Opinie o Scanmed S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Scanmed S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Scanmed S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Scanmed S.A. w Warszawa

Katarzyna

Ludzie narzekacie i narzekacie a wystarczy iść do konkurencji to się dowiecie...Pracowałam w tej firmie ok 5 lat nie uważam żeby było tak źle ..jak ktoś się nastawia żeby tylko jak najmniej pracować a dużo zarabiać to niech poszuka innej firmy innej placowki...Ludzie tak się nauczyli a to niedawne czasy ..niestety

@Hanamontana

Z czego problem z tym całym L4 wynika? teraz po prześledzeniu dat waszych komentarzy widzę, że od dłuższego czasu już o tym wspominacie. Z czego to się bierze? Jeśli już nie weźmiesz L4 to masz z tego jakaś nagrodę? Na przykład frekwencyjna?

Renia Nowy wpis

Specjalista ds. Aparatury Medycznej w ofercie ma wpisaną możliwość rozwoju. w jakim konkretnie zakresie? zastanawiam się na które stanowiska ewentualnie można awansować i w jaki sposób wpłynie to konkretnie na zarobki.

Czy ktoś dostał jakąkolwiek odpowiedź dotyczącą rekrutacji do działu kadr i płac? Placówka w Blachowni ale po ogłoszeniach widziałam że poszukiwania były też w innych lokalizacjach. Minął już ponad miesiąc od pierwszej rozmowy i cisza. Rozumiem że może się coś przedłużyć ale chyba powinno się o tym fakcie poinformować kandydata? A skoro się go nie chce to również to zakomunikować? Strasznie niefajne podejście firmy i brak szacunku do drugiej osoby :/ Straciłam tylko pół godziny na pierwszą wstępną rozmowę. @Pracodawca może się wypowie?

Masz przy tym na myśli jakiś okres próbny? oglądam właśnie oferty dla pielęgniarek i nie widzę o tym żadnej wzmianki. Jeśli występuje to na jakiej umowie i ile trwa?

Yellow Nowy wpis
@Kandydat

Cześć, jak wygląda rozmowa na to stanowisko? Mam w środę, w Krakowie i ciekawa jestem jak to się odbywa.

Daga Nowy wpis

Czytam właśnie ofertę dla asystenta do obsługi pacjenta. w wymaganiach pojawiło się wyksztalcenie minimum średnie przy czym podkreślono, że mile widziany będzie status studenta zaocznego. Czy wiecie co może być tego przyczyna? kierunek nie jest istotny?

Co wchodzi w skład pełnego wynagrodzenia w firmie Scanmed S.A. na stanowisku Sekretarka / Sekretarz? 10 sierpnia pojawiły się ich ogłoszenia na Pracuj.pl.

GORYL

Z DALEKA OD TEJ FIRMY. Tam już nic nie dział. Wynagrodzenie to tylko podstawa a pracujesz za pięciu i jeszcze wszyscy będą na Ciebie pomyje wylewać

Czyli nie ma premii ani nic? Wykonujesz założony w umowie zakres obowiązków i niczym szczególnym się nie przejmujesz? A rozmowa na to stanowisko jak wygląda, czy maja jakieś szczególne wymagania? i czemu ktoś na kogoś ma coś wylewać?

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Młodszy Specjalista ds. HR w firmie Scanmed S.A.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kontroler Biznesowy Serwisu
Jaktorów
Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o.
logo firmy Senior Manager, Installation
Szczecin
Flex Wind Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.

Witam, czy na każdym stanowisku można stwierdzić podobnie jak poprzednicy sugerowali, że warto byłoby jednak odejść? czy więcej osób ma podobnie? Jest teraz dostępna oferta dla młodszej księgowej, że względu na spełnione warunki mam zamiar spróbować. trudność samego otrzymania propozycji pracy jak oceniacie?

Jakieś opinie o placówce w Blachowni? Dział kadr i płac? Pojawiło się ogłoszenie i ciekawa jestem opinii o pracy w tym miejscu, warunkach itp.

Nn
@Kandydat

Uciekac jak najdalej od tej firmy. Odkąd przyszedł nowy Prezes i cały poprzedni Zarząd rzucił papierami, dyrektorzy pouciekali a nowy Prezes wstawił swoje towarzystwo na wysokim szczeblu szkoda gadać!

Bobi
@Nn

Zgadza się to nie jest miejsce pracy dla normalnych ludzi. Zostali nowi i potakiwacze pezesa. Szkoda czasu i życia na takie chore miejsce. UCIEKAC byle daleko.

Jeśli już pojawiały się jakieś wzmianki o rozliczeniach to wiem, że jeszcze przez dwa tygodnie ma być dostępna oferta dla specjalisty ds. rozliczeń NFZ. Czy warto według was aplikować? jest tu może ktokolwiek z tego działu? Prócz atmosfery także zarobki by mnie interesowały, od czego są zależne?

Na stronie Pracuj.pl zamieszczono 3 grudnia kilka aktualnych ofert pracy do firmy Scanmed S.A.. Poszukiwana jest osoba do pracy jako Pielęgniarka. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Hanamontana

Scanmed tonie.. pracownicy uciekają jak szczury z tonącego statku dlatego jest mnóstwo ogłoszeń na różne stanowiska

Doris
@Hanamontana

Tak to prawda to jest dramat co z tej firmy zrobili w niecałe 2 lata. Wszyscy uciekają nawet Ci co pracowali tam latami na stanowiska medycznych Ale też w administracji jakby cyklon przeszedł nie ma z kim rozmawiać. SZKODA :(

@Doris

To prawda wielu fajnych ludzi odeszło. Pojawiali się nowi, ale tylko na chwilę.

Katarzyna

Papa
@Katarzyna

Dowiemy się czego? Tego, ze można pracownikowi zapłacić więcej niż najniższa krajowa? Czy tego, że chaos organizacyjny można opanować? Wiadomo, wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Ale warto czasami zawalczyć o to, by tam gdzie jesteśmy, było lepiej. Myślę, że Scanmed może być lepszym pracodawcą. I stać go na wyższą ocenę niż 1.9 na gowork. Oczywiście znajdziemy gorsze firmy, gorsze warunki, gorszych przełożonych. Ale czy o to chodzi? Czy to może być pocieszeniem, powodem do dumy? Odniesienie do stwierdzenia, że ludziom sie nie chce pracować, sobie daruję. Mi się chce.

Urszula
@Papa

A co konkretnie byś zmienił w Scanmedzie? :P Jakie warunki zatrudnienia i jak one wyglądają obecnie? Przybliżysz ten temat?

Abudiba dab
@Papa

Tam nigdy nie będzie lepiej pracowałam w Krk nigdy podwyżki nie było chyba ,że wynikało to z podwyżki państwowej. Praca jak w kołchozie. Brak szacunku do pracownika tylko same wymagania.

@Katarzyna

Dziękujemy za opinię. Wprowadziliśmy w organizacji ankiety Exit Interview, ponieważ ważna jest dla nas opinia odchodzących od nas Pracowników/Współpracowników. To między innymi dzięki niej jesteśmy w stanie usprawniać procesy, świadczyć usługi na bardzo wysokim poziomie. Tym bardziej doceniamy, że poświęciłaś swój czas, aby opowiedzieć o swojej perspektywie kilku lat pracy w Scanmed na forum. Przy okazji możemy powiedzieć, że rekrutacje kierujemy również do byłych Pracowników/Współpracowników. Powroty do naszej organizacji zdarzają się znowu nie tak rzadko. Niejednokrotnie proces reboardingu trwa krócej i jest mniej stresujący, co jest na korzyść dla Pracodawcy i Pracownika. Zapraszamy do śledzenia naszych ofert.

@Abudiba dab

Dziękujemy za opinię. Przykro nam, że miałeś taki odbiór doświadczenia w naszej firmie. Jesteśmy organizacją z rozproszoną strukturą, a w Krakowie mamy znakomitą większość naszych Centrów Medycznych (również przy uczelniach wyższych, co nas wyróżnia w branży), Biuro, w którym pracują osoby na stanowiskach administracyjnych, m.in. w działach: HR, Księgowości, Kontrolingu Operacyjnego, Prawnym, BHP, IT, Sprzętu Medycznego, Materiałów Medycznych. W Krakowie jest też pełnoprofilowy Szpital św. Rafała, w którym zatrudniamy ponad 300 osób. Kwestia wynagrodzeń jest poufna, nie udzielamy informacji na forum. Wymagania są duże wobec Pracowników/Współpracowników, ponieważ w grę wchodzi jakość świadczonych usług medycznych, czyli ludzkie zdrowie i życie. Traktujemy się z szacunkiem i budujemy relacje oparte o zaufanie, jest to jedna z naszych Wartości w Grupie Scanmed.

Aaaaa
@Scanmed S.A.

Coż za piękne zaklinanie rzeczywistości! Ankiety o których mowa wypełnił znikomy procent pracowników. Dlaczego? Bo każdy w firmie wie, że nigdy ich wyniki nie miały realnego wpływu na poprawę sytuacji. Szczytem bezczelności był mail z hr podsumowujący wyniki tegorocznych ankiet. W skrócie było w nim napisane, że nie można z nich wyciągnąć żadnych wniosków na przyszłość. To jak naplucie w twarz wszystkim, którym jeszcze zależy! I poświęcili czas by ankietę wypełnić. Brawo! Kolejne ankiety trafia z automatu do spamu.

@Katarzyna

Również pracowałem w tej firmie, ale mam zdecydowanie odmienne zdanie. Jeden wilki wyzysk pracownika. Nie wiem gdzie pracowałaś, ale nadgodziny, brak dłuższego urlopu, ciągłe telefony od przełożonego (po godzinach, na urlopie, na l4) to normalne praktyki w Scanmedzie.

Prawda
@Aaaaa

Zgadzam się

Bbbb

Zgadzam się, nawet poważne L4 nie było problemem by wydzwaniać cały dniami.

Hanamontana

Zgadzam sie. A hak sie na L4 nie odbierze to obraza i można popaść w niełaski przełożonych

@Hanamontana

A to w jakich okolicznościach może dojść do tego, że ktoś będzie miał nierozliczony czas pracy? teraz pojawiła się niedawno taka sugestia we wpisach i zaczęła mnie zastawiać. Czy pracownik ma na to wpływ aby właśnie nie dochodziło do kompletnie żadnych opóźnień?

Doris

Niestety,. Scanmed, nie wypłaca na czas pieniędzy pracownikom. Kolejna wypłata, wypłacona zostanie po czasie, zostawiając ludzi na wekend bez pieniędzy.

Olek
@Doris

Wypłata zawsze na czas. Pracuję w tej firmie kolejny rok i nigdy nie zdarzyło się żadne opóźnienie. Być może obsuwa wynikała z personalnych czynników (np. nierozliczony czas pracy?). W takich sytuacjach chyba lepiej się kontaktować z Kadrami zamiast wylewać żale na forum?

pacjentka

Niestety opinia o Scanmed zła, b. dobry lekarz poz Mateusz Walczak odszedł z Pabianic, cos dziwnego dzieje się tam z lekarzami i to zarówno poz jak i dramat z ginekologami. Przypomina to sytuację z poprzednią poradnią na Mariańskiej....

Paulina
@pacjentka

Fakt. Jako pacjentka słyszałam od personelu, że na mariańskiej miał pracować lekarz i to jednocześnie jako ginekolog i w poz. czyli 2 w 1. Rzadkość. No szkoda , bo nie widzę żeby to doszło do skutku z jakichś tam względów bo kiedyś podobno pracował już w Pabianicach.

Faktycznie „z daleka”? w ostatnich opiniach chyba odradzana była współpraca a przyznam, że chciałam sprawdzić warunki dla pielęgniarek, ponieważ taka oferta pracy mi się wyświetliła. Posiadam już to mile widziane doświadczenie przy zabiegach ortopedycznych wiec ciekawa jestem potencjalnych zarobków. możecie podać proszę przedziały placowe?

Anna R

Scanmed Pabianice, czy ktoś to nadzoruje , niesamowity bałagan organizacyjny , dyrekcja niczego nie kontroluje, niekończące się problemy głownie z brakiem lekarzy podstawowej opieki i ginekologów ale nie tylko

oliwia

a ja mam pytanie, skoro zmiany w placówce to np 6;30-14;30 to dlaczego reje4stratorkom medycznym naliczają 8h skoro z założeń ustaw państwowych powinny mieć przewidziane 7h 35 minut?? jak to funkcjonuje w scanmed?

@oliwia

Rejestratorka to nie zawód medyczny

oliwia
@.

tu się nie zgodzę, pracuje jako rejestratorkamedyczna i mam 7h 35 min i jest to podpięte pod 9 przy umowie, wiec tez to powinni respektowac:)

Dem
@oliwia

Polecam przeczytać ustawę, komu przysługuje 7:35. Bardzo często pracodawcy umożliwiają taki tryb pracy i jest to dobrą wolą, ale nie obowiązkiem.

Jakich pytań można się spodziewać podczas procesu rekrutacyjnego w Scanmed S.A. na stanowisko Sekretarka / Sekretarz?

Czy Scanmed S.A. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Carmen

Tak, są organizowane szkolenia wewnętrzne

Lidia
@Carmen

Co ile są te szkolenia organizowane? Czy pracownicy mają jakieś przywieleje wynikające z uczestnictwa z takich szkoleń? Nie wiem, np. przekłada się to na jakieś premie czy coś?

Dwai
@Lidia

Hahaha. Dobre???? hmmm ale skoro pytasz to odpowiem. Szkolenia są bardzo rzadko. I koncentrują się głównie na podniesieniu umiejętności sprzedażowych. Nie ma żadnych profitów związanych z uczestnictwem. O premiach możesz zapomnieć. Scanmed nie gratyfikuje dodatkowego zaangażowania.

@Dwai

w sumie to dlaczego? specyfika działania go tak naprawdę w tak dużym stopniu nie wymaga i nie ma potrzeby ludzi motywować? i ta koncentracja a sprzedaży to jest efektywna ostatecznie?

Dawai
@Agnieszka

Nie wiem czy dobrze zrozumiałam Twoje pytania/watpliwości czy bardziej stwierdzenia. Dobrze zrozumiałam, że podważasz celowość motywowania pracowników do samodoskonalenia? Jeśli pytasz o efektywność szkoleń prosprzedażowych, to rozwieje Twoje wątpliwości. Efekty są marne, bo i szkolenia są marnej jakości. Firma zamiast skoncentrować się na poprawie jakości obsługi, nastawiła się głównie na poprawę wyników finansowych. Nie zrozum mnie źle. Zdecydowanie uważam, że firma ma generować jak największe zyski. Ale Scanmed wybrał drogę na skróty. Zapominając o tym, że pozyskanie nowego klienta w obecnych czasach nie wystarczy. Trzeba jeszcze potrafić tego klienta zatrzymać.

@Dawai

Aha, no brałam też pod uwagę wariant, że może ludzie już przyszli z większym doświadczeniem po prostu.. premii naprawdę nigdy tutaj nie było? to co innego ewentualnie zachęca do dalszej pracy? coś innego na ludzi mają?

Czy można liczyć w Scanmed S.A. na prywatną opiekę medyczną?

Baba

Pracownicy mogą opłacić sobie pakiet opieki medycznej. 10 czy 20 złotych miesięcznie a większość konsultacji i badań jest bezpłatnie i bezlimitowo. Na to co nie jest w pakiecie jest zniżka.

Justyna
@Baba

To fajnie że są takie możliwości. A są jeszcze jakies inne benefity?

byly
@Justyna

nie prawda, konsultacje są ograniczone do podstawowych wizyt, np. lekarze z zakresu ortopedii wymigali się z tego programu i mimo, że jest ich kilkunastu chyba tylko u 1 możne pracownik pójść w ramach pakietu.

Co jaki czas w Scanmed S.A. można ubiegać się o podwyżkę?

H2

Hmmm... A można? ????

Lidia
@H2

No w każdej firmie można. Pytanie jaka jest na to reakcja szefostwa?

Bik
@Lidia

Osobiście nie znam nikogo, kto uzyskałby podwyżkę po wystosowaniu prośby o wzrost wynagrodzenia.... Ale kto wie, może jest to możliwe.... Nie znam wszystkich pracowników ????

@Bik

Również nie znam takiej osoby.

Franciszek
@Ania

To słabo. Po to się pracuje żeby zarabiać. A nikt nie lubi stać w miejscu i ciągle mieć tą samą stawkę. Jak nie dają indywidualnych to może są podwyżki grupowe dla wszystkich czy też nie?

Dada
@Franciszek

Podwyżki są. Ale tylko te obowiązkowe. Dla pracowników medycznych i niemedycznych, wynikające z ustawy. Wszyscy czekają na lipiec ;)

Justyna
@Dada

A co w lipcu bedzie?

You
@Justyna

W lipcu zaczną obowiazywać nowe stawki minimalnego wynagrodzenia dla pracowników medycznych i niemedycznych. Czyli duża cześć pracowników dostanie podwyżki.

Iwona
@Bik

Hahahah czyli prośbą się nie da, a groźbą w sensie, że się odejdzie jak nie będzie podwyżki?

Sisi
@Iwona

Zagrozić odejściem w celu uzyskania podwyżki to sobie może co najwyżej lekarz...

@Sisi

To raczej dziwne, żeby ktokolwiek miał w firmie komuś czymś grozić nieistotnie od kontekstu. Te podwyżki ostatecznie korzystnie dla każdego wyszły?

byly

Niestety to jest standard, że statystycznie mała liczba ludzi zaryzykuje rzucenie papierów, żeby powalczyć i firma z tego korzysta. Dopiero jak rzucisz papiery pytają zdziwieni o co chodzi, co się stało, może by porozmawiać, co by Cie przekonało do pozostania...i udają negocjacje. Koledze TYDZIEŃ przed zakończeniem umowy przyszli i łaskawie zaproponowali nowe, ciut lepsze warunki. Powiedział delikatnie, że teraz to się mogą cmoknąć, bo on już ma inną robotę, przeciez nie będzie się na ich oglądał... Dziś jest szczęśliwym człowiekiem w innej korporacji medycznej.

Zainteresowana

Cześć! Czy mogę prosić o opinie pracy jako rejestrator medyczny w szpitalu św Rafała? Jakie są zarobki ? Czy szanuje się pracowników?

Zostaw merytoryczną opinię o Scanmed S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Scanmed S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Scanmed S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Scanmed S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Scanmed S.A.
1.9/5 Na podstawie 94 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042