Logowanie dla kandydatów/kursantów

Logowanie dla Pracodawców

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Szkoły policealne - zdobądź nowy zawód!
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o PUG „Remagum-Serwis” Sp. z o.o.

Pracowałeś w firmie PUG „Remagum-Serwis” Sp. z o.o. i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
pracownik - 2010-11-05 10:09:22 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
beznadziejna firma kartek nie placa i zabieraja z wyplaty 4procent
zdjecie uzytkownika
Też pracownik - 2011-03-18 22:20:54 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
No to jak Ci tak żle to zmień pracę. Szef jest w porządku i ciesz się,ze zabrał nam z wypłat tylko tyle,ale obiecał,że wrócimy do starych wypłat.
zdjecie uzytkownika
ERWIN - 2012-03-11 21:06:26 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
CIESZ SIE ŻE MOSZ ROBOTA I UKŁONY DO PANA SZEFA.DZISIAJ JEST JAK JEST ,ALE FIRMA SIE ROZWIJA I PRZEPISY ZMIENIAJĄ. NIY ROBISZ NA SZACHCIE INO NA DOLE TAK JAK WIĘSZOSC LUDZI W SPÓŁKACH !!! TO CHOPIE WALCZ O SWOJE I PISZ DO MINISTRA PREZYDENTA I.T.D. [usunięte przez moderatora]
zdjecie uzytkownika
szychta - 2012-04-24 15:37:38 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ile zarabiaja tam pracownicy w tej firmie bo chce sie przyjac tak mniej wiecej bo wiadomo ze rozna to wyplaty sa
zdjecie uzytkownika
pracownik - 2012-04-27 09:36:15 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Im wiecej firma ma do roboty to pracownik mniej zarabia - zamiast kartek daja KIELBASE ZA ZJAZD - i co musze powiedziec! w firmie panuje[usunięte przez moderatora] --- NERWOWO NIE DA SIE WYTRZYMAC- Pan[usunięte przez moderatora] ... , itd , itd ------ wyzwiska od tzw H... sa na porzadku dziennym ------- wymagaja a jesli masz potrzebe tzn URLOP to jestes nierobem kretaczem itd ------- nie polecam chyba ze masz mocne nerwy
zdjecie uzytkownika
zainteresowany - 2013-04-28 13:09:30 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Teraz jak jest w firmie? Miesięcznie jaką kasę można zarobić? Co oni mogą mi zaoferować: jaka umowa, socjal, czy dają premie itp.? Proszę o pomoc bo idę na rozmowe niedługo a zawsze lubie wiedzieć więcej przed rozmową.
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
4 osoby obserwuje ten wątek
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PUG „Remagum-Serwis” Sp. z o.o.

Twoj email:
Wiadomość: