Opinie o Prologistics w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Prologistics. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Prologistics o rekrutacji.

Branże: Kultura i sztuka - działalność związana z muzyką i filmem

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prologistics w Szczecin

Michał Nowy wpis

Ale w firmie jest bardzo duża rotacja ?

Belferka Nowy wpis

Rotacja w firmach to teraz zjawisko normalne. Każdy szuka swojego miejsca. Ja pracuję tu i jestem zadowolona.

ypoa Nowy wpis

Fajnie, że mają w ogóle regionalnych. To na pewno ułatwia pracę normalnych handlowców :)

Rekrutacja Nowy wpis

Po szczegóły na temat aktualnych ogłoszeń o pracę zapraszam na naszą stronę: https://www.beliani.pl/content/praca/

logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
logo firmy Nauczyciel na kierunkach medycznych
Wrocław
Szkoła Policealna GoWork
Stix

Oczywiscie za malo negatywow wymienilem i mnie zaraz ludzie zjedza. Jednak nie chce mi sie juz tyle narzekac, bo ludzie sie w firmie tak negatywnie napedzaja, ze po tym jak narzekaja majac racje i temat sie wyczerpuje to przechodza na pewne aspekty aspekty pracy z przeszlosci i ciagnie sie temat jak tasiemiec z .... Ekhem wiadomo o co chdzi.

Stix

Nika, spokojnie. -20c w mnozni w lodimex-e to norma. Tylko tak jak wspomnialem, tam sa posilki zapewniane, a tu nie. Wiec uwazasz pracownikow magazynow za wariatow? A kto na rodzine ma niby zarobic, zona za 2tys zl w biurze albo za 3? Takie sa realia, po to maz zapieprza w trudnych warunkach a nie inaczej. I nie nasyla mnie Edek na komentowanie, ale sam chcialbym sprostowac troche nieprawdy. Chlopaki maja zimno, a dziewczyny Edka na codzien, jest kilka spraw jakie trzeba poprawic i tyle. Ale dla wiekszych pieniedzy ludzie beda sie godzic na gorsze warunki, bo wybacz ale w tej firmie masz srednio o 20-60% wiecej jak u innego prywaciarza i kasa jest zawsze na czas. Na prawde az mnie dziw bierze ile gownarzerii tutaj narzeka na warunki i naogladalo sie seriali alla Brzydula i mysli ze takie warunki to standard. Pokaz mi firme w Polsce, gdzie magazynier przynosi 4-5tys do domu, to postawie ci kawe :)

x1x

Właśnie nie... Pracownicy dalej zatrudniani są na umowę o pracę nadgodziny dalej wypłacane, a temat działalności gospodarczej już nie istnieje. Wystarczyło pójść i normalnie porozmawiać. Byłoby na miejscu usunąć post by nie wprowadzać przyszłych zainteresowanych w błąd

motyl

To uzywaj innego nicku nit "do motyl", a jezeli chcesz sie bezposrednio odniesc do mojej wypowiedzi, nacisnij zaznaczone na czerwone "odpowiedz". Zapis niemniej oraz nie mniej (oraz związany z tym sposób akcentowania) zależy od znaczenia: • niemniej – spójnik właściwy stylowi książkowemu, o zn. ale, mimo to: Kochał ją, niemniej postanowił wyjechać; akcent pada na przedostatnią sylabę: [ńemńej]; • nie mniej – połączenie partykuły nie z przysłówkiem mniej, całość znaczy tak samo: Lubił ją nie mniej niż Kasię, więc nie wiedział, którą z nich wybrać; dla ułatwienia warto zapamiętać, że to połączenie najprościej rozpoznać po spójniku niż, który zawsze z nim występuje; akcent pada na obie sylaby: [ńe mńej].

do motyl

Mama cię nauczyła tak argumentowac swoje racje? Pisze tu dopiero drugi raz - nie tylko ja mam ubaw patrząc na Ciebie (sam się przyznaleś, żeś miernota, skoro tylko tu dano Ci szansę) jako na zwolenników wyzysku i przemocy. A "nie mniej" pisze się osobno.

motyl

Niemniej sie podpisuje i nie zmieniam kazdorazowo swojego nicku ani tez nie podszywam sie pod inne osoby;-). Serdecznie pozdrawiam i zycze powrotu do zdrowia (psychicznego).

montyl

Skoro jestes tak dobrze poinformowana, droga ksiegowo, to powinnas tez wiedziec i to napisac, ilu pracownikom pomogl w naprawde trudnych okolicznosciach zyciowych i dawal szane tam, gdzie w innych firmach czekalby juz na nich spakowany kartonik. Owo pismo o ktorym pisalas przeczytalam z zazenowaniem - kolejny anonim zwolnionego (z litosci za porozumieniem stron, a nie dyscyplinarnie)pracownika, ktory postanowil przemowic w imieniu tak zwanego ogolu. Moge tylko powtorzyc - przyjdzie i przekonajcie sie sami, jak sie u nas pracuje. I bez obaw - za 2 tygodnie probne bedziecie miec wyplacone pieniadze, co nie wszedzie jest norma.

motyl

Dociekliwych czy dyszacych checia zemsty? Powtorze jeszcze raz: Jak Polak nie zaszkodzil, to juz pomogl. Zapraszamy wszystkich chetnych: jest dwutygodniowy okres probny i mozecie sie na wlasnej skorze przekonac, czy siedzimy po ciemku w kocach, walonkach, z termoforami w ciemnej, zimnej ale zarazem dusznej piwnicy czy tez w zwyczajnym biurze. Informacje o "kantach" w zakresie podatkow, ubezpieczenia i BHP sa wyssanymi z palca wymyslami sfrustrowanych bylych pracownikow, a prawdopodobnie jednej osoby, regularnie zmieniajacej swoj nick (porownajcie styl i slownictwo), ktorzy sens zycia odnajduja w anonimowym obsmarowywaniu swojego bylego pracodawcy i co gorsza bylych wspolpracownikow. Tchorzostwo jak sie patrzy. Wybor nalezy do was. Do Bogny: pozostawie twoje zgryzliwe uwagi na moj temat bez komentarza, bo nie dyskuje na poziomie kloaki.

Nika82

do "zawsze mnie zastanawia" - nawet w P-cs wymagania co do pracownika są zdecydowanie wieksze niż minimalne i analfabeta bez odrobiny refleksji tam się nie dostanie. Tak więc nie masz co się chłopie zastanawiać, bo i tak Cię nie wezmą.

Zdecydowanie niepotrzebnie mieszmy tu dwie rozne formy zartudnienia, pracy w biurze i pracy w magazynie. a to jest po prostu inna forma pracy i porownac sie tego nie da, nie mowie ze gorsza czy lepsza po prostu innaczej sie pracuje w biurze a inaczej na magazynie w obu miejscach sa istotne inne predyspozycje i umiejetnosci. Firma normalna, i to wieszanie kotow na szefie - ze niby pranie kasy, czy aluzje do kaca..sa tak absurdalne ze az przykro ze ktos az tak musial odreagowywac swoje frustracje, poniewaz odeszl sam lub mu podziekowano. Jesli chodzi o prace z francuskiem to skoro mamy zartudnionego native, czyli francuza to chyba jakos wcale nie jest tak zle, skoro chlopak ma sie u nas swietnie i nie zamierza nigdzie uciekac. Ludzie badzcie rozsadni i miejcie na tyle oleju w glowie zeby nie brac pod uwage takich opini desperatow. A rotacja jest jak wszedzie..gdzie jej dzis nie ma?? to nie czasy komuny ze byla jedna firma przez 30 lat:)ja pracuje tu i mam sie dobrze... fajni ludzie, ciekawe zajecia, roznorodnosc zadan i normalni szefowie.

DSDV

Pracowałem w tej firmie i co mogę powiedzieć wiele dobrego. Klimat w magazynach świetny , świetni ludzi. Kasa jak ktoś pracował, nie była zła jak na PL warunki, a do tego można było język podszkolić ;-) Polecam

Zenek

A jak sytuacja w magazynie w Prenzlau? Jakie warunki i płace? Praca z zapewnionym codziennym dojazdem ze Szczecina (auto firmowe)

co jest?

nieroby jesteście i tyle. robić toni ma komua narzekać tylko, wałkonie. Tak to jest popuścicto kasy nie chcą nabijać kapoytalistom w kieszeń.

Zostaw merytoryczną opinię o Prologistics - Szczecin

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Prologistics?

Kandydaci do pracy w Prologistics napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Prologistics
2.3/5 Na podstawie 59 ocen.
  • Heyki 19 lok. 22
    70-642 Szczecin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042