Nowe zasady dotyczące cookies

artykuł WP
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Łebska Chata

Pracowałeś w firmie Łebska Chata i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
studentka ;p - 2011-06-20 21:25:25 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam serdecznie.Szukam obecnie pracy sezonowej. natknęłam się na oferte pracy , ale szczerze mówiąc to teraz mam obawy.W internecie na forum piszą nie miłe rzeczy na temat menagera i tego obiektu gastronomicznego. Pozwole sobie zacytowac adres , na który odsyłam Państwa. Pozdrawiam (usunięte przez moderatora) jest tam szereg opinii .......
zdjecie uzytkownika
aneta555tlen.pl@wp.pl - 2015-09-14 11:38:34 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
jeżeli chodzi o jedzenie super ale porządek tragedia w toalecie brud i nie ma organizacji na sali kelnerzy się gubią
zdjecie uzytkownika
ekak - 2015-12-12 20:39:12 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
no tak, ale to sa techiczne sprawy, raczej zgłoszenie tego do dyrekcji wystarcyz. A jeśli chodzi o samo jedzenie to jest naparwde dobre i te porcje sa olbrzymie, które dają.
zdjecie uzytkownika
amni - 2016-04-26 21:51:42 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
aaa to jest ta łebska chata co była tam Magda Gessl;er, no to mają naprawdę zacny fejm, ale prawda jest to co plotki niosą że pani madzia cofnęła im rekomendację? bio jeśli tak to nie wiem, czy iść tak teraz do roboty

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie Łebska Chata!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Łebska Chata

Twoj email:
Wiadomość: