Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Cukiernia Mistrza Jana

Pracowałeś w firmie Cukiernia Mistrza Jana i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
fiora - 2014-10-23 06:08:42 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [ktoś - 2014-10-07 16:02:58]:
Mocne słowa...a raczej żenujące. Nie masz najmniejszego prawa w ten sposób wypowiadać się o ludziach z którymi pracujesz. Każdy robi tam to, co do niego należy, a jeśli zdarzy się, że nie wykonuje swoich obowiązków, to już powinien ocenić brygadzista, a nie jakaś sfrustrowana kobieta z taśmy obok. Osoby ze Stargardu dopiero zaczynają swoją pracę, wiec mają prawo czegoś nie wiedzieć, robić coś wolniej lub nawet nie dokończyć jakiejś czynności...nikt tam nie był doskonały na początku. Wiec skoro Ty masz swoją robotę i swoje miejsce pracy, to sobie tam siedź, rób co do Ciebie należy i nie ubliżaj nikomu...bo przez to, że ktoś nie domyje taśmy Tobie na pewno nie ubędzie. To, że pracujesz tam "x" czasu wcale nie znaczy że jesteś nie wiadomo kim, jesteś dokładnie takim samym pracownikiem jak i wszyscy wokół, a jeśli Ci to nie pasuje, to pnij się na dalsze szczeble kariery, powodzenia.
zdjecie uzytkownika
Ewa Kopacz - 2014-10-24 19:08:24 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
PO-lacy nie marudźcie, bo i tak nie dostaniecie Emerytury powyżej 900zł!
zdjecie uzytkownika
Silvian - 2014-11-04 20:47:02 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Masz rację Ewa xD Mojej sąsiadce teraz wyliczyli ponad 1200zł emerytury za przepracowane 40 lat. To jest jakaś masakra co się dzieje w tej Polsce. Ja się nie dziwię, że Polacy tak marudzą i są ciągle nie zadowoleni. Naprawdę współczuję tym, którzy muszą tam pracować i utrzymywać jeszcze rodzinę. Dla mnie to jest piekło a nie życie normalne. Dla zwykłego singla to jest praca, aby mógł tylko sobie skromnie żyć, przeżyć, a co tu mówić jeszcze o jakimś dziecku. Teraz są wybory, więc jeśli ktoś kocha Polskę i wierzy, że coś się zmieni to pójdzie 16.11.2014. Nie ma innego wyjścia, trzeba pójść głosować inaczej rządzący będą mogli z nami robić co ze chcą. pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
misia - 2014-11-10 17:41:26 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Praca w cmj grozi kalectwem
zdjecie uzytkownika
Muminek - 2014-11-10 19:19:33 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Co do wyborów to są one fałszowane. 280tyś głosów zostało unieważnionych w poprzednich wyborach do europarlamentu. Czy 280tyś polaków była na tyle głupia, aby nie potrafiła zakreślić jednego krzyżyka? Widać w jakim Kraju my żyjemy :P Władza robi z nas jaja. A większość polaków nawet o tym nie wie, że Polska istnieje tylko teoretycznie. :P pozdrawiam z zielonej wyspy :P
Ps. Dobrze, że już tu dawno nie pracuję :)
zdjecie uzytkownika
anonim - 2014-11-15 00:59:09 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Uciekajcie stad gdzie pieprz rośnie wykorzystują ludzi na maxa dlatego mają takie podejście do pracy niedlugo wezmą baty i będą stać na ludźmi i krzyczeć. szybciej a ludzi ze Stargardu to dlugo trzymać nie będą jak by mieli zostać to by ich uczyli ma innych liniach A nie tylko na 1 takie jest moje zdanie
zdjecie uzytkownika
Kamieni Kupa - 2014-11-19 21:32:21 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
I jak tu być zdrowym w tym chorym Kraju. Następne wybory znowu z sfałszowane. Śmiech na sali. 27% wyborców dalej PO popiera. Masakra. Akurat nasz rejon jest najbardziej przesiąknięty całą Platformą, więc jak tu być zdrowym. :( Ciekawe kiedy będą te "wyniki" z ruskich serwerów :(
zdjecie uzytkownika
Tup - 2014-11-29 19:01:15 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
@ANONIM Myślisz, że aż do takich sytuacji by doszło? Szczerze wątpię. Muszą przecież mieć szacunek do pracownika bo inaczej nikt nie miałby ochoty u nich pracować nie mówiąc o warunkach jakie musieliby zaproponować, żeby ktoś się skusił na ofertę pracy. Swoją drogą jakich zarobków nowozatrudniony teraz mógłby się spodziewać?
zdjecie uzytkownika
ola - 2014-12-18 13:13:50 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Super cukiernia i duze zarobki POZDRAWIAM
zdjecie uzytkownika
CMJ - 2014-12-19 20:29:20 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Praca nie jest ciężka, zarobki jak na nasz kraj też nie sa tragiczne do tego mozna sobie wziąc jakies nadgodzinki i ok 2500 mozna wyciagnąć,brygadzisci mało rozgarnieci ale ogolnie sympatyczni , najgorsza jest pani dyrektor zakładu ... A co do ludzi tam pracujacych sa tacy z ktorymi mozna sie dogadac ale sa i zwykłe pojeby a idac tam do pracy trzeba sie nastawic psychicznie , że dupe Ci obrobią na każdym kroku i nie wolno sobie dac wejsc na głowe i soba pomiatac ... Pozdrawiam :)
zdjecie uzytkownika
=] - 2015-01-07 11:32:46 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Powiem wam, że jeśli chodzi o pracę bez doświadczenia w Szczecinie to ta cukiernia to chyba najlepszy zakład. Zanim odejdziecie zastanówcie się dobrze. Pracowałem w kilku innych jak np. zakład mięsny i są o wiele gorsze warunki.
A najlepsza rada to uzbierajcie sobie na jakiś kurs języka i spier*** z tego chorego Kraju!
zdjecie uzytkownika
d.m. - 2015-01-19 07:59:17 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Jedna pani ze S. to pomyliła się z miejscem pracy chyba...makijaż non stop jak na Sylwestra poprawiany w toalecie,do pracy mało chęci,raczej zainteresowana operstorami,a gdy się odezwie to szkoda gadać...
zdjecie uzytkownika
aaa... - 2015-01-20 22:31:54 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Wiem o kim mowa,masakra.to ta co się non stop głupio śmieje cokolwiek sama powie albo ktoś jej powie.to aż wkurzające.lata za tym jednym operatorem,ale do pracy niezbyt rozgarnięta.szkoda że jest z nami na zmianie.
zdjecie uzytkownika
tutka - 2015-01-25 23:23:10 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Głupio śmieje to mało powiedziane. Dorosła dziewczyna a lata i robi z siebie pośmiewisko bo KAŻDY za jej plecami mowi jak bardzo jest wkurzająca. I jeszcze to kółko wzajemnej adoracji z brygadzistami...Dobrá rada dziewczyno: weź się w końcu do roboty i nie rżyj jak koń, bo wszyscy już na Ciebie krzywo patrzą, kiedy każdy pracuje a Ty stoisz oparta i urządzasz sobie pogawędki w trakcie pracy, albo latasz z jednego końca hali na drugi.
zdjecie uzytkownika
ja - 2015-01-27 16:01:29 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Pani A. Ze stargardu proponujemy zmienić miejsce pracy bliżej Stargardu...he he he
zdjecie uzytkownika
ja - 2015-01-27 16:02:57 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (4)
zdjecie uzytkownika
kasiula - 2015-01-28 06:36:51 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Ciekawe czy będzie podwyżka,no i czy wogóle będzie więcej pracy,bo narazie to przestój za przestojem.
zdjecie uzytkownika
xxx - 2015-02-05 18:19:48 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Hej:) Chcialbym tam pracowac, CV mozna internetem zlozyc czy trzeba osobiscie?
pozdrawiam:)
zdjecie uzytkownika
www - 2015-02-05 18:32:42 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
A jak tam jest z systemem pracy? codziennie po 8h 7dni w tygodniu czy daja jakies wolne dni?
zdjecie uzytkownika
Były pracownik - 2015-02-12 10:39:14 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Praca na umowę zlecenie w systemie 3 zmianowych od pon-pt. Możliwość zrobienia nadgodzin w weekendy.
zdjecie uzytkownika
misia - 2015-02-21 17:22:00 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Nie bylo stargardu nie bylo problemow wiec paniom podziekujemy
zdjecie uzytkownika
xx - 2015-02-25 07:28:37 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
A ja tam lubię dziewczyny ze Stargardu :-)
zdjecie uzytkownika
xd - 2015-02-25 19:59:20 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
A jaki macie problem ze Stargardem? Normalni ludzie tacy sami jak inni...
Rozmowa Kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji: Przejscie przez hale i to wszystko
Pytania: Brak
zdjecie uzytkownika
kubuś - 2015-02-25 20:51:46 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ja tez przynajmniej niektorych
zdjecie uzytkownika
XD - 2015-02-26 16:45:13 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Nie wiem co wam tak przeszkadzają dziewczyny ze Stargardu. Owszem może i niektóre są nierozgarnięte ale nie można powiedzieć o wszystkich. Spójrzcie najpierw na siebie czy tacy idealni jesteście a później dopiero wypowiadajcie się na jakiś temat.
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cukiernia Mistrza Jana

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy Cukiernia Mistrza Jana?
Zadaj pytanie