Opinie o ASECURA Likwidacja Szkód w Knurów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy ASECURA Likwidacja Szkód. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w ASECURA Likwidacja Szkód o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ASECURA Likwidacja Szkód w Knurów

Felicja Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Chciałabym zapytać ile kosztuje szkolenie dla osoby bez doświadczenia?

Czy możliwa jest praca zdalna w firmie ASECURA Likwidacja Szkód w przypadku pracy jako Rzeczoznawca?

Likwidator Nowy wpis

Nie dajcie się kolejny raz na nich nabrać chyba że chcecie co chwile upominać się o swoje wynagrodzenie. Otworzyli nową firmę i niby zaczynaja od zera. A-Z QUALITY LIKWIDACJA SZKÓD Ci Państwo powinni mieć dożywotni zakaz prowadzenia działalności w RP za to jak traktują podwykonawców.

Hubert Nowy wpis

Współpraca podpisana w czerwcu bieżącego roku, żadna wystawiona przed naszą firmę faktura nie została opłacona w terminie, ciągłe wymówki. ilość zleceń przerażająco mała, do 6/7 miesięcznie. Szkoda czasu i nerwów na zawiązywanie współpracy z tą firmą.

Brałeś udział w rekrutacji do ASECURA Likwidacja Szkód. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Na jakie benefity można liczyć w ASECURA Likwidacja Szkód?

Towarzysz RP

Asecura - kciuk w dół. Czy zawsze trzeba upominać się o swoje wynagrodzenie, czy nie może to działać jak w innych fz??? (usunięte przez administratora)

rozczarowany

Moja styczność z firmą ASECURA to odbycie płatnego szkolenia w Knurowie, zapewnienia o chęci podjęcia współpracy po szkoleniu i tyle. Po zainkasowaniu kasy i przeszkoleniu (poziom dość przeciętny) po prawie miesiącu i upominaniu się o umowę wreszcie otrzymałem wzór do podpisania. Podpisałem, odesłałem i wszelki słuch zaginął. Wysłanych kilka maili z prośbą o wyjaśnienia o co chodzi pozostały jednak bez jakiejkolwiek odpowiedzi. Więc trudno traktować tę firmę poważnie - zero kompetencji i profesjonalizmu. Jeżeli sama współpraca z nimi też tak wygląda, to dobrze się złożyło, że nic z niej nie wyszło. Jednak NIE POLECAM!!! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: traktować poważnie potencjalnych współpracowników

@rozczarowany

Czy mógłbyś doprecyzować kilka informacji, które przedstawiłeś w swoim wpisie? Jak dokładnie przebiegał okres Twojego zatrudnienia? Chcesz powiedzieć, że firma złożyła Ci propozycje pracy, podpisałeś umowę, a ostatecznie nie zostałeś zatrudniony? Będę wdzięczna Twoją odpowiedź.

rozczarowany
@Alicja

Nie pracowałem w tej firmie. Sam się zgłosiłem do współpracy w odpowiedzi na ich ogłoszenie. Zapłaciłem za szkolenie, pojechałem 300km, wynająłem hotel (szkolenie 2-dniowe). Otrzymałem tandetny certyfikat o ukończeniu szkolenia i pełen zapału do pracy wróciłem do domu. Pomimo zapewnień podczas szkolenia o tym, że zostanie podpisana umowa i upominania się o nią, w końcu została podpisana ale tylko z mojej strony bo zwrotnie podpisana przez właściciela Asecura już nigdy do mnie nie wróciła. Nawet o fakturę za szkolenie musiałem się upominać kilka tygodni. To firma uduś i już - zdania nie zmienię

Szkodnik

Pracowałem w firmie i nie polecam. Choć minęło już kilka lat a pieniędzy dalej nie otrzymałem. Arogancja w stosunku do pracownika, ciągle napominanie. Stanowczo odradzam

@Szkodnik

Czy próbowałeś wyjaśnić te sytuację z szefostwem firmy ASECURA? Twój komentarz brzmi niepokojąco. Jeżeli firma zalega z należnością za Twoją pracę, warto zgłosić się do odpowiednich instytucji. Na forum nikt z użytkowników nie będzie w stanie pomóc Ci w rozwiązaniu tej sytuacji.

Rozczarowany, może podasz swoje dane: imię nazwisko i adres. Chętnie zweryfikujemy kto i po co pisze takie rzeczy. Nie wystawiamy sobie komentarzy sami. Zamieszczane są przez naszych współpracowników. Jeżeli jesteś z konkurencji a pewnie tak to słabe to jest.

LUKASZ

Współpracuję z firmą Asecura już od roku i wszystko jest w najlepszym porządku, duża ilość zlecanych oględzin, możliwość dostosowania terenu pracy do możliwości likwidatora. Dla wszystkich którzy piszą o rozliczaniu, widać że nie macie Państwo doświadczenia we współpracy z korporacjami, które po pierwsze, żeby zrobić rozliczenie miesiąca potrzebują 7-14 dni a potem mają 30 dniowe terminy płatności także od zamkniętego miesiąca do przelewu od ubezpieczyciela za wykonane oględziny to czas około 45 dni. W 100% polecam

Monia

Nawiązałam współprace z firmą ASECURA po odbyciu szkolenia w Warszawie. Jestem zadowolona i mogę polecić ta firmę. Zleceń nie jest dużo, ale w lecie ma być więcej więc czekam na wichury i ulewy.

ciekawa
@Monia

jaka jest forma zatrudnienia? czy firma zapewnia zatrudnienie po szkoleniu?

ruda
@ciekawa

@ciekawa wszystko zależy od Twojego zaangażowania na szkoleniu, jak pójdziesz żeby posiedzieć i wziąć papier to pewnie nie.

@ciekawa

Po odbyciu szkolenia każdej osobie umożliwiamy rozpoczęcie współpracy. Podpisuje się umowę o współpracy a sposób rozliczenia to wystawienie faktury (osoby na działalności) lub umowa o dzieło (jeżeli nie mamy działalności). W okresach letnich jest bardzo dużo szkód więc zarobki są wysokie. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu na: szkolenia@asecura.com.pl. Informacje również na naszej stronie internetowej. ASECURA

ruda

Profesjonalne szkolenie, po którym można nawiązać współpracę z firmą, co do formy zatrudnienia można się dogadać z tego co wiem, ale szczegółów nie znam, bo działam na zasadzie umowy o współpracę na własnej działalności. Możliwość zarobienia dużych pieniędzy, zwłaszcza w okresie masowym - letnim. Polecam osobom, które mają dosyć pracy w sprzedaży, likwidacja szkód działa jak terapia :)

Alicja

@Nick czy od zawsze był problem z terminowością wypłat w ASECURA Likwidacja Szkód? Czy wszystkie stanowiska mają ten problem? Ktoś próbował w jakiś sposób rozwiązać ten problem? Właśnie firma rekrutuje na stanowisko terenowy likwidator szkód w uprawach (http://www.gowork.pl/praca_podglad,6641998?keywords=&region=), dlatego ważne są te informacje.

Ex

Jeżeli interesuje Cię dopominanie się o zarobione pieniądze, lubisz jak zleceniodawca nie ma dla Ciebie szacunku mimo należycie wykonanej usługi, to polecam ;)

@Ex

Potwierdzam

@Michał, zamierzasz aplikować?

@Alicja

chciałbym podjąc współprace zewnetrzna (dorywcza) warto ? jak atmosfera, zrobki ?

Alicja

@świąteczny dlaczego? Powiedz proszę coś więcej.

świąteczny

Z dala od tej firmy, dobra rada.

@świąteczny

Jak wygląda współpraca z Asecura jako terenowy likwidator ? Warto, opłaca się, dużo zleceń ?

Pol

Z tego co wiem to szkolenie jest obowiązkowe i nie można narzekać na to w jaki sposób jest prowadzone, ludzie są profesjonalni i dobrze szkolą, więc o co chodzi?

Zostaw merytoryczną opinię o ASECURA Likwidacja Szkód - Knurów

• Jak się pracuje w ASECURA Likwidacja Szkód?

Zobacz opinie na temat firmy ASECURA Likwidacja Szkód tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ASECURA Likwidacja Szkód?

ASECURA Likwidacja Szkód
1.5/5 Na podstawie 56 ocen.

ASECURA Likwidacja Szkód