Logowanie dla kandydatów/kursantów

30-417 Sosnowiec
Otrzymuj powiadomienia
o nowych wpisach!

Biga

Marka BIGA posiada już ponad 40 sklepów zlokalizowanych w dużych polskich miastach, jak również w mniejszych miejscowościach. Sieć oferuje szeroki wybór markowych ubrań z wyceny oraz wagi, jak również akcesoriów w bardzo atrakcyjnych cenach. W ofercie znajdują się takie popularne marki, jak m.in: Adidas, Nike, Reeebok, Puma, H&M, Zara, Dolce&Gabbana, Channel, Yves Saint Lauren.

BIGA to nie tylko sieć sklepów, ale także hurt odzieży używanej. Hurtownia dysponuje towarem dobrej jakości sprowadzanym z różnych krajów Europy. Liczba dostawców odzieży stale wzrasta. BIGA oferuje szeroki wybór markowych ubrań przeznaczonych dla osób w każdym wieku.

BIGA stale obecna jest w mediach i na blogach związanych z modą. Nasze motto brzmi „dobra jakość w dobrej cenie”.

Biga to firma, w której najważniejsi są ludzie. Oferujemy pełną wyzwań pracę w nowoczesnej  firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. W chwili obecnej zatrudniamy ponad 300 pracowników w różnych działach: Marketingu, Handlowym,  Księgowym, Kadr, Transportu, Spedycji. Swoim potencjalnym  pracownikom oferujemy różnorodne formy zatrudnienia.

Zapraszamy na stronę www.bigastyl.pl

Twoj email: