Logowanie dla kandydatów/kursantów

Nowe zasady dotyczące cookies

Jesteś pracodawcą?
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Łebska Chata

Pracowałeś w firmie Łebska Chata i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
studentka ;p - 2011-06-20 21:25:25 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam serdecznie.Szukam obecnie pracy sezonowej. natknęłam się na oferte pracy , ale szczerze mówiąc to teraz mam obawy.W internecie na forum piszą nie miłe rzeczy na temat menagera i tego obiektu gastronomicznego. Pozwole sobie zacytowac adres , na który odsyłam Państwa. Pozdrawiam (usunięte przez moderatora) jest tam szereg opinii .......
zdjecie uzytkownika
aneta555tlen.pl@wp.pl - 2015-09-14 11:38:34 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
jeżeli chodzi o jedzenie super ale porządek tragedia w toalecie brud i nie ma organizacji na sali kelnerzy się gubią
zdjecie uzytkownika
ekak - 2015-12-12 20:39:12 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
no tak, ale to sa techiczne sprawy, raczej zgłoszenie tego do dyrekcji wystarcyz. A jeśli chodzi o samo jedzenie to jest naparwde dobre i te porcje sa olbrzymie, które dają.

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie Łebska Chata!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Łebska Chata

Wyraź opinię o innych firmach z tego miasta

Twoj email:
Wiadomość: