i doświadczenia) i ustalane są każdorazowo po rozmowie rekrutacyjnej z kandydatem. Ponadto, aby ułatwić pracownikom dojazd do naszych Zakładów Produkcyjnych oferujemy specjalne autobusy dowożące pracowników z okolicznych miejscowosci do naszych Zakładów, na wszystkie trzy zmiany. Autobusy jeżdżą na wybranych trasach m.in. z Krakowa, Mszany Dolnej, Sułkowic, Myślenic, Łapanowa czy Gdowa. Dojazd ten jest w znacznej mierze dofinansowany przez Wawel. Z pozdrowieniami Zespół Wawel

Tom

Jak wygląda praca technologa, zarobki, atmosfera, obowiązki? Czy warto aplikować na to stanowisko?

@Tom

Dzień dobry, do zadań technologa należy prowadzenie dokumentacji technologicznej, projektowanie nowych produktów i procesów technologicznych oraz nadzór nad procesami produkcyjnymi. Zespół jest zróżnicowany pod względem wieku i doświadczenia, a atmosfera bardzo przyjazna i sprzyjająca rozwojowi własnych umiejętności. Zarobki są uzależnione od kilku kwestii (m.in. od doświadczenia) i ustalane z każdym kandydatem bezpośrednio na rozmowie rekrutacyjnej. Z pozdrowieniami Zespół Wawel

Czy w Wawel S.A. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Dzień dobry, Pracownicy w naszej firmie otrzymują wynagrodzenie podstawowe oraz miesięczne premie, uzależnione od wyników pracy. Do innych benefitów, jakie oferujemy naszym Pracownikom należą: możliwość uczestniczenia w kursach i szkoleniach rozwijających kompetencje, szkolenia językowe, prywatna opieka medyczna, prywatne ubezpieczenie, świąteczne świadczenia pieniężne, karta multisport, dofinansowanie do wypoczynku dla Pracownika oraz jego dzieci, paczki świąteczne ze słodyczami oraz kanapki na II śniadanie w pracy czy platforma lunchingowa. Ponadto nagrody lub wyróżnienia przyznawane są Pracownikom, którzy przez wzorowe wypełnianie swoich obowiązków, przejawianie inicjatywy w pracy i podnoszenie jej wydajności oraz jakości, przyczyniają się szczególnie do wykonywania zadań Zakładu. Z pozdrowieniami Zespół Wawel

Zostaw merytoryczną opinię o Wawel S.A. - Dobczyce

• Jak się pracuje w Wawel S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Wawel S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 74.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wawel S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 4 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wawel S.A.?

Kandydaci do pracy w Wawel S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wawel S.A.