Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Szkoła Policealna
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Łebska Chata

Pracowałeś w firmie Łebska Chata i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
studentka ;p - 2011-06-20 21:25:25 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam serdecznie.Szukam obecnie pracy sezonowej. natknęłam się na oferte pracy , ale szczerze mówiąc to teraz mam obawy.W internecie na forum piszą nie miłe rzeczy na temat menagera i tego obiektu gastronomicznego. Pozwole sobie zacytowac adres , na który odsyłam Państwa. Pozdrawiam (usunięte przez moderatora) jest tam szereg opinii .......
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Łebska Chata

Twoj email:
Wiadomość: