Opinie o Pepco w Żnin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Pepco. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Pepco na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pepco w Żnin

Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Czy w Pepco są szkolenia zewnętrzne?

Bogdan Nowy wpis

Jest praca na stanowisku kasjer sprzedawca. Dają premie za sprzedaż i rabat pracowniczy do 25%. A jaka jest podstawa? Najniższa krajowa czy kilka stówek więcej?

Magda Nowy wpis
@Bogdan

Najniższa ale premią dorobisz.

Armando

Polecam pepco Żnin, asortyment pełen pracownicy na 5+.

Rodo Nowy wpis
@Armando

Miło ze ktoś docenia pracę sprzedawców.

Patryk

Bardzo miła obsługa, sympatyczna i wesoła

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Pepco. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Klient pepco Żnin

Bardzo lubię ten sklep, zawsze miłe i uśmiechnięte panie które również potrafią doradzić ????

Klient sklepu w Żninie

Bardzo nie miła obsługa. Rzucają rzeczami i wyśmiewają się z klientów. Nie potrafią doradzić a broń boże podejść i pomoc. Nie wspomnę o odpowiedzeniu dzień dobry. Same wystawiają zła reputację sklepu Brak szkoleń pod kątem obsługi klienta. Pozdrawiam i dziękuję straciliście następnego klienta.

Beti

Dzisiejszego dnia Pani kierownik do drugiej pracownicy która stała na kasie uniosla się słowami szybciej a nie będziemy tu godzinę stać, człowiek nie zdąży się spakować a woła następną osobę, bardzo brzydkie zachowanie, zero szacunku do klienta jak i pracownika,ciekawe gdzie jej się tak spieszyło.

Evi
@Beti

Byłam tego świadkiem,zachowanie tej Pani jest bulwersujące ,szkoda że nikt tym sie nie zajmnie odgórnie,to nie jest pierwszy raz takie zachowanie tej Pani.

nike

Pewnie, że w pepco można dostać łatwo pracę... Rotacja jest tak duża, że całe miasto w Żninie będzie mogło napisać w swoim CV a to dzięki komu?? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w sklepie. . . Czasem nie warto dać sobą pomiatać za najniższą krajową, moim zdaniem trzeba mieć szacunek dla samego siebie i nie dać się źle traktować "kierowniczce" bez kropli kultury osobistej !

Kobieta
@nike

Oj o traktowaniu w Pepco można by tu dużo pisać! Jeśli się będziesz uległa i słuchała sie kierowniczki i całej elity kierowniczki to prace być może będziesz mieć.... Będziesz tyrać po 12 godz sprzątać sklep, a reszta pań przed 21 się zerwie i uda, że coś robi. Masakra jednym słowem mam nadzieję, że we wszystkich sklepach Pepco tak nie ma i życzę innym, by trafiły na pozytywną kierowniczkę.

Mikołaj
@Kobieta

Te 12h to masz na myśli codziennie? jak to wygląda na umowie?

Dorks

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników?

Patrycja

Może trzeba dobrze wykonywać swoje obowiązki i nie będzie powodu do narzekania bo firma spoko

Dominika

Nie wiem czy wiecie, że w najbliższym czasie pepco otwiera kolejne nowe sklepy. W listopadzie firma planuje otworzyć aż 4 nowe sklepy w Skierniewicach, Szczecinie, Białej Podlaskiej i Bolesławcu Śląskim https://pepco.pl/#newsletter-closed Pewnie będzie się to wiązało z nowymi ofertami pracy. Widzieliście już gdzieś takie?

Dominika

Pepco prowadzi prężną rekrutację na wiele stanowisk od sprzedawcy, kierownika, programiste do osób od HR-u (https://pepco.pl/kariera/oferty-pracy/). Do tego również oferują staże dla studentów w Poznaniu (https://pepco.pl/kariera/oferty-pracy/?search%5Bcategory%5D=Staze). Myślę, że jest warto sprawdzić tak bogatą ofertę. Czy ktoś znalazł coś dla siebie?

kama

to ile ma kierownik? Może zalezy to wszystko od tego w jakim miescie jestes zatrudniona na stanowisko kierownika, zalezy to może też od tego jakie sklep w danym miesiecie osiaga obry oraz ilu klientow go odwiedza i ilku jest w stanie cos kupic,ale rzeczy mają fajne.

ula

Pfffff... 3000zł ;) dobre - nawet kierownik sklepu tego nie ma!!!!

camilla

Muszę przyznać że obsługa w sklepie jest baaaardzo ważna, dlatego myślę że zmiana kierownictwa w tym sklepie jest wskazana... Te kierowniczki nie słyną z dobrej obsługi w poprzednich miejscach pracy, ani na stacji CPN ani w sklepie w innym mniejszym miasteczku!! No ale cóż , skoro kierownictwo regionalne tego nie widzi to jest to strata sklepu... Wiem ,że ciężko jest o dobrego pracownika ale powinni poszukać kogoś inteligentnego... Osobiście wolę jechać na zakupy do Ina - tam jest ok ;)

lila

Hej wszystkim! Zgadzam się z tym że jest nie miła obsługa, moje dziecko zostało źle potraktowane w sklepie gdyż upuściła bluzeczkę którą później jej kupiłam... Zdenerwowałam się bo nie powinno się tak traktować klientów!!! Prawdopodobnie to była kierowniczka bo miała na "smyczy" plakietkę... Myślę że więcej klientów by było gdyby nie takie sytuacje. Dziękuję za uwagę .

pako

jeżeli chodzi o możliwość zatrudnienia to rzeczywiście nie stanowi to wielkiego problemu jeśli tylko pepco akurat poszukuje pracowników. Co do tego czy dasz sobie radę to rzecz dyskusyjna ponieważ ważne jest abyś przede wszystkim potrafił pracować ciężko i był kumaty. Wtedy sobie poradzisz. Ale znam takich którzy nie dali rady

neutralna

Moja rada - zmienić personel w Żninie i będzie super!!!!! Amen ;)

papieska kremówka

Hej kochani, jeśli interesuje was zatrudnienie w firmie pepco to właśnie pojawiła się świeżutka oferta pracy. Warto zobaczyć bo podobno mało miejsc a dużo ludzi chętnych. Firma PEPCO Poland Sp. z o.o. to część międzynarodowego holdingu inwestycyjnego PEPKOR posiadającego ponad 3000 skl... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5658948?keywords=&region=

lola

Do: mała mi Zgadzam się z Tobą, ale sama przyznaj, że jeśli kierownictwo "nie miło" odnosi się do pracowników a nawet "wydziera się" i z łaską odpowiada na zadane pytanie przez klienta to w takim sklepie nie chce się robić zakupów!! Człowiek jest tylko człowiekiem i nie każdemu się dogodzi, ale to co się tam dzieje to jest przesada. Mam znajomą która pracowała tam i nie miała dobrego zdania na temat kierowniczki... Żnin jest mały!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Pepco - Żnin

Pepco