SUMA SOLUTIONS SP. Z O.O.

Kariera

Dziękujemy, że się interesujesz zatrudnieniem w naszej firmie.

Jeśli chciałbyś, aby Twoja aplikacja była brana pod uwagę przy najbliższej rekrutacji, zostaw nam swoje CV. Można je wysłać na adres: praca@suma.com.pl z zaznaczeniem działu oraz miasta w którym praca Cię interesuje. Chcesz, abyśmy lepiej Cię poznali? Do CV dołącz także list motywacyjny.

Miasta w których możemy być zainteresowani podjęciem współpracy:

KATOWICE, WARSZAWA, KRAKÓW, POZNAŃ, WROCŁAW

Ta praca może być dla Ciebie jeśli uważasz:

Za dobrze wykonaną pracę należy się adekwatne wynagrodzenie. Oczekujesz, że warunki premii będą jasno sprecyzowane w umowie o pracę, a premia powinna być składnikiem wynagrodzenia zależnym od poziomu i rodzaju wykonywanych zadań. Zakładasz, że praca odbywać się będzie w jasno określonych ramach czasowych. Dopuszczasz myśl, że twoja praca zostanie poddana obiektywnej ocenie bez pozostawienia wątpliwości, kto działa, a kto nie. Lubisz podejmować wyzwanie budowy, rozwoju różnych projektów wewnętrznych lub uczestniczyć w wydarzeniach organizowanych przez naszą firmę.

ZAPEWNIAMY:

• zatrudnienie na umowę o pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, działającej od 1989 r.
  • pracę w dni robocze w ustalonych z góry godzinach
  • obiektywne oceny efektywności pracy
  • możliwość ciekawych wyjazdów służbowych
  • regulaminowe nagrody kwartalne
  • pracę w młodym i zgranym zespole
  • przyjazną atmosferę i dobre warunki pracy
  • szansę na rozwój zawodowy w  branży monitoringu wideo IP
  • zakładowy fundusz świadczeń socjalnych

Jeśli jesteś zainteresowany pracą stacjonarną w jednym z naszych odziałów Katowicach, Krakowie lub Poznaniu prześlij nam cwoje CV na adres praca@suma.com.pl

www.suma.com.pl

SUMA SOLUTIONS SP. Z O.O.