CUKIERNIA MISTRZA JANA sp. z o.o.

Opinie o CUKIERNIA MISTRZA JANA sp. z o.o.

Kacha Nowy wpis

Szukam cukierni, w której od września będę mogła realizować praktyki na stanowisku cukiernika. Jest szansa, aby robić je właśnie tutaj? Jeśli tak, to czy będą to płatne praktyki? Kiedy musiałabym pojawiać się w pracy? ;)

Jak w CUKIERNIA MISTRZA JANA Sp zoo wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

brak mozliwosci awansu, tylko pupile maja szanse na wszystko. mala grupka ludzi ktora jest na pstrykniecie dyrka.

Aleks
@pracownik

Nawet jak się ma kwalifikacje i doświadczenie też zero awansu? Pupile to pracownicy przyjęci po znajomości czy ktoś z rodziny że mają takie specjalne traktowanie?

@Aleks

Zmienił się dyrektor więc mam nadzieję że zmienią się zasady, egzekwowanie obowiązków oraz nadzór bez stronniczości. Pożyjemy zobaczymy.

Mikołaj Nowy wpis

No ja też mam taką nadzieję bo chciałbym się zatrudnić a nie ma żadnego poparcia. Poprzedni dyrektor odszedł z powodu sytuacji jak ktoś wyżej opisywał? Nowa dyrekcja to też nowe stawki dla pracowników czy w tym temacie raczej nic się nie zmieniło?

Stara pracownica Nowy wpis

To prawda ,najlepsza droga do awansu prowadzi przez znajomości i (usunięte przez administratora) .Wiedzą i umiejętności są na drugim miejscu

Pracownicy coraz częściej oczekują od pracodawców zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w CUKIERNIA MISTRZA JANA Sp zoo? Chodzi o pracę jako Cukiernik, takie ogłoszenie jest na Lento.pl 21 września.

Paulina

Szukają kontrolera jakości po technologii żywności, chciałabym się zorientować, jakie są płace. Ale wiecie, nie że nierynkowe, tylko ile w złotych :3 Uważam, że z uwagi na inflację nie ma się już co krygować w sprawie pieniędzy.

Mieczysław

O masz to rzeczywiście dziwnie wygląda ta stawka wynagrodzenia. Po jakim czasie podwyżka i czy w ogóle taka jest możliwa? Jak już o finansach rozmawiamy to zapytam, bo chyba ze wzrostem doświadczenia to każdy liczy, że i kaska będzie większa. No, chyba że tylko wysokość premii ewentualnie rośnie?

Nie

Nie ładuj się w coś takiego, nie szanują pracownika, pensja to pokazuje.

Kazimierz

W sezonie za weekendy płacą dodatkowo? Wtedy stawka powinna być wyższa. Ale czy jest? Ty jak zarabiałaś w taki sezon? Sporo więcej?

CUKIERNIA MISTRZA JANA Sp zoo prowadziła rekrutację na stanowisko Cukiernik z doświadczeniem Iłża. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Wiktoria

Witam, znalazłam ogłoszenie firmy na inżyniera jakości. Wynagrodzenie opisane jest jako atrakcyjne z dwoma podanymi premiami, miesięczną i roczną. Wie ktoś ile wychodzi na tym stanowisku netto msc? Jakie to kwoty?

Smieszek
@Wiktoria

Nie warto ich pojęcie atrakcyjnej pensji trochę się różni od tego co ogólnie oferuje rynek pracy

Biuro

Zgodzę się z opinią. Brakuje pozytywnej i uśmiechniętej osoby.

Fliper

Hej. Widziałem ogłoszenie na planistę. Możecie opisać ta pozycję? Widzę dużo negatywnych komentarzy, co zawodzi?

@Fliper

Jeśli napisze się prawdę to nie jest opublikowana albo szybko usunięta. W ciągu tygodnia usunięto wszystkie nowe negatywne wpisy ( te z 2022 roku ). Po co wiec to forum istnieje?

Kazimierz
@Pan

Nie zauważyłem żeby coś było usuwane. Przecież każdy ma prawo napisać obiektywny komentarz bez względu na wydźwięk. Możesz dodać co tobie nie pasuje? Bo jakbym aplikował to wolałbym znać fakty.

@Kazimierz

Gdybys śledził na bierząco wpisy to byś zauważył. Np zniknęły opinie z marca i kwietnia br które pojawiły się po wpisie ze są przyjęcia do pracy.

Zofia
@Fliper

Ooo mi umknęło, powiesz czego wymagają, skoro czytałeś, dzięki?

modry
@Kazimierz

Też bym się chciał dowiedzieć.

Ktoś

W firmie nie ma możliwości nadgodzin ze względu na oszczędności. Jeśli nadrobisz to odbierasz. Chyba że jesteś jednym z pupili dyrektora, to inna historia. W firmie istnieje mała garstka ludzi, która właśnie ma takie przywileje oraz jest nad wyrost doceniana.

Barbara
@Ktoś

ta mała garstka osób, o której wspominasz to ile ta naprawdę jest i na ilu pozostałych? pytam, bo ktoś w ogóle pisał o odejściu ok 50 osób, faktycznie tak się stało? jakie są dalsze plany wobec tego?

pracowniczka

Płacą na czas, można dorobić w nadgodzinach. Ciastko się zje na kantynie.Ludzie różni czasem jak małpy co by drugiej oko wyżarły jak ma lepiej i tyci więcej, jak to widać na tym forum, tylko wiecznie niezadowoleni. Jak się nie podoba to droga wolna, w Amazonie ciągle szukają, tylko te marudzące , wiecznie skrzywione i zasiedziałe na niektórych siedzących liniach "stare i doświadczone" nie dadzą rady , bo tam to trzeba zasuwać i kilometrów robić. Ale po co , lepiej dziamdziać jak to tu jest beznadziejnie. Tylko Polaczki tak potrafią.Ale dzięki Bogu trafiają się też ludzie normalni, z nieco szerszym horyzontem. Jak wszędzie.

Ojaja
@pracowniczka

Widocznie lubisz byc traktowana jak niewolnik droga Polaczko. A ciastek na kantynę to juz od pewnego czasu nie można wynosić. Na stołówkę tez zreszta nie. Każdy ma prawo miec swoje zdanie. A Polacy u siebie w Polsce w szczególności. I nie czuje sie Polaczkiem tylko Polakiem.

Pyza
@pracowniczka

Te zasiedziałe na siedzących liniach grafiku nie robia. Ktoś z biura je tam trzyma prawda? Ups którzy to taki? Wierzchołek gory lodowej problemow tej firmy. Masz prawo byc zadowolona ale nie masz prawa krytykować tych co myślą inaczej.

iza
@Ojaja

o jaką kantynę chodzi ? W CMJ oprócz stołówki mamy jakąś kantynę ??? Proszę o odp bo bardzo ciekawi mnie to " miejsce "

Ojaja
@iza

Widocznie „pracowniczka” Polaczka chodzi na kantynę i je ciasteczka. Dlatego dodałem ze na stołówce tez sie ciasteczek nue je od dawna. Byc moze jest miejsce zwane kantyna gdzie tylko wtajemniczeni jedzą ciasteczka.

@pracowniczka

Racja. Nie dziamdziac? tylko poszerzać horyzonty przez robienie nadgodzin. Akurat pogoda sprzyja. Ja rozumiem ze każdy ma potrzeby i pracuje dla pieniędzy. Ale dla produkcji zawsze ochłapy są rzucane. Aż mnie powaliło jak zobaczyłem ogłoszenie,ze szukają pracownika kadry/księgowość i na starcie 3800-4000 zł plus premia. A my w tym upale flaki wypruwamy dla 2 tys.

Wiosna
@iza

Moze chodzi o kibelek ???????????????

sisi
@pracowniczka

haha... pisała to pewnie sama PANI PREZES z bożej łaski - tzn kobieta samego PREZESA znaczy dyrektora znaczy kierownika-whatever.Kobieto idź się leczyć na głowę bo ewidentnie coś z nią nie tak.

Tralalala

Są "młodsze" wpisy. Kipska ta dociekliwość. Oczywiście jak zamieszczę ten komentarz to znowu będzie on najstarszy, więc mówię o sytuacji jeszcze przed umieszczeniem tego komentarza. Ta "opinia" jest pierwsza niezmiennie już od ponad trzech lat.

Dorota

Podpowiecie jak wyglada rekrutacja na stanowisko cukiernik, czy mega ważne jest doświadczenie? O co mogą mnie zapytać?

Jakie pytania dostaliście podczas rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Cukiernik w firmie CUKIERNIA MISTRZA JANA Sp zoo?

Pan

I jeszcze jedno. Nie cukiernik tylko ciastkarz

@Pan

a to na jakiej zasadzie stwierdzają czy się człowiek nadaje do pracy skoro nie ma rozmowy kwalifikacyjnej? Jest jakiś dzień próbny?

stara pracownica
@Ewa

Wszyscy się nadają !!

@Ewa

Maja duze zapotrzebowanie. Ludzi ciagle brakuje wiec biorą każdego ( o ile ma aktualna książeczkę sanepidowska ). W czasie pracy następuje selekcja naturalna. Kto nie wytrzyma sam odchodzi.

Barbara
@Pan

Ciekawy system. I to się normalnie sprawdza? I tak właściwie co ile taką książeczkę trzeba aktualizować?

@Pan

A dużo osob tam nie wytrzymuje? :P Tzn chodzi mi czy rotacja jest spora czy nie :)

On
@Anna

Ludzie szukają jak najlepszego zarobku za jak najmniej wkładu. Komuś komu nie chce się pracować zawsze będzie coś przeszkadzać dlatego tu się pojawia płacz i narzekanie. Czyli jeśli chcesz pracować to będziesz pracować.

@On

Człowieku jaki najlepszy zarobek i minimalny wkład pracy? Ludzie nie maja nic do powiedzenia odnośnie wkładu pracy. Taśmy podkręcone na maxa regulują ten wkład.

@On

Najlepiej zatrudnić się np na miesiąc i sprawdzić czy praca odpowiada.

Jaki jest wkład kierownictwa CUKIERNIA MISTRZA JANA Sp zoo w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Odpowiedź

Podział pracy jest bardzo niesprawiedliwy. Prowadzi to do wielu konfliktów między pracownikami. Zdarza się, że pracownicy z Ukrainy są nastawiani przeciwko polskim pracownikom. Chodzi o to żeby wytworzyć rywalizację. Na dłuższą metę atmosfera i warunki nie do wytrzymania.

Pan

Na ll już tez? Kiedyś tylko nocna zmiana taka byla

Ciekawe

Są przyjęcia do pracy

Witam serdecznie potrzebuję do pracy może ktoś coś wie?? dziękuję

Magdalena

A co z wypadkiem pani z Ukrainy? Palce już amputowane a co z ręką? Czy da się ją uratować? Gdzie przepisy bhp? Gdzie osoby odpowiedzialne? Będą wyciągnięte jakieś konsekwencje że nie było żadnego kierownika, brygadzisty ani osoby odpowiedzialnej za pracę na hali?

Odpowiedź

Wypadków było sporo. Także nie był to na pewno pierwszy wypadek.

Czy w CUKIERNIA MISTRZA JANA Sp zoo są szkolenia zewnętrzne?

TUTI

Są ;)

Elo elo
@TUTI

Czy możesz powiedzieć coś więcej na ten temat? Jakie szkolenia, czego dotyczą?

Tuti
@Elo elo

Można wybrać dziedzinę złożyć wniosek o dofinansowanie i się szkolić, każdy dział ma na to budżet

@Tuti

Czy pracodawca w Cukierni Mistrza Jana pokrywa całość kosztów za takie szkolenia? Czy może trzeba do nich jakąś część dopłacić? Jeśli tak, to ile? I z jakich dziedzin można wybierać np.?

@Wiktoria

Pokrywa w całości. Może to być szorowanie blach, sprzatanie gruntowne hali itp

@Wiktoria

Pracowałam tam osiem lat. Nie potrafię odpowiedzieć, bo nigdy nie słyszałam o takich dofinansowaniach. Prawdopodobnie "wtajemniczeni" wiedzą.

@Odpowiedź

Hej, skoro pracowałaś w Cukierni Mistrza Jana tyle lat to może podzielisz się bardziej szczegółową opinią odnośnie zatrudnienia? Jak oceniasz pracę tutaj? Polecasz? Przybliżysz warunki zatrudnienia? Czy one się zmieniały na przestrzeni lat?

@Wiktoria

Praca mi się podobała na początku i bardzo się angażowałam. Tam gdzie są zmiany na stanowiskach co pół godziny było w miarę sprawiedliwie. Niestety jeśli jesteś bardzo wydajnym pracownikiem to raczej nie awansujesz, bo szkoda kogoś takiego "tracić" z linii. Praca w cukierni dzisiaj kojarzy mi się z dużym stresem i wykorzystywaniem ponad miarę. Były też fajne momenty, ale ogólnie nie polecam. Bywały problemy z wyjściem do toalety, bo nie miał Cię kto zastąpić. Niestety często bywała to zwykła nieżyczliwość współpracowników. Awansują osoby głównie młode i niedoświadczone co niestety później przekłada się niesprawiedliwy podział obowiązków, co skutkuje także niezdrową atmosferą. Jakieś kliki tam funkcjonują i albo się przyłączasz, albo stajesz się wrogiem. Przyglądałam się awansom nowych osób po roku pracy. Dziwiło mnie to, tym bardziej, że w tej firmie jest wiele osób z wieloletnim stażem, których nie bierzę się pod uwagę przy awansach. Z czasem moje zaangażowanie zastępowała frustracja. Zaczynały się problemy z kręgosłupem, stawami rąk, łokciami... Psychicznie też człowiek podupadał. Niezdrowa atmosfera, stres, praca głównie na najbardziej obciążających stanowiskach zrobiły swoje. Dzisiaj to dla mnie przeszłość. Nawet nie wiem jak niektóre rzeczy, których tam doświadczyłam nazwać, opisać... No ale jest przecież tyle innych wpisów. Niestety ludzie są niezadowoleni nie bez powodu. Karą za "nieposłuszeńswo" bywa przeniesienie na inną linię. Najlepiej jak godzisz się na wszystko, niesprawiedliwy podział obowiązków, dziwne polecenia itp., bo zawsze przecież możesz mieć gorzej i "wylądować" na innej linii.

Jaka jest stawka początkowa w CUKIERNIA MISTRZA JANA Sp zoo? 9 października na Praca.pl dodali ogłoszenie na stanowisko Specjalista Ds. Controllingu.

sd

Jak to jest ze cukiernia dla inzyniera jakosci chce placic 3000 netto? xD

Jak duże doświadczenie trzeba mieć, żeby pracować na Kadrowa w CUKIERNIA MISTRZA JANA Sp zoo?

Karo

Mi jest przykro za te osoby, które tam zostały. Często myślę o nich. Od siebie mogę powiedzieć, że jeśli po wieloletnim stażu w danej firmie, pomimo przywiązania do ludzi, do współpracowników człowiek decyduje się odejść to na pewno stracił już nadzieję i zaufanie. Ciągle jednak mam nadzieję, że przeczytam tu coś pozytywnego od wieloletnich pracowników. Ja patrzę już z innej perspektywy. Trzymam kciuki za pozytywne mam nadzieję i dla Was zmiany.

PRACODAWCA

Szanowni Państwo, Jesteśmy firmą otwartą na opinie zarówno obecnych, jak i byłych pracowników. W związku z tym śledzimy także treści pojawiające się na GoWork i staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki. Prosimy jednak pamiętać, że każda wolność ma swoje ograniczenia. Na podstawie konsultacji z kancelarią prawną przypominamy, że swoboda wypowiedzi nie oznacza prawa do obrażania kogokolwiek czy naruszania czyjejś godności. Dobre imię, szacunek, reputacja oraz inne dobra osobiste są pod ochroną prawa. Prawo zakazuje między innymi wypowiedzi znieważających inne osoby lub grupy ludzi, wypowiedzi zawierające treści obraźliwe, naruszające czyjeś dobre imię i wizerunek. Takie same prawo do ochrony swojego wizerunku i dobrego imienia ma również firma. Odpowiedzialność za bezprawne działanie przewiduje zarówno prawo cywilne, jak i karne. W związku z powyższym prosimy o rozwagę w wypowiedziach oraz informujemy, że komentarze zawierając treści niezgodne z prawem będą usuwane. Będą również usuwane wpisy, które szerzą nienawiść bądź nie zwierają merytorycznych treści. Przypominamy, że we wszystkich niepokojących Państwa kwestiach można kontaktować się z nami bezpośrednio pod adresem e-mail: kadry.cmj@bbflimited.com

Zostaw merytoryczną opinię o CUKIERNIA MISTRZA JANA sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w CUKIERNIA MISTRZA JANA sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CUKIERNIA MISTRZA JANA sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CUKIERNIA MISTRZA JANA sp. z o.o.?

CUKIERNIA MISTRZA JANA sp. z o.o.