Bombardier

Wrocław

Opinie o Bombardier

kolo 2016-06-19 10:53
predzej duza rotacja a wszystkie niepowodzenia zrzucic wine na pracownikow fizycznych
spawacz 2016-06-27 20:43
witam ,
czy moze ktoś z was napisać jaką stawke dostanie spawacz bezpośrednio w bombardierze po zliczeniu prób nierdzewka , czarna itp...
Dzięki.
pp 2016-07-06 23:40
k.szelejewski@gmail.com
chill 2016-07-07 08:27
Znajomość niemieckiego nie stanowi dużego wymogu do spełnienia @stao, a pewnie się to odpowiednio przekłada na zarobki.
robol 2016-10-25 09:52
Firma, jak firma. Pośrednicy, jak pośrednicy. Mi akurat jako pośrednik pasi Mioduszewski. Trochę zabiegany, ale słowny i konkretny. Polecam
sknerus 2016-10-26 09:53
Jak masz z 15 tysi żeby dać w łapę komu trzeba to owszem.
Malkon 2016-11-16 15:32
Zakład praco to nie ośrodek wczasowy. Kapitalizm to nie komuna gdzie albo się pracowało albo w nosie dłubało. Dzisiaj produkcja schodzi i są zamówienia jest praca. Nie ma zamówień są zwolnienia. Chyba nie o taką Polskę walczyli robotnicy podczas strajków w 1980 -1881 roku
spawacz135 2016-11-19 14:07
Sama produkcja jest na wysokim poziomie jakościowym, przyjemnie się pracuje mimo wysokiego tempa. Młody człowiek po kilku miesiącach pracy przeistacza się w prawdziwego "dzika produkcyjnego", fachowca wysokiego szczebla. Minusem jest wszędobylska biurokracja która przeszkadza w pracy. Jak w każdej poważniejszej firmie muszą być kontrole bhp, 5s, ale jeśli pojawia się karanie pracowników upomnieniami i naganami za nieprzestrzeganie zasad bhp i to za drobne przewinienia, to niestety zaczynam myśleć o odejściu z zakładu. Zejdźcie z piedestału i wykażcie więcej zrozumienia dla pracowników fizycznych, bo konkurencja nie śpi... Pozdrawiam
rdza13 2016-11-22 11:35
Ja mam pytanie w temacie działu zakupów, widzę iż poszukują tam specjalistów, jak to wygląda z rotacja i warunkami, jaka jest hierarchia pionu kierownictwa, tzn czy dział zakupów jest decyzyjny czy jest wiele szczebli?
Tomek 2016-12-08 13:56
Witam chciałby dostać się do bombardier ale przez pośrednika możecie kogoś polecić i jakieś namiary. Pozdrawiam
qwerty 2017-01-04 08:20
podłączam się pod to pytanko :) i czy 4-5 tys. netto sa radę wyciągnąć?
Tomek 2017-01-04 14:33
Witam jakiś kontak do dobrej podfirmy w bobardierze kontakt: tomala19922@o2.pl
Tomek 2017-01-04 14:39
Witam jakiś kontak do dobrej podfirmy w bobardierze kontakt: tomala19922@o2.pl
Kry 2017-01-04 17:39
Najlepiej zapytać w Kadrach. Ale może być np. Bartosiak.
olo 2017-01-04 19:18
Jednakowo płacą wszyscy ale najlepiej chyba Szalejewski albo Bogdan
Fredzio 2017-01-16 23:40
Nie polecam firmy klm
pracownik 2017-01-28 10:02
dziadostwo kiedyś to był pracodawca teraz welcome urków
sdv 2017-02-10 08:15
Witam,

ile zarabia się w dziale zakupów?
WOLNY CZŁOWIEK 2017-02-24 22:25
PRACOWAŁEM TAM DWA LATA I WIEM ZE TO CHORA FIRMA ! TERAZ OFERUJĄ 4800 BRUTTO I STARZY ( BYLI ) PRACOWNICY WIEDZĄ ZE TO ZA MAŁO ZA SPAWANIE ,SZLIFOWANIE I CZYSZCZENIE DETALI NA AKORD . I KŁOPOTY TWORZĄ GDY SIĘ ZWALNIASZ. KASA JEST NA CZAS ALE TA KADRA KIEROWNICZA Z LAT 80 POWODUJE ZE SIĘ TAM FATALNIE PRACUJE. KAPITAŁ ZAGRANICZNY A WIEJE KOMUNĄ NA HALI!!!
Marek 2017-03-04 21:02
Proszę o dane do uczciwych pośredników na stanowiska; Ślusarza i Spawacza MAG135 na MAIL: nice.boj@interia.pl bo szukam pracy dla siebie i dwóch kolegów z doświadczeniem. Z góry dziękuję i Pozdrawiam ;)
bol 2017-03-14 18:53
zakupowiec operacyjny 4.500 net
Janek 2017-03-27 17:24
Na jakie pieniądze można liczyć na magazynie ?
kk 2017-05-18 11:04
witam,
pop 2017-05-22 14:40
Witam , chciałbym zapytać czy może ktoś orientuje się ile trwa okres rozpatrywania zgłoszeń potencjalnych pracowników ?
mat 2017-05-22 15:35
Witam , czy orientuje się ktoś jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna na stanowisku : ślusarz ?? Proszę o pilną odpowiedz , dziekuje
ja 2017-05-24 18:19
życiorys, rysunek techniczny?, pytani osobiste
robocop 2017-06-08 10:50
Szef działu zarabia na poziomie 12-15tys net.
Style 2017-06-13 17:13
Własna działalność i lakiernik u podfirmy jak to wygląda kasowo? Jaki wydatki miesięczne pozdrawiam i czekam na jakieś odpowiedzi bo się zastanawiam i ciekawe na jak długo ta praca by była nie ma roboty i zwolniony hehe
Qual 2017-06-22 22:05
Cześć, może ktoś wypowiedzieć się na temat pracy w dziale jakości? Widziałem oferty dla osób z uprawnieniami vt i coś takiego właśnie mnie interesuje, od ponad roku posiadam takie uprawnienia, jaką kasę można wynegocjować? Z góry dzięki! Pozdr
Bartek 2017-07-02 12:19
Witam cię Tomku to tak szczerze na ile można liczyć finansowo na start praca ile zmianowa ?? Bardzo proszę o odp Pozdrawiam
czes 2017-07-13 09:50
w dziale jakości są dobre płace. na zakładzie się mówi że szef SQA bieże 5tysiaczków ale w €. jest o co powalczyć.
Natalia Majer 2017-08-11 08:56
Panie Bartku,

W tej chwili w BT pracujemy na 2 lub 3 zmiany, w zależności od obszaru.
Wynagrodzenie jest uzależnione od stanowiska, doświadczenia i posiadanych uprawnień.

Natalia Majer 2017-08-11 09:20
Zawsze warto aplikować :)
Gdyby miała Pani jakieś pytania, chętnie odpowiem.
krys 2017-08-18 14:35
na ile może liczyć doświadczony lakiernik
Vulgaris Magistralis 2017-08-23 19:14
W modzie są teraz różne pokoje strachu, sale tortur, komnaty tajemnic itp. Bombardier idzie o krok dalej i wprowadza specjalną ofertę - praca jak w obozie! Zabawa trwa 8 godzin dziennie, polega na ciągłym zwiększaniu wydajności za tą samą kasę. Notorycznie obcina się godziny produkcyjne więc wyrobienie normy staje się nieosiągalne. Premia jest uzależniona od m.in. wyrobienia więc to taka dodatkowa "zachęta" żeby szybciej tyrać. Oczywiście obcinanie godzin nie idzie w parze z modernizacją stanowisk czy wymianą sprzętu na lepszy. Takie ciągłe przyspieszanie doprowadzi do tego, że za kilka lat pracownicy (ci którzy dożyją) zostaną perfekcjonistami. Pudła lokomotyw będą opuszczać zakład w tempie podobnym do aut zjeżdżających z taśm produkcyjnych. Aby tego dokonać wprowadza się różne zakazy, nakazy i kwestią czasu jest noszenie pampersów żeby do kibla nie chodzić. Na każdym kroku jest ktoś kto czuwa żebyś nie usiadł, nie gadał, nie ściągał okularów- taki anioł stróż.
Nad tym, żeby praca przebiegała sprawnie czuwa sztab liderów, koordynatorów, technologów a nad jakością czuwają wyselekcjonowani kontrolerzy. Tak to powinno teoretycznie wyglądać...
W praktyce jest inaczej. Liderzy to pracownicy którzy nie muszą pracować ale w zamian muszą ganiać ludzi w swojej ekipie (w terminologii obozowej - kapo). Są pod ciągłą presją z góry, oczekuje się od nich wyników, muszą więc cisnąć czym sympatii sobie nie zaskarbiają. Po powrocie na produkcję raczej kumpli nie znajdą...
Koordynatorzy to osobny rozdział. Ci nowi, z ulicy są pełni zapału, chętni do pomocy - do rany przyłóż. Taki stan trwa u nich +/- miesiąc. Po zderzeniu z prl - owską biurokracją szybko rozumieją, że aby przetrwać trzeba stać się niewidzialnym, nos w internet i cisza. Gorszym sortem są koordynatorzy zwerbowani ze starych pracowników, tzw. dzieci Pafawagu. Dla nich to szczyt marzeń, zmiana ciuchów roboczych na mundurek, obcowanie w biurze z kierownictwem, możliwość zrobienia kupy na tym samym sedesie co dyrektor. W zamian za ten awans zrobią wszystko, nie cofną się o krok. Każde polecenie kierownika przekażą załodze z błyskiem w oku. "Zrobimy to, obiecuję" - to ich motto życiowe. Nieważne jak, szantażem czy groźbą ale damy radę. Jeśli jest sukces to mówią "zrobiliśmy", jak coś nie wypali to " nie dali rady". (pozdro dla Marka M., Seby M.)
Technolodzy są grupą niesamowicie kreatywną, współpraca z nimi jest wyjątkowym przeżyciem. Z jednej strony zgłaszasz problem, z drugiej sam podsuwasz rozwiązanie. W innym przypadku czekasz wiele dni na odzew. Poza tym to bardzo fajne chłopaki ;)
Kontrola jakości dba o to aby zawsze było dużo pracy. Oprócz szukania błędów czy niedociągnięć mają zdolność zaznaczania wyimaginowanych poprawek. Trzeba mieć wyobraźnię aby czasem zrozumieć co kontroler każe poprawić, cierpliwość również jest wskazana.
Bonusem w tej pracy jest to, że każdy może się poczuć jak Bob Budowniczy. Trzeba nosić kask, słuchawki, okulary, buciory z blachami, rękawice. Wszędzie wytyczone ścieżki, pasy, nie sposób się zgubić. Można poczuć smak rywalizacji biegnąc po pracy aby zająć jeden z niewielu pryszniców.

Podsumowując - cieszę się, że już tam nie pracuję. Ciężka praca powinna być doceniana, dlatego znalazłem firmę bardziej szanującą ludzi. Pozdrawiam pracowników produkcji a szukającym roboty polecam naukę języka ukraińskiego, będzie wam łatwiej się porozumieć ;)

Natalia Majer 2017-08-25 08:48
Pani Natalio,

Obecnie prowadzone rekrutacje na stanowiska produkcyjne, to:
- Ślusarz,
- Ślusarz narzędziowy,
- Spawacz,
- Lakiernik,
- Śruciarz

W zależności od obszaru, praca jest na 2 lub 3 zmiany, w godz. 6-14-22.
Wynagrodzenie jest uzależnione od doświadczenia, umiejętności i posiadanych uprawnień.
Rafał 2017-08-30 08:33
Witam. Chciałem ostrzec wszystkich nowo przyjmujących się do Bombardiera przez pośrednika. Wybierajcie każdego tylko nie firmę KLM pana Dyśia. Ten pracodawca oferuje u nas najniższe stawki i ma ogromnego węża w kieszeni więc nie spodziewajcie się kokosów. Reszta pośredników jest ok.
patyczek 2017-09-05 12:41
w firmie bombardier ma być przeprowadzona operacja ,mają kierownikowi łeb od koryta odcinać czekamy na rezultaty powodzenia.
LUKAS 2017-09-15 19:43
Czy mozna jjakis kontakt w sprawie pracy? Mail: superfasola@wp.pl
Nowy 2017-09-20 20:32
Witam,
może ktoś napisać jak wygląda praca na narzędziowni , warto tam iść ?je
Z góry dziekuje :)
Natalia Majer 2017-09-25 14:13
Witam,

Ślusarz narzędziowy jest odpowiedzialny za wykonanie oprzyrządowania lub serwisowanie narzędzi.
Praca w obszarze narzędziowni jest samodzielna i wymaga od pracownika bardzo dobrej znajomości rysunku technicznego.

Czy warto tam iść, to już zależy od Pana.
mario 2017-09-26 21:21
Interesuje mnie praca na magazynie, można prosić o jakiś namiar na dobrego pośrednika ?I na jakie wynagrodzenie można liczyć ?
Natalia Majer 2017-09-27 09:13
Witam,

Proszę o kontakt na maila: natalia.majer@rail.bombardier.com, prześlę Panu namiary.
Jhil 2017-09-28 10:04
Może ktoś udzielić informacji jak wyglada test na lakiernika?
Natalia Majer 2017-09-28 14:59
Najpierw jest rozmowa rekrutacyjna, następnie praktyczny test na lakierni.
jan nowak 2017-09-28 22:25
Na magazyn to z tego co wiem to tylko KLM Dysia. Nikt inny podobno
nowy 2017-09-29 21:39
chcialbym cow wiecej dowiedziec sie na temat sruciarzy? praca zarobki?
Natalia Majer 2017-10-02 14:20
Śruciarz, praca obecnie na 3 zmiany, od poniedziałku do piątku. Obecnie szukamy osób z doświadczeniem. Praca z dużymi gabarytami. Zarobki - w zależności od doświadczenia. W celu uzyskania więcej informacji zachęcam do kontaktu: +48 71 356 2188
don 2017-10-03 14:54
witam potrzebuje dostać się do bombardiera potrzebuje namiary na dobrego pośrednika
Natalia Majer 2017-10-05 08:20
Proszę o kontakt mailowy, prześlę kontakty do firm pośredniczących. (natalia.majer@rail.bombardier.com)
Zostaw swoją opinię o Bombardier - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bombardier