Logowanie dla kandydatów/kursantów

Logowanie dla Pracodawców

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Szkoły policealne - zdobądź nowy zawód!
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o gregor trans

Pracowałeś w firmie gregor trans i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
anonim - 2011-06-02 03:41:27 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
witam wszystkich na forum......PRACUJE W FIRMIE GREGOR TRANS- TRANSPORT SANITARNY LUDZI CHORYCH....OD 3 MIECIECY PRACUJE W FIRMIE NA TERENIE CZESTOCHOWY I OKOLICACH....PRACUJE MI SIE BARDZO FAJNIE BARDZO MILO........ZNAM SWOJE OBOWIAZKI SLUZBOWE Z KTORYCH MUSZE SIE WYWIAZAC NIKT NIE STOI NADEMNA Z PRZYSLOWIOWYM BATEM........POPROSTU FAJNIE SOBIE PRACUJE.........ZE SWEJ STRONY UWAZAM , ZE JEZELI ISTNIEJA JAKIEKOLWIEK ZLE OPNINIE DOTYCZACE FIRMY GREGOR TRANS PANA GRZEGORZA CHUDZIKA W STAROGARDZIE GDANSKIM....TO SA ONE DOSZCZETNIE I NIEOBLICZALNIE WYSSANE Z PALCA.........TAKIE RZECZY ZAPEWNE WYPISUJE TAKI KTOS KTOREMU NIECHCE SIE PRACOWAC
zdjecie uzytkownika
anonim - 2011-06-05 20:44:18 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
WITAM WSZYSTKICH KIEROWCOW, WROGOW, PRZYJACIOL FIRMY GREGOR TRANS........CHOC OD 3 MIESIECY PRACUJE W TEJ FIRMIE JAKO KIEROWCA TRANSPORTU SANITARNEGO W WOJ. SLASKIM........ BARDZO CHWALE SOBIE TA PRACE....ZNAM SWOJE OBOWIAZKI NARZUCONE PRZEZ PRACODAWCE I RZETELNIE JE WYKONUJE.....I JAK CZYTAM TE BZDURNE OPINIE O FIRMIE GREGOR TRANS TO ODCZUWAM WIELKA ZENADE ZE ISTNIEJA JESZCZE TAK PUSCI LUDZIE JAK BEBEN ROLLING STONES,KTORZY TAK PERFIDNIE KLAMIA......JESLI IM PRACA NIE PASUJE,POPROSTU NIECH ZMIENIA PRACE......I NAPRAWDE NIECH JUZ NIE WRACAJA GO FIRMY GREGOR TRANS......W ZADNYM STOPNIU NIECHCE TUTAJ[usunięte przez moderatora].CZY TEZ CUKIERKOWAC.....ALE JA......JESTEM BARDZO ZADOWOLONY Z MOJEJ PRACY W FIRMIE GREGOR TRANS P. GRZEGORZA CHUDZIKA......A WY WSZYSCY PEWNIE CHCIELIBYSCIE ZEBY WAM MANNA SPADALA Z NIEBA..........KIEROWCA
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie gregor trans

Twoj email:
Wiadomość: