Nowe zasady dotyczące cookies

Jesteś pracodawcą?
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o segromet sp. z o.o.

Pracowałeś w firmie segromet sp. z o.o. i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
anonim - 2011-06-15 22:06:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (5)
Nikomu nie życzę pracować w tej firmie, a PIP powinien przetrzepać dokładnie tego prezesa z bożej łaski...
zdjecie uzytkownika
anty - 2014-05-09 21:30:35 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Pracowałem tam 12 lat i o 11 lat i 11miesięcy, 30dni za długo.
pozwolę sobie zacytować pewnego prezesa chwalącego się swą firmą przed kolegami
....to jest mój cyrk, a to są moje małpy....
tak się nazywa tam pracowników i tak traktuje.
Dziękuje nie polecam!!!!!!!!!
zdjecie uzytkownika
boollo - 2014-10-29 17:51:47 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
A PRZEZ 12 LAT PRZYMYKAŁEŚ OKO
zdjecie uzytkownika
koles - 2015-10-06 14:47:26 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
@anty, wiesz jesli faktycznie pracowałeś w segromet aż 12 lat to chyba byłeś bardzo zadowolony z pracy i miałes już zagrzaną ciepłą posadkę. Ciekawi mnie co dokładnie sprawiło, że jednak postanowiłeś rozstać się z firmą, może jakaś kłótnia z szefostwem, czy co. Gdyby coś tu było nie tak to odszedłbyś w ciągu pierwszego roku - taka prawda.
zdjecie uzytkownika
czego - 2016-05-04 21:34:48 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
nie wiem co sądzić o tej firmie, jest ogromna. Stronę www mają idealnie wykonaną, nawet zakładka dla kandydatów jest. Szukają nawet kierownika placu i mają ogólne wymagania. Trzeba ogarniać temat i być dyspozycyjnym :)

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie segromet sp. z o.o.!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie segromet sp. z o.o.

Twoj email:
Wiadomość: